Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség, megcsalás fórum

Hűtlenség, megcsalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
4024. Cumo2
2018. júl. 17. 13:36

Sziasztok!

Mar regebben unalombol olvasgattam itt...talan bevonzottam a dolgot 😐😏

Az utolso oldalt visszaolvastam most,tobbre nincs idegzetem jelenleg sajna.

Kerdeznek valamit.

Mi van akkor ha minden tokeletes vele otthon, megis felrelep.

Tokeletes apa,ferj...ugy ertem semmi jele nem volt,nem vettem eszre,hogy felrelepne.

Tudni kell,hogy 20 eve vagyunk egyutt,1 nagy gyerek,mert 3 es fel eves ikrek.Az ikrek elott gyakran jartunk el haverokkal,kozosen is,de kulon is.En a baratnoimmel,o a barataival,viszont jo feleve o is abbahagyta ezt(nyilvan en az ikrek miatt mar nem mentem annyit mint elotte),most a kozos baratokkal,egyutt jarunk el neha hetvegenkent.Ket hete kettesben voltunk elutazva par napig,egy hetig most a gyerekekkel nyaraltunk.

Tudni kell rola,hogy a telefonjat nagyon szemelyes dolognka tartotta mindig,o se kutakodott soha az enyemben,igy ez "nevelodott" belem az evek soran.

Nyaralas alatt ideadta tegyem toltore amig o lezuhanyozza egyik gyereket es valszeg azt hitte lezarult a telefon,de nem..igy beleneztem.

Egyetlen uzenetet nyitottam meg fb-on,pont a megfelelot.

Kerdezte a not,hogy mikor jon haza(lattam utolag,hogy 3 hete kiment Amerikaba).A no meg,hogy ertsd meg soha.

Erre ferj,hogy legalabb 1x.

A no,hogy szeretnel megkapni legalabb egyszer,pedig szamtalan lehetoseged volt es nem eltel veluk.

Na most ilyenkor mi van?

Az mit jelent,hogy volt lehetosege...voltak egyutt(ha nem is volt szex),de akkor ha szeretne ot miert nem fekudt le vele?

Ismerhetik egymast x ev ota is akar ezek szerint...vagy az utobbi par honapban.

En meg amugy elegge szemfules vagyok,hogy a fenebe nem vettem eszre semmit?

Vagy szemtol szemben "csak" ismerosok voltak,es most kezdtek huzni egymast,miutan elutazott?

Most akkor ha kivanja a not,miert nem lepett amig volt ra lehetosege?

Arra is gondoltam,hogy lehet ilyesmik evek ota mennek...de akkor velem miert kedves,figyelmes,szereto,segitokesz?Miert nem lepett le az evek soran?

Ja...amugy ez a no jo telt,ami nem lenne gond,de o mindig minden telt not fikazott.Talan epp amiatt,mert azok jonnek be neki?

Ezer gondolat cikazik a fejemben,remelem ertheto a mondanivalom,de most hogyan tovabb reszemrol?

Epitkezes elott allunk,most varjuk az engedelyeket.Ugy erzem mar nem szeretnem,mi ertelme igy?Mire?A hazugsagokra?

Mindenkepp szolok neki majd,hogy tudok roluk,csak meg nem most.Kicsit higgadjak le,mert nagyon impulziv vagyok es ilyenkor valahogy nem jol kezelem a dolgokat....

Lehet ha tudnam ,hogy volt kozottuk valami(barkivel)vagy csak a ferfiassaganak imponal az ilyen levelezgetes,konnyebben tudnam merre lepjek....de amint ot ismerem,nem vallana be semmit...mert addig ugye nem tamadhato...

4023. egykerdes (válaszként erre: 4019. - 9f9aa0ac88)
2018. ápr. 29. 23:03
Én sem. Mégis most szinte minden nap azon agyalok kinek kellhetek. Mert itt már nem kellek. És nem a szexuális dolgokra gondolok. Én nem érdeklem. A lelkem a napjaim. Semmi.
4022. egykerdes (válaszként erre: 4015. - Csikil4ny)
2018. ápr. 29. 23:02
Igen nagyon. De velük is sokszor csúnyán beszél. De oda vissza nagy a szeretet köztük. Ez is sokat foglalkoztat, hogy a gyerekek miatt inkább tűrök.
4021. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 4020. - Vándor69)
2018. ápr. 29. 12:44
Lehet ,hogy mi valamivel sokszinübbek vagyunk? Nem csoda ha az a "hír járja": a nő választ.És még valami,mi többet lelkizünk ez is az oka.De van benne valami ,amit írtál,nem tagadom.De így nem unalmas annyira nem gondolod? Bár az én párom csodásan "tűri"...Jó ember.
4020. vándor69 (válaszként erre: 4018. - 9f9aa0ac88)
2018. ápr. 28. 07:47
Nekünk nehezebb dolgunk van, a nők gondolatai kiszámíthatatlanok. :D
2018. ápr. 28. 07:13
Sohasem voltam hűtlen.
4018. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 4017. - Vándor69)
2018. ápr. 28. 07:12
Igen és a kiváncsiság a másik gondolatai iránt.No és ahogy mondják a mai fiatalok: "működjön a kémia".
4017. vándor69 (válaszként erre: 4016. - 9f9aa0ac88)
2018. ápr. 28. 06:59
Mi nem éppen társkeresőn jöttünk össze a jelenlegi párommal, de a neten ismerkedtünk meg mi is. Ehez jó emberismerettel kell rendelkezni és mindkét félnél az őszinteség a siker alapja.
4016. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 4011. - Egykerdes)
2018. ápr. 28. 06:40
Jó pár év telt el a válásom óta és igen,sokunk ugyan így gondolkodott,gondolkodik.Én Egyik pillanatról a másikra beléptem egy társkeresőbe és megakadt a szemem egy szép ,szelid tekintetű férfin.Igen..igen..az "első látásra" amikor találkoztunk,azóta is tart.Mertem és sohasem bántam meg,adtam magamnak még egy esélyt és csodás.
4015. csikil4ny (válaszként erre: 4011. - Egykerdes)
2018. ápr. 27. 20:43
A gyerekekeit szereti?
4014. Kiváncsi Andi (válaszként erre: 4009. - C47623800d)
2018. ápr. 27. 15:03
De van amikor muszaj.
4013. Kiváncsi Andi (válaszként erre: 4011. - Egykerdes)
2018. ápr. 27. 15:02
Olvastam amitt irtal eggyetértek
4012. egykerdes (válaszként erre: 4007. - Fehérhun)
2018. márc. 21. 15:26
Igen. Igazad van. Én sajnos nem tudom megmagyarázni de tényleg valamiféle külső segítségre vágyom. Sajnos azonban tudom ez nem jön el és csak én vagyok aki léphetek de nekem meg nincs elég bátorságom.
4011. egykerdes
2018. márc. 21. 15:24

Félek elkezdeni új partnert keresni. Pedig már tenyleg érzem hogy kell mert hoába van itt mellettem a lelkem már a magányosnál is magányosabb.

Még felregisztrálni sem merek ilyen oldalakra. Hiszen amnyi nyűgöm bajom van. Kinek kellenék így.

Ezerszer eltörött már az a bizonyos tányér és csak toldozom foldozom. Nincs nap hogy ne sértegetne.

Ma ''csak meresztem a seggem a kanapén'' - idegbecsípődésem van és a fájdalomtól mozdulni sem tudok plusz itt a két baba. És ez csak 1 a maiakból. Az nem szeret aki igy viselkedik a másikkal. De ki fogja ugyanúgy szeretni a gyerekeimet mint ő? Senki. Akkor van e értelme egyáltalán bárkit keresni? Vagy maradjak ebben és csak ignoráljam amiket csinál? De nagyon szeretnék egy építő egymásra odafigyelő kapcsolatban élni. Ezár soha nem válik azzá be kell lássam.

4010. csikil4ny (válaszként erre: 4007. - Fehérhun)
2018. márc. 9. 08:42
Én úgy gondolom, hogy ha földhöz vágsz egy tányért és az összetörik, utána ragasztgathatod soha nem lesz ugyanolyan, mint volt. Persze nem ugyanúgy törik minden tányér...
4009. c47623800d (válaszként erre: 4005. - Fehérhun)
2018. márc. 9. 08:10
Annak akit igazán szeretünk nem akarunk szándékosan fájdalmat okozni...
4008. fehérhun
2018. márc. 7. 04:31
Esemény után , mikor kicsit lecsengett vettünk egy másik hazat , nagyobbat. Új célt tűztük ki. Atültünk egy új hajóba és újra együtt evezünk ! Új közös cél is fontos ! Ezt csak úgy mondom.
4007. fehérhun (válaszként erre: 4006. - Chrystal71)
2018. márc. 7. 04:24
Ezért van hogy nem lehet ráhúzni egy sémát mindenkinek megoldásként egy megcsalasos élethelyzetére. Mások a szereplők , más személyiségekkel , mások a körülmények , előzmények . Mindenkinek SAJÁT MAGÁNAK kell a problémáját megoldani . Ne várjuk a csodát mástól . Beszélgethetünk róla , meghallgathatjuk mások történetet , az idő nagy segítség !!
4006. Chrystal71 (válaszként erre: 4005. - Fehérhun)
2018. márc. 5. 09:39
Nálunk a két dolog között eltelt nagyon sok év. Tiszta lappal kezdtük újra. Bennem fel sem merült sokáig a kiegyenlítés vágya.. amikor viszont éreztem, hogy kellhetek másnak is, akkor előjött.. de akkor elég is volt, konkrét történés nélkül is. Csak a gondolat és a vágyak szintjén, én viszont szégyelltem magam magyon, ezek miatt is.
4005. fehérhun (válaszként erre: 4004. - Chrystal71)
2018. márc. 4. 15:16
Nem akartam egyenlíteni , “ akarombol” nem megy. Egyszerűen nem talaltam a helyem a kapcsolatban. Egyszer volt , régi évfolyamtárs... de találkozunk 5 év mulva is. Nem talaltam a helyem, kb egy évig probaltam elnyomni magamban a megcsaltak érzést . Nekem ez kellett. Az időzítés is jo volt mert pont hátradőlt a férjem hogy megúszta az ajtocsapkodast ..... derült égből villámcsapás volt számára . Örülök hogy megélte az én fájdalmamat, az elárultak “- érzést
4004. Chrystal71 (válaszként erre: 4002. - Fehérhun)
2018. márc. 4. 15:02

Nagyon érdekes amit írsz... amikor Veled történt, akkor csak a kiegyenlítés vágya hajtott?? És csak egyszeri alkalom volt, nem viszony? A férjedé sem?

Ennek ellenére, azt gondolom, hogy jól sült el..

4003. csikil4ny (válaszként erre: 4002. - Fehérhun)
2018. márc. 4. 14:43

Mit válaszolt arra, hogy mi hiányzott? Neked mi hiányzott?


Nem tudom, mivel én nem kerültem olyan helyzetbe, hogy meg akartam volna csalni a másikat, amikor láttam, hogy nincs értelme a folytatásnak, akkor elváltam. Igaz az én testem csak a lelkemmel együtt bírható, tehát nem tudom milyen a kikacsintásra való vágy, hajlam, vagy nevezzük bárminek.

4002. fehérhun (válaszként erre: 4000. - Csikil4ny)
2018. márc. 4. 14:01
3 gyerek 16 év után komoly egzisztenciaval, úgy megcsalt egy xy- nal hogy azt hittem összeomlik a világ . Több hónapi vita után jutottam az előbbi véleményre , magam tudtam kimondani , hogy tudom hogy hol hibáztam , de miért nem beszélt róla hogy mi kell neki.... megalázott , esdekelt a bocsanatert, az egész rokonság baráti kör mindenki szurkolt hogy beküljünk mert minta család voltunk, tényleg csak egy botlás .... nagyon nehéz volt. A férjem is belefogyott en is , majd egy kis kapaszkodót találtunk és együtt maradtunk de a bizalom csak nem akart kiépülni bennem, ott motoszkált .... mikor kész legközelebb ..... kisördög . Mígnem egy egyetemi évfolyam találkozón bizony velem is megesett ...... régi nagy nagy szerelem volt amikor hazaértem megmondtam, hogy 1-1 az állás . Sírt férfi létére , felsővezető , könyörgött , olyan lelki gyötrelmei voltak azt hittem meghal- már majdnem megbántam . Ekkor tudtuk megbeszélni s dolgokat , ekkor ő is megjárta poklok poklát mint ahogy korábban én . Na azóta jól vagyunk.
4001. fehérhun
2018. márc. 4. 13:48

Megcsalasnak csak a “kapcsolat mellé szexelést” tekintjük . A kapcsolatot azonban 3 dolog tart fenn , 1: eszünk , 2 a lelkünk 3 szívünk

Megcsalt fél ezért el meg hullámokat , a szíve vissza fogadná, hiszen ő szeret , esze elzavarná, lelke meg a családra az egységre gondol, a darabokra esés gondolatával küzd .

4000. csikil4ny (válaszként erre: 3999. - Fehérhun)
2018. márc. 4. 07:08
Nagyon jól írod! De az emberek gerince elég hajlékony, sok minden belefér s akkor még nem beszéltünk arról, hogy van amikor az egyik fél nem hajlandó változtatni, viszont a másik nem akar kilépni a gazdasági közösségből.
3999. fehérhun
2018. márc. 4. 05:36
Most , nem tudom szó nélkül megállni , nem vagyok mai csirke van nemi tapasztalatom. Hagyjuk má hogy mindig hibás a megcsalt, megalázott is... persze, egy kapcsola ért két ember felel. De a hibák , hiianyok, gondok MEGOLDÁSÁNAK- a módszere nem mindegy!!!!!!!! 10-20-30 évnyi kapcsolat után nem érdemli meg az a fél , hogy ELMONDJUK hogy már nem jó veled a szex mert....... menjünk el ide oda , tanulj thai szexmasszazst stb. Szőrös hátad borotvaljuk le... egy közös élet gyerekek stb , nem er ennyit? Hosszú közös évek azt bizonyítják hogy ment együtt! . A megcsalás, alpári primitív , megalázása a másiknak , elárulása. Csak úgy lehet kilábalni ha a megcsalt is fut egy kört, ő is tapasztal” egyet”- hosszú hosszú évek után ő is kinéz a kapun túl . Lássuk csak és utána elmondjuk hogy ki kit hanyagolt el, kinek mi hiányzott ? Mindig a megcsalt lesz az elszenvedő , mert hazudtak neki . A megcsalas mint MÓDSZER nem lehet mentség .
3998. c47623800d (válaszként erre: 3996. - PöttyösPanka)
2018. febr. 23. 13:59
Akkor nem, ha tanulunk a hibáinkból. :-)
3997. AngelikaVári (válaszként erre: 3962. - Egykerdes)
2018. febr. 23. 13:00
Egy biztos abban, amit írtál: az, hogy nagyon magad alá választottál. És az sosem jön ki jól. A férfi azt szereti, ha felnéz rá a nő, de ha neked van diplomád, neki meg nincs, akkor sajnos mindig irigykedni fog rád. És mivel irigy rád, ezért próbál lehúzni, hogy ő kerüljön följebb. Ezért röhög ki, mert tudja, hogy akkor te rosszabb lelkiállapotba kerülsz, ezáltal ő többnek érezheti magát. Azonkivül neked fontosak a lelki dolgok: lelki érzelmek, melegség, bátorítás, a férjedet meg csak a testi dolgok érdeklik: szenvedélyei kiélése(számítógépes játék), kaja, és vásárlás. Két ennyire különböző szinten álló ember sosem fog jól egyezni. Vagy bírd ki, amig gyesen vagy és utána válj el, vagy még most keresd a módját, hogy minél előbb kilépjetek a gyerekekkel a kapcsolatból. Legalább vágyjál rá, és képzeld el, hogy milyen lesz, ha már egyedül lesztek. Aztán jönni fognak az ötletek, hogy hogyan csináld.
3996. PöttyösPanka (válaszként erre: 3995. - C47623800d)
2018. febr. 23. 10:15
Utólag már mindegy.
3995. c47623800d (válaszként erre: 3994. - PöttyösPanka)
2018. febr. 23. 10:00
Igen, tapasztaltam már ezt-azt. Sajnos voltam szerető is... Mindig úgy érezzük, az a legnehezebb, amiben éppen vagyunk. De ha visszanézünk - talán döntettünk volna másként is - mindig lesznek nehézségek.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook