Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? fórum

Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó?

1 2 3 4 5 6 7
2009. márc. 6. 18:04
Ennyireelszigetelten élnék?? Ennyi torz lelkű nő van?? Én inkább bíztatnám Gáborgábort,hogy biztosan talál magának egy normális lány aki nem csak a pénze miatt marad vele!
12. a7a90ace89 (válaszként erre: 9. - Szoszilvi81)
2009. márc. 6. 18:02
Nagyon sokszor én is szégyellem, hogy nő vagyok...az ilyenek miatt!:((
11. a7a90ace89 (válaszként erre: 10. - A7a90ace89)
2009. márc. 6. 18:01
"stzerelemnek" = szerelemnek
2009. márc. 6. 17:59

A cikk olvasása közben egy régebbi emlék jött elő. Emlék, akit barátnőmnek hittem, s akinek azóta is nyomon követem sorsát (mert szeretném, ha végre észhez térne és megállapodna). Na, ez a nő kiköpött mása a barátnődnek...csak rosszabb, mert hazudik is mellé. A pasit (az aktuálisat) csak addig szereti, míg elviszi ide vagy oda, ezt vesz neki és azt vesz neki. Amint kiapadnak a bevételi források, kevesebb folyik be jóval, mint amit ő elvárna, akkor kreál egy okot, hogy ő kerüljön ki győztesen a kapcsolatból, s dobja. Ő az a típus, akinek: szerelem = pénz. Ha egy volt "stzerelemnek pénz van a láthatáron, akkor újból nagy a "szerelem".


Ja: és nem mai csirke,40 már elmúlt.

2009. márc. 6. 17:58

Sajnos ez mind igaz, és ilyenkor szégyellem női mivoltomat.

Még tinédzser voltam és nagymamám kiakadt, miért nem akarom elszeretni a barátnőm barátját, mert neki van kocsija és motorja is!

Hozzáteszem ez a jó party teherbeejtette a barátnőmet, és most a minimum gyerektartást sem akarja fizetni.

Az én férjemnek csak egy biciklije volt. Mégis boldog vagyok, szorgalmas kitartó ember. 9 éve boldog házasságban élünk. Sosem vágja a fejemhez, hogy még nem tettem semmit az asztalra, iskolába jártam két évig, azóta pedig gyesen vagyok.

Szóval vannak ilyen és olyan emberek is. :S

8. manduli (válaszként erre: 4. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 17:53
Kikérem magamnak és minden normális mély érzésű nőnek amit írtál!!!! Azért mert neked ilyenek az ismerőseid azért mindig vannak kivételek!!! Én annak érzem magam! Mikor dolgoztam én kerestem a többet és sosem vágtam a fejéhez, nem éreztettem vele soha! Most hogy fordult a kocka és az én gyedem kevesebb úgy sporolunk mint még soha az én érdekeim mindig a legutolsók! Az hogy a pénz vezérli a nőket szerintem hülyeség!
2009. márc. 6. 17:45

"Az h lestrapálják magukat a nők, azt az értékrendi pontjaik eltorzulásának köszönhetik Ne akarjanak egyszerre női-férfi szerepben tetszelegni. Vegyenek vissza az őrült megfelelési kényszerből."

Ezt Te Írtad! Ha nem vagy az egyenlőség híve, hát légy férfi Te!

6. 8ee31e318f (válaszként erre: 5. - Mothertiger)
2009. márc. 6. 17:43
igazad van. meg sem erdemli az ilyen no...
2009. márc. 6. 17:39
Hát ezt a lányt már ne vidd el sehova...:S
2009. márc. 6. 17:39

Sajnos a mai vilag a penzrol szol. hozzateszem a nok viszik a palmat.


hogy miert mondom ezt?

csaladi vallalkozasban dolgoztam, mikor exem megismertem. osszehazasodtunk. tele volt igenyekkel. egyik meg meg sem valosult jott az ujjabb. apam nem adta a vallalkoazasat, igy mas teren probaltam ervenyesulni. amikor melyponton voltam, veletlenul osszefutottam vele, es az uj pasijaval.

baratnomet nem sokkal utana ismertem meg. kulfoldre keszultem, hogy helyre razzam magam anyagilag. de gondoltam ora is, igy 5 hettel kesobb kapott egy repjegyet tolem, es munkat szereztem neki. honapokon belul elhagyott amikor mar kiismerte magat.

kerestem baratnot. az anglia jol hangzott a hirdetesben doge kaptam az emailokat felmeztelen plazaicicak kuldtek kepet magugrol azt remelve szorhatjak a penzem.

nagyszuleim korhazban vannak. nem tudnak mar gondoskodni magukrol. s meg el sem mentek, mar dul a veszekedes anyam, es a novere kozott. szegenyeket ez viszi a sirba.


a mai nok, bar most megint altalanositok, de csak a penzt szeretik. nem a pasit. egy jobb modu pasiert barmikor kepesek elhagyni a parjukat.


pasik figyelmebe azt ajanlom, hogy ha huseges not keresnek, olyant keressenek akiknek komoly anyagi gondot hagyott a volt parjuk a nyakukon. miert mondom ezt? nezzunk magunkba. aki jomodban akar elni, nem fektet be egyetlen kapcsolatba sem. csak kivesz. en is minden kapcsolatomert hoztam aldozatot, es azert tartok ott a sehol szintjen. azt hiszem most kezd fordulni a kocka. talaltam egy olyan lanyt, aki nem csak magara gondol, es bar nincs sok semmije, abbol is szivesen ad. s ragaszkodo. kell ennel tobb?


bocs hogy ilyen hosszura sikerultem.


koszonom a figyelmet.

2009. márc. 6. 17:25

Egy kapcsolatban a MEGBÍZHATÓSÁG a legfontosabb!

És nem véletlenül nem a sokat emlegetett bizalmat írtam!

Fontos, hogy ne csak az örömben, de a bajban is támaszkodni tudjunk egymásra. Mindketten!!!!!

Főleg ebben a furcsa, számunkra szokatlan gazdasági helyzetben lényeges, hogy a házasság/együttélés egy kétszemélyes szövetség a világ támadásaival szemben.

Mi is megtapasztaltuk, hogy volt olyan időszak, amikor én voltam képes eltartani a családot, azán a férjem és most úgy tűnik megint én jövök. Büszke vagyok rá, hogy képes vagyok megcsinálni és drukkolok, hogy egyikünknek mindég legyen lehetősége rá!

Szerinted velem lehet hosszú távra tervezni?

És a barátnőddel?

Én azt gondolom, hogy kár rápazarolnod az idődet és a pénzedet egyformán.

Menj külföldre egyedül, dolgozzál és kezdj új életet!!!!!!!!!!!

2009. márc. 6. 17:15
Hát szerintem a barátnőd nem díjazza azt ami van neki.Hidd el némelyik lányt én sem értem pedig én is az vagyok.Én összetenném a két kezem ha egy pasim lenne.Ha engem szeretne valami.De lehet tényleg sok ez neki és egy nő meg tud változni egy másik illető hatására.Valami hasonlót én is tapasztaltam.Ez a hagy csináljon azt amit akarjon de mégis fáj dolog is ismerős.Sajnálom hogy így jártál!!
2009. márc. 6. 17:03
Közel egy éve ismerkedtem meg egy lánnyal, akit azóta nagyon megszerettem. Nagyjából öt hónapja lakunk egy fedél alatt az ő lakásában. Többé kevésbé minden rendben van/volt köztünk, de mint kiderült október elején a „magyar mentalitás”, és a szerencsétlen kimenetelű üzleti vállalkozás miatt szinte elveszítettem mindenem.

Ugrás a teljes írásra: Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook