Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség megbocsátása után mi történt veletek? fórum

Hűtlenség megbocsátása után mi történt veletek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. dec. 30. 19:48
Bizonyos idő után azt érezheti mindkét fél, hogy a másik természetes, hogy mellette van, és nem figyel rá úgy ahogy kell. Ha rájön mindkét fél, hogy a másik úgymond nem természetes akkor javíthat a dolgon a megcsalás. Nem kell egy kapcsolatban sem. Ne értsétek félre. Egyáltalán nem, nem is jó, de ha már megtörtént, megtörtént a megbocsájtás, akkor ki kell belőle hozni a legtöbbet amit lehet. És igen is jobb lehet mint előtte.
35. katus3 (válaszként erre: 33. - Estefani)
2012. dec. 30. 19:24
Bocs,de szerintem ez egy nagy marhaság.Miért kell megcsalás ahhoz hogy egy kapcsolat jól működjön? Nehogy már azután legyek boldog,hogy megcsaltak,bízni meg pláne nem tudnék.
34. 490c4794ed (válaszként erre: 33. - Estefani)
2012. dec. 30. 18:47
Vagy mert tudja hogy bármit megtehet.
33. Estefani (válaszként erre: 32. - 3e804694de)
2012. dec. 30. 18:35
Igen kell az úgymond "frissités" a szó legjobb értelmében véve. Ha ezt egy kapcsolat túléli erősebb és jobb lesz mint bármikor előtte, olyannyira, hogy azt más még irigyli is. A megcsalt fél újra bízni tud, aki pedig megcsalta jobban szereti mint előtte, mert tudja, hogy a másik milyen jó...
32. 3e804694de (válaszként erre: 26. - Estefani)
2012. dec. 30. 14:05
Egyet értek veled. Mi is a megbocsájtás után már 2éve együtt vagyunk.Nekünk "jót" tett ez a törés mert azótta szorosabb lett a kapcsolatunk mint előtte valaha is volt.
31. töprengő (válaszként erre: 30. - 89f0630ffb)
2012. dec. 29. 22:30

Egy évig tuti, mint a gyász..

Ugyanúgy főztem, mostam meg amit kell. Próbáltam megérteni miért történtek a dolgok. Viszont azóta nincs sütés, mint addig. Kipattantt hogy most csinálok egy kevert sütit, megcsináltam. Jó ha évente 1 X begyújtom a sütőt azután / azóta....

Valószínű hogy sose unokázott az anyóspajtás, sose tudtunk elmenni így moziba, 2 es programok.

30. 89f0630ffb (válaszként erre: 28. - Töprengő)
2012. dec. 29. 20:29

Szia Töprengő!

Leírnád mit csináltatok amíg olyan nehéz volt ,hogy könnyebb legyen.És kb meddig volt nehéz?

29. 89f0630ffb (válaszként erre: 26. - Estefani)
2012. dec. 29. 20:28
csak szeretnék pozitív példát látni azért kérdezem:te tapasztalatból írod ezt?
2012. dec. 29. 19:59

Másik lakásba költöztünk.

Jó ideig nagyon nehéz volt, de tűléltük, 15 év telt el azóta.

2012. dec. 29. 19:34

Hinni és bízni? Amikor átvág az akire addig az életedet bíztad feltétel nélkül.

Igér, aztán újra bebizonyosodik, hogy hazudott, az újra és újra...

Nem lehet megbocsátani teljesen, elfelejteni sem.

26. Estefani (válaszként erre: 25. - 89f0630ffb)
2012. dec. 29. 15:10

Hinni kell benne és bízni! TÉNYLEG sikerülhet. Megbocsájtásnak tökéletesnek kell lennie. Mintha meg sem történt volna. Mindenki hibázik,hiszen emberek vagyunk, nem tökéltetesek. Az igazi szeret az, ha valakit szeretünk a hibáival együtt is.

Imátkozz, és sikerülni fog. :)

25. 89f0630ffb (válaszként erre: 23. - Estefani)
2012. dec. 27. 19:54

Olyan jó olvasni téged.Hidd el ,hogy rengeteg erőt adnak sokunknak az ilyen példák ,mint a tiétek.

Ilyenkor mindig felerősödik bennem is a remény..Talán nálunk is jó lesz egyszer majd..

24. júliusi (válaszként erre: 23. - Estefani)
2012. dec. 27. 19:06
Ezt örömmel olvasom.
2012. dec. 27. 18:08
Idő kell hozzá és sikerülhet. Ha egymásnak vagytok rendelve, nekem is hasonló az eset Chalatheahoz. Akkor kezdtem el hoxázni. Ennek már egy éve, és minden a legnagyobb rendben, nagyobb a harmónia mint előtte. Nem vesszük a másikat természetesnek. :) MINDEN lehet csak akarni és hinni kell benne.
2012. dec. 26. 11:56
Valaki???
2012. nov. 24. 06:53
Szia..Tudod én is szeretem minden oldalról körüljárni a dolgokat.
20. júliusi (válaszként erre: 19. - 89f0630ffb)
2012. nov. 24. 06:48
Szia luca,most láttam, hogy Te indítottad a fórumot:)
2012. nov. 23. 20:34
:)
18. júliusi (válaszként erre: 14. - 84f19edfe1)
2012. nov. 23. 18:50
Hasonló a történetem.Két éve volt, de fél éve még gonosz üzenetet írt a nő.Most szült egy 3. gyereket az élettársának, talán lenyugszik már...
2012. nov. 23. 18:10
Együtt vagyunk. Közel két év kemény munkájába került a kapcsolat a részemről és a részéről is. Kb. ennyi idő telt el a bizalom újraépítéséig de tényleg kemény volt. Mindkettőnknek sokmindent meg kellett értenie hozzá és sok energiát kellett belefektetni. Ez nem megy mindenkinek.
16. Amália72 (válaszként erre: 12. - Ccf0283561)
2012. nov. 23. 09:40
Ugyanez a szitu..volt...
2012. nov. 23. 08:49

Mi 10 éve vagyunk együtt, 4 évesek voltunk amikor piszokul nem ért rám, csak a munka meg a suli és piszokul elhanyagoltnak éreztem magam.

Szégyen nem szégyen máshol kerestem a boldogságot, persze ezt nagy idézőjelbe téve.

kb egy hónapig tartott a dolog, totál kifordultam magamból. Soha nem viselkedtem vele ugy mint akkor, szakitottam vele, de együtt laktunk, én eljártam a másik pasival, ő először mérges volt aztán könyörgött, nagyon be volt tojva, totál megdöbbent. Aztán egy hónap után elmult a rózsaszin felhő, az exem pedig nagyon kapart, ujra udvarolni kezdett, eljártunk randi keretében szinházba vacsizni, és ujra összejöttünk. Hát ami utána jöt... egy évig kinkeserves volt, amint érezte hogy minden oké, totál megvadult agyilag, állandóan féltékenykedett, nyomozott utánam, követett, nagyon nehéz volt az az idő, nem értett meg hogy csak ugy nem csalom meg, hisz előtte se tettem. Ez szépen elronotta a kapcsolatunkat, szakitottunk. Birtam én egy ideig a dolgot, de ő azért volt feszült mert azt hitte nyomoznia kel utánam, én meg aztért mert ezt csinélta. Elköltözött. 3 hónap különlét után, nekem nem volt sneki, neki sem, ő próbálkozott de nem igazán akarta ő azt ezért sneki nem felelt meg neki. 3 hónap után ujra talékozgatni kezdtünk, először csak cset meg telefon, utána elmentünk gyorskajáldába többször. Kb a szakitást követő 3 hónapra visszaköltözött, terhes lettem, gyerekünk lett, majd összeházasodtunk, ujra terhes lettem, és azóta is boldogan élünk immáron 10 éve.


Nem mondom, hogy könnyű volt, visszagondolva biztos, hogy valami nagyon nagy dolog van/volot köztünk ha ennyi szarság után is boldogan élünk. Nekünk tuti hogy közös életünk lett megirva különben nem hinném, hogy még együtt lennénk. Azért ennyi mindenen keresztül mentünk...

Fel is adhattuk volna, de nem tettük:) Egyébként a szüneet után kb olyan 1-1,5 év volt az az idő amikr már egyikünk sem hánytorgatott fel múltbéli dolgokat.

2012. nov. 23. 08:46
Én is megbocsájtottam a férjemnek mert szeretem, meg van két gyönyörű gyerekünk is. Iszonyú nehéz volt ezen túltennem magam, de sikerült. A férjem próbál mindent megadni. Csak az a baj, hogy az az elmebeteg nő még a mai napig nem tett le róla, hogy visszakapja a férjemet.
2012. nov. 23. 08:33
A gyerekek miatt aztán még 16, összesen 22 évet éltünk együtt. Végül mégis elváltunk. Aztán eltelt 15 év, és ismét együtt vagyunk:)
2012. nov. 23. 08:15

Nálunk én voltam az aki félre kacsingatott.Sokat kínlódtam mert jövője nem volt a másik kapcsolatnak.Elmondtam a páromnak,aki megbocsájtott.Döcögősen haladtunk előre,nehezen sikerült túltennie magát rajta.Nekem se volt könnyű,ma már nagyon bánom,és undorodom magamtól.

DE mára minden helyre állt,boldogok vagyunk,és éppen az első babánkat várjuk :)

11. maya75 (válaszként erre: 9. - Zsuzsika83)
2012. nov. 23. 08:11

Én is így voltam az "exférjemmel"..megcsalt egy régi barátnőjével...de még évekig együtt maradtunk..(ott volt a 2 gyerek)és igen nálunk is hiba volt nem azonnal elválni,mert semmi sem lett jobb,sőt..a bizalmatlanság mindig ott volt a kapcsolatunkban utána és nem tudtam már szeretni...a sok hazugság,becsapás miatt.

A mostani kapcsolatomban ha lenne ilyen ami ugye másabb mert szerencsére mindent megbeszélünk ami egy kapcsolatban nagyon fontos.Na akkor biztos nem maradnék vele..és igen az őszinteség és a bizalom nagyon fontos,ami nélkül nem megy egy kapcsolat.

10. tunderlala78 (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. nov. 23. 08:06

Szia!

Az idén derült ki hogy honapok ota csajozik a randivonalon stb.Azt hittem minden rendben van köztünk.Majd juliusban lelépet 2 hétre majd vissza jött.Nyaraltunk állatkertben is voltunk.Majd uj munka uj szertelem és és ujjabb 2 hét eltünése.Jol átvágta öket anyagilag keresték is nállam.Nem semmi hogy milyenek is a férfiak,hol tehetné meg egy nö ugyanezt?3 fiam van,34-évemben.Tutti hogy ujra nem viselném el ezt senkitöl semn.

2012. nov. 23. 07:40

Én egy régebbi párommal együtt maradtam még jó sokáig hűtlenség után, de hiba volt. Semmi sem volt már utána ugyanolyan. Megbocsájtottam, de az őszinteség és a bizalom sosem állt utána helyre.

Most a férjemnek jóelőre megmondtam, ha hűtlenségre kerül a sor bármelyikünk részéről, annak tuti válás lesz a vége. Nem azért, mert nem lehet megbocsájtani, mert meg lehet. Hanem azért, mert utána már semmi sem lesz ugyanaz.

8. nextruha (válaszként erre: 1. - 89f0630ffb)
2012. nov. 23. 07:38
Én voltam olyan marha,hogy megbocsátottam neki.Papolt mindenféle új életről,aztán 1 hónap múlva ugyanúgy megcsalt ugyanazzal a nővel.Ráadásul a nője terhes is lett tőle.Ezt az egóm már nem tudta lenyelni, így lettem 26 évesen 7 év házasság után elvált,gyerekét egyedül nevelő nő....Most így évek távlatából jó döntésnek bizonyult, de megmondom őszintén most 37 évesen már nem biztos,hogy lenne erőm még egyszer elölről kezdeni ha így alakulnának a dolgok.
2012. nov. 23. 07:31
Tanultunk belőle mindketten:))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook