Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a HSC vizsgálat (méhtükrözés-hiszteroszkopia)? fórum

Milyen a HSC vizsgálat (méhtükrözés-hiszteroszkopia)? (tudásbázis kérdés)


ápr. 1. 12:57

Sziasztok! (Csak azert, h a kerdesemre legyen valaszom is!)


Tul vagyok a muteten! Allami intezetben vegeztek a mutetet, altatassal. Minden rendben volt, semmit nem ereztem, es utana sem volt fajdalom.

Kicsit vereztem par napot.


Nem gaz a mutet, es az orvosok, apolok is nagyon rendesek voltak! (Meglepo, de nagyon pozitiv tapasztalat volt az allami intezmenyek vilagarol)

5. Greeneyed (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 18. 12:44
Nekem nem volt tágítás, így nem tudom, hogy annak lehet-e a fájdalom az utóhatása, de a többinek (magának a "nézelődésnek" és az esetleges polipeltávolításnak) tapasztalataim szerint nem. A méhben nincsenek idegvégződések, így ha pl. mintavételt csinálnak, az nem fáj.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Greeneyed)
márc. 18. 11:15

Koszonom a valaszod!


Nekem is polipot fognak leszedni.. allami intezetben csinaltatom meg.


Mutet utani fajdalomtol tartok, mutet utani napra vettem ki szabit, de ezek szerint folosleges!


Koszonom!!!!

márc. 8. 21:57

Az office hiszteroszkópiát tudom leírni. Ez egy új módszer, amit tudtommal még csak magánban alkalmaznak. Nem altatnak, mert nem kell hozzá méhszájtágítás.


Előtte félórával bevettem egy Algoflexet, mert azt mondták, hogy a művelet közben - amikor feltöltik a méhet valami folyadékkal - lehetnek menstruációs görcsre hasonlító fájdalmak. Volt is, de enyhe, és kb. 5 perc után meg is szűnt. Egyszer kb. 2 mp-ig éreztem némi fájdalmat, amikor az orvos a műszert mozgatta, de különben semmit nem éreztem a kb. 40 perc alatt, amíg a prodecúra tartott. Néztem a monitoron, hogy mit csinál az orvos.


Nekem méhpolipot szedtek le, ezért utána kb. egy hétig nem fürödhettem állóvízben/kádban, illetve nem élhettem nemi életet, de sportolni már három nap múlva is lehetett.

Aznap bementem dolgozni, semmilyen fájdalmam vagy más kellemetlenségem nem volt, azt leszámítva, hogy betétet kellett hordanom pár napig (mert vérezgethet még egy ideig a beavatkozás helye).

De ha csak megnéznek, nem szednek le polipot, akkor még ez sem lesz, szerintem.

2. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 6. 16:31

Állami ellátásban mész? Ott altatásban csinálják, ha jól tudom.


Magánban létezik ún. office hiszteroszkópia, altatás nélkül.

márc. 6. 14:10

Sziasztok!


Azoktol szeretnek kerni velemenyeket, tapasztalatokat akik voltak mostanaban mehtukrozesen.


Milyen volt, mennyire faj, utana faj -e?


Koszonettel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook