Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hűtlenség megbocsátása után mi történt veletek? fórum

Hűtlenség megbocsátása után mi történt veletek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
216. júliusi (válaszként erre: 215. - Farmerszoknya)
2013. ápr. 16. 17:28
Szerintem, az lenne a legjobb,ha m.helyet változtatna.Még ha a mai világban nehéz is.
2013. ápr. 16. 16:01

Sziasztok!

A tanácsotokat kérném! Én is hasonló cipőben járok, a párom szerelmes a kolléganőjébe. Megbeszéltük, hogy a családját választja ( van egy kisfiunk) mégsem tudja lezárni ezt a dolgot, hiszen naponta találkoznak. Idegileg teljesen felőröl ez a történet, először magamat hibáztattam, próbáltam jobban odafigyelni rá, több időt vele tölteni, de nagyon hullámzó, hol kedves, hol elutasító velem, nem tudom mit tegyek.

14 éve vagyunk együtt abból öt év házasság, előtte harmonikus volt minden, majd a gyerek születése után kicsit eltávolodtunk.Éreztem hogy baj van de nem gondoltam hogy mást szeret. Elmondása szerint nem feküdt le vele, ezért is bocsájtottam meg, de nem tudom hogyan tovább?!

2013. ápr. 15. 20:30
Biztosan megteszi :) Én sajna minden nap találkozom a harmadikkal :(
2013. ápr. 15. 20:20
Most a megbocsátás után még mindíg azon jár az eszem hogy mikor bukkan fel ismét a harmadik.Nehéz nem rá gondolni.Pedig mindent megtesz hogy ne találkozzon vele.Legalábbis ezt mutatja
2013. ápr. 12. 12:21

Már a 2. esélyt adtam bár konkrétan egyiknél se bizonyított testi megcsalás A 2.-nál érzelem bizonyított .Mert kevés volt itthon az összebújás

Erre fogta

2013. ápr. 12. 09:08
Én is ezt vallom, hogy EGY esélyt mindenki megérdemel, csak az a baj, sokan visszaélnek ezzel az eséllyel, remélve, újabbbat kapnak... Nem egyszerű ilyen helyzetben jó döntést hozni, de törekedni kell a legkevésbé fájóra
210. 8d7469dacc (válaszként erre: 208. - B8103f009a)
2013. febr. 24. 16:40

Így van, akarat kérdése! Az egész életünk döntések sorozata.

Mindenki hibázhat, ez van. Egyetlen egy esélyt azért megérdemel, ha látszik rajta, hogy megbánta és változtatni akar. EGYET!!!

209. 89f0630ffb (válaszként erre: 208. - B8103f009a)
2013. febr. 23. 16:25
:)
208. b8103f009a (válaszként erre: 207. - Renesmee)
2013. febr. 23. 14:20

Talán nagy szerencse ez neked, hogy nem maradtál együtt vele. Még abban az esetben is az lenne, ha akkor kezelteti magát, és egy ideig nem iszik. Az ilyen ember időzített bomba. Egy rokonom, és a gyerekei élete pont most megy ebbe tönkre. Amikor megismerkedtek éppen nem ivott. Aztán egy év múlva házasság, hamarosan elkezdett inni, nem dolgozni..stb, ami ezzel jár. Durva is volt, sokszor megverte. Az egész család óva intette a nőt, hogy vele maradjon, gyerekeket szüljön neki. Egy év küszködés, sok kék folt után, ultimátumot adott neki, vagy elvonó, vagy mehet. A harmadik kezelés után tünetmentes lett. 2 év múlva jöttek a gyerekek, évekig nem ivott. Rokonomnak volt egy kis családi háza, ott laktak. Úgy látta már megbízható a pasi, dolgozott, nem ivott (igaz helyette játékfüggő volt sz gépen), vettek fel közösen felújítási hitelt. A ház szép lett, meg a törlesztőrészlet is mára. Pont annyi, mint a rokonom fizetése. Vagyis egyedül nem tudja fizetni. Pár hónapja újra nekiállt inni, újra veri, múlt héten kirúgták. Na pfff...

Elindult a lejtőn megint lefelé, és ilyenkor senkire nem hallgat. És húzza vele az egész családot is. Nem beszélve arról, h elvált volt már, 2 gyereke volt, akiket a rokonom is gardírozott, áldozott rájuk. Nagykorúak már, mióta az apjuk nem fizet, nem is látta őket. Nem tudom szegény mit fog most csinálni, teljesen tönkre fog menni ebbe mind anyagilag, mind idegileg.

Én megértem, hogy a függőség betegség, de akkor sincs joga több ember életét tönkretenni. Az ilyen ember maradjon egyedül, nem alapítson családot. Ha meg megtette, akkor legyen úrrá a betegségén, mert ez főleg akarat kérdése.

207. Renesmee (válaszként erre: 206. - 8d7469dacc)
2013. febr. 23. 13:06
Hála az égnek, hogy nincs. Nem kell belerúgni, ha kezeltetni akarja és teszi is. Egyébként csak van mivel takarózni, hogy miért csinálja. Volt egy szerelmem aki alkoholista volt. Kértem hogy kezeltesse. Ha megtette volna mellette álltam volna. Az ő választása az volt, hogy ilyen életet választ, az enyém meg az, hogy nem fogom tönkretenni az életemet mert neki jobb ittasan élni. Nekem mindegy ki miért bocsájt meg, miért tűri, hogy megalázzák, én nem tudtam együtt maradni olyannal aki félre k..élt. Az indok meg soha nem is érdekelt. Erre nincs mentség.
206. 8d7469dacc (válaszként erre: 205. - Renesmee)
2013. febr. 23. 08:42

Látszik, hogy semmi ismereted a témában...

Most nincs kedvem leírni pontosan mi ez, hogy működik.

Csak egyet kérdeznék (nem várok rá választ).

Aki alkoholista, az menjen a Dunának, mert soha nem lesz belőle ember, rúgjunk bele még egyet, ugye?

205. Renesmee (válaszként erre: 195. - 8d7469dacc)
2013. febr. 22. 22:20
Pfff, ez gáz. Akkor sem mentség. Kezeltesse. Én ilyennel szóba sem állnék. És ha te lennél függő ő is így elviselné?
204. semper fi (válaszként erre: 202. - Jctjct)
2013. febr. 22. 16:15

bocs, benéztem! :D


ebben természetesen van igazság! először magunkban kell lerendezni a dolgokat. de ahhoz nagy segítség, ha a partner partner ebben! :)


szerintem.

203. 8d7469dacc (válaszként erre: 202. - Jctjct)
2013. febr. 22. 16:06
Ja, nagy erőpróba és önismereti út ez mindenkinek!
202. jctjct (válaszként erre: 201. - Semper fi)
2013. febr. 22. 16:02

bocs en is himnemu lennek :)

es a sertettseggel kapcsolatban sztem az ember csak sajat magaval tud megkuzdeni.ugy mint a tulzasba vitt buszkeseg stb..

a parja ha megfeszul sem tudja 'megyozni'.

szerintem.

201. semper fi (válaszként erre: 200. - Jctjct)
2013. febr. 22. 15:58

Szerintem lehet.

(Én férfi lennék.) :9


De csak akkor, ha szerelmes még a férfi beléd!

Én még szeretem a feleségem és ha látnám rajta azt, hogy ő újra vonzódik hozzám és szeret, mint férfit, akkor együtt tudnék vele maradni! (Elfelejteni nem tudnám a dolgokat, de együtt tudnék vele élni.)


Nagyon fontos: de csak addig, amíg hűséges. Mert újabb esélyt már nem adnék neki.....


Szóval hajrá: sok mosoly, odaadás, kedveskedés, közös programok.


De ha nem szerelmes már, akkor nem tudsz vele mit kezdeni!

200. jctjct (válaszként erre: 199. - 8d7469dacc)
2013. febr. 22. 15:46
semmit. sajat tapasztalatbol tudom.
199. 8d7469dacc (válaszként erre: 198. - 87af9d31ab)
2013. febr. 22. 15:44

Veszélyes játszmák ezek.

A férfi sértettséggel nem tudom mit lehet kezdeni.

2013. febr. 22. 15:32
nálunk elvileg csak én vagyok a hunyó.az elvileg azért,mert 4 évig azzal áltatott,hogy nem szerelmes belém, éljünk nyitott kapcsolatban és még azt is -utólag tudom- összehazudta, hogy megcsalt 5 nővel.megbocsátottam, mire ő 4 napig szerelmes férfit "játszott". nagyon összezavart. én rá pár napra majdnem félrementem, gyakorlatilag csak a bénaságom miatt nem jött össze a dolog. ő érezte, de én hazudtam, letagadtam. most ott tartunk, hogy a hazugság miatt elhagy. az én hazugságom miatt. nem bízik bennem. nem tudom jóvá tenni, elfeledtetni ami történt. hibáztam, megfizetek érte. és ő is. maga alatt van. nem tudom talpra tudunk-e állni. ez már több, mint egy éve történt. szerintem lenne jövőnk, szerinte nincs. tény, fizikálisan csak én mentem félre, de ezt akkor nem tudhattam. bár rájöttem volna, hogy csak tesztel. én tudok bízni benne, szeretem. ő nem tud bennem.
197. semper fi (válaszként erre: 191. - 8d7469dacc)
2013. febr. 22. 15:15

ezzel egyetértek!


kölcsönös szerelem nélkül én nem tudnék hosszú távon együtt élni senkivel sem!

196. semper fi (válaszként erre: 193. - Renesmee)
2013. febr. 22. 15:12

Így van! És valamilyen formában szeretni is fogom azt hiszem életem végéig!


Egyszerűen annyi jó és rossz dolgon mentünk keresztül az évek alatt, hogy ez belém égett! És igen Ő életem első igazán nagy szerelme (nem számítva az óvodás kalandjaimat);)!


Ezért is fájó a dolog, hogy szerelmes lett a harmadikba. De az is biztos, hogy csak a testiség miatt nem csalt volna meg.


Köszönöm a jókívánságokat, de azzal nem tudok most igazán mit kezdeni...

2013. febr. 22. 14:57
Nálunk a férjem függő, elment orvoshoz is, szóval nem én találtam ki. Nem mondom, hogy ez így könnyebb, de más.
194. 8d7469dacc (válaszként erre: 193. - Renesmee)
2013. febr. 22. 14:57
Nálam nem volt érzelem. Több nő, egy alkalmas, inkább idősebb, elváltak.
193. Renesmee (válaszként erre: 189. - Semper fi)
2013. febr. 22. 14:53

Nem akarlak én totál kiábrándítani,megértem ha hiszel neki.

Hisz Te szereted Őt.

Ok, nincs ezzel semmi bajom.

Sőt, kívánom,hogy legyetek kivételek.

De nekem már az is intő jel,hogy nem egyszeri kaland volt.Többször megtörtént, tehát nem csak testileg csalt meg, de érzelmileg is.

Lehet,hogy túl sok csalódás ért, de én nem tudnék megbocsájtó lenni.

192. 8d7469dacc (válaszként erre: 187. - Renesmee)
2013. febr. 22. 14:42
Ez nem ilyen egyszerű azért.
2013. febr. 22. 14:41
Nyitott házasság = gazdasági érdekközösség. Szerintem hosszú távon nem működik.
190. 8d7469dacc (válaszként erre: 186. - Renesmee)
2013. febr. 22. 14:39

Persze, igaz.

De akkor senkinek se lenne soha megbocsátva a hűtlensége, ha ez ennyire mereven lenne nézve.

Nálunk olyan sok minden volt még a történetben, hogy most el se kezdem leírni.

Szóval megértem ezt a gondolkodást is, de csak ez alapján dönteni szerintem nem érdemes. Kivéve, ha már amúgy is szabadulnál tőle.

189. semper fi (válaszként erre: 179. - Renesmee)
2013. febr. 22. 14:39

Nézd! Nem muszáj elhinni a következőket, csak azért mert én mondnom... :)


Nem tartom magam rossz férfinak. Úgy gondolom, hogy az ágyban is a megfelelőt tudtam nyújtani. Figyelmes és kedves vagyok (voltam?) az élet minden területén.


Ne érts félre, nem vagyok én sem tökéletes, olyan nincs! És még csak közel sem vagyok hozzá, de úgy gondolom, hogy nagyon-nagyon sok nő szívesen cserélne a párommal! (És ezt most nem beképzeltségből írom...)


Persze, hogy jobb volt neki az új palival: hisz éppen belé szerelemes! Velem nem jó, mert hozzám éppen nem vonzódik!

De azt tudom (az elmúlt 19 év alatt volt időm kitapasztalni), hogy neki hogy volt jó és hogy szerette!

És az új sem tud pár alkalom alatt többet nyújtani, ahhoz több idő és lehetőség kellene! Már amennyire én ismerem a női lelkeket...

Szóval ezt elhiszem neki.


De igazad van, a tényeken nem változtat semmit sem.


Sajnos a nyitott kapcsolatnak sem vagyok híve! Én egy régimódi, romantikus alkat vagyok.... :)

188. Pepe
2013. febr. 22. 14:39
Megbocsájtani lehet, feledni már nehezebb.
2013. febr. 22. 14:37

Én nem tudom kezelni azt,hogy ha megcsal mert nem vagyok elég jó, akkor utána mi a fenéért könyörög hogy bocsássak meg.

Nem voltam elég jó, akkor mit akar??????

nekem ez egy megérthetetlen dolog.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook