Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? fórum

Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hová vigyem a barátnőmet fillérekből, avagy a nőknek semmi sem jó?

1 2 3 4 5 6 7
133. e6a07f094b (válaszként erre: 132. - Zizisicc)
2009. márc. 8. 03:14
Ez egyedi eset volt, igaz, lehet rajta viccelodni, de, szerinten az a ferfi jol tette, hogy eltitkolta. Igy kiderult, hogy a baratnoje valoban szereti...Ot magat, nem pedig a penzet.
132. Zizisicc (válaszként erre: 131. - Zizisicc)
2009. márc. 8. 01:28
+a
2009. márc. 8. 01:28
Fiúk, megvettétek már lottó szelvényt? :oDDDDDDDDDDDD
130. e6a07f094b (válaszként erre: 129. - E6a07f094b)
2009. márc. 8. 01:10
Amugy ugyes huzas volt a ferfi reszerol, nem?..))
129. e6a07f094b (válaszként erre: 121. - 8ee31e318f)
2009. márc. 8. 01:09

Remelem megeled!

Talan Te is el fogod titkolni!..DDD


En megtennem, egy ev alatt igencsak kiderulne, hogy az illeto holgy szeret-e vagy sem. Utana johetne a meglepetes!


Kivanok minden jot es szerencset!

128. Binky (válaszként erre: 122. - 8ee31e318f)
2009. márc. 7. 22:06

Tudod ha már nőkről beszélünk, akkor a nők tisztában vannak a kedves kiválasztott férfi anyagi helyzetével, így nem várnak el ilyenfajta gondoskodást, ill. nem akarják kínos helyzetbe hozni.

Nme feltétlenül az a baj ebben az esetben, hogy a nőnek kell fizetnie (jelzem egy művészmoziban a belépő 500 Ft), hanem, hogy a férfi ezt jelképesen nem viszonozza, pl. nem főz neki vacsorát, viszi el ingyenesen is megnézhető helyekre. Ha ilyen helyzetbe kerül egy pár, akkor nem árt a férfinak extrán tapintatosnak lennie, és pl. az a minimum, hogy a férfi elvégzi az összes házimunkát, amit rendesen a nőnek kéne.

127. Krikim
2009. márc. 7. 18:53

Gábor,ne vidd a barátnődet sehova,sőt jobb is ha elkerüli az olyan csávokat mint Te.A tavaly azon junisban,azon nyvalyogtál,hogy nincs csajod...Idézlek:2008.06.10 Nem kérdés találok e megfelelő lány, a kérdés mikor?:D

Egy ideje beszorultam az idő continuumba:D Sokan azt sem tudják merre mennek, kik valójában? Matekozzunk egy kicsit na... ht. kapcsolataim időtartama számokkal kifejezve:6 hó, 7év, 3 év, 1 év, 3 hó, 1 hó nulla, nulla, nulla Megváltoztak a dolgok, vagy csak én? Ki tudja... Mint egy részvény grafikonja úgy csökken a párkapcsolatban eltöltött évek, hónapok száma. Ok. ismerem a hibáimat, és igyekeztem tanulni belőlük. De azért ezek a számok elég gyászosak. Ennyire nem lehetek mindenben hibás, h ilyen gáz adatokat produkáljak.

Aki képes,annyira lepadlózni(37 évesen semmije),hogy egy csaj nyakán elősködjön pár hónap ismerkedés után,az fogja be,és menjem dolgozni.

126. 40163fd81d (válaszként erre: 125. - Spinneli)
2009. márc. 7. 18:35
Tudom ,nem is véleményezés volt,csak a te válaszodról jutott eszembe,ez a gondolat.:)
125. spinneli (válaszként erre: 123. - 40163fd81d)
2009. márc. 7. 14:28
ó, én nem látok problémát, ahogyan írtad a passzív elfogadásban sem, annyit írtam, hogy én, hogy élem meg.
124. Zizisicc (válaszként erre: 123. - 40163fd81d)
2009. márc. 7. 14:24

Whow! :o))))))))))

Tömören és velősen!

123. 40163fd81d (válaszként erre: 118. - Spinneli)
2009. márc. 7. 14:18

Szerintem ez amolyan Jin-Jang kérdés.:)))))

Aki férfias,kezdeményező,irányító jellem az nem fogad el semmilyen "szívességet,vagy ajándékot,amíg indokoltnak nem tartja.Aki nőiesebb ebben a kérdésben ,passzív ,elfogadó ,és átadja a férfinak ,hogy Jang lehessen!:DDD

122. 8ee31e318f (válaszként erre: 108. - Agis)
2009. márc. 7. 14:03

egy hosszutavu kapcsolatban amikor az ember nem duskal az anyagiakban, kell talalni egy egyensulyt. hisz ritka az az egyedulallo pasi, aki a mindennapi koltsegein felul hetente tobb ettermi szamlat, mozit, ki tud fizetni es meglepeteseket tud vasarolni, amikor egy szal rozsa 1000 ft korul mozog.


aki ezt varja el a pasitol, az azt jelzi szamara hogy neki a kulsosegek a fontosak, es hogy igen jomodban eljen, amiert o nemigen, vagy egyaltalan nem tesz semmit.


egy parkapcsolat szerintem arrol szol, hogy a no is tegyen valamicsket az asztalra. s a pasi is kerulhet nehez helyzetbe, ilyenkor bizik az ember abban hogy elete parja kiall mellette. sajnos az olyan nok, akiknek meg nincs egy ket gyereke, es szepek es futnak utana a pasik. azok nem igazan allapodbnek meg.


visszaterve a temara. ma mar nem hiszem hogy kellemetlen lenne ha egy no fizet ki valamit. s egy csoro pasinak ez jol is eshet hogy tudja nem csak elvar tole a parja.

121. 8ee31e318f (válaszként erre: 104. - E6a07f094b)
2009. márc. 7. 13:55

olvastam. hat nem hinnem en megelem ezt :D


de szep is lenne egy ilyen meglepi :)

2009. márc. 7. 13:55

Előbb-utóbb minden embrnél eljön az az idő, hogy az apró dolgoknak is fog tudni örülni, annakis örülni fog, ha lesz,aki igazán szereti...


Én évekig voltam magányban az Autista Kisfiam miatt, mert Senki sem fogadott el Vele, még úgy sem, hogy intézetben van, és csak néha van itthon...


Hosszú évekig majd bele pusztultam a magányba,hogy nincs Senki, Akihez hozzá bújhatnék, akivel megöleljük egymást...


2007.Karácsoni ajándéka volt egy csodálatos Pasi, amikor éppen az izzóban találtam egy három hónapos munkát, és ott ismerkedtünk meg...


Ő úgy szerete, ahogy vagyok, a GYerekemmel együtt, és örülök annak, hogy van nekem, és még korban is hozzám illik, és megbecsüljük egymást...


Lehet,ha Te, Kedves GáborGábor mondjuk egy Veled hasonló korú Csajszit választanál, és nem olyat, Aki még szórakozni, utazgatni, és bulizni akar, és nem becsüli meg azt, Akiszereti Őt, akkor talán egy Veled hasonló korú Hölgy még meg is becsülne, és Ő is lehet "odabújós"...


Nagyon sok ember, Akit esetleg már meggyötört a kemény élet, mert nehezebb sorsot kapott, sokkal jobban tudja értékelni azt, hogy ott van Neki, Akivel kölcsönösen szerethetik egymást, és nem kell ahhoz egzotikus utazás, hogy szeressék egymást...


Véleményem szerint egy kellemes belvárosi séta, egy fagyizás-pl. az adott évszakban, is értékes dolog...

Sőt: apróságokból áll össze az élet, és nem extra-költekezésből...


EGy drága dolgot is odalehet dobni, hogy:nesze, itt van, amit kiköveteltél Magadnak, míg az apró dolgokat sokkal nagyobb szeretettel lehet átadni, és örülni neki...

Mi a Párommal annak is örülünk, hogy egymás társaságában lehetünk, egy séta, közös program, csak együtt lehessünk...


Én annak is örülök, és megköszönöm, ha amikor boltba megy, hoz nekem Valamit, amire itthon szükség van, mert észre veszi, hogy kellene, - (még nem költöztünk össze, de hamarosan erre is sor kerül), - csak mivel munkanélküli vagyok, nem sok dologra telik...

Pedig Ő is csak minimálbért keres, mint bármelyik átlagember...


GáborGábor, Te, aki egyidős vagy velem, nem feltétlenül csak huszonéves Csajszik a megfelelőek, szerintem, ha igazán arra vágysz, hogy VAlaki úgy szeressen, és becsüljön meg, hogy nem a pénztárcád vastagságát nézi, akkor nézzél körül a 30-asok körében, hidd el, lesz ott olyan, aki magányos, és csak arra vár, hogy akadjon Neki Valaki, akivel FELTÉTELEKNÉLKÜL SZERETHETIK-, ÉS MEGBECSÜLIK EGYMÁST!!

119. ELEN (válaszként erre: 106. - 01c8755c79)
2009. márc. 7. 12:01

Ilyen értelemben én is maradi vagyok,én is így gondolom:)

(Másban egyáltalán nem vagyok az:))

118. spinneli (válaszként erre: 106. - 01c8755c79)
2009. márc. 7. 11:37

én pont fordítva gondolom, udvarláskor mindenki a saját részét, nekem nagyon kellemetlen volt mindig is, ha egy férfi nem akarta elfogadni azt, hogy a saját fogyasztásomat én álljam-nekem ez a természetes.

Biztos, hosszútávú kapcsolatban pedig mikor hogy, előbb-utóbb a közös kassza miatt úgysem számít.

117. ELEN (válaszként erre: 116. - 852308703c)
2009. márc. 7. 11:31

Persze hogy sok a kivétel,sőt az ellenkezője is.

Ahhoz,hogy valaki ilyen nőket vonz,kell egy bizonyos fellépés eleinte.

Akkor meg ne csodálkozzon.

2009. márc. 7. 11:22

Szerintem azert mert egy lany olyan veled..nem kene altalanositanod...hogy a noknek semmi sem eleg...szerintem sok a kivetel :)

helyedbe meg mas utan neznenk...:) mert fontos ertek a penz...de nem szerelem ha mar valakit akkor szeretunk jobban ill. kevesbe mert ennyi vagy annyi penzt keres vagy nem keres...

hagyd a lanykat nojjon meg fel...:)

115. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 114. - Fortuna79)
2009. márc. 7. 09:17
Köszi.:D)
114. Fortuna79 (válaszként erre: 113. - 9bbaa658f2)
2009. márc. 7. 09:15
:)))) Nem csalódtam benned :)
2009. márc. 7. 09:11
Hová vidd?Ha ilyen haza az anyjához.
112. macs77
2009. márc. 7. 08:56

Nem olvastam el az összes hsz-t, de szerintem ez a lány nem szeret téged igazán. Itt ÁTMENETI állapotról van szó, nem arról h lusta vagy elmenni dolgozni.

Az én párom nyáron keresett állást (létszámleépítés miatt elküldték), mindenben mellette voltam, segítettem neki, amíg talált új munkát (szerencsére hamar).

Szal szerintem tisztázzátok, van-e értelme így folytatni, és szeret-e igazán (pl miért társkeresőzik?)

111. a7a90ace89 (válaszként erre: 107. - 01c8755c79)
2009. márc. 7. 08:42

Engem is úgy tanítottak, hogy akkor mondjak véleményt, ha a másik felet is meghallgattam. Annak így kell lennie.

De azt is tapasztaltam(lom) már, amit még az elején hozzászóltam!


(éppen ehhez a cikkhez passzoló képeslapot tettem most fel☺)

110. a7a90ace89 (válaszként erre: 108. - Agis)
2009. márc. 7. 08:38
Jól látod.
109. 3a92f8d690 (válaszként erre: 108. - Agis)
2009. márc. 7. 08:37
hát....... én soha nem fizettem 1 randimon sem:-))persze ha független lennék akkor lehet hogy fizetnék pl felnőtt fejjel munkával nem lenne pasim és elkezdenék randizni akkor biztos fizetnék:-)
108. agis
2009. márc. 7. 08:17
Szerintem a legtöbb pasinál úgymond "vizsga", amikor hozzák a számlát. Ha a nő, automatikusan felajánlja, hogy fizeti a saját részét, a pasik 90%-a ezt nem engedi,mégis pozitív emléket hagy a férfiban....attól függetlenül, hogy nem hagyta, hogy a nő fizessen. A további randikon szerintem az egy jó egyensúl,y ha férfi 2x fizet, míg a hamradikon a nő. Vagy rosszul látom????
2009. márc. 7. 05:44
Elolvastam a vitaindítót.... háááát én azééé' meghallgatnám a másik oldalt is. (Ezt íratja velem a sok-sok éves tapasztalat ;))
106. 01c8755c79 (válaszként erre: 87. - Fortuna79)
2009. márc. 7. 05:40
Háát én nem vagyok anyagias, de igenis fizesse ki a fogyasztásom, ha randizunk, vagy elmegyünk valahova... nem toronyóra lánccal, de egy üdítő, egy pizza, ha nem fér bele, akkor inkább menekülök. Ha már együtt vagyunk úgy rendesen, akkor én is fizetek, még vacsorát is, és színházjegyet is veszek, sőt bármit, de akkor már senki nem számolja. De amíg az udvarlási időszak van, addig a pasi fizet,.... mert én is maradi vagyok. ;))
105. e6a07f094b (válaszként erre: 104. - E6a07f094b)
2009. márc. 7. 02:44
..velemenyetekre!..))Bocsi.
104. e6a07f094b (válaszként erre: 65. - 8ee31e318f)
2009. márc. 7. 02:42

Ezt en is remelem. Annyira, hogy mar meg sem merem mondani, mennyit keresek, mert attol felek, a holgy azert akar velem maradni. Lehet, hogy paranoid vagyok, de azok utan, amiken atestem az elmult 17 ev alatt,mar nem is csodalkozom ezen.

De, remelek, mert nem szeretnem az eletemet egyedul leelni, csak kell valaki, akivel az ember megoszthatja oromet, banatat es a mindennapok gondjait.

Nem akarok most offolni itt, de leirok egy esetet,(megtortent!), a naplomban, kivancsi volnek a velemenyetekre1

Kivanok szep napot/estet/mindenkinek!

Steven

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook