Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hinni vagy nem hinni?! Ezotéria minden mennyiségben... fórum

Hinni vagy nem hinni?! Ezotéria minden mennyiségben... (beszélgetős fórum)


1 2
41. boszi1968 (válaszként erre: 40. - Unom)
2018. jún. 29. 20:25
például a hit.ha megérted az ezotériáról szóló dolgokat(pl:szellemek, démonok, angyalok,reinkarnáció,karma,az álmok jelentése,stb)akkor a saját életedet is jobbá tudod tenni.viszont ez semminek nem a pótléka. ez a valóság. ezek a dolgok valóban léteznek.
40. unom (válaszként erre: 36. - Boszi1968)
2018. máj. 12. 21:53
Min segít át? Minek a pótléka?
2018. máj. 12. 21:48
Most hol éri meg nekem ?Ha ismeretlen , mondhatni emberen túli dolgokról szólok lehülyéznek . Ami nem látható , az még létezhet .
2016. febr. 1. 12:26
Szerintem létezik, csak meg kell találni a megfelelő embert, aki valóban ért is hozzá! Na ez a kihívás!!!
37. boszi1968 (válaszként erre: 35. - 342402de6d)
2015. okt. 31. 19:20
maga az ember.az a csodálatos benne.
36. boszi1968 (válaszként erre: 34. - Unom)
2015. okt. 31. 19:19
lehet hogy te így gondolod, de van aki hisz benne.te még nem tapasztaltál magad körül különös dolgokat?tudod a hit sok mindenen át segít.
35. 342402de6d (válaszként erre: 33. - Boszi1968)
2015. okt. 31. 19:09
Mi a csodálatos benne?
34. unom (válaszként erre: 33. - Boszi1968)
2015. okt. 31. 19:07
Mint a többi mese.
2015. okt. 31. 19:07
olvastam olyan hozzá szólást, hogy hisz az ezotériába, de fél is tőle.én ezzel foglalkozom.higyétek el hogy semmi rémisztő dolog nincs benne. sőt csodálatos dolog.
2015. okt. 24. 17:07
Nyitottam egy fórumot Kézelemzés címen. Hasonló lehet a téma, mint ebben a fórumban. Ha érdekel benneteket, kukkantsatok be.
2011. dec. 17. 16:26

TV-ben a jósvonalakat nem szoktam nézni, az ilyen személytelen "futószalagon" történő jövendölésekben nem tudnék hinni.

Ám volt olyan szakasza az életemnek, amikor szükségét éreztem annak, hogy valaki útmutatásaival seítséget nyújtson. Jártam asztrológusnál, jósnál, látónál, az ország legnevesebb boszorkány nagymesterénél. Tudom, úgy tűnik, hogy ez már túlzás. Csakhogy olyasmit hallottam, amit szerettem volna ha egy másik megcáfol. De bármennyire is jó lett volna ha valaki mást mond, szinte szóról szóra ugyanazt hallottam. Volt aktől még konkrét személyleírás is kaptam, a foglalkozás megjelölésével az "illetőről". Megdöbbentő volt.

30. 978d6e406c (válaszként erre: 29. - Rencike24)
2011. okt. 28. 16:49
De mitől félsz?Nincs mitől félned.
2011. okt. 28. 16:26
Hiszek benne, de félek is tőle...
2011. okt. 28. 16:08
Hinni!:))))Csak nem mindenkinek,és nem mindent...
2011. máj. 4. 21:09

Kedves Fórumozók!


Pszichológushallgató vagyok, egy ELTÉs vizsgálathoz lenne szükségem a segítségetekre! Az alábbi kérdőív kitöltése számunkra fontos információkat szolgáltat az ezotériáról, számotokra pedig érdekes, elgondolkoztató lehet, s csupán 5 perc kitölteni.


[link]


Kérlek Titeket, mint az ezotéria képviselőit Magyarországon, hogy szánjatok egy kis időt vizsgálatunkra!


Az együttműködést előre is köszönöm.

2010. nov. 3. 14:24

nem igazán hiszek benne, de kíváncsiságból kipróbálom


néha döbbenet, ami összejön..

2010. nov. 3. 11:46
Én is voltam egy jósnál Borsodban, aki tenyérből mondta el a dolgokat, majd kártyából is. Háát megdöbbentem.
2010. ápr. 23. 09:56
Nemrég felkerestem egy jóst... érdekes eredményeket kaptam. Sosem gondoltam,hogy ennyire át tudja látni valaki az életemet...
23. klundra (válaszként erre: 22. - Stulika)
2010. febr. 19. 13:53

na ez így volt teljes egész és szép:) na meséljetek! járt már valaki jósnál? szoktátok nézni az ilyen jósvonalakat a tv-ben?

Mit gondoltok?

22. stulika (válaszként erre: 20. - Klundra)
2010. febr. 16. 20:11

Az önmegismerés alatt én nem csak a belső értékeim megkeresését, hanem a hibáim, hiányosságaim meghatározását is értem. Az önismeret után az értékeimet lehetőség szerint még "izmosítom", a hibákat, hiányosságokat "tompítom", javítom, pótolom, és ezáltal tudok fejlődni. Bár azt nem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy ugyanaz a tulajdonság az egyik ember szemében pozitív, a másikéban negatív megítélésű, ill. egyik helyzetben előny lehet, míg más helyzetben hátrány...

Én cselekvő embernek tartom magam, tehát szeretem az életemet lehetőség szerint én irányítani, és nem másra "várni", legyen az élő, ill. képzelt személy:) A pozitív gondolkodás azért általában kevés (bár nagyon fontos, és eleinte sokszor nem könnyű), tettekre is szükség lehet ahhoz, hogy a jó dolgokat bevonzhassuk az életünkben. "Kérd és megadatik" - csak hinni kell, hogy megérdemled :D:D:D

2010. febr. 16. 20:09
Sokan vannak, akik mélyen vallásosnak mondják magukat, mégis gonosz és lelketlen. Sokan érdeklődünk az ezotérika iránt, mert reménykedünk valami szebbe, jobba. Kell valamiben hinnünk, hogy túléljünk mindent. A háborgó lelket megtanuljuk lecsillapítani, és közel kerülni ahhoz, amiben hiszünk. Istenben, vagy másban. De a legnagyobb cél, hogy magunkat tudjuk kezelni. És ez tényleg ne csak megjátszás legyen, hanem belülről jöjjön. Ne csak felszínes legyen. Ne azért tegyünk dolgokat, hogy különlegesnek, érdekesnek tartsanak minket. Ne várjunk elismerést. A bizonyosság belülről jöjjön.
2010. febr. 16. 16:38
az ezotéria számomra a belső értékeim megkeresését, a belső hit erősítését teszi. Segít abban,hogy higgyek magamban, abban,hogy el tudok érni dolgokat. Stulika! csak gondolj arra,hogy milyen az, amikor azt mondják,hogy "majd minden úgy lesz, ahogy isten elrendelte, és milyen az, amikor azt mondják: vonzdd be magadra a jó energiákat, mert igenis képes vagy dolgokra! képes vagy akarattal elérni álmokat, meggyógyulni,ha hiszel benne, és megtalálni a keresett dolgokat az életben, csak nyisd ki a szíved..." Vélemény?
19. stulika (válaszként erre: 15. - Winny)
2010. febr. 16. 06:43
Istenben is hihetsz, ha vallásos vagy. Ha igazán, az vagy, nem csak divatból. Bár nekem mostanában egyre jobban az a véleményem, hogy míg az ezotéria arra ösztönöz, hogy a saját életedért Te vagy a felelős, Neked kell a megfelelő döntéseket meghozni, addig a nyugati társadalmak vallásai "altatnak", majd Isten mindent elintéz, Te csak higgyél benne, és imádkozz hozzá sokat...
2010. febr. 16. 06:36

Sziasztok!

Az ezotéria csodálatos dolog, általa sokkal jobban megismerhetejük önmagunkat. Ez pedig a fejlődésünkhöz nagyon hasznos. Lehet hinni benne, lehet elutasítani, de az attól még működhet:)

17. klundra (válaszként erre: 14. - Boszi1968)
2010. febr. 5. 14:54
mármint szoktál járni jósoltatni, vagy te magad jósolsz?
16. klundra (válaszként erre: 15. - Winny)
2010. febr. 5. 14:54
Ha Istenben hiszel, az kizárja,hogy higgy az EZOtériában?
15. winny
2010. jan. 30. 18:04

Hinni?

Istenben kell segítségével mindent elérhetünk.

14. boszi1968 (válaszként erre: 1. - Klundra)
2010. jan. 29. 17:54

tulajdon képpen az ezotéria egy régi, ősi vallásos

hit.ha meg nézed akkor minden ehhez kötődő téma

az ősi világból származik.én például hiszek,és gyakorlom is az ezotériát/kártya jóslás,mágia,gyógyítás,gyógynövények,és még külömböző jóslások/

2010. jan. 15. 16:20
igazad van Nagual! Teljes mértékben! Nekem is van sajnos egy ilyen ismerősöm... de én megszakítottam vele a kapcsolatot évekkel ezelőtt...
12. klundra (válaszként erre: 10. - Gyopárka)
2010. jan. 15. 16:18
igen, találkoztam nemrég egy ilyen emberrel. egy boszorkánynővel... nem hittem neki, mikor tök ismeretlenül egyszercsak rámnézett és azt mondta,hogy ma nagyon szomorú leszek, és siessek haza mert valami fog történni. Persze nem siettem haza. Aznap még 2* összefutottam vele, mire megint szólt,hogy menjek haza. Persze nem tettem. Mire hazaértem a későbbi busszal a macskámat, az én kedvenc 6 kilós perzsamacskámat épp egy kutya cincélta szét... Ha nem késem le az előbbi buszt, akkor bőven megmentem a macskám, mert szokásomhoz híven bevittem volna magammal. Ez szerinted micsod? Mágia? Véletlen? Vagy mi?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook