Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség, megcsalás fórum

Hűtlenség, megcsalás (beszélgetős fórum)


4. kisgé (válaszként erre: 1. - Christine)
2006. jún. 11. 15:11

Szia!


Ugyan most nemet jelöltem(kapcsolatom sincs), de voltam már ilyen helyzetben. Igaz nálam inkább átfedések voltak, és igazán mint szerető, olyanom nem volt. Az első alkalommal egy elfáradt kapcsolat mellett szerelmes lettem és kb. 2 hétig futott párhuzamosan a dolog, bár a régi páromat már akkor parkoló pályára küldtem.

Aztán volt olyan másfél évig, hogy 2 fiú volt, de hol egyik, hol másik, néha fedve. Ott az volt a baj, hogy egyik sem volt tökéletes a számomra és nem tudtam dönteni, melyik is a jobb nekem.

2006. jún. 10. 20:14

Nekem egyyszer volt párhuzamosan futó két kapcsolatom, egy "hivatalos" és mellette egy másik, bár nem kifejezetten szeretőnek nevezném.

Az ok az vot, hogy a "pasimat" már nem, őt viszont szerettem...Csak egy kicsit körülményes volt megszakítani az előző kapcsolatot, így ugyan egy hónap késéssel, de azért végül persze megtettem.

2006. jún. 10. 19:06

Szia Christine! Nemmel válaszoltam, így nem tudom, de én is kíváncsi vagyok rá:)


Van ilyen ismerősi körben, ott arra fogta az illető, hogy kettejük között nem működött a dolog, de a gyerek miatt nem ment el otthonról. Csak akkor miért kellett titkolóznia a felesége előtt is?! Mondjuk ha kis esze van a csajnak el is küldi persze. Most is együtt van a feleségével, és már nincs meg a szeretője a pasinak, de továbbra is csajozgat, ez tuti!

2006. jún. 10. 15:45

Nos, aki a szavazásomban az igent jelölte, azaz tart szeretőt, arra kérem, hogy írja meg, miért! Nagyon kíváncsi lennék, mik lehetnek az okok, hogy szeretője van az embernek, de mellette ott van a párja. Miért?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is, illetve a hozzászólásokat a nemre jelölőktől is.


Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook