Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? fórum

Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó?

1 2 3 4 5 6 7
73. 40163fd81d (válaszként erre: 71. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 21:39

Csak humoros akartam lenni,de úgy látszik nem ment!:))


Igen ,Én is ezt gondolom.

72. spinneli (válaszként erre: 71. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 21:39
ezt megerősítem.
71. 8ee31e318f (válaszként erre: 68. - 40163fd81d)
2009. márc. 6. 21:38
nem hinnem angliarol szol ez a dolog. mindenki menekul el magyarorszagrol, es kapaszkodot keresnek. inkabb hiszem ezt.
70. 8ee31e318f (válaszként erre: 67. - Krisztina13)
2009. márc. 6. 21:35

ezek szerint a nok szemeben igen. s mind azt hiszi hogy ha kint elek tele vagyok leevel.


hat ez azert nem teljesen igy van

69. 8ee31e318f (válaszként erre: 64. - Binky)
2009. márc. 6. 21:33

igen ez igy van. de jo lenne ha a szemetek egymasra talalnanak, es beken hagynak a joindulatuakat.


igy lenne helyes nem?

68. 40163fd81d (válaszként erre: 63. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 21:31
Azt ,hogy a nők kifejezetten imádják Angliát!:))
67. Krisztina13 (válaszként erre: 63. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 21:26
Ezek szerint, ha valaki Angliában él, az már rögtön különleges?
66. 8ee31e318f (válaszként erre: 43. - Binky)
2009. márc. 6. 21:24
nekem volt 90 kilos baratnom, es 150 magas 46 kilos is. szoke barna lila haju, es tolem 6 evvel fiatalbb, de voltam egyszer en is 6 evvel fiatalabb. szamitanak ezek az adatok valamit? nekem sose ez volt a fontos :P
65. 8ee31e318f (válaszként erre: 23. - E6a07f094b)
2009. márc. 6. 21:19

ebben bizom en is.


maskepp indul, kicsit zarkozott, s sokat csalodott. lehet epp o az igazi szamomra.


remelem te is megtalalod, aki nem vagyik vagyonra, es kastelyra :)

64. Binky (válaszként erre: 62. - 8ee31e318f)
2009. márc. 6. 21:15

Rossz emberismeret. Ez van drága, most erre mit mondjak?

A nők tudnak szemetek lenni, és a férfiak is.

63. 8ee31e318f (válaszként erre: 21. - ELEN)
2009. márc. 6. 21:14

tudod tettem fel olyan hirdetest is, ahol elhallgattam hol elek. csak egy egyszeru atlagos pasinak irtam le magam. furcsa de hetek alatt csak 2 level erkezett.


szerinted ez mit jelent?

62. 8ee31e318f (válaszként erre: 17. - Binky)
2009. márc. 6. 21:11
nem kulso alapjan valasztottam. a legtobb esetben mar hetek ota beszelgettunk, mikor lattam kepet rola. de volt szep is telt, valtozo. az erzelmek fontosak, nem a kulso
2009. márc. 6. 21:02

Jobb ha odébb állsz!

Ha társkeresőn van akkor nem csak beszélget!

Dobd és keress olyat aki nem a pénzedet szereti!

60. 8ee31e318f (válaszként erre: 8. - Manduli)
2009. márc. 6. 21:01
nem csupan egy oldalrol kozelitettem meg a temat. hogy te mit veszel sajat ingdnek, az a te dolgod.
59. spinneli (válaszként erre: 55. - McKenzi)
2009. márc. 6. 20:33

:)


a huszonévesek meg már gyereket akarnak,és hajlamosabbak a gombásodásra, ajvé van itt baj minden korosztállyal.

:)

2009. márc. 6. 20:32

hagyd a fenébe ezt a lányt.. milyen szerelem az, ami rögtön megváltozik ha nem szalad a szekér?

ne vidd magaddal, minek? ja és ha neki annyira fontos a pénz,miért nem agilisabb? azt írod kb minimálbért keres.. na akkor hajrá!

de nélküled szerintem.

szedd össze a holmid, kívánj neki sok boldogságot és köszönj el.

57. Binky (válaszként erre: 54. - E6a07f094b)
2009. márc. 6. 20:30

Az egyenjogúság alapjában véve egy nagyon jó, de félreértelmezett dolog. Az egyenjogúság kb annyit jelentett annó, hogy a nő legyen azért több, mint egy lábtörlő illetve meg legyen adva a lehetőség, hogy karriert csináljon. Nos az él vele, aki akar, senkinek nem kötelező.

Én a természetes szerepemet vállalom, leszek én a gyengébb nem, illetve nem is érdekel túlzottan karrier, DE a férfitől elvárom ennek fejében (hisz nem vagyok én ostoba, tudnék én is pénzt keresni, atm is dolgozom), hogy tegyen meg mindent a családért, míg én ugyanezt otthon teszem meg.

Egy férfiben legyen annyi tartás, hogy ő akarjon a kenyérkereső lenni. Szűk időben mi sem természetesebb, hogy a nő is besegít, amellett hogy otthon rongyosra robotolja magát.(Persze a férfi is kiveszi a részét a házimunkából, hisz így egyenjogúság, nem?)

Ha mégis a nő a kenyérkereső, akkor ehhez megfelelő párt kell magának találnia, és egyéb úton módon kifejezni nőiességét, illetve a férfinak is meg kell találnia a saját hangját. A legtöbb házasság, ahol a nő keres jobban, válással végződik.



A nőkre jellemző, hogy össze vannak zavarodva, sokszor ők nem ismerik az illemet.


Természetesen mindkét fél hibája pl. a mostani eset.

56. ELEN
2009. márc. 6. 20:29

Szerintem sok nő szeretne Nő maradni,de már a "férfiak" sem férfiak.

Mindenkivel másképp "kell" bánni,azt már az első pillanatokban látni lehet ki mit igényel.

Nem a nők tették ilyenné a férfiakat és nem fordítva,hanem igenis ez a rohanó világ,mikor nem ülnek már a nők sem és nem várják a sült galambot,hanem tesznek is azért ,hogy jobb legyen nekik,a családjuknak.

Attól még nő marad egy nő és úgy is kellene vele bánni.

55. McKenzi (válaszként erre: 53. - Spinneli)
2009. márc. 6. 20:23

már leírta az egyik hozzászólásában :))

azért mert a 30 éves nők lestrapáltak meg kiélt fejük van.

54. e6a07f094b (válaszként erre: 25. - Binky)
2009. márc. 6. 20:18

...es a ferfiaknak nem kell az anyagi biztonsag?

Egyenjogusag van, ugy tudom; ha a ferfi nem tudja eltartani a not, hat tartsa el a no a ferfit!

Ez az egyenjogusaggal jar, nem?

Vagy a nok csak addig akarnak egyenjoguak lenni, amig az nem kerul semmibe nekik?

A nok annyira akartak ezt az egyenjogusagot, most itt van! Tegyel meg mindent egy ferfiert, akit szeretsz, ahogyan a ferfi megtette volna. Mi a kulonbseg?

Nem lehet egy szajbol meleget es hideget fujni!

HA ANNYIRA AKARTAK A NOK AZ EGYENJOGUSAGOT, HAT ITT AZ IDEJE, HOGY BIZONYITSANAK!


Ha bemegyek az uzletbe, a mai napig is bennem van az udvariassag,(mivel belem neveltek), hogy a holgyeknek ajtot nyissak.

Meg is tettem tegnapig, mig egy holgy ramszolt, hogy ne tartsam nyitva az ajtot, o nem nyomorek, ki tudja nyitni maganak!

Rendben, elengedtem az ajtot. Pont a sarkat talalta el, es uvolteni kezdett, hogy milyen ferfi az ilyen? ki sem nyitja az ajtot a "holgyek" elott?


Hat, kedves holgyek, ne hibaztassatok a ferfiakat, akiket teljesen hulyere csinaltatok! (Kineg nem inge...).

Mindennek van hatara!


Meg egy gondolat a reszemrol; barmennyire is nagy a szerelem,(egy-ket ev mulva a szeretet,(sajnos, sokan osszetevesztik a kettot), az anyagi gondok meg fognak olni minden erzest ket ember kozott.


Ez velejar az emberi termeszettel, bar sokan inkabb meghalnanak, mintsem ezt bevalljak onmaguknak...

53. spinneli (válaszként erre: 50. - Binky)
2009. márc. 6. 20:17
értem mire gondolsz...én csak általánosan mondom, hogy bizonyos ism. formuláknál kell a paraméter, hogy neki miért ilyen effektíve fiatal az áhított...majd megmondja.
52. bared (válaszként erre: 49. - Alexandracska83)
2009. márc. 6. 20:15
igen....azt gondolom, mindenképpen fájni fog... ilynekor kicsit kívülről kell nézni a dolgokat, hogy ha kívülálló lennék mit gondolnék erről a helyzetről...szerintem így sokkal reálisabban látja az ember a dolgokat... és mondjuk nem át a legjobb barátot is megkérdezni...nem, nem a közös barátaink egyikét, hanem olyat, aki ha bunkók, hülyék vagyunk, akkor is tudjuk, hogy a szemünkbe mondja, még ha utáljuk is érte....ilyen ember véleményére már lehet adni...
51. Binky (válaszként erre: 49. - Alexandracska83)
2009. márc. 6. 20:14

Próbáljon meg férfi lenni!

Kb ez a tanácsok lényege (illetve, hogy dobja a csajt)

50. Binky (válaszként erre: 48. - Spinneli)
2009. márc. 6. 20:13

No jó, de te megkérdezed, ha odajönnek az utcán hozzád, hogy "bocsi, hány éves vagy, mert én 40 fölött nem randizok"?

persze, igények, igények, na de nem értem, hogy miért akar ekkora korkülönbséget maga és a barátnője közt...úgy látszik nem akar különösebben érett nővel kezdeni, akkor pedig ne is várjon mást...

2009. márc. 6. 20:08
Tudjátok azért furcsa hogy osztogatjuk a tanácsokat de vajon akkor is így gondolkodnánk ha velünk történne ilyen??Mert ha szeretünk valakit nehezen engedjük el.
48. spinneli (válaszként erre: 47. - Binky)
2009. márc. 6. 20:08

persze, de bizonyos ismerkedési formuláknál meg kell adni a paramétereket, pl. netes társkeresőn


én például nem szégyenlem, hogy nem kezdenék alapból kapcsolatot 40 éven felüli emberrel.

47. Binky (válaszként erre: 44. - Spinneli)
2009. márc. 6. 20:05
Na ja de korhoz kötni a szerelmet az egyik legnagyobb butaság, arról nem is szólva, hogy a kedves cikkíró bőven idős már a párjaihoz, hiszen a felső határ 26. És ha valaki betölti a 26-ot már dobja, vagy mi?:))
46. Krisztina13 (válaszként erre: 44. - Spinneli)
2009. márc. 6. 20:04

Az "alap" elvárások teljesen jogosak. (főleg, ha olyat várok el, amit magam is teljesíteni tudok...) De azért ha valaki 12-13 évvel fiatalabb lányt keres, akkor nem kell csodálkozni ha az megkéri a fiatalsága árát...

Amúgy mindezzel együtt azt gondolom, hogy ha egyebek nem árnyalják az ügyet, akkor:

1. lány lapátra

2. külföldön új élet

3. új barátnő, lehetőleg nem a lehúzós fajtából

4. jó meló, sok pénz :)

5.hazaérkezés után bevillantás a lánynak (jó kocsi,drága ruha), hogy "na ezt hagytad ki anyukám!"

Ha pedig mégis meg akarod tartani a lányt, akkor próbálj meg alkalmi munkát keresni,aztán abból lehet egy kicsit eljárogatni.

45. bared
2009. márc. 6. 19:58
pedig te már kiestél a pixisből;-DD
44. spinneli (válaszként erre: 43. - Binky)
2009. márc. 6. 19:56
azért mindenkinek vannak alap elvárásai, én ezt nem tartom rossznak.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook