Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen kreatív játékokat lehet 3-4 évesekkel játszani? fórum

Milyen kreatív játékokat lehet 3-4 évesekkel játszani? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 18. 22:42
Raczne-gabriella! Hogy sikerült a kreatív hétvége?
2009. aug. 12. 21:52

Na ma bevásárló körúton voltam:-) vettem mozgó babaszemeket, rajzlapot, különböző méretű gyöngyöket, színeslapot és még sok apró cseprő huncutságot. :-) Az viszont nagyon meglepett, hogy milyen drága lett a szívószál. majd holnap megnézem máshol kapok e olcsóbbat. Majd írok naplóbejegyzést a kreatív-tábor nyaralásról és készítek képeket is.

Hmm ez a halacskás dolog felkeltette az érdeklődésemet:-)

2009. aug. 12. 06:26
Na látod a fűzés is nagyon jó kis elfoglaltság. Akár gyöngyből, de akár feldarabolt szívószálból is fűzhetnek a kicsik. Javaslom még a buborékfújást, egy lavórból a horgászás. (Üres műanyag flakonokból vághatsz ki halakat tapasztalatom szerint ezt a játékot nagyon élvezik a kicsik.) Ha van udvarotok, vagy a közelben park, fűzhettek pipitérből is láncot.
2009. aug. 11. 23:50
köszönöm mindenkinek az ötleteket, holnap megyek beszerezni a kellékeket. A dinnyemag egy régi emléket ébresztett bennem: mikor kicsik voltunk a magokat kifurtuk és felfűztük, készítettünk belőle ékszereket, stb.
2009. aug. 11. 20:34

Esetleg tölthetsz le a netről színezőket ha szeretnek színezni, mert rengeteg nagyon aranyos mesefigurás van.

Dinnyemagokból is lehet előre megrajzolt formákat kiragasztani.

3. raczne-gabriella (válaszként erre: 2. - 17e4cf390a)
2009. aug. 11. 19:00

Nagyon szépan köszi a blogokat.

Házimunka, aztán nekiesem átnézni:-)

2009. aug. 11. 18:55

Szia!


Nekem 4 éves lányom van, én ezeket a blogokat szoktam nézegetni ötletekért.


[link]


[link]


[link]


[link]


Jó mazsolázgatást! Noémi

2009. aug. 11. 18:40

Sziasztok!

Kérlek titeket adjatok pár tippet: Fiam 3 éves és jön hozzá nyaralni a 4 éves unokahugunk. Szeretnék nekik valami tartalmas programokat készíteni. Ha tudtuk érdekes és kreatív játékokat amiket játszhatunk légyszi írjátok le. Olyanokra gondolok, mint például a sógyurmázás, termések felhasználása: levelek, tobozok, stb.

Előre is köszi mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook