Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hosszútávú időjárás előrejelzés Balatonon? fórum

Hosszútávú időjárás előrejelzés Balatonon? (tudásbázis kérdés)


8. jstefan (válaszként erre: 1. - Béengé)
2012. jún. 30. 21:35
A tudomány mai állása szerint maximum 14 napra tudnak időjárást előrejelezni!
7. NOA (válaszként erre: 2. - Béengé)
2012. jún. 30. 14:32
A legnagyobb meleg lesz...
2012. jún. 30. 12:24

Szia a kvvm.hu-n van 6hós előre jelzés.


Pár éve én is ilyen segítségével foglaltam szállást nekünk bejött.

Persze le írják hogy 50% de ha úgy van nézd meg.Amúgy jtjg végére augusztus elejére meleget ír.

5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Béengé)
2012. jún. 30. 11:27
Sajnos ez itt Mo-n teljesen kiszámithatatlan. De van sok egyéb lehetöség ha rosszabb az idö akkor is.akár fürdésre is pl sok élményfürdö ahol olyankor is lehet. Persze tudod hogy a balaton lenne az igazi és a jó idö, de az itt nem garantált. Ezt el kell fogadni.
2012. jún. 30. 11:20
Igen ezek valóban nem túl megbízható előrejelzések lehetnek,van olyan hogy a másnapi is eltér. Csak legalább lenne valami,amihez igazodni tudunk :S
2012. jún. 30. 11:18
Azt hiszem a köpönyegen van a 15 napos az elég megbizható. Ennyire elöre tuti nem tudnak mondani, legfeljebb találgatni hogy talán... valószinü.... De hát tudjuk hogy ez mennyire megbizható....
2012. jún. 30. 11:17
Már mindent végignéztem,foglalnunk kellene,ha még szeretnénk eljutni a Balatonra.Július 29-től lenne szabad a szállás. Még a 30 napos előrejelzés sem jelzi sajnos,de rossz időben nem szeretnénk menni. Ha valaki tud ilyen oldalt,ami 60 napos előrejelzést mutat(tudom,ezek nem olyan biztosak),kérem ossza meg velem!
2012. jún. 30. 11:16
Hosszútávú időjárás előrejelzés Balatonon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook