Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? fórum

Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó?

1 2 3 4 5 6 7
163. Dzseki
2009. márc. 10. 09:49

Egyetértek az előttem szólókkal, ez a lány nem hozzád való, nem olyan akit szeretnél. És nem olyan, aki szeret téged ..

Költözz el, keress jobbat!

A bajban ismerszik meg, hogy kire lehet számítani és kire nem.

162. ELEN (válaszként erre: 161. - Krisztina13)
2009. márc. 9. 12:43

Az is furcs,hogy egy hozzászólásban írta azt,hogy busszal és vonattal jár...viszont 2 autója van(és új háza)

A másik dolog pedig az,hogy pont azt írja,hogy a magyar nők már fiatalon lestrapálják magukat.

Hát nem pont ettől kellene akkor Neki megóvnia a barátnőjét?

Nem kellene valami alkalmi munka után nézni?

Inkább a lány minimálbéréből élnek?

Hááát,ezt én is meggondolnám.

2009. márc. 9. 11:53

Sziasztok!


Az eleje óta olvasom a fórumot, és volt egy érdekes hozzászólás, ahol valaki megemlítte, hogy június-júliusban Gáborgábor még arról panaszkodott, hogy nincsen párja...

Hát én megnéztem a hozzászólásait (kb.40db) azért ez árnyalja egy kicsit a történetet..

Szóval:

- jún-júl még nincsen barátnő, tehát a kapcsolat max. 6 hónapos. Ezalatt összeköltöztek és G-nak pár hónapja nincsen munkája. Azért ez nem ugyanaz, mintha egy hosszú kapcsolatban hagyták volna cserben...

Ti mit szólnátok, ha kb.1 hónap ismerkedés majd köv. hónap hozzád költözés után a kb. 3.hónapban valaki közölné, hogy akkor innentől tartsál el?!?!

-másik érdekesség: G. ahogy írta "otthonról intézte a pénügyeit" - azaz otthonról dolgozott, tehát valamiféle ügynök/vállalkozó lehetett, magarán a megszűnt munkahely sem teljesen pontos megfogalmazás...

-és végül: korábban azt írta, hogy nem átlagos anyagi körülmények között él: szép új ház + 2 autó. Akkor miért kellett a lányhoz költözni? És kb.1év alatt hova lett a nagy vagyon?


Ezek alapján én már nagyon szívesen meghallgatnám amásik felet is mert, emberünk valahol valamit nem egészen pontosan írt le nekünk..


Gondolkozzatok el...


Amúgy a közben kialakult témáról én is azt gondolom, hogy egy igazi párkapcsolatban nem az számít, hogy ki mennyi pénzt hoz haza, hanem a valódi értékek, érzelmek, igazi emberi dolgok,mert én azt szoktam mondani, hogy a pénz kis színes papírdarab, amihez nem lehet hozzábújni, sem beszélgetni, nem lehet vele betakarózni,sem megenni...

2009. márc. 8. 21:48

most lépj vagy léptesd le, Gábor!


ez a szekér lejtőre kapott

159. ELEN (válaszként erre: 158. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 20:00

Naaa,ez jó:)

Egyre közelebb:)

158. 8ee31e318f (válaszként erre: 155. - ELEN)
2009. márc. 8. 19:50
volt 200, es 2000 km tavolsag is koztunk. a most alakulo kapcsolatom, csak 40 km tavolsagra van. egyenlore 2 tali volt a mult heten, most hetvegen neki kellett utazni rokonokhoz, igy elmaradt. tehat itt is 1-2 hetenkent toltunk el egyenlore egy napokat. mivel meg nem olyan mely a kapcsolat, hogy ejjelre ott maradjak nala.
157. e6a07f094b (válaszként erre: 143. - 40163fd81d)
2009. márc. 8. 18:37

Szerintem is. Az a holgy visszaelt a helyzettel. Volt lehetosege arra, hogy egy masik helyisegben nezzen TV-t.

Nyilvanvalo, miert perelte be oket, tulsagosan atlatszo volt az urugy, meg a bironak is..))

Megerdemelte, amit kapott.

156. e6a07f094b (válaszként erre: 141. - Brigibaba)
2009. márc. 8. 18:33

Erdekes az egeszben az, hogy ugy elnek, mintha mi sem tortent volna. Igaz, vettek egy nagyobb hazat, es egypar luxus dolgot megengedtek maguknak, de amugy dolgozik mind a ketto, es nevelik a gyermekeiket.


Ps.:

A gyermekek nem is tudnak arrol, hogy a szulok milliomosok.

A legidosebb peldaul minden reggel ujsagot hord ki, hogy szerezzen egy kis zsebpenzt! En ezt nagyon helyesnek talalom. Mire felno, es megtudja,mi a helyzet, addig megtanulja megbecsulni a penz erteket is.Johet az ujabb meglepetes!..)))

155. ELEN (válaszként erre: 154. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 16:44

Nem is feltétlenül erről volt szó...


Amúgy meg miért nem?

(Hacsak nincsenek több száz km.-re egymástól.)

154. 8ee31e318f (válaszként erre: 153. - ELEN)
2009. márc. 8. 16:22
altalaban a netes ismerkedesek nem szoktak nap mint napos talalkozasokkal parosulni. :S
153. ELEN (válaszként erre: 149. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 15:03

A több hónapot azért tulzásnak találom,ha csak nem hetente egyszer találkoznak.

Ha komolynak mutatja mindkettő,sűrűbben találkoznak és ha hónapok kellenek így is...lehet valamelyik nem jó emberismerő...

152. Binky (válaszként erre: 150. - Sünmama)
2009. márc. 8. 13:59

Ez valóban igaz, szomorú, és a férjed becsülendő.

Azonban a kérdező nem mondta meg, hogy ő igyekszik-e ennyire állást találni és mellette elvégzi-e a házimunkát.

Sajnálom, ami veletek történt, jó babázást és majd nyugodt szülést kívánok.

A párodnak meg sok szerencsét!

151. 8ee31e318f (válaszként erre: 150. - Sünmama)
2009. márc. 8. 13:52
igen sok igazsag van ebben. en ket parom vesztettem el, mikor en voltam melyponton. s nem szamitott az mit tettem en o erte, vagy kettonkert, hogy eggyutt lehessunk.
2009. márc. 8. 13:46
Tudjátok, elég szomorú, hogy ebben a szemét világban még mindíg ott tartanak egyesek, hogy hogyan alázzák meg a férfiakat. Mit gondoltok, miért van ennyi magányos nő és önbizalom hiányban szenvedő férfi? Én 7 hónapos terhesen kénytelen vagyok még mindig dolgozni,(ráadásul a vendéglátásban) mert a páromat 3 hónapja a válság miatt padlóra küldték. Naponta minimum 20 helyre küldi el az önéletrajzát, az összes ismerősünk riasztva van, mindenki próbál segíteni, de NINCS MUNKALEHETŐSÉG! Ha én egy haszonleső nagyvilági hülye nő lennék, eggyel több depressziós pasi lenne az országban. Fogjátok fel végre, hogy a szeretet többet ér bárminél. Nekünk is több a lakáshitelünk már, mint a fizetésem, de van kihez hozzábújni, van kit megölelni...Szeretem a páromat, és higgyétek el, amikor nem látja senki, ő sír a legjobban amiatt, hogy nem tud "eltartani".
149. 8ee31e318f (válaszként erre: 147. - ELEN)
2009. márc. 8. 13:25

itt nem a titkolasrol van szo. hanem a megjatszasrol.


pl volt egy baratnom aki felvagott hogy o milyen gazdag. a volt ferje aki meghalt, nagyon jol meno ceg vezetoje volt. nyaralo luxushaz medencevel mindennel. viszont en azt lattam hogy a bejarono hianya erzekelheto volt a hazban hiaba elt ott 3 no. (ket serdulo lanya volt) de erzekelheto volt hogy tul no rajta mindez. hisz eladta a nyaralot, es ott kellett hagynia a nagy hazat, kisebbe koltoznie. s nem tud mit kezdeni a villaval, mert akkora az erteke hogy annyiert eladhatatlan. egy kalandnal hiheto a duma. tobb honap alatt lehet latni nem az az igazsag ami elsore latszik.

148. Binky (válaszként erre: 145. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 12:25
ha nem egy étterembe vagy a Múzeum kávéházba viszed, hanem egy csendes presszóba vagy egy teázóba, az már jelzésértékű
147. ELEN
2009. márc. 8. 11:50

A mai világban azért már az első randin látni lehet nagyjából ki hol áll.

A ruha a stílus.

Persze csak nagyjából.

De több randi esetén azért nehéz eltitkolni a dolgokat,meg szerintem nem is szabad.

Ez a másiknak csalódás,még ha pozitív is.

Azt jelenti egy kalap alá vesznek azokkal,akik csak kihasználják a másikat.

146. 8ee31e318f (válaszként erre: 144. - Binky)
2009. márc. 8. 11:40
en legalabbis ugy erzem akkor egymas megismerese a fontos, es ha a penzrol van szo, akkor elterelodik a figyelem. s tunhet ez a fontos. epp ezt akarom elkerulni a korabbi tapasztalataim miatt.
145. 8ee31e318f (válaszként erre: 144. - Binky)
2009. márc. 8. 11:38
az elso randi elott azert nem hinnem idoszeru kitargyalni kinek mennyi a joovedelme, es mire mennyit kolt stb. ezert irtam hogy egy hosszu tavu kapcsolatnal tisztazodik kinek milyen lehetosegei vannak az eletben.
144. Binky (válaszként erre: 135. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 10:40

Hát mondd el neki:)

A barátnőm elhagyta a férfit nemrég, akitől minden megkapott, és ezt természetesnek vette. De nem szerette, és egy egyszerű szegény emberkével van, akit viszont imád:)

Rossz nőkkel kezdesz, és az ilyeneket úgy lehet kiszűrni, ha az elején sem ködösítesz az anyagi helyzetedről. Nem mondom, hogy vele fizettesd ki a helyet, de pl. egy kávézóba vinni bőven elég, és jelzi, hogy nem vagy hipergazdag.

Beszélgetésnél úgyis kiderül minden. Ha pedig a barátnőd abszolúte nincs tisztában a helyzettel, akkor hagyhatod is a kapcsolatot a francba. Milyen kapcsolat az, amelyikben ilyen alap dolgot nem tudtok egymásról? Milyen kapcsolat az, amiben ezt nem beszélitek meg?


És Gáborra már nagyon kíváncsi vagyok, hogy ő mennyi házimunkát végez otthon...

143. 40163fd81d (válaszként erre: 133. - E6a07f094b)
2009. márc. 8. 10:20

A tűzoltós történetben ,igaza volt a bíróságnak.


Bocs az offért.

142. Zizisicc (válaszként erre: 133. - E6a07f094b)
2009. márc. 8. 09:35
Az, hogy viccelődtem, nem jelenti azt, hogy bármi kifogásom lenne a történtek ellen, örülök, hogy megtalálta élete párját, és boldogok. : o))
2009. márc. 8. 08:30
Ziziidus! olvastam a naplódban a szegénylegény történetét!! nagyon tetszett!
140. ELEN
2009. márc. 8. 08:29
Azért jó lenne ha itt lenne,megírhatná,hogy az ígéreteken és szép szavakon kívül Ő hogyan próbálja egyensúlyban tartani a dolgokat,ha már így alakult.
2009. márc. 8. 08:26
Gábor! Én már bizony nem vagyok mai gyerek,Ez a lány nem szeret!hidd el.Csak a pénzedet szerette mig volt,jobb ha most hagyod a fenébe.A bajban ki mutatta a foga fehérjét,az igazi természetét.Találsz szebbet és jobbat is ennél a lánynál,aki majd meg is becsül. SOK sok szerencsét és boldogságot kivánok!
138. ELEN
2009. márc. 8. 08:25

Gáborgábornak lesz mit olvasgatnia:)


Amúgy meg én is úgy gondolom,ha átmenetileg a nő a kereső,a ff. csináljon meg mindent otthon:)

Ebéd,vacsi,takarítás stb.

137. 8ee31e318f (válaszként erre: 134. - Cfe91a5448)
2009. márc. 8. 08:12
mar alig varom hogy ki lehessen mozulni. :)
136. 8ee31e318f (válaszként erre: 129. - E6a07f094b)
2009. márc. 8. 08:11

nem lottozom :DDD


s nem tudnam eltitkolni. en nem az a fajta vagyok. nem birnam egy evig :)))

135. 8ee31e318f (válaszként erre: 128. - Binky)
2009. márc. 8. 08:10

szeintem olyan szinten vannak tisztaban, amilyen szinten elmondja az ember.


hosszu tavon derulhet feny pontosan ki milyen anyagi helyzetben van.


de vannak megerto nok, es akiket nem erdekel hogy allok anyagilag, csak megkapjon mindent

2009. márc. 8. 08:06
sziasztok:)jó időben kirándulni:)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook