Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horror "játékok" amiket NEM akarsz játszani! fórum

Horror "játékok" amiket NEM akarsz játszani! (beszélgetős fórum)


1 2
11. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Globus)
2015. szept. 19. 19:55
:DDD
2015. szept. 19. 19:53
Mindenesetre azt gondoltam érdekes a dolog, hogy tényleg vannak ilyenek :D Azért irtam le :d
9. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - AllySzat)
2015. szept. 19. 19:50

Tippelek:



3x, 4x éves pasinak mondott hímnemű élőlény, aki az anyukájával él, az anyuka rakja ki naponta a tiszta ruhát az ő szeme fényének, ő főzi a vérszerelme kedvenc kajáit, és utálja el a lehetséges társjelölteket.


Bár nem is kellene egy normális nőnek se egy ilyen tesze-tosza pali, aki anyukával él egy fedél alatt.....

8. kisj
2015. szept. 19. 19:49
Szórakozás hülyegyerekenek.
7. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Globus)
2015. szept. 19. 19:47

:DDDD


Annyira szeretem, hogy Mi NŐK mások vagyunk! :DDD

2015. szept. 19. 19:47
Hát nem hiszem hogy panelra vannak ezek tervezve :D
5. globus (válaszként erre: 4. - AllySzat)
2015. szept. 19. 19:47
Most képzeld el a játékot egy másfél szobás panellakásban :))
2015. szept. 19. 19:46
Hát nemtudom ki talál ki ilyeneket, de hogy valamit szed az tuti xD a másik kettő ennél durvább :D
3. globus (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2015. szept. 19. 19:43
Fogadtam volna egy láda pezsgőben, hogy ennyi nyomiságot csak egy férfi tud összeszedni.
2015. szept. 19. 19:42
Így, hogy nem ismerem a folytatást, a f@a@szom akar ilyet játszani!
2015. szept. 19. 19:39

Sziasztok!


AllySzat vagyok, és előljáróban annyit, hogy nagyon nem vagyok oda a horrorért, mégis ebben a témában írok, ugyanis belfutottam egy érdekes dologba, amit nem találtam meg magyarul, ezért elhatároztam, hogy megsztom veletek. Sokan szeretik a horrorfilmeket, a borzongást, a félelmet, a megijedést... De mi lenne akkor ha VALÓBAN át kellene élned? Ha nem tudod kikapcsolni egy kemény résznél, leállitani, mint a TV be, (vagy máshova nézni); hanem igenis végig KELL csinálnod ha már elkezdted... Meglepve tapasztaltam hogy léteznek ilyen horror "játékok", ahol csak kényszerből használom a játék szót, ugyanis a dolog még csak köszönőviszonyban sincs azzal amit mások szórakozásnak gondolnak... Mielőtt megosztok veletek pár ilyet, kötelességem nyomatékosan közölni: AZ ITT LEÍRT INFORMÁCIÓK TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰEK SENKI, DE SENKI NE PRÓBÁLJA KI ŐKET, MERT VESZÉLYESEK!!!

Szórakozás az okkult dolgokkal, szelemekkel, démonokkal, sosem jó ötlet, még akkorsem ha szkeptikus vagy. Hiába hiszed azt hogy nem léteznek ezek a dolgok, ezt ők nem tudják. Szóval lássuk azt a 3 "játék" ot ami nálam abszolut kiverte a biztosítékot. (Ami nem nehéz, 29 éves férfi létemre rettentően nem birom a félelmet);


A gyertyák játék / The candles game:

Nagyon sok oka van hogy miért NE játszt ezt a játékot, az egyik hogy gyertyákat kell gyujtogatnod. A lakásodban. Sötétben. Ez mindig remek ötlet... A másik... nos... mondjuk úgy, bármit is hallasz a csukott ajtó mögül a sötétből, jobb békén hagyni.


Szükséges dolgok:

Egy résztvevő

Egy segéd

Annyi gyertya ahány szoba van a lakásodban

Annyi gyertya ahány folyosó van a lakásodban.

Megjegyzés: minden gyertyának a saját lábán kell állnia, ha szigszalagot használsz legyen benn mindegyik gyertyatartóba!

Gyufa, vagy öngyujtó

Valami időmérő eszköz, ébresztő funkcival.


Előkészületek:

1: Akkor kezdd el, amikor még süt a nap.

2: Csukj be minden ablakot, huzz össze minden függönyt, szigeteld el az egész lakást a külvilágtól.

3: kapcsolj ki minden elektromos berendezést ami fényt, vagy zajt okoz (megj: azért a hűtőt én békénhagynám :D); alegjobb ha ezeket elzárod egy dobozba amit olyan helyre teszel a játék idejére ami nincs szem előtt. Szekrénybe pl. Az egyetlen eszköz ami bekapcsolva maradhat az amivel az időt tartod számon.

4: helyezz el egy gyertyát (nem meggyujtva) minden folyosóra a lakásban.

5: A segéded helyezzen el egy gyertyát (nem meggyujtva) minden egyes szobában a földre, kivéve a te szobádban, és miután végzett nem mondhatja el hova rejtette őket, ne is kérdezd meg, és hagyja el a lakást, és ne is jöjjön vissza másnap reggel 6:00 ig.

6: helyezz el egy gyertyát a saját szobádban közvetlenül az ajtó elé. Ezt muszáj neked elhelyezned, nem rakhatja le a segéded.

7: Csukj be minden létező ajtót a lakásban.

8: Állitsd be az ébresztőt 23:10 re.

9: Este menj be a szobádba csukd be az ajtót és menj aludni. A gyufát / öngyujtót tartsd a közeledben.


Maga a "játék":

1: Amikor megszólal az ébresztő, annak PONTOSAN 23:10 kor kell megtörténnie. Ha nem a megfelelő időben ébredtél fel, és még sötét van, maradj az ágyadban, fordulj a plafon felé, ne nézz körül a szobádban, az ágyad alatt, ne aludj el, Ne is mozdulj reggel 6 ig (megj: és ne und el az életed :D );

2: Ha megfelelő időben keltél fel, mindössze 1 perced van arra, hogy meggyujtsd a gyertyát az ajtód előtt. Ha már ég a gyertya NE NÉZZ KÖRÜL a szobádban. Ha nem sikerült időben meggyujtanod, ne folytasd!

3: Ha sikerült meggyujtani a gyertyát 23:11 re, folytathatod. Kopogj az ajtódon háromszor, minden egyes kopogás között teljen el 3 másodperc. Ha az utolsó után bármilyen zajt hallasz az ajtó mögül NE folytasd.

4: Ha nem halottál semmi zajt, mondd ki ezt hangosan: "Kész vagyok a játékra" (I am ready to play), nyisd ki az ajtódat, és a gyertyát helyezd kivülre az ajtód elé, majd csukd be mögötted az ajtót.

5: Kezdj el mozogni a lakásban, a gyujtó eszköz legyen kéznél, és az időmérő eszköz is. A következőket kell tenned:

- Amikor elérsz egy gyertyát a folyosón, gyujtsd meg.

- Amikor elérsz egy ajtót kopogj háromszor, minden koppantás között 3 másodperc teljen el. Ha bármi zajt hallasz utánna a szobából, hagyd ki, de ne feledkezz meg róla, gyere vissza később.

FONTOS: Az összes ajtónak csukva kell lennie amikor eléred. Ha bármelyik nyitva van, ne folytasd. Ha fényt látsz az ajtó alól kiszürödni, de még nem találtad meg benn a gyertyát, és gyujtottad meg, NE folytasd. Azonnal hagyd el a házat reggel 6 ig.

6: Ha nem hallasz zajt, nyisd ki az ajtót. Három perced van arra, hogy megtaláld, és meggyujtsd a gyertyát amit a segéded helyezett el. Ha ez nem történik meg időben, ne folytasd. Menj be a szobába, csukd és zárd be az ajtót, feküdj le a földre arcal a plafon felé, ne nézz körül, ne aludj el, maradj igy reggel 6 ig.

7: Ha megtaláltad a gyertyát és meggyujtottad, 3 percen belül, rakd vissza az égő gyertyát, hagyd el a szobát, és zárd be az ajtót NE nyiss ki ujra olyan ajtót ami mögött már meggyujtottál egy gyertyát.

8: Ha minden gyertyát meggyujtottál a lakásban, azokat is amiket közben kihagytál, menj vissza a szobádhoz. Kopogj háromszor, három másodperces szünetekkel. Ha nem hallasz zajt mögüle, menjbe, zárd be magad mögött az ajtót, feküdj le ágyadra, arcal plafon felé. NE nézz körül, vagy az ágy alá, és NE aludj el.


A vége:

6:00 kor a játék véget ér, és a házad már biztonságos.


Hasznos megjegyzések:

- Kerüld el hogy belenézz bármilyen tükörbe a játék alatt, legjobb ha megforditod őket, vagy az előkészületek alatt letakarod.

- Amikor lemegy a nap neked kell EGYEDÜL maradnod a lakásban, és jó ha nincsenek háziállataid amik megzavarhatják a játékot (megj: vagy instant szivmegállást okoznak.... :D );

- Amikor mozogsz a lakásodban, csak előre nézz, ne nézz oda bármilyen mozgást is látsz a szemed sarkából.

- Ha hallasz bármilyen hangot a játék alatt, ne beszélj hozzájuk.

- Ha a következőket megteszed akkor azonnal vesztesz: Megszegsz bármilyen szabályt, Bármi mást csinálsz mint amit a szabályok megkövetlenek mikor a játék kezdődik, futsz...

Ha pedig vesztesz.... nos... NE VESZITS


Milve elég hosszura nyult az az egy játék, most lusta vagyok leirni a többit, de ha van érdeklődés szivesen leirom majd kommentbe :D Minden esetre kiváncsian várom véleményeteket a dologrol. és komolyan: NE PROBÁLD KI!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook