Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hot Plate/Hot Pan fórum

Hot Plate/Hot Pan (beszélgetős fórum)

1 2
2014. máj. 11. 14:06

Látom, régi a fórum, de írok én is, hátha valakinek még segíthetek a döntésben.


Pár napja vettük használatba a Hot Plate-et, és eddig nagyon jók a tapasztalataink. Sütöttem benne tócsit, palacsintát, ma pedig csirkehúst.


Nagyon hamar elkészülnek benne a kaják, nincs olajszag és olajtól csepegő étel.


Régebben tepsiben sütöttem a mai ebédet, 1 óra alatt szokott elkészülni, ez az idő a Hot-ban kevesebb, mint felére csökkent.


Így készítettem:


Csirkecombot bőrétől megfosztottam, és só-bors keverékével bedörzsöltem. A Hot-ot magas hőre kapcsoltam, rátettem a combokat (5 tagú család adagja simán belefért)és felöntöttem 2 dl tej és 2 dl víz keverékével, beledobáltam pár gerezd feldarabolt fokhagymát.A tető alatt felforrt a lé, aztán lekapcsoltam alacsony hőfokra, az egész a régi egy óra helyett kevesebb mint fél óra alatt omlósra, ízletesre sült. Kicsit még le is kapattam, hogy kis sült kérge is legyen, ez régebben további negyedóra szokott lenni, most 2 perc alatt megvolt. Az ízek erőteljesebbek, mint a hagyományos sütőben volt.


Délután sütit próbálunk ki.


Ez a pár alkalom is meggyőzött minket, hogy jó választás volt ez az eszköz, és nem egyenlő azzal, hogy van egy fedeles rezsó. Annál tényleg jóval többet tud.

49. tixtina (válaszként erre: 45. - 2cb2af252b)
2010. jan. 2. 19:31

Na így van-mivel ez a Hot Pan TV shopos termék-már nem lehet elvileg gagyi.


Az,hogy nekem nem vált be,vagy sz@rnak találom-másnak lehet,hogy pont az ellenkezője.

Sokak írják itt egy másik fórumon,hogy milyen szuper kajákat-palacsintákat sütnek,főznek benne.


Éppen ezért,nem is értékesítem tovább,hanem felajánlottam,ha valakinek kell,ajándékba odaadom-viheti.

48. tixtina (válaszként erre: 45. - 2cb2af252b)
2010. jan. 2. 19:28

Elvből nem vásárolok piacon.

Nagyon sok rosszat látok,hallok a médiában is.

Elektromos cuccokat-kész öngyilkosság vásárolni.

Na most kissé túloztam-de ha belegondolunk,hogy mennyi zárlatos kigyulladt terméket találtak a fogyasztóvédők-és piacon még ki sem cserélik,ha nem működik:O


Régebben a férjem hozott egy török bőr csizmát-az elég jónak bizonyult-de sajnos én magam nem értek hozzá-ezért inkább máshol vásárolok.

2010. jan. 2. 19:15

Nekem ez az elektromos szőnyegsöprö van meg a TV shoptól, de nem a legjobb, az aksija már nem tőlthető....

Meg van ez a V gyalu, az egész jó csak lusta vagyok elövenni, addig megcsiálom késsel....

46. 2cb2af252b (válaszként erre: 44. - Tixtina)
2010. jan. 2. 19:13
A kínain vannak török cuccok is, vettem már olyat és jó volt. Nem is tudom sokszor, hol éri meg leginkább vásárolni. Az átverésektől irtózom, nagyon...de hát már úgyis észrevettétek.
45. 2cb2af252b (válaszként erre: 43. - Tixtina)
2010. jan. 2. 19:10
Nem tudom. Egyszer majdnem elcsábultam egy gőztisztítóra, aztán mégse. De anno volt valami zoknicsipeszem, az jó volt : )
2010. jan. 2. 18:55

Egyébként nem mindenki tudja-csak sokan.

Vannak,akik abban a hitben élnek,hogy szuper cuccokat vesznek a kínain-én is ismerek pár emberkét.

43. tixtina (válaszként erre: 42. - 2cb2af252b)
2010. jan. 2. 18:53
Ez így van-de a Tv Shop nem minőséget kínál?Kérdezek vissza....
42. 2cb2af252b (válaszként erre: 40. - Tixtina)
2010. jan. 2. 18:50
Ha minőségit akarok, nem kínaitól vásárolok. Bár ott is van jó cucc néha, de a többség egyszerhasználatos, ezt mindenki tudja.
41. 2cb2af252b (válaszként erre: 37. - Grepike)
2010. jan. 2. 18:48

Ez így tényleg nem. Bocsánat, ne haragudj. Csak ahogy leírtad, hogy sz.r az egész, de az ötezret kevésnek találod érte, úgy hangzott...

Még egyszer, ne haragudj.

2010. jan. 2. 18:09

A kínai piacon az eladó sem fogja megmondani,hogy az első mosás után összemegy,és elenged a varrás.

Ez akkor nem csalás?????


Ugyan már kérem szépen!!-ezzel a mentalitással,mindenbe belemagyarázhatjuk a stiklit.

2010. jan. 2. 17:56

Láttam az egyik aukciós oldalon egy Hot Pan-t-

az egyik oldaláról le volt válva a teflon rész.

Most kétezernél tart a licit-és az eladó korrekten leírta a termék állapotát.

Szerintem az emberek sem normálisak.

Látszik a képen,hogy színte tönkre van menve,mert ha feljön a bevonat-hogyan haszálja.???

Mégis kapva kapnak érte.

Ha valakinek megér 7 ezret,vagy többet-had vigye.

nem érzem átverésnek.


Az az átverés,ha valaki pl eredetiként árul kínai gagyikat-vagy nincs a tulajdonában az áru,és le akar húzni.

Régóta aukciózok,de azért bizonyos dolgokkal legyünk már tisztában.!!!!!!!

Jó,hogy már nem fogom leírni,hogy milyen szar,de vedd meg .

Vagyunk annyira felnőttek,hogy el tudjuk dönteni,miért,mennyit adunk ki.

Vagy pedig lehet kérdezni az eladótól,ha bizonytalanok vagyunk.

Az is elképzelhető,hogy másnál beválik.

38. Grepike (válaszként erre: 36. - 2cb2af252b)
2010. jan. 2. 17:38
Mellesleg: ha nem olvastad volna a fórumot FIGYELMESEN, én személy szerint nem ócsároltam a terméket, csak leírtam, hogy nekem minden odaégett benne!!! - Nem mondtam sem azt, hogy jó, sem azt hogy rossz. Egyszer próbáltam, nekem nem jött be... ezért eladom.
37. Grepike (válaszként erre: 36. - 2cb2af252b)
2010. jan. 2. 17:35

Én értem mire gondolsz.

Amit nem tudsz: 1Ft-ért hirdettem meg... az ajánlatot két órával a hirdetés után kaptam. Úgy gondoltam, várok még kicsit... a legmagasabb licit fog nyerni.

Asszem ez így nem gerinctelen!

2010. jan. 2. 15:20

A tisztesség és a becsület többet ér, szerintem.

Az, hogy az embernek van gerince és bármikor bárkinek a szemébe tud nézni...remélem, hogy van itt valaki, aki érti ezt...

35. Grepike (válaszként erre: 34. - 2cb2af252b)
2010. jan. 2. 15:09
De ha megveszik 7ezerért, mért ne adnám annyiért? Minden annyit ér, amennyit adnak érte! :)
34. 2cb2af252b (válaszként erre: 8. - Grepike)
2010. jan. 2. 14:03

Sz.r az egész, de az ötezret kevesled érte...nem elég, hogy átversz valakit, de még meg is akarod kopasztani.

Lehet, hogy én vagyok maradi, de ekkora gerinctelenséget...

Támadjatok nyugodtan, ha akartok...

33. tixtina (válaszként erre: 27. - Grepike)
2010. jan. 2. 00:18

Igen-az a helyzet,hogy az összetételét kötelesek feltűntetni,de hogy milyen arányban van jelen -bizonyos alkotórész,azt nem kötelesek ráírni.

tudtommal.

Van,mikor az is szerepel.

32. Grepike (válaszként erre: 31. - Tixtina)
2010. jan. 2. 00:17
Jó éjszakát!
2010. jan. 2. 00:15
Jó étvágyat:))))))))))
2010. jan. 2. 00:15

OKé,Jó éjszakát.

Hamarosan elteszem magam holnapra :)

2010. jan. 2. 00:09

És nem mellékesen: hozott nekem is villát! :)

Hát nem édes???? :)

2010. jan. 2. 00:08
Oh, bocs, most megyek, mert a férjem éjféli pikniket szervezett! (hozott egy tányér kocsonyát, hagymával és tormával). Ezt nem lehet kihagyni! :)
27. Grepike (válaszként erre: 25. - Tixtina)
2010. jan. 2. 00:07

Szerintem ez mindenben megfigyelhető!

Valahol olvastam - asszem valami fogyasztóvédelmis dolog volt-, hogy ha pl egy joghurtot reklámoznak, hgoy még mindig csak ennyi... akkor tuti, hogy a mennyiségét változtatták. Vagy a gyümölcstartalmat, vagy az összetételt... írtak néhány tippet, hogy mire kell odafigyelni. Érdekes olvasmány volt!

26. tixtina (válaszként erre: 24. - Grepike)
2010. jan. 2. 00:06

A tv paprikán én csak a két magyar szakács műsorát nézem.

Régebben nem volt paprikám.

2010. jan. 2. 00:05

Nekem szoláriumgépem üzemelt 95-től 2000-ig.

Bejöttek az új típusú csövek.

az elején szuper jól barnítottak-800 órát vittek.

Aztán egy-két év múlva,mikor rákaptak az emberek-észrevehetően csökkent a minőség.


De ez kajában is így van.

A napokban vettem egy nevenincs téliszalámit egy nagy áruházban-kilója 1600,vagy 1800 forint-nem emlékszem pontosan,de lényeg,hogy nagyon finom.

Igazán kedvező az ára is ,a márkás 4 ezer forintos szalámikhoz viszonyítva.

Mikor befut-egész biztos vagyok benne,hogy jóval silányabb lesz.vagy emelik az árat.

24. Grepike (válaszként erre: 22. - Tixtina)
2010. jan. 2. 00:01
Régebben nálunk csak a tvpaprika ment... de amióta sok a külföldi műsor rajta, már annyira nem szeretem. Ezt a Gordon Remsay-t meg egyenesen utálom (még a nevét sem tudom leírni)
23. tixtina (válaszként erre: 20. - Grepike)
2010. jan. 2. 00:00

Egyébként az elején,amíg befut valami -eredetiket árulnak-aztán vagy az árat emelik-vagy a minőséget csökkentik.


Üzletpolitika része:)))

22. tixtina (válaszként erre: 21. - Grepike)
2010. jan. 1. 23:58

Igen,valóban jó ötlet-elég jól főznek-szoktam alkalmazni a receptjeiket.,és olyan gyakorlott szakácsok-biztos nem ég le nekik a kaja.

Jól megnézném-videóra is felvenném.

21. Grepike (válaszként erre: 19. - Tixtina)
2010. jan. 1. 23:50
Na látod, ez jó ötlet. Serényi Zsolti bácsit úgyis szeretem! :) Meg ha jól hiszem, a TV paprikának volt ilyen felhívása, hogy ők főznek helyettünk. A Serényi Zsolt és a Bede Robi! :)
1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook