Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkóp minden mennyiségben fórum

Horoszkóp minden mennyiségben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
87. 'szti (válaszként erre: 83. - 4726e582cf)
2006. okt. 25. 08:00

ááááá, Faw :-)))))

ikrek vagyok és vajh mi volt az első szerelmem neve? naná, hogy Józsi ĐĐĐĐĐĐĐĐ

86. Sirga (válaszként erre: 85. - 4726e582cf)
2006. okt. 25. 07:58
Bikaságom teljes tudatában kijelentem: sok helyen beletrafál a valóságba. Ahol nem, ott én is csak kuncogtam - humor hiányában. ;))) Köszi! Jó volt!
85. 4726e582cf (válaszként erre: 84. - Dee)
2006. okt. 24. 22:43

:) örülök neki, hogy tetszik. Csak azért raktam fel, mert az oroszlánságom leírásán nagyon nevettem :))).


De úgy tűnik nekem, hogy minden jegy csak rossz tulajdonságait felnagyítva, kifigurázva hozza a gonoszkóp.

84. dee (válaszként erre: 83. - 4726e582cf)
2006. okt. 24. 22:41
Ez jóóóóóóóóóóóóó!
2006. okt. 24. 22:33

El is felejtettem feltenni a <b>gonoszkópot</b>. Senki ne vegye komolyan, csak olvasnivalónak teszem fel :))))).


<b>Kos</b> (03. 21. – 04. 20.)


Főnöknek nem vagy jó, mert fejjel mész a falnak. De beosztottnak sem vagy az igazi, mert fejjel rohansz a főnöknek. Kollégának sem vagy jó, mert olyan lusta vagy, mint a lajhár. Ügyfélnek azért nem felelsz meg, mert tiszteletlen vagy. Ügyintézőként pedig isten mentesen meg tőled, hiszen minden ügy az agyadra megy. Kritikusnak sem vagy jó, mert nem tűröd a vitát. A férj szerepére azért nem vagy alkalmas, mert könnyen feladod. Feleségnek pedig azért nem, mert nem vagy elég megértő. Járművezetőnek sem vagy jó, mert olyan erőszakos vagy, mint a piaci légy. Gyalogosnak meg azért nem, mert hebehurgyán közlekedsz. Tapintatlanságod miatt az orvosi pálya sem ideális neked. Fiatalnak azért nem vagy jó, mert minden ellen lázadozol. Öregnek meg azért nem, mert makacs vagy. Eladónak azért nem, mert mindent a vevőre akarsz tukmálni. Vásárlónak meg azért nem, mert gyorsan elveszíted a türelmed, és képtelen vagy sorban állni.

Tudod minek vagy jó? Egyedül Kosnak!



<b>Bika</b> (04. 21. – 05. 20.)


Kétségtelen tény, hogy nem hasonlítasz a madarakhoz. Nem cikázol a szélben, nem csapongsz ide-oda. Állsz két lábbal a földön, mint egy ingatlan. Érdeklődési köröd sem túlságosan széles, keveset olvasol, viszont a Házi Áldást kívülről fújod. Életedben első a kényelem, agytekervényeid is csigalassúsággal forognak, és mire eszedbe jut valami, sokszor besötétedik. Az este pedig a családodé, és a korai alvás is fél egészség, így aztán nem is élsz altatókon. Humorod sajátságos, de úgy is mondhatnánk, hogy kevés, így aztán könnyen azt gondolod, hogy az emberek rajtad mulatnak. Ha pedig felheccelnek, akkor vérbe borul a szemed, agyad vörös köd borítja el, és jaj annak, aki a közeledbe kerül, mert vér fog folyni! Nekimész a szerencsétlennek, mert nem érted a viccet, és nem hagyod abba, csak akkor, amikor a többiek téged döfnek le.



<b>Ikrek</b> (05. 21. – 06. 21.)


Olyan vagy, mintha tudathasadásod lenne. Kijelented magadban, hogy szereted Józsit, aztán nyomban felteszed a kérdést magadban: de vajon igazán szeretem őt? Ő lenne nekem az igazi? Vagy tovább keresgéljek? Így aztán egyik kapcsolatból a másikba esel, és megbízhatatlanná válsz. Állandóan tele vagy tervekkel, könnyen ígérsz, sőt, embertársaid segítségére is sietsz, de csak elméletben. Ha tettekre kerül a sor, akkor felhúzod a nyúlcipőt, és gyorsan lelépsz. Különösen igaz ez, ha pénzről van szó, így aztán te vagy a környezetedben a leghíresebb fogtechnikus. Ismerőseidnek pedig az agyára mész az örökös tervezgetéseddel, vagy amikor a véleményüket kérdezgeted, amire oda sem figyelsz, el sem jut az agyadig, nem hogy megfogadnád, amit mondanak.



<b>Rák</b> (06. 22. – 07. 22.)


- Tegnap olyan rosszkedvű voltam – mondod ma jókedvűen.

- De most sokkal vidámabb és optimistább vagyok – és amint kimondod, hirtelen el is szomorodsz.

- Persze, hiszen semmi okom rá, hogy vidám legyek! – állapítod meg magadban, és ez pokoli jókedvre ingerel téged.

Olyan vagy, mint az időjárás. Teljesen kiszámíthatatlan, amitől a környezetedben azt mondják rád, bolond lyukból bolond szél fúj. Egyébként te vagy az éjszaka embere, éjfélkor képes vagy egy fantasztikus kávét főzni, okosan világítanak szemeid, és az éjszaka leple alatt szerencsésnek tűnő terveket szövögetsz. Aztán ahogy jön a reggel, úgy hullik darabokra az álom. Ájultan ébredsz fel, elkésel a melóból, és lemaradsz mindenről. Napközben nyitott szemmel alszol a munkád fölött, amire főnök megjegyzi: Mi az, maga holdkóros?

Majd ahogy feljön a Hold égen, úgy lesz körülötted minden csupa napsütés! Alig akad ember, aki megértene téged!



<b>Oroszlán</b> (07. 28. – 08. 22.)


Tudod milyen vagy? Mint egy zsebdiktátor. Egy mini Napóleon. Leggyakrabban elhangzó mondataid:

- Jó, jó, tudom, hogy ordítok! De merje valaki azt mondani, hogy nincs igazam?

- Nem harapom le az orrod, gyere csak közelebb! És az ég szerelmére, ne ilyen alázatosan, hétrét görnyedve! A fejembe száll a vér, ha csak rád nézek!

- Takarodjál ki innen, érted?! És gyere be még egyszer, de kopogtatás nélkül, és próbálj meg artikulálni, hangosan, felemelt fejjel beszélni, mert széttéplek!

- Ne hátráljál nekem kifelé, mert mindent elviselek, csak az alázatoskodást nem!

- Te mondtad az értekezlet után, hogy akinek az Isten hivatalt ad, annak észt is ad hozzá? Mert, ha igen, akkor ez nagyon helyes megállapítás volt! Legközelebb említsd meg bátran, nagyobb nyilvánosság előtt. Mert nagyon nagyra becsülöm az őszinteséget!



<b>Szűz</b> (08. 23. – 09. 22.)


Honnan ismered fel a Szűz jegyűeket? Például a lakásukról, ami ragyog a tisztaságtól, náluk még az előszobaszőnyeg rojtjai is mértani alakzatokat vesznek fel. A Szűz férfit otthoni környezetben úgy ismerheted fel, hogy a leggyakrabban a konyhaasztal mellett, mackóban üldögél, és kedvenc hobbijának, a bélyeggyűjtésnek hódol. Elragadja őt a szenvedély, ha a virág- vagy történelmi sorozatát rendezgetheti az albumában. A Szűz asszony nett, és nem szégyelli agyonmosott, nejlon otthonkáját, amiben képes egész nap a konyhában tenni-venni. A Szűz gyermekek igen tisztelettudóak, szófogadóak, és rendkívül pechesek, állandóan történik velük valami malőr. Szögbe lépnek, elszakítják a ruhájukat, összekenik magukat, és ehhez bűnbánó ábrázatot vágnak, amitől előbb-utóbb a szüleik agyára mennek.



<b>Mérleg</b> (09. 23. – 10. 22.)


Jelmondatod: mindenkinek igaza van! Így aztán rendszerint kétkulacsosnak, és egy idő után elviselhetetlenül idegesítőnek tartanak. A bizonytalanságod, vagy a másoknak való megfelelési kényszered miatt nem diplomatikusnak, hanem hazudozónak tartanak. Egyébként többféle Mérleg van:

Patika Mérleg: Olyan érzékeny vagy, mint a mimóza. Melletted nem lehet sem tévézni, sem zenét hallgatni, és talán még hahotázni sem a telefonba, mert rögtön előhozakodsz a „Szétmegy a fejem!” mondattal, amivel nyomban elveszed a másik életkedvét.

Mázsa Mérleg: Az előző ellentéte vagy, akár a hátadon is vághatják a fát, vagy a fejed tetején is táncolhatnak, mert észre sem veszed. Ha rád szakad a ház, akkor csodálkozva megkérdezted: Történt valami? Emiatt aztán olyan érzéketlennek tartanak a környezetedben, mint egy fatuskót.

Tányér Mérleg: Semmit sem adsz önszántadból. Mindenért azonnal viszonzást vársz. Vagyis még mielőtt adnál, gyorsan tudni akarod, hogy a másik serpenyőbe mi lesz az ellensúly. Ezért kedvenc mondatod: „A tiéd leszek, de mit kapok cserébe érte?”

Kalmár Mérleg: Nem foglalkozol azzal, ha valami nem úgy sikerül, ahogy ígérted. Vagy ahogy ezt várják tőled. Hiszen, mi történhet? Attól, hogy még nem egészen stimmel valami, nem fog összedőlni a világ! Nem így van?



<b>Skorpió</b> (10. 23. – 11. 21.)


Közöny és szenvedély, ördög és angyal, apály és dagály. Mindezek rád vonatkoznak. Képes vagy a tűző napon kiülni egy sziklára, és ájultan élvezni a forróságot. Szakadó esőben tönkreázni a gyönyörűségtől. Sokan azt hiszik rólad, hogy támadó vagy, pedig te nem ismered a támadást, csak az önvédelmet. Egyetlen fogást alkalmazol, ami halálos: összegömbölyödsz és a fejed felett előreszúrsz. Ha jól belegondolunk, akkor rokonságban állsz az elefánttal. Mert alapvetően szelíd vagy és békés. Ám, ha egyszer betelik a pohár, akkor eltaposod az embert. Aki ennél a hasonlatnál felteszi a következő kérdést, az feltehetőleg nem ismer téged: "Na, jó, de az elefánt tekintélyes állat. Ellenben egy ilyen parányi, csúf kis féreg, mint amilyen a Skorpió, hogyan jön egyáltalán ahhoz, hogy védekezni merészkedjen?" És ezután már jobb lenne, ha nem is akarna megismerni téged…



<b>Nyilas</b> (11. 22. – 12. 21.)


Te vagy a társaság öröme, rád mindig lehet számítani. Ott vagy az összes kiránduláson, a legénybúcsún, és ha jól be kell rúgni, akkor is. Te vagy az, aki nemcsak január elsején fogadkozik, hanem akkor is, ha másnapon ébred, és nagy hangon adja elő, hogy új életet kezd. Amit persze nem tart be! Életművésznek tartanak, mert az embereknek fogalmuk sincs arról, az állandó pénzzavar ellenére honnan telhet mégis mindig mindenre. Szimpatikus egyéniség vagy, de mindenhonnan elkésel. Ha a főnököd értekezletet tart, neked egy órával előbb szólnak, és még akkor is képtelen vagy az időt tartani. Szilaj vagy és mértéktelen, nyugtalan és zabolátlan. Állandóan önmagaddal állsz harcban, talán azért, mert az állatövben kentaurként ábrázolnak. A felsőtested ember, az alsó ló. Vagyis röviden torzó vagy. Igaz, a csupa szíved miatt mindenki olyannak imád, amilyen vagy.



<b>Bak</b> (12. 22. – 01. 19.)


Ha nem tudod, hogy milyen a Bak, akkor képzelj el egy kis gyalogösvényt a hegy oldalában, amelyet egy hatalmas sziklatömb torlaszol el. Jön egy kiránduló csapat, akik között van egy Bak jegyében született. Mindenki megkerüli a követ, csak a Bak áll meg búsan előtte. A többiek már vígan messze járnak, de a Bak még mindig lehorgasztott fejjel a kő előtt áll. Aztán másnap újra kimegy a kőhöz, és harmadnap pedig már visz egy vasrudat is magával. Megpróbálja egyedül kiemelni vele a sziklát, persze eredménytelenül. Az idő lassan őszbe fordul, majd jön a tél, de a Bak még mindig próbálkozik a sziklával. Tavasszal már kötéllel, csörlővel felszerelkezve érkezik a kőhöz, közben a barátai elfelejtik őt, a családja is darabokra hullik, és a Bak egyedül marad. Végül a kő elégeli meg a Bak makacsságát, és fogja magát, arrébb megy.



<b>Vízöntő</b> (01. 20. – 02. 18.)


Te vagy a nagy beugrató! Képes vagy fordítva felvenni az ingedet, és meggyőzni arról a többieket, hogy ez a legújabb divat. Komolyan kifejted, hogy valódi angol szövettel vonatod be a kocsidat, és kétsoros gombolás lesz az ajtaján. Állandóan szerepet játszol, és magad vagy a két lábon járó rejtély. Nem várod meg, hogy az emberek kinevessenek, hanem te nevettetsz. Rendkívül feledékeny vagy, már egészen fiatal korodban érdemes lenne ginszeng-gyökeret szopogatnod, hogy ne felejtsd el az ötleteidet. Naiv vagy, aki még felnőtt korábban is képes léggömböket eregetni. Mellesleg, ha a barátaid nem vigyáznának rád, éhen is halnál. Ritka típus vagy – szerencsére, mert nagy bajban lenne az emberiség, ha sokan lennétek. Igaz, akkor lenne még nagyobban, ha nem is léteznétek!



<b>Halak</b> (02. 19. – 03. 19.)


Ingatag, érzékeny, állandóan másra vágyakozó és örökké elégedetlen vagy. Kicsit olyan Savanyú Jóska. Hiszen a játszótársakat elkerülöd, inkább magányosan üldögélsz a vízparton. Képzeletben elhatározod, hogy tengerész leszel. Persze, ha a parton találkozol halászokkal, akkor inkább halásznak állsz. De nem vagy tőle boldog. Azt tervezgeted, hogy jobb lenne, ha te szállíthatnád ki a halat a nagy szálloda éttermének. Rád bízzák a munkát, és te rájössz, hogy milyen jó lenne mégis liftesnek lenni a puccos hotelben. És nem mész vissza a halászhálók közé, hanem egyenruhában nyomogatod a lift gombjait. De már azon jár az eszed, milyen jó lenne, ha kiküldenének a reptérre, a vendégek poggyászáért. Nem telik bele sok idő, és az álmod valóra válik. Aztán persze nem mész vissza a szállodába, hanem pilótának állsz. És persze ettől sem vagy boldog, hanem széttárod a karjaid, és nagyot sóhajtva azt mondod: "Nem valósult meg az álmom, nem lehettem tengerész! De mit is tehetnék? Bele kell törődnöm a sors akaratába."

2006. okt. 24. 22:25

Szia nefis, szia mindenki!

Tetszik ez a topik, nagyon, imádtam a gonoszkópot!

Így a Skorpió jegyében (puszta önzés, én is Skorpió vagyok), idemásolok nektek egy Fodor Ákos verset.


Xéniák (10)


Árnyékosak, ragyogók és fölöttébb

titkosak; (csak annyit mondhatok:

e lényecskék többnyire Skorpiók)


minden ízüket-porcikájukat

szeretni kell s lehet - e z nem titok;

(e Lényecskék afféle skorpiók)


úgy szétáradnak benned, mint a méreg,

(klasszikusan buták: mindentudók)

e Lényecskék, kik - mondom - Skorpiók.

81. nefis
2006. okt. 24. 09:22

Szép hetet mindenkinek!


A horoszkópokra, amiket a hétvégén kértetek, várni kell egy kicsit, mert meghalt a gépem (már él, de nincs még fenn az összes horis programom), és papíron kábé egy-egy elemzés elkészítése eltartana legalább egy hétig...

Kérek mindenkit, hogy legyen türelemmel, készülnek, az adatok, szerencsére nem vesztek el!

Szerda környékén, ha minden jól megy, akkor küldöm az első adagot!


Köszönöm a türelmeteket, és elnézést kérek a várakoztatásért, de a technika ördöge megtámadott;)


Üdv!

2006. okt. 21. 19:49

Nefis írta néhány napja, hamarosan aktuális lesz, ne feledjük:


Október 22-én, Újhold napján, reggel 7.15-kor, a Nap felkelése után 3 perccel kell elkezdeni a fo­lyamatot a "Béke-mag" elültetésével, amikor együtt áll az égen a Hold és a Nap (szimboliku­san az Anyaistennő és az Atyaisten). Ez az együttállás még a Mérlegben történik, ezzel lehet megalapozni, hogy a történések a későbbiekben is békés formában jelenjenek meg. Ekkor erő­sen kell kívánni, hogy azok a gigantikus erők, amelyek megjelenésére az égi jelek mutatnak, az elkövetkezőkben bé­kés módon, az egész országot megemelve fejtsék ki hatásukat.

Erre a szertartásra jó lenne böjttel, esetleg előző éjjeli virrasztással készülni.


Ugyanezen a napon, október 22-én 17 és 18 óra között (Mária órájában) a jelek azt mutatják, hogy az "Ég nyitva áll" üzeneteink előtt (Jupiter–Merkúr együttállás). Ekkor Máriához, és/vagy az Isteni Mesterhez (akinek van Guruja, ahhoz) lenne jó imádkozni, vagy meditálni, kérve Őt, hogy segítsen a nehézségek közepette is megőrizni a békét.


Október 23-án, másnap reggel "Napfelkelte-szertartást" volna szükséges végezni, (7-től 9 óráig), amely egybeesik a Nap és a Mars együttállásával is. Ekkor kérjük az Atyaisten, illetve az Iste­ni Mester fényét, bölcsességét azokra az átalakító erőkre, amelyeket a Mars bolygó szimboli­zál. Mint tudjuk, a Mars a háború istene is. A rombolás folyamatát elkerülendő, kérnünk kell, hogy energiája inkább belső erőinket élessze fel, és alkotó szándékainkat erősítse meg, vala­mint, hogy spirituális újjászületésünket segítse. Az átalakulást nem lehet elkerülni, de nem mindegy, hogy az milyen terü­leten, és milyen áron következik be.

Ugyanaznap 15 órától 16 óráig köszöntsük a Skorpió jegyébe lépő Napot, amely ezáltal együtt­állás­ba kerül a Magyar Köztársaság születési Napjával! Ekkor erősen kívánhatjuk, hogy országunk kapja meg az Atyaisten, az Isteni Fény áldását, és hogy az ország vezetői jussanak tisztább, fényesebb be­látásra. Uralkodjon az elkövetkező hetekben a bölcsesség!

18 órától 20 óráig köszöntsük a Skorpió jegyébe lépő Mars bolygót!


Kívánjuk erősen, hogy az elkerülhetetlen változások ne agresszió, harc, rombolás formájában követ­kezzenek be!


Próbáljuk megidézni ennek a hatalmas erőnek az angyali arcát, hogy mutasson irányt a szelle­mi, a lelki, a morális, és az anyagi felemelkedés felé. Fontos, hogy magunkat, a saját életünket is tegyük "átalakító tégelybe"! Lássuk meg magunkban a megújításra váró dolgokat, és ítéljük kihajításra sa­ját idejétmúlt, rossz szokásainkat!


Ezután, de még ugyanebben az intervallumban (19 és 20 óra között) zavaros, kaotikus érzése­ink megszelídüléséért, a megnyugvásáért imádkozhatunk, vagy meditálhatunk. Forduljunk Máriához, vagy mindenki a hite szerinti Anya-istennőhöz, Női-istenséghez, hogy Ő gyakorol­jon kegyelmet a Nép felé. Enyhítse az emberek zavarodottságát, fájdalmát, kétségbe­esését, és hogy kímélje meg őket attól, hogy rombolással, pusztítással fejezzék ki elégedetlen­ségüket!


Ezzel a kétnapos intenzív lelki-szellemi munkával talán a későbbiekre nézve is megalapozzuk a fo­lyamatok békés mederben haladását."


Utána néztem a dolgoknak, és tényleg kétoldalú lehet a kimenetele a dolgoknak, úgyhogy kérek mindenkit, lehetőleg az összes nézetét befele fordulva vitassa meg, azaz csendben önmagával vívódjon, és legyen a családja társaságában, vagy menjen kirándulni. Azok, akik a fenti javaslatokat megszívlelik, megpróbálják átértékelni magukban a dolgokat, tiszteletben tarta a család szentségét, és megpróbálnak magukon a jó irányba változtatni, most könnyen fog menni!

Berögződéseinket, rossz szokásainkat könnyebben le lehet küzdeni ebben az időszakban!

Ezért kérek nagyon szépen mindenkit, hogy most az egyszer csendesedjen el, és figyeljen magára, ne legyen szélsőséges semmilyen megnyílvánulásában, mert azért hatalmas árat fog fizetni! Így vagy úgy, de akkor is számon lesz kérve rajta sok dolog, olyanok is, amikre már nem is igen emlékszik!


Tessék pihenni, felüdülni, önvizsgálatot tartani, a család közelében lenni!!!

79. nefis (válaszként erre: 77. - Sirga)
2006. okt. 19. 18:54

Kellene még a gyerek születési időpontja!

Egyébként ezeket nyugodtan megírhattad volna privibe!

Ott nem kínos!

A jövőhétnél előbb viszont nem leszek kész! Tele vagyok megrendelésekkel!

Priviben dobj rám egy mail címet! Ott fogom küldeni az elemzést!

A gyermeked adatait is küldheted priviben, ugyan úgy, ahogy a sajátodat írtad most le itt!

Neki is megcsinálom az elemzést, hátha lehet valamit tenni bizonyos dolgok érdekében, és ellen, remélem legalább sejted mire gondolok!

78. Sirga (válaszként erre: 77. - Sirga)
2006. okt. 19. 18:28
Jaj, a párom kimaradt! Szóval, őt kb. 10 évesen, húsvétkor láttam először - akkor csak láttam, a megismerkedésünk későbbre datálódik: - másodszor pedig '91. 10. 12-én. Akkortól vagyunk együtt.
77. Sirga (válaszként erre: 76. - Nefis)
2006. okt. 19. 18:26
Részletekben írom, jó? Csak, mert nem vagyok biztos benne, hogy mindent jól értem-e, milyen adatokat kell megadnom. Születtem: Székesfehérvár, 1973. május 8. 06:25. Nővérem 1969. 05. 26-án született, 1990. 10. 13-án férjhez ment, és valamikor '96-'98 körül elvált. Titkos szerelem? Volt néhány. 1987-88 az első, plátói, aztán 1989-től - ez tényleg titkos volt, mert elvileg csak a barátom volt a srác. Végérvényesen idén májusban sikerült lezárnom. Kisebb érzelmi kitérő 1995-ben és '97-ben. Most borul a bili: házasságkötés 1992. 07. 24. Ennyi elég, vagy a gyerekeket is írjam? Kérdezz csak, a kínosabbján már túl vagyok!
76. nefis
2006. okt. 19. 11:30

> Szóval a következő adatokra van szükségem, ha egy elemzést készítek:


Születési hely, idő (város/év/hónap/nap/óra/perc lebontásban)


Tetsvérrel kapcsolatos információk: születés, házasság, halál időpontja.


Kapcsolattal, szerelemmel összefüggő infók (annak, akinek készül az elemzése!):

Titkos szerelem kezdete

Szerelem kezdete-vége.

Házasság.


Gyermekkel kapcsolatos infók: születés, házasság, halál időpontja.

>

> Szülővel kapcsolatos infók: házasság, halál időpontja.

>

> Ezek közül nem mind áll fenn, ezt tudom, de ami igen, azt szoktam kérni egyelemzéskészítéshez! Így sokkal pontosabban tudom elkészíteni az elemzést, mintha csak valakinek megkapom a születési infóit, ugyan percre pontosan, de ezekből az adatokból még pontosabb számításokat tudok készíteni, és még testreszabottabb lesz az elemzése!

75. nefis (válaszként erre: 73. - Sirga)
2006. okt. 19. 11:20

Megcsinálom, pillanat, tegnap már nem volt időm felrakni az általános kérdéseket!

Mindjárt pótolom, elnézésedet kérem!

Természetesen az elemzést privátban küldöm!

A minta elemzést, amin én is tanultam, pedig fel fogom tenni, egy cikk kíséretében, vagy valahogy úgy, hogy nagy méretben is lehessen a képet látni!

Ehhez kérnék még egy kis türelmet, mert nem egyszerű kicincálni semmilyen rajzot a gépből...

74. 5ba9b2e282 (válaszként erre: 72. - Nefis)
2006. okt. 19. 11:17
Köszi szépen, és írj még sokat léccci!:)
73. Sirga (válaszként erre: 72. - Nefis)
2006. okt. 19. 11:11
Hú, szép dolgokat írtál! Ami viszont a felém irányuló kérdéseket illeti, ... Na, jó, kissé beijedtem. De, ha már felajánlottam, vállalom. Viszont a fiam horoszkópja sokkal jobban érdekelne! Az is igaz, hogy az ő lelkéről, gondolatairól csak homályos válaszokat tudnék adni. Ennek ellenére, vagy épp ezért lenne az övé különösen fontos!
72. nefis
2006. okt. 19. 10:31

Néhány érdekesség a mostani bolygóállásokkal és október 22-23-ával kapcsolatban!



"Magyarországon 2006. szeptember 17-18-adika óta

erkölcsi, szellemi és szakrális forradalom zajlik.


Szükséges, hogy tudatosan, befelé fordulva, szellemi, lelki erőink, képességeink latba vetésével, va­lamint az égi segítők, az isteni hatalmak segítségül hívásával transzformálni ezeket, hogy elkerüljük a nem kívánt következményeket.

Aki békét akar, most imáival, meditációival sokat segíthet.


Október 22-én, Újhold napján, reggel 7.15-kor, a Nap felkelése után 3 perccel kell elkezdeni a fo­lyamatot a "Béke-mag" elültetésével, amikor együtt áll az égen a Hold és a Nap (szimboliku­san az Anyaistennő és az Atyaisten). Ez az együttállás még a Mérlegben történik, ezzel lehet megalapozni, hogy a történések a későbbiekben is békés formában jelenjenek meg. Ekkor erő­sen kell kívánni, hogy azok a gigantikus erők, amelyek megjelenésére az égi jelek mutatnak, az elkövetkezőkben bé­kés módon, az egész országot megemelve fejtsék ki hatásukat.

Erre a szertartásra jó lenne böjttel, esetleg előző éjjeli virrasztással készülni.


Ugyanezen a napon, október 22-én 17 és 18 óra között (Mária órájában) a jelek azt mutatják, hogy az "Ég nyitva áll" üzeneteink előtt (Jupiter–Merkúr együttállás). Ekkor Máriához, és/vagy az Isteni Mesterhez (akinek van Guruja, ahhoz) lenne jó imádkozni, vagy meditálni, kérve Őt, hogy segítsen a nehézségek közepette is megőrizni a békét.


Október 23-án, másnap reggel "Napfelkelte-szertartást" volna szükséges végezni, (7-től 9 óráig), amely egybeesik a Nap és a Mars együttállásával is. Ekkor kérjük az Atyaisten, illetve az Iste­ni Mester fényét, bölcsességét azokra az átalakító erőkre, amelyeket a Mars bolygó szimboli­zál. Mint tudjuk, a Mars a háború istene is. A rombolás folyamatát elkerülendő, kérnünk kell, hogy energiája inkább belső erőinket élessze fel, és alkotó szándékainkat erősítse meg, vala­mint, hogy spirituális újjászületésünket segítse. Az átalakulást nem lehet elkerülni, de nem mindegy, hogy az milyen terü­leten, és milyen áron következik be.

Ugyanaznap 15 órától 16 óráig köszöntsük a Skorpió jegyébe lépő Napot, amely ezáltal együtt­állás­ba kerül a Magyar Köztársaság születési Napjával! Ekkor erősen kívánhatjuk, hogy országunk kapja meg az Atyaisten, az Isteni Fény áldását, és hogy az ország vezetői jussanak tisztább, fényesebb be­látásra. Uralkodjon az elkövetkező hetekben a bölcsesség!

18 órától 20 óráig köszöntsük a Skorpió jegyébe lépő Mars bolygót!


Kívánjuk erősen, hogy az elkerülhetetlen változások ne agresszió, harc, rombolás formájában követ­kezzenek be!


Próbáljuk megidézni ennek a hatalmas erőnek az angyali arcát, hogy mutasson irányt a szelle­mi, a lelki, a morális, és az anyagi felemelkedés felé. Fontos, hogy magunkat, a saját életünket is tegyük "átalakító tégelybe"! Lássuk meg magunkban a megújításra váró dolgokat, és ítéljük kihajításra sa­ját idejétmúlt, rossz szokásainkat!


Ezután, de még ugyanebben az intervallumban (19 és 20 óra között) zavaros, kaotikus érzése­ink megszelídüléséért, a megnyugvásáért imádkozhatunk, vagy meditálhatunk. Forduljunk Máriához, vagy mindenki a hite szerinti Anya-istennőhöz, Női-istenséghez, hogy Ő gyakorol­jon kegyelmet a Nép felé. Enyhítse az emberek zavarodottságát, fájdalmát, kétségbe­esését, és hogy kímélje meg őket attól, hogy rombolással, pusztítással fejezzék ki elégedetlen­ségüket!


Ezzel a kétnapos intenzív lelki-szellemi munkával talán a későbbiekre nézve is megalapozzuk a fo­lyamatok békés mederben haladását."


Utána néztem a dolgoknak, és tényleg kétoldalú lehet a kimenetele a dolgoknak, úgyhogy kérek mindenkit, lehetőleg az összes nézetét befele fordulva vitassa meg, azaz csendben önmagával vívódjon, és legyen a családja társaságában, vagy menjen kirándulni. Azok, akik a fenti javaslatokat megszívlelik, megpróbálják átértékelni magukban a dolgokat, tiszteletben tarta a család szentségét, és megpróbálnak magukon a jó irányba változtatni, most könnyen fog menni!

Berögződéseinket, rossz szokásainkat könnyebben le lehet küzdeni ebben az időszakban!

Ezért kérek nagyon szépen mindenkit, hogy most az egyszer csendesedjen el, és figyeljen magára, ne legyen szélsőséges semmilyen megnyílvánulásában, mert azért hatalmas árat fog fizetni! Így vagy úgy, de akkor is számon lesz kérve rajta sok dolog, olyanok is, amikre már nem is igen emlékszik!


Tessék pihenni, felüdülni, önvizsgálatot tartani, a család közelében lenni!!!

71. nefis
2006. okt. 18. 10:54

<b>Állatövi jegyek csoportosítása</b>


Az állatöv tizenkét jegyét többféleképpen is csoportosíthatjuk, skatulyázhatjuk, ha úgytetszik. Az egyes csoportokat képező elemek több tulajdonságban is megegyeznek.

Az egyik csoportosítás alapja a négy őselem: tűz, föld, víz,levegő.


A tüzes jegyeket (KOS, OROSZLÁN, NYILAS) a dinamizmus, tetterő jellemzi. Kulcsszavai: lelkesedés, önbizalom, kezdeményzőkészség, türelmetlenség, nyíltság, mely a tapintatlanságig mehet.


A föld-jegyek (BAK, BIKA, SZŰZ) gyakorlatiasak, kitartóak, óvatosak. Azt hiszik amit látnak. Megbízhatóak, nehezen változtatnak kialakut szokásaikon, a kitaposott ösvényen járnak.


A víz-jegyek (RÁK, SKORPIÓ, HALAK) nagyon érzékenyek, intuitívak. Kis antennáikkal megérzik a másik ember legkisebb rezdüléseit is. Álmodozás, érzelmek, empátia, intuíció... a hozzákapcsolódó fogalmak.


A levegő-jegyek (MÉRLEG, VÍZÖNTŐ, IKREK) kulcsszava a kommunikáció. Az önkifejezés igénye, racionalitás, társaság kedvelés, többirányúság jellemző rájuk.


A tűz és a levegő-jegyek közös jellemzője az aktivitás, kiáramlás, önkifejezés.

A víz és föld-jegyek közös tulajdonsága a passzivitás, befogadás, feloldás.


A jegyek másik lehetséges felosztása: kardinális, fix, változó.


A kardinális jegyek (KOS, RÁK, MÉRLEG, BAK) a cselekvéshez kapcsolódnak, jellemző rájuk a kezdeményező erő.


A fix jegyek (BIKA, OROSZLÁN, SKORPIÓ, VÍZÖNTŐ) energiáikat gyűjtik és igyekeznek megtartani, elért eredményeiket állandósítani.


A változó jegyek (IKREK, SZŰZ, NYILAS, HALAK) a rugalmasságot, mozgást adják, mintegy közvetítők a kardinális és fix jelek között.

70. nefis (válaszként erre: 67. - Sirga)
2006. okt. 18. 10:39

Hihi, nekem jó, mindjárt felrakom azokat az általános kérdéseket, amikre általában nekem szükségem van...

Nem akarom, hogy emiatt bajod essen, szóval nagyon gondold át, mit kérsz, mert nem könnyű nyílvánosság elé vinned az összes hajlamod, betegséged, érzésed, kapcsolati dolgaidat, dominanciáid és alázatosságaid (és akkor még mindet fel sem soroltam!)!


Van egy noném horoszkópom, de egyenlőre ennek még vannak lépései, ráadásul egy rajzot nem olyan könnyű betennem egy fórumba sem, és arra nagy szükség van, hogy a későbbiekben meg tudjam rajta mutogatni a dolgokat!

Nyugi, lesz fenn személyes horoszkóp, de addig türelemmel kell a többi dolgot is megtanulni! Itt nem lehet a lecsóba belecsapni, mert akkor csak összekutyválódik minden!

Lépésenként kell megtanulni, és ezáltal megismerni mindent, ami az asztrológiához és a horikészítéshaz tartozik.

69. emagdi (válaszként erre: 67. - Sirga)
2006. okt. 18. 10:36

nagyon bevállalós vagy:))))

de köszönjük a "köz" nevében, gondolom mindenki nagyon kíváncsi, hogyan is néz ki egy ilyen elemzés!

68. kisgé (válaszként erre: 67. - Sirga)
2006. okt. 18. 10:15
Ez izgalmasan hangzik!:))
67. Sirga (válaszként erre: 66. - Nefis)
2006. okt. 18. 10:12
És akkor mi van, ha én pl. a gyermekem elemzését kérem elkészíteni? Ha gondolod, én - mint gondviselő - beleegyezek abba, hogy feltedd "közszemlére". De, ha ez így nem nyerő, akkor felajánlást teszek: vesézz ki engem! Itt, nyíltan! Csak írd meg, milyen adat kell hozzá, vállalom.
66. nefis (válaszként erre: 64. - Sirga)
2006. okt. 18. 09:53

Az a probléma, hogy egy ilyen elemzéshez a tulajdonos beleegyezése kell, hogy felkerülhesse nyilvánosan a honlapra!

A sajátomat pedig nem szívesen rakom fel...ebből kiindulva szerintem nem igen lesz olyan, aki felajálja a köz javára a sajátját...

Esetleg van egy minta elemzésem, de azt csak a végén akarom felrakni, jövőhéten egy kis aszcendens számolgatást teszek fel, meg általános aszcendens párosításokat, aztán van itt még millió dolog, amiről úgy nem igazán szokott szó esni, és sokminden kimarad!

Valamilyen szinten, hogy meglegyen az emberismeretünk, kell hozzá az általános jellemzés (itt a zodiákus, és házjellemzőkre gondolok...ezeket, már feltettem!) megértése, elfogadása, aztán folyamatosan lehet bővíteni az ismereteinket!:)))

65. kisgé (válaszként erre: 63. - Nefis)
2006. okt. 18. 09:44
Az önirónia szerintem fontos!:))
64. Sirga (válaszként erre: 63. - Nefis)
2006. okt. 17. 18:44
Jó-jó, én is szelektíven vettem magamra! Némi önismeret, aztán... Nem egy általános jellemzésre hagyatkozva ítélem meg saját magam! Egy igazi, személyre szabott horoszkópra kíváncsi lennék, de az ilyen általános gonoszkópon én is inkább derülök. Jó, volt, amibe véletlenül beletaláltak - megesik! :)))
63. nefis (válaszként erre: 62. - Kisgé)
2006. okt. 17. 11:34

Helyesen teszed, de vannak olyanok, akiket becsapnak, és átadnak nekik egy ehhez hasonló elemzést, hogy az az Ő horoszkópjuk.

És nem mondják meg nekik, hogy ez csak egy gonoszkóp!-, amin illik nevetni, és később lesz kész a saját elemzés, sőt ezt "árulják" személyiség elemzésként is, nagyon sokan, sajnos...

62. kisgé (válaszként erre: 61. - Nefis)
2006. okt. 17. 11:15
Én nem venném ezt magamra, nem is veszem!:))
61. nefis (válaszként erre: 60. - Sirga)
2006. okt. 17. 11:07

Nah, most vannak olyan horoszkópkészítők, akik inkább ilyen elemzést adnak egy megrendelőknek, minthogy normálisan elvégeznék a dolgukat...

Őket nem igazán szeressem, de egy ilyen jó kis gonikópon sokat lehet derülni, az már egyszer biztos...igaz, kicsit szabadszájú..., azért bocsi mindenkitől!

:DDD

60. Sirga (válaszként erre: 59. - Nefis)
2006. okt. 17. 11:04
Kedves vagy! Én, mint Bika, a jellemzésem egy részével egyetértek, bár a "seggfej", a "nyáladzás és köpködés" kicsit csípi a szemem! Ne má'!!! Igazatok van: ez Gonoszkóp. De milyen gonosz! :)))
59. nefis
2006. okt. 17. 11:00

Gonoszkóp

(javított változat)


Vízöntő : Jan. 20. - Feb. 18.

Találékony elmének tartod magad és épp ezért, sokra akarod vinni.

Ennek érdekében aztán rengeteget hazudozol, ugyanakkor

ugyanazokat a hülye hibákat követed el folyton. Annyira átkozottul

fafejű vagy, hogy ha nem lennének Vízöntők, a fatetvek éhen

halnának. Mindenki azt gondolja rólad, hogy elfuserált alak vagy,

amihez valljuk be őszintén minden joguk megvan. Az emberek utálják

a pofádat.


Halak : Feb. 19. - Márc. 20.

Élénk a képzeleted - gyakran úgy érzed, hogy a CIA vagy az FBI

figyeltet, de a valóságban egy életképtelen, szürke senki vagy.

Rendkívül csekély a befolyásod a barátaidra, ismerőseidre és az

emberek kikérik maguknak állandó erőfitogtatásodat.

Önbizalomhiányban szenvedsz és általában véve egy szarcsimbókkal

sem érsz fel. És ha mindez nem lenne elég rémes dolgokat teszel kis

állatokkal.


Kos : Márc. 21. - Ápr. 19.

Úttörő típusnak hiszed magad, ezért jogosnak érzed ha a legtöbb

emberről azt gondolod, hogy egy köcsög. Gyorsan rápirítasz másokra,

türelmetlen vagy és megveted a barátaid tanácsait. Ha eddig nem

jöttél volna rá - ezért nincs egy se. Semmi máshoz nem értesz, mint

hogy kiboríts mindenkit a környezetedben. Egy igazi fasz vagy, ennek

ellenére mindig problémáid vannak az erekcióval...


Bika : Ápr. 20. - Máj. 20.

Gyakorlatias vagy és kitartó. Bulldogtermészeted van és rengeteget

dolgozol - ettől aztán a legtöbb ember azt gondolja rólad, hogy egy

csökönyös, makacs seggfej vagy, és valójában nem is tévednek

nagyot. Beszéd közben hajlamos vagy a nyáladzásra, a köpködésre,

és bedölsz a hülye kommunista eszméknek.


Ikrek : Máj. 21. - Jún. 21.

Jó eszű és intelligens vagy, de ha nem vetted volna még észre az

emberek kizárólag biszex hajlamaid miatt kedvelnek. Hajlamos vagy

rá, hogy túl sokat várj cserébe a szinte semmiért. Az étteremben

hagyott borravalód úgy néz ki, mintha eltévesztetted volna a

tizedesvesszőt... Egy olcsójános fattyú vagy. Egyszóval megrögzötten

dögönyözöl a vérfertőzés mocskos tócsáiban, te smucig tetű.


Rák : Jún. 22. - Júl. 22.

Együttérző és megértő vagy mások problémáival, s ettől aztán igazi

balféknek tart mindenki. Folyton csak halogatod a dolgokat, ezért

mindig is csak segélyeken fogsz tengődni és nem viszed semmire. Egy

palimadár vagy és szart sem ér az életed. Szerinted véletlen, hogy

szinte csak Rákokkal vannak tele a börtönök...


Oroszlán : Júl. 23. - Aug. 22.

Született vezetőnek hiszed magad. Mindenki más meg azt hiszi, hogy

egy idióta barom vagy. A legtöbb Oroszlán erőszakos kötekedő, aki

semmi máshoz nem ért, csak a részeges lökdösődéshez. Mindemellett

hiú vagy és nem bírod elviselni a kritikát. Az arroganciád vérlázító.

Összefoglalva egy tolvaj kurvapecér vagy, aki jobban szereti a

maszturbálást az igazi szexnél.


Szűz : Aug. 23. - Sep. 22.

Te vagy a logikus típus, aki utálja a rendezetlenséget. Akadékoskodó

szerevőséged kiborítja a barátaidat és munkatársaidat. Hideg vagy,

nincsenek érzelmeid és gyakran elalszol szex közben. A szűzekből jó

politikusok és kerítők lesznek.


Mérleg : Szep. 23. - Okt. 22.

Művész-típus vagy - de csak mert nem tudsz megbirkózni a

valósággal. Ha férfinek születtél, szinte biztosan egy nő lelke lakozik

benned. Esélyed egy jó álláshoz vagy a meggazdagodáshoz valahol

nulla és mínusz ötmillió között van... A legtöbb mérleg nő kurva.

Minden rohadt mérleg nemi betegségben pusztul el, rád se vár más.


Skorpió : Okt. 23. - Nov. 21.

Sunyi ravaszkodó vagy, nem véletlenül nem bízik meg benned még

anyád se. A csúcsot azért fogod elérni, mert egy gramm erkölcs nem

sok, annyi nem szorult beléd. A legmocskosabb rohadék vagy az egész

zodiákusban - hála az égnek a legtöbb skorpiót idejében kinyírják.


Nyilas : Nov. 22. - Dec. 21.

Lelkes vagy és optimista. Csökönyösen hagyatkozol a szerencsére, de

csak mert a tehetségnek az írmagja is hiányzik belőled. A nyilasok

döntő többsége rövid idő alatt alkoholista drogossá válik és az

emberek kinevetnek, ha épp nem rajtad röhögnek. Nagypofájú

értéktelen kis szarházi vagy.


Bak : Dec 22 - Jan 19.

Konzervatív vagy és fosol a kockázattól. Alapvetően minden Bak egy

értéktelen, ügyeskedő, bibliaárus. Kevin Costner kivéve egyetlen egy

fontos Bakot sem produkált a világtörténelem, és valld be, most arról

próbálod meggyőzni magad, hogy a Waterworld jó film volt. A

társadalom szerencséjére, az égnek legyen hála a legtöbbetek

impotens....

58. nefis (válaszként erre: 57. - 4726e582cf)
2006. okt. 17. 10:59

Elkavarodott?

Nem baj, akkor keresek egyet!

Felrakom én!:DD

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook