Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? fórum

Hűtlenség után együtt.Sikerülhet? (beszélgetős fórum)


212. manka72h (válaszként erre: 211. - Doro77)
2010. jan. 21. 18:09

Szia!

Bárcsak ne szeretném, bárcsak tudnék higgadt és okos lenni.Annyira idegesít, hogy ennyi év eltelt, egy csomó dolog hiányzott az életemből amit mindenki másnak megad.Csak nekem nem.Teljesen igazad van , az önsajnálat nem vezet sehová, tovább kell lépni. A nő teljesen szerelmes belé, már elfogyasztott két pasit így foggal-körömmel fog ragaszkodni a páromhoz,ő meg mivel tőlem "nem kapott elég szeretet"odavan érte.A gyerekét is imádja.A nővel így beszélni nem érdemes.Mindenben igazad van, de eljátszani, hogy higgadt vagyok azt a leg nehezebb nekem.Ha mégis úgy alakulna, hogy minket választ akkor meg csak a kapcája leszek amiből elegem lett. Jól esne nekem is egy férfi vállán sírni aki elolvadna tőlem, de ha számomra nem létezik más férfi..?

Igen, kikéne nyitnom a szememet, felébredni és körbenézni a nagy világba.Sajnos egyenlőre még egy nyavajás szombatra sem tudok elcsalni senkit, hogy menjünk legalább teázni amíg a férjem haza nem jön a tyúktól, hogy azt gondolja hapsival vagyok és féltékeny lenne.Ez van az olcsó albérlet keresgélést nagy erőkkel folytatom.És ahogy mondod fodrász, kozmetika, rucik......Köszi

211. Doro77 (válaszként erre: 208. - Manka72h)
2010. jan. 21. 09:24

Szia!Ha valóban ilyennehéz helyzetben vagy,akkor talán lehet még egy megoldás.Még pedig az,hogy letojod mit csinál,és csak magaddal és a gyerekekkel törődsz.

Ha a férjed kijelentett,hogy nem akar elhagyni de a csodálatos nőt sem,akkor gondolom nem érzel már iránta szeretetet.Énm csak azt tudom írni,amit én éreznék illetve csinálnék.Valószinűleg,ha nem tudnám megoldani a költözést,akkor maradnék,ha ő nem megy el,mert az az ő lakása,akkor maradtok mindaketten.Tehát ez nem fog változni,mert a férjed már mást szeret úgy ahogy most éppen téged nem.De ez változhat még,ha ügyesen kevered a lapokat.Tudom sajnos ez mennyire nehéz lehet,de muszáj valami döntést hoznod.Tehát,próbáld meg úgy kezelni a dolgokat,ahogy ő pont nem számít rá.

Kezdj jobban odafigyelni magadra,dobj le pár kg-ot,menj el fodrászhoz,kozmetikushoz,ha megteheted vegyél 1-2 szexis ruhát,és foglald le magad magaddal,és a gyerekkel!Vele nem foglalkozz,ha kérdez,válaszolj,ha kér valamit,tedd meg,de viselkedj úgy,hogy ő kezdjen el gondolkodni,elveszíthet téged.Mond meg neki,nem helyesled,hogy még mindig tart a viszony,és hogy mást nőt nevez csodálatosnak,de mivel nem tudtok megegyezni a lakhatás ügyében,így muszáj együtt laknotok.Ha ő úgy gondolja helyesnek,hogy az jó amit tesz,akkor tegye,de amint olyanná válnak a körülméynek,te lépni fogsz a gyerekkel együtt,talán még találsz is valakit magad mellé...Tudom,könnyebb leírni mint megtenni,de ez egy patt helyzet,és nem tudsz mást tenni.Csak hogy benned lássa azt meg,te sokkal csodálatosabb

vagy mint az akit annak nevez.Tudom hogy fájdalmas és megalázó helyzet,de ügyesen ezt fordíthatod a te javadra is.Most nem tudod neki akarattal bizonyítani te jobb vagy és többet érsz mint egy olyan nő,aki belemászik mások házasságába,de ha nem szólsz semmit,csak egyszerűen változol jó irányban,akkor hidd el,megjön az esze.Most valószinűleg csak az lebeg a szeme előtt,a másik nem veszekszik,csinos,szép,mindig vidám,nincsenek gondjai,de egy idő után az is csak ugyanolyan unalamas lesz mint őszerinte te vagy.Vagy mondjuk lehet az sem ártana ha beszélnél a nővel,hogy mit is akar ő tulképpen a férjedtől....az is hatásos lenne.talán.

lehet hogy hülyeségeket írtam,de most én ezt így látom,és így is cselekednék.

Mert itt a szikrája sincs annak,hogy megbánta volna,és újat akarna kezdeni veled,de ha rosszul értelmeztem valamit akkor bocsi.

2010. jan. 19. 16:04

Szia Kékcsillag!


Köszönöm. A baj az, hogy a lakás amiben lakunk az ő családjáé így ha megy valaki az nekem kell hogy legyek.A szerető önkormányzati szoc.lakásban van így a férjem meg oda nem mehet.....

2010. jan. 19. 12:04

Kedves Manka!

Te ne költözz el! Viszont a férjedet igen határozottan kérd meg, hogy költözzen el! Amit most csinál, az ő számára a legkényelmesebb megoldás, viszont a Te számodra elviselhetetlen! Ezt nem várhatja el Tőled! Próbálja ki, hogy milyen nélkületek, esetleg próbálja ki, hogy tud-e a tündéri szeretőjével együttélni, és döntsön! Ne várja azt, hogy más döntsön helyette!

Nagyon sajnálom a Veled történteket, tudom, hogy min kell keresztülmenned, de hidd el Neked is könnyebb lesz, ha nem kell őt látnod, nem kell végigasszisztálnod, a szeretőjével való kapcsolatot! Állj a sarkadra, de maradj otthon!

2010. jan. 18. 16:20

Sziasztok!

Először is szeretném, ha találnék közöttetek olyan valakit, aki megosztaná velem, gondolatait arról, hogy mi várható rám még, esetleg milyen fordulatokra számíthatok.Engem a férjem nemrég óta csal.Mondatai szerint minket (gyerek is) szeret és soha nem hagyna el bennünket, de ő aztán nemtudja kidobni azt a csodálatos nőt. Mondanom sem kell olyan padlón vagyok, hogy nincs erre szó sem, mert én örök éltre választottam férjet. Amikor először rájöttem még a föld is kettéválik úgy éreztem. Első nekifutásra azonnal költözni akartam albérletbe. Az állapot elviselhetettlen. Ha albérletbe mennék maradna 20 ezer forintom mindenre.Úgy gondoltam, hogy a nyugalom többet ér ezért akár éheznék is. A hangulatom állandóan változik, a gondolat menetem is.Épp Most azt gondolom, hogy én menjek utcára a gyerekkel 12 évi házasság után? A lotyó meg szépen végleg beköltözzön a férjem életébe! Miért? Ezt sem akarom. Álláspontom szerint a férjem biztosan nem fog dönteni, inkább megvárja hogy vagy én megyek, vagy a nőnek elege lesz és kidobj.Van ebből a helyzetből kiút?Én ha a fejem tetejére állnék akkor is csak az unalmas, mindenben rossz feleség vagyok, a nő meg semmit nem csinál csak babusgatja és minden babért learat. Igazságos ez? Tudnátok valami okosat mondani? Segítsetek, megőrülök!

207. a00c344bac (válaszként erre: 176. - Orchidea25)
2009. nov. 5. 12:01
sziasztok! ez hülyeség ,hogy azért csalt meg,mert nem fogytál le.engem is megcsalt a férjem pedig akkor voltam a legcsinosabb 58kg voltam.és egy 96kg-os nővel csalt meg:))
206. Nyuszó68 (válaszként erre: 204. - Orchidea25)
2009. márc. 13. 21:11
Detto!
2009. márc. 10. 21:18
még annyit, hogy az esetek többségében újra megteszi a megcsaló azt a szemét dolgot amit megtett...csupán csak 1-2%-a az aki ha lebukott átértékeli a dolgot, rájön, hogy nem veszítheti el a szeretett nőt és a félelem visszatartja attól, hogy újra megtegye....na akkor lehet számolgatni, hogy ki az a szerencsés aki ebbe az 1-2%-ba tartozik bele....:(
2009. márc. 10. 21:16

Sajnos be kell látnunk, hogy a mai ffiak félrelépnek és ha lebuknak mindig jönnek a megbánó szöveggel: ne hagyj el, téged szeretlek blablabla...és mit tehetünk mi nők, ha szeretjük a ffit? Megbocsátunk...nagy hiba...utánna soha többé nem lesz a kapcsolat a régi, mi megcsaltak soha nem leszünk igazán boldogok abba a kapcsolatba többé, hisz a teljes bizalom elveszett és szörnyű átélni, hogy éppen ha nincs velünk a szeretett ffi, éppen mit csinálhat, merre járhat, megöli az egészet ez....tapasztaltam, pokoli érzés....

ezek után érdemes azon elgondolkodi, hogy vajon tényleg jár még egy esély?????

2009. febr. 12. 14:22
Egy esélye mindenkinek van.
202. ab4b6bc17d (válaszként erre: 9. - 4916977221)
2008. okt. 7. 14:14
Én ezt addig értem meg, amíg nem él párkapcsolatban. Onnantól kezdve az én szememben gazember, ha ezt megteszi a párjával!
201. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - Df1077de8f)
2008. okt. 7. 14:12
...és mi van, ha még egyszer megcsinálja? Érdekes, hogy mindig csak utána bánják meg... előtte miért nem gondol bele az ilyen?
200. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Fcf0c655e6)
2008. okt. 7. 14:11
Milyen találó!
199. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - 200a1d39d3)
2008. okt. 7. 14:11
Ez akkor is egyoldalú. Hiszen az a másik nem szerette/szereti őt annyira, ha félre tudott lépni!
2008. okt. 7. 13:42

Részemről biztos,hogy nem!

Mindig az járna a fejemben,hogy avval a másikkal hogyan csinálta.

2008. okt. 7. 12:55
Arra is gondoltam, hogy - képletesen szólva, ugyanúgy, mint az ételeknél, a legtöbb kajánál sem jó másnap az íz (mondhatnák itt a szánk íze, akit megcsaltak...), vagy csak elvétve, pl. a töltöttkáposzta az igen, de ez azon kirívó eset egyike, amikor talán még rendbe jöhetnek a dolgok. Talán. Ugyanolyan már sosem lesz az a kapcsolat és bizalom, bárki bármit is mondjon.
2008. okt. 5. 11:21

Sziasztok! Még nem olvastam el az elejétől kezdve a fórumot, most úgy válaszolok: legislegelőször az EGYÉRTELMŰ NEM az én válaszom úgy, hogy nem csaltak még meg.

Tudom, gondolhatjátok, mit szólok egyáltalán hozzá mindezek tükrében. Lelki szempontból érdekel a téma.

2008. szept. 16. 17:28
Igen, sikerülhet. Nálunk 20 év telt el azóta, rég nem jut eszembe. Csak mostanában, mióta rég nem érzett érzés kerített hatalmába. Talán az akkori fájdalom visszatartóerő. Talán...
194. timibo (válaszként erre: 193. - Klara70)
2008. szept. 16. 17:11
A véleményem nagyon hasonló a tiédhez. Valóban nem lehet ott újrakezdeni a közös életet, ahol az megtört. Kellenek az új alapok, az új érzések - rádöbbenve, hogy valójában még érzel szeretetet, szerelmet, és vele akarsz élni továbbra is - az új egymás iránti érzések, és próbálni máshogy élni, toleránsabban... stb. Nálunk eddig úgy tűnik, hogy működik. A változás pozitív irányban csak akkor következik be, ha mindketten akarjuk. Ha csak az egyik fél, akkor valószínű a kudarc. A változás pozitívum, már nyersz vele, a későbbiekben, ha kell egy új kapcsolatban még hasznára válhat mindenkinek.
193. klara70 (válaszként erre: 190. - F75660bad9)
2008. szept. 15. 23:25

Tetszett :

"Attól, hogy valakit nem csaltak meg ( vagy csak nem tud róla ), nem feltétlenül jobb az ő élete. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy azért nem tették azok a férjek, mert annyira szerelmesek, tisztelik a feleségüket."

Én is elgondolkoztam már ezen.....sokan mondják hogyan lehet folytatni egy házaságot egy ilyen eset után. De ki mondja hogy ez folytatás.... egy új kezdet, új alapokkal....a régi lezárva a különbség hogy azzal kezded újra akivel egyet lezártál.

Sok rossz házasságot látok magunk körül, a miénk is az volt, most sokkal jobb, ez hiba lenne?

Változatlanul nem értem hogy ha két ember szereti egymást jól érzik magukat egymás társaságában minden működik ahogyan kell akkor miért ne lehetne újra kezdeni a férjemmel...mert megcsalt? Igen és ettől már nem szeretem? Ki mondta hogy most arról döntöttem hogy ez így lesz míg a világ és hét nap,bármi áron? Nem...de amíg szeretem és ő is engem és nem tesz kárt ebben az új alapokra helyezett kapcsoltaban addig miért fosztanám meg magunkat a boldogságtól. Talán furcsa de én boldog vagyok a férjemmel....mert bár iszonyúan fájnak a történtek sok mindent megértettem általa. Ennyi boldogság jár nekem, és ha mégsem működne? Még mindig ki léphetek bármikor. Természetes hogy aki megégette magát egyszer az nagyon figyelmes lesz és szinte biztosan észre veszi ha a párja megcsalja....

Szerintem aki azért mert a férje megcsalta tovább lép az már nem érez szerelmet a másik iránt. Persze minden kapcsolat és minden férj más és más, talán ha az én párom is olyan lenne mint bárkié aki inkább nem folytatta én is ugyan úgy tettem volna...ez csak vélemény saját tapasztalat alapján.

192. Munya
2008. szept. 15. 12:35
Nekünk igen :))))
2008. júl. 7. 15:50

A viszonylagossághoz:

Ezt is ma olvastam, manager tanfolyamokon is elő szokott kerülni:

Idős nénike beállít a "legmenőbb bank" elnökéhez, hogy rengeteg sok pénzt akar elhelyezni a bankban.

100 millió forintot. A bankigazgató kérdésére, hogy mégis honnan van ennyi pénze, a nénike azt mondja, hogy fogadásokból. A bankigazgató értetlenkedik, mire a nénike: fogadok magával 10 millió forintban, hogy négszögletűek a heréi. A bankigazgató elfogadja a tétet, teljesen biztos a dolgában. Másnap a nénike 10 órakor megjelenik az igazgatónál az ügyvédjével. Az igazgató magabiztosan letolja az alsóját, hogy a nénike meg tudja tapintással vizsgálni, hogy nem négyszögletűeka heréi. Ekkor veszi észre, hogy az ügyvéd veri a fejét a falba. A nénike ekkor árulja el, hogy fogadott az ügyvéddel 50 millió forintban, hogy ezen a napon 10 órakor a "legmenőbb bank" elnökének a golyóit fogja a kezében tartani...


Olyan jót nevettem rajta, és jó érzés volt, hogy egy ilyen témájú viccen már tudtam nevetni

2008. júl. 7. 15:38

Ezt ma olvastam: "..nincs olyam módszer, ami a boldogsághoz elvezet, mert a módszer maga a boldogság. Élvezzük ki az élet minden pillanatát és élvezzük még annál is jobban, ha megoszthatjuk egy számunkra kedves emberrel a ritka pillanatokat és emlékezzünk rá, hogy az idő nem vár senkire.."


Olyan furcsa a lélek. A környezetemben élő közelebbi és távolabbi ismerősök életét tekintve tudom, hogy a mi házasságunk, a mi szerelmünk messze felülmúlja az övéket. Akkor mégis hogy történhetett? Nem szeretett volna? Nem tisztelt volna? Minden viszonylagos. Attól, hogy valakit nem csaltak meg ( vagy csak nem tud róla ), nem feltétlenül jobb az ő élete. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy azért nem tették azok a férjek, mert annyira szerelmesek, tisztelik a feleségüket. Az ember fejlődőképes. Legalábbis annak kellene lennie. Tanulni a saját és mások hibáiból. Életünk végéig tanulunk, mert bár az ember géntérképe már rendelkezésünkre áll, a léleké nem...


Házassági évfordulónkat két naposra tervezte, minden pillanata csak rólunk szólt. Egy verseskötetet kaptam, az ő verseivel. Írt nekem a megismerkedésünk kétéves évfordulójára, amikor megszületett a kislányunk, és azóta.... A nyomdában, ahol beköttette, azt mondták, hogy beleolvastak, és nagyon szépek..

Egyet közreadok, talán érthető, miért hiszek a történtek ellenére még mindig a szerelemben, benne, magunkban.. És amiről ír, én azt mindennap érzem is.


" Sohasem elég


Bőröd bársonyán

táncolnak ujjaim és kiáltják:

Még, még, még, sohasem elég!


Szemed tükrében

Fürdenek szemeim, látni téged

Még, még, még, sohasem elég!


Ajkad puhaságán

Pihennek ajkaim, mozdulnak,

Még, még, még, sohasem elég!


Vállad íveit

Fogják át karjaim, szorítalak,

Még, még, még, sohasem elég!


Lelked útjain

Lelkesül lelkem, Szeretlek!

Még, még, még, sohasem elég!"


Ha nem is fognak a világirodalom gyöngyszemei közé tartozni a versei, ezekről a versekről tudom, hogy hozzám szólnak, azokról az érzésekről, amelyeket összekötnek minket.

189. Nyuszó68 (válaszként erre: 188. - 141df938b1)
2008. júl. 3. 22:21

Gyávaság,kényelem,gyerekek.


A tisztelet abban a pillanatban megszűnik,amikor egy másik nő ágyában...hazugságok a szemünkben.

2008. júl. 3. 22:09

Már hetek óta olvasgatom a szeretői viszonyról, megcsalásról, újrakezdésről szóló fórumokat. (én is a megcsaltak táborába tartozom) Egyetértek azokkal a véleményekkel, akik azt mondják, hogy az esetek nagy részében mindkét fél (a megcsalt is ) felelős azért, hogy valami már nem jól működött a kapcsolatban.

Egy párkapcsolat szerintem is két emberen múlik, két ember felelőssége. Sokan írták, hogy általában az lép félre, az kezd viszonyt egy harmadikkal, aki otthon valamit nem kap meg a párjától.(odafigyelés, szeretet, szex...stb)

De ez valóban felmenti a megcsalót? Nem az lenne a korrekt és tisztességes megoldás, (ha egyáltalán még van benne szeretet és tisztelet a párja iránt,) hogy előbb megpróbál ő is mindent megtenni azért, hogy jól működjön a kapcsolatuk?

Szerintem a szerelem egy bizonyos ponton túl igenis választás kérdése! Mert választhat az ember úgy is, hogy megprópál mindent azért, hogy jobbá tegye, hogy felemelje a kapcsolatát a párjával, és válaszhat úgy is, hogy másnál keresi a boldogságot. Ez a könnyebb megoldás! És ha már eljut idáig az egyik fél, (hónapokig, esetleg évekig csalja a párját, naponta a szemébe hazudik )ott megkérdőjelezném, hogy van-e még igazi szeretet, van-e még tisztelet a párja felé? Vagy csak a gyávaság (hátha mégsem lesz jobb a szeretővel? ) és a kényelem ami miatt nem lép ki a házasságából és nem vállalja fel nyíltan a szeretőjét?

187. Nyuszó68 (válaszként erre: 186. - F75660bad9)
2008. júl. 2. 21:08

Én már annak is örülnék ha legalább egy icipicit lennék ennyire optimista mint te. Igen,azt mondja velem akar maradni,DE: biztos te is olvasod hogy a férfiak nem akarnak válni,mert nekik így kényelmes,vallanak,könyörögnek,küzdenek hogy maradhassanak,és többnyire sikerül is nekik.

És mi lesz ezután? Folytatják,de már jobban vigyáznak nehogy kiderüljön. Persze vannak kivételek. Ahogy olvasom ezeket a megcsalós fórumokat egyre több és több ilyen esetről lehet olvasni. Szeretnék újra bízni benne,de még nem megy,és addig számomra nincs értelme folytatni. Egyelőre úgy gondolom inkább váljunk el és maradjunk barátok,mint hogy egy életre meggyűlöljük egymást. Úgy érzem ha most visszafogadnám azt gondolná hogy „hű de jó,megúsztam”,én sem tudnék már a régi lenni és lehet hogy szépen lassan elhidegülnénk egymástól. Egyszerűen nem tudok dönteni. Adok még magamnak egy kis időt,és dönteni fogok. Talán majd az idő segít.

186. f75660bad9 (válaszként erre: 185. - Nyuszó68)
2008. júl. 2. 08:46

Értem, persze, hogy értem. Talán a te férjed később érő típus, talán neki az egy alkalom még nem volt elég arra, hogy rájöjjön, mi is az igazán fontos a számára. Most már biztos rájött.

Ha beharangoznak egy sorozatot, ami felkelti az érdeklődésemet, megnézem az első részt. Többnyira a második részt már nem nézem meg, mert nem érdekel.

Aztán amikor vége a sorozatnak, mit hallassz az emberektől: hogy semmi értelme nem volt ennek a filmnek, se füle, se farka. A filmnézés helyett hasznosabban eltölthették volna az időt.

De azt az időt már nem hozhatják vissza. Én azt hiszem, hogy a férjed szempontjából nem volt jelentősége annak, hogy többször is megtette. Mert mindegyik ugyanolyan volt, egyik sem jobb a másiknál. Ezt pusztán abból gondolom, hogy ő nem akar válni, téged akar. Ha annyira fontos lett volna neki az a nő, most miért nem vele van? Miért veled akarja folytatni az életét? Tudom, én is azt kérdezem mindig a férjemtől, hogy ha szeretett, akkor hogy felejthetett el, miért vágyott másra? Nem tudja megmagyarázni. Az egyetlen alkalmat sem.

Bár nálunk csak öt perc volt, lehetett volna belőle akár öt év. Letöltendő. Azt viszont érzem, hogy szeret, és én is szeretem. Mindennap együtt küzdünk, mert tudja, hogy nagyon fáj nekem, de azt is látom, hogy neki is fáj.

A sok kételkedő nem ismer minket, ők más helyzetet ismernek, más emberek történetét, ahol nem sikerült. Te ismered a saját érzéseidet, te érzed, hogy a férjed igazán szeret-e téged. Most!!

Egyszer már eldöntötted, hogy válni fogsz, megbirkóztál az egyedülléttel, élted az életed, igyekeztél boldog lenni. Sikerült? Ha biztos lennél benne, hogy valóban ez a helyes lépés, akkor nem gondolkodnál azon, hogyan tovább. Még akkor is megérdemel mégegy esélyt, ha ágyban, párnák közt, és ráadásul nálatok is.. Nem a férjed miatt! Hanem magad miatt! Mert azt mondod, hogy szereted! Azért, hogy úgy tudd lezárni magadban, akár úgy, hogy együtt maradtok, akár úgy, hogy mégis elválsz, hogy nyugodt lelkiismerettel ki tudd jelenteni, hogy te megpróbáltad, adtál még egy esélyt. Ki tudja, ha elválsz tőle, pár év múlva nem azt fogod-e hallani, hogy a világ leghűségesebb férje és legjobb apukája lett belőle? Persze az is meglehet, hogy egyedül marad, és elzüllik, te pedig más oldalán találod meg a boldogságot. Ha egyszer keresztül megy az ember ilyenen, átértékel dolgokat, megtanul a saját érdekeire jobban figyelni. Én úgy vélem, az én érdekem az, hogy a férjemmel legyek boldog, mert őt szeretem. Ennek érdekében igyekszem legyőzni a negatív gondolatokat, a szép pillanatokra emlékezni az elmúlt fél évből. Mint egy spirál, szép lassan haladunk előre. Ha van olyan pillanat, amikor elfeledkezem róla, hogy mit tett, amikor mosolygok, ő azt mondja, ez ad neki erőt, hogy tovább küzdjön értem. Nekem pedig az, hogy még fél év múlva is fogja a kezem, amikor sírok, mert beismerem, hogy még mindennap sírok...

Az első hetekben sokan figyelmeztettek, hogy el fogom veszíteni, itt fog hagyni, ha sokáig ezt csinálom, ha nem térek észhez, és nem látom, hogy ő mennyire megbánta. Minden barátunk azt mondta, hogy egy férfi sem olyan kitartó, hogy kibírja, amit műveltem.. És még mindig bírja.

Szóval fel a fejjel, jobb vagy mint az a K..., mert a férjed téged akar, téged választott! ( Aki azt mondja, hogy nem a K.. a hibás, nem őt kell szidni, hadd mondja csak, őt még biztos nem csalták meg, vagy csak nem tud róla. És mindenkinek szíve joga azt hibáztatni, azt gyűlölni, akit akar, mert mégiscsak te ismered leginkább a "szereplőket"! )

Ha teljes bizonyossággal ki tudod jelenteni, hogy vele akarsz élni, a többi jön magától. Nem tudom, létezik-e olyan fórumtéma, amit itt kérdésként feltettél, hogy honnan veszed észre, ha hazudik, mit kell tenni azért, hogy ez ne következzen be újra. Ha nincs, nyiss egy ilyet, és oda biztos özönleni fognak a válaszok...

185. Nyuszó68 (válaszként erre: 184. - Nyuszó68)
2008. jún. 30. 22:33

Ja és ebből a TÖBBSZÖR-ből,egyszer a mi lakásunkban is!

???

184. Nyuszó68 (válaszként erre: 183. - F75660bad9)
2008. jún. 30. 22:08

Hidd el tényleg sok időt töltöttünk együtt,sokat beszéltünk újra és újra. Na igen,a „szex-project”!

Nagyon jól megfogalmaztad:ők meztelenül,ágyban,párnák közt...csinálták, és ami a lényeg TÖBBSZÖR!!! Egyszerűen képtelen voltam/vagyok kikapcsolni az agyamból azt a képet,hogy ők ketten,együtt...Lehet hogy bennem van a hiba.

Sokszor leírtam már,biztos sokkal könnyebb egy 5 perces kalandot megbocsátani,mint egy több hónapos viszonyt. Egy férfi aki munka után nem haza sietett hanem újabb és újabb randikat tervezgetett. És miután kiszórakozta magát,hazajött és különböző történeteket adott elő hogy éppen merre járt. Én meg kis naív elhittem. Érted már miért olyan nehéz nekem?

Köszi a bíztató szavakat,de a lelki békém még nagyon ingatag,de igyekezni fogok a lehető legjobb döntést meghozni.

2008. jún. 29. 19:44

Holnap lesz fél éve, hogy kiderült a dolog. Azóta is rengeteg a nyitott kérdés, mégis kezd helyrejönni az életkedvem, mert azóta is velem van, eltűrt mindent tőlem, pedig nem volt piskóta, amit sokszor kapott..

Van egy olyan sorstársam, akivel másik fórumról levelezünk. Támogatjuk egymást, beszámolunk a történésekről. Ők is együtt maradtak, és az ő véleménye szerint jobban szeretik egymást, mint valaha. Mi talán csak jobban kimutatjuk, hogy mit érzünk, mert mindig is szerettük egymást , kevesebb munkát vállalunk, sokkal több időnk van egymásra.


Nyuszó! Sajnos nincs biztos recept! Próbáld meg, adj neki egy esélyt, töltsetek együtt sok időt, legyen sok közös programotok, beszélgessetek sokat, ne csak a megcsalásról, hanem a jövőről, arról, hogy melyikőtök mit vár a másiktől, az élettől... Be kell indítani a "szex-projectet",

én például ha eszembe jutott, hogy köztük hogy lehetett, akkor megpróbáltam függetleníteni magam a szereplőktől, mintha csak egy film jutott volna eszembe... Lehet, hogy nekem csek azért ment könnyebben, mert ők nem ágyban, meztelenül csinálták többször is. Bár ezt még első éjszaka nem is tudtam, és a hajnalba nyúló beszélgetésünk közben én kezdeményeztem, neki pedig potyogtak közben a könnyei... Már ekkor éreztem, hogy senki sem állhat többé közénk.

Nagyon drukkolok nektek, hogy a férjed a viselkedésével megkönnyítse neked a felejtést, neked pedig helyreálljon a lelki békéd. Ha szereted, és minden bizonnyal szereted, akkor meg kell próbálnod engedni neki, hogy igyekezzen helyrehozni, amit elrontott....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook