Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Horoszkóp minden mennyiségben fórum

Horoszkóp minden mennyiségben (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2006. okt. 30. 11:54

nefis!

Köszönjük szépen, hogy megosztod velünk ezeket a dolgokat, nagyon érdekes, és jó látni végre egy nem bulvár színvonalú horoszkópot is!

Elfogyott a festékem a nyomtatóból, hú de pipa vagyok, és még a barátnőmnek is ki kellett volna nyomtatni az elemzéseket!:)))

146. nefis (válaszként erre: 145. - Sirga)
2006. okt. 30. 10:40

Felteszem nemsoká!

Ma tudok nekikezdeni a gyermeked és a te elemzésednek!

Küldj egy mail címet priviben légyszi!

145. Sirga (válaszként erre: 144. - Nefis)
2006. okt. 30. 10:03
Nem is annyira a torzulások érdekelnének, mint a betegségek: a család 90 %-a az említett jegyekben született.
144. nefis (válaszként erre: 142. - Sirga)
2006. okt. 30. 09:47

Nem direkt maradt le, csak azoknál a jegyeknél nem olyan szembetűnő a torzulás vagy a betegségek gyakorisága.

Később azokat is felteszem!

De azok igazából nem olyan lényegesek...

143. 4726e582cf (válaszként erre: 140. - Nefis)
2006. okt. 29. 19:20

Nem mondtál hülyeséget a döntéssel

italic :).


azaz < i >

142. Sirga
2006. okt. 29. 19:08
Nefis! Most veszem észre: a jegyek egy részénél kevesebb az info. A Szűz jellemzésében már benne vannak olyan dolgok, mint pl. egészség, és tulajdonságok eltorzulása, stb. A korábbiakhoz - Kos, Bika, Ikrek, Rák, Oroszlán - nincs ilyen, vagy véletlenül maradt le? Vagy csak nincs kiemelve?
141. nefis (válaszként erre: 140. - Nefis)
2006. okt. 27. 15:16

Az a lényeg, hogy a betű elé szúrj egy / jelet, mert hál' istennek nem írta ki, amit beírtam...

Akkor befejezi a kiemelést!

140. nefis (válaszként erre: 139. - DODICA)
2006. okt. 27. 15:15

Hoxa létrehozott egy fórumot, hogy mi a cikkekkel szembeni követelmény!

Ott találtam meg! Valahol az első 100-150 között lesz, pontosan már nem emlékszem már rá...


Lényeg hogy a következőket a közzé tett szóközök nélkül tedd a kemelendő elé és mögé (mögé azért kell, hogy ne emelje ki az összes szöveget!)


< b> félkövérré teszi a szöveget, </ b> befejezi a félkövéresítést.

< u> aláhúzza a szöveget, </ u> befejezi az aláhúzást.

A döntésben nem vagyok biztos, de azt hiszem kis i betűt kell betenni értelem szerűen ebbe a képletbe a másik betű helyett...


Ha hülyeséget mondtam volna, a döntést illetően, akkor bocsi, de azt nem szoktam használni!

139. DODICA (válaszként erre: 138. - Nefis)
2006. okt. 27. 14:31

Ne is törődj vele! Vannak ilyenek. Az igaz, egyre több ilyesmibe futok bele. :( Pl. ezért is kérdeztem, hol a többi jegy horoszkópja, mert elsőre nem töltötte be őket. Csak miután láttam, hogy írtál valamit, s újra megnyitottam e fórumot, akkor döbbenten meredhettem magam elé: megjelentek. (Azóta már megvannak. :)

A Halak meg még láthatóbb is vastagon. :)

Egyébként neked hogy sikerül kiemelned? Én cikkben szerettem volna, de egyenszürke maradt. :(

138. nefis (válaszként erre: 136. - Bettibaba)
2006. okt. 27. 13:52
Nem is azért mondtam, csak engem is zavar..., mert mielőtt felraktam a fórumba, azelőtt minden rendben volt rajta...:(((
137. rozina (válaszként erre: 131. - Nefis)
2006. okt. 27. 13:47
Köszönöm szépen. Annyira nem sürgős, ha majd ráérsz átküldöm.
136. Bettibaba (válaszként erre: 135. - Nefis)
2006. okt. 27. 13:45
Engem nem zavar,nem kötöszke volt!:-)))
135. nefis (válaszként erre: 134. - Bettibaba)
2006. okt. 27. 13:44

Nem tudok mit csinálni vele sajnos!

Tényleg nem akartam mindet kiemelni, nálam ráadásul csak a fele vastag...fogalmam sincs mi a baj...

134. Bettibaba (válaszként erre: 133. - DODICA)
2006. okt. 27. 13:22
Nálam is vastag betűs a halak ;)))
133. DODICA (válaszként erre: 132. - Nefis)
2006. okt. 27. 12:57
Megnyugtató. :) Ezek szerint nem én teszek fel hülye kérdéseket, hanem egész mást látok. :))
132. nefis
2006. okt. 27. 12:49
Egyáltalán nem akartam vele kivételezni, viszont nekem csak a betegség hajlamokig vastag, utána normál....már megint játszik a kisördög...
131. nefis (válaszként erre: 128. - Rozina)
2006. okt. 27. 12:47

Azt egy egyéni horoszkóp készítésénél ki lehet számolni nagyon könnyen...

Ha gondolod, akkor megtalálod azt a listát, amin rajta van, hogy milyen adatokra van szükségem a kiszámolásához.

Ezek alapján meg tudom neked mondani mind a kettőt.


Viszont a türelmedet kérném, mert a nyakamon van egy csomó meló!

Lehetőleg csak a jövőhéten küld az adataidat, mert egyenlőre be vagyok telve!

130. DODICA (válaszként erre: 129. - Nefis)
2006. okt. 27. 12:46
HIHI:)) Hát ez tényleg fura! Nálam az egész Halak elejétől végig vastagbetűs!!! Akartam is kérdezni, miért kivételeztél vele? :)
129. nefis (válaszként erre: 127. - DODICA)
2006. okt. 27. 12:44
Nálam a halak (ebben már nem vagyok már annyira bizti...) leírásának felét rakta fel vastag betűvel, pedig csak sorokat emeltem ki belőle...
128. rozina (válaszként erre: 126. - Nefis)
2006. okt. 27. 12:36

A aszcendesem sajnos nem tudom pontosan kiszámolni, mert amikor én születtem akkor még nem nagyon írták fel az anyukának pontosan. Szegény anyukám meg annyit vajúdott, hogy már császározni akarták. AZtán végre megszülettem, de anyu csak annyit jegyzett meg, hogy már szállíngózott a reggeli váltás a növéreknél!:)

A Medium Coelimet sem tudom.:(

127. DODICA (válaszként erre: 125. - Nefis)
2006. okt. 27. 12:32

Hát én se értem... :( Mikor írtam, előtte kerestem a jegyek leírását, oldalról oldalra mentem, de csak 3-at találtam. Erre most betöltötte a többit is..., engem meg hülye helyzetbe hozott. :( Már nem ez az első ilyen furcsaság...

Na mindegy, lényeg, hogy olvasgathatok, köszi! :)

126. nefis (válaszként erre: 124. - Rozina)
2006. okt. 27. 12:17

Nem vagy feltétlenül renitens, csak sokkal jobban befolyásol téged az Aszcendensed és az MC-d!

Ha azokat tudod, hogy melyik micsoda, akkor megérted, hogy miért térsz el az "átlagtól"

125. nefis (válaszként erre: 123. - DODICA)
2006. okt. 27. 12:15

Nem értem mire gondolsz...

Ha a párkapcsolati részre, akkor a válaszom, igen, még bővülni fog a repertoár, de az összes Napjegy jellemzőjét megtalálhatod itt.

Ha valamilyen összefüggésre különösen kíváncsi vagy, akkor szólj!

124. rozina
2006. okt. 27. 11:43

Köszönjük Nefis, hogy feltetted ezeket a horoszkópokat.

Több ismerősömre is ráismertem?:))

Sajnos én egy renitens Halak vagyok, biztos a csillagok bekavartak amikor születtem, és megfosztottak a sok széptől és jótol!:(

123. DODICA (válaszként erre: 114. - Nefis)
2006. okt. 27. 11:42

Kedves nefis!

Miért csak ezen jegyek vannak beírva? Hol a többi??:))) Pl. a Vízöntő, Bika, ....

Ugye csinálod az összeset? Én várom. :)

122. Sirga
2006. okt. 27. 11:39
Elolvastam a párom jellemzését. Könnyesre nevettem magam: telitalálat! Csak az a gond, hogy anyám is Ikrek, én meg - pont nem "neki való" - Bika vagyok... A jellemzés ezen része igaz rá. Meg rám is a simogatásra vágyás - csak nem kaptam meg! Ja, és az Ikrek-lányok... A párom anno végignézte 2 - párhuzamosan futó - barátnője hajtépését. Összevesztek rajta, ő meg nem akart kapni :)))
121. nefis (válaszként erre: 119. - Bettibaba)
2006. okt. 27. 11:28
Nekem még néha szólom kell, hogy a póráz vége nam a nyakamnál kezdődik, de egyébként mi is jól megvagyunk;)
120. nefis
2006. okt. 27. 11:26

<b>A Halak (Pisces) jellemzése:</by


A Halak csillagképén február 20, és március 20, között halad keresztül a Nap.


Jelleg: víz

Harmonikus szín: világoskék, ibolya, barna

Szerencsenap: csütörtök

Drágakő: A pénzzel kirakott ékszerek hoznak gazdagságot

Szerencseszám: 4 és 9

Virág: Szegfű, jázmin, pálma, borókabogyó

Uralkodó bolygó: Jupiter és a Neptunusz

Szerelmes: Rák, Szűz, Skorpió


Szimbóluma: Hagyományosan két ellentétes irányba úszó hallal szokták ábrázolni, melyeket egy fonal mégis összeköt. Ezek az emberek kettős természetét képviselik, a fizikai látható lényét és a rejtett valóságot, ami a testi érzékelhetőség mögött létezik. Mindkettőnek van saját célja, melyet el akar érni, de ez a két cél irányában különböző. A Halak szülött úgy érzi, mintha két különböző irányba löknék egyszerre, s ez a belső késztetés különösképpen tudatalatti lényében van így. Erre a kettős lökésre kétféle módon reagál. Gyakran, ha szembe kell nézni a veszéllyel a hal elrejtőzik. Ez a kettős erő határozatlanságot, bizonytalanságot eredményez. A hal némasága átvitt értelemben azt jelenti, a Halak emberének szavát nem hallják és így nem is értik meg az emberek.


Jelélben: ismét mutatkozik a kettősség. A Halak szülött jól játssza szerepeit és sokszor más színben tünteti fel magát, mint amilyen a valóságban. A jel is utal az ember testi-lelki kettősségére, amely ugyanakkor egységet is alkot.


Uralkodóbolygója a Jupiter és a Neptun. Angliában az asztrológusok hajlamosak úgy gondolni, hogy a Neptun, mint új elv, főleg a Halakkal van kapcsolatban. Ennek az új planétának a felfedezése egyidőben történt az emberiség új fejlodésével, a tudatfeletti megismerésével, s mintha az értelem fejlődését az intuitív képességek szélesebb körű használata fokozná.


A jupiteri uralom szétterjedést, jovialitást, emberszeretet, segíteni akarást jelez. A Neptun az álmodozás, az érzékfeletti dolgok érlelője, ami idealizmust és érzelmil töltést hoz a Halak természetébe.


A szétterjedés észrevehető a kötetlenségben, a határok be nem tartásának igényében. A Neptun ködössége nyilvánul meg abban, hogy a Halak-ember nem szívesen néz szembe a realitásokkal, inkább álmodozó, az ideált az ideálist keresi, melyet a magasrendű típus meg is talál egy magasabb szférában.


A Halak változó minőségű, negatív töltésű, víz-jegy. A változó minőség jelenti a körülményekhez való alkalmazkodást. A víz jelleg és stabilitáshiány keveredése a legfogékonyabbá teszi az összes jegyek közül.


A befolyásolhatóság abban nyilvánul meg, hogy általában az erősebb áramlatnak enged. A negatívitás visszahúzódottságot, zárkózottságot ad, ami rejtettséghez és mélységhez vezet, amit nehéz felfogni.


Ügyeiben igényli a támogatást, a "medret", mely a "víz"-nek partot ad. A víz erős érzelmi beállítottságára utal. A Halak-típusúak közül kerülnek ki a legkifinomultabb lelki életet élő emberek. Ennek egyúttal következménye, hogy érzelmi benyomásokra erosen reagál, s intuíciója fejlett. Ez a víz egyúttal eszünkbe juttathatja a halak otthonát - a tengert, mely végtelenül mély, időnként nyugodt, mégis képes hirtelen változásokra, viharokra. Ártalmatlan első pillantásra, de a nyugodt felszín alatti áramlások veszélyesek lehetnek.

A hangsúlyozottan Halak személyiség:

Alapvetően emocionális, ösztönösen beleérző, megérző és szétáradó. Hangulata a lelkesültség és a depresszió végletei között ingdozik, A vízhez hasonlóan mindent visszatükröz és úgy alakul, ahogyan a víz felveszi a tartály alakját. Ez abban vehető észre, ahogy másoktól függ, ahogy mások támogatására szorul. A jegy legjobb képviselőinek képessége egy olyan nagymértékű fogékonyság, mely racionális ésszel nem magyarázható forrásokból merít. Bár ennek a képességének csak akkor veheti hasznát, ha előbb szellemét, értelmét eléggé képezte. Minden művészeti ág képviselője tudja, mert megtapasztalta, hogy legjobb alkotásait az inspiráció pillanataiban készítette. Ilyen emberek képletében a Halak jegy kiemelkedő szerepet játszik.


Ez vonatkozik azokra a materiális téren tevékenykedő emberekre is, pl. tudósokra, akik álomban, vagy az ébredés pillanatában kapnak megoldást egy problémára.


Képessége, hogy átvegye a benyomásokat, megmutatkozhat abban is, hogy mint médium feladja saját személyiségét és egy más ember hangján szólal meg. Ez akkor is látható, mikor egy tehetséges színész elrejti saját személyeségét és felölti a szerep jellemét, melyet játszik.


Lelkében határtalan emberszeretet él, melynek gyökere az a felismerés, hogy egyek vagyunk, testvérek vagyunk mindnyájan, s az Én és a Te között nincs többé válaszfal. Krisztusi életfelfogás és magatartás ered mindebből. Szeretet, jóság, önzetlenség, sőt önmagáról megfeledkező odaadás, mely a nagy egységben átéli Istent.


Saját személyének feláldozása, odaadó, önzetlen szolgálathoz vezet, melyet másokért végez. Ez különösen így van a gyógyító, betegápoló munkánál, melyet elhivatottságból vállal. Részvéte azonnal jelentkezik, ha szenvedőt lát, legyen az ember, vagy állat. Nem kérdez, nem gondolkodik, nem nézi, hogy a segítség helyénvaló-e. Vakon hozza áldozatát. Ezért sokan kihasználják jóindulatát.


Jelmondata lehetne "Egy mindenkiért, mindenki egyért! "


Mivel ő maga minden pillanatban kész arra, hogy másokért minden kérés és hívás nélkül is az életét áldozza, ezért azt várja, hogy embertársai is hasonlóképpen cselekedjenek vele. Természetesen itt éri a legtöbb keserű csalódás.


A megfoghatatlanhoz, érzékfelettihez való vonzalma kapcsolatba hozza a Halak-szülöttet mindennel, ami misztikus, ami szép, ami nem e világról való. Ezekre a dolgokra mondanak a gyakorlatibb emberek -akiknek talán még nem sikerült felfedezniük a látszat mögött a lényeget,- hogy "ködös álmok", "légvárak", "ábrándok". De kérdés hová jutna a világ, ha nem lennének emberek, akik már itt a földön meglátják a "mennyországot " és nem cselekednének érte? A Halak jegye a szimbóluma a keresztre feszített Isten fiának. Tekintetéből a mártírság csendes zokogása érezhető ki. A fejlett Halak embert a sok baj azonban nem töri le, belenyugvási képessége igen magas idealizmusában találja forrását.


Túlfinomult lelkületének szüksége van arra, hogy megszépíthesse az élet hazugságait, a valóság piszkait és aljasságait. A mindennapit is költészetté emeli. Idealizmusában lelke csakugyan part nélküli és határtalan, mint a tenger.


A gyakorlati életbe nehezen tud beilleszkedni és ennek következtében gyakran telve van ki nem mondott panasszal.


Némasága miatt nemigen lehet tudni, mit gondol, mit akar. Jellemét nehéz kiismerni, hiszen sokszor önmagával sincs tisztában. Minden Halak ember egy bonyolult keresztrejtvény, egy élő találmány. Ezért sokszor ő lesz a meg nem értett, vagy félreértett ember. Gyakran még legnemesebb segítőkészségét sem képes a tömeg megérteni. Főként innen származik ösztönösen visszavonultsági kényszere.


A Halak emberének vérmérséklete szangvinikus, mélabús aláfestéssel. Akarata érzésszerű, változó és szeszélyes. Annyira befolyásolható, hogy ő a született "jó ember", aki ha rossz társaságba keveredik, önkéntelenül sodródik a bűnbe.


Felfogóképessége jó, amit egyszer megtanult, nehezen felejti el. Kettős természetének megfelelően sokoldalú és sorsában is megmutatkozik ez. Nyugodt, barátságos modorával, szeretetre méltó egyéniségével tiszteletet és tekintélyt tud szerezni.


Művészi téren képes arra, hogy valóban nagyot, maradandót alkosson. Különösen zenében, táncban, festészetben , színészetben képes önmagát felülmúlni. Egészen különleges szín- és formaérzéke van, ezért szerti a szépet, s igényel egy bizonyos mennyiségű kényelmet is.


<b>A Halak gyermek:</b>


Gyermekkorban szüleihez erős érzelmi szálakkal kötodik. Gyengéd, szelíd, ölelnivalóan kedves, kecsesen finom.


Nem valók neki a durva játékok. A vizet, a vízi sportokat kedveli, ezért jó, ha korán megtanul úszni, evezni. Szívesen mesél hosszú történeteket álmairól. Fejlesztőleg hathat rá, ha a szülő bárorítja: írja le álmait. Igen fontos számára a jó családi légkör. Állandóan szüksége van törődésre, szeretetre. Szolgálatkész és barátságos mindenkivel. Szívesen jár szülei, szerettei kedvében. Igazságérzete igen fejlett, s ha méltánytalanságot tapasztal, elkeseredik.


<b>Szülőként:</b>


Meleg szeretettel fordul gyermeke felé, de nehezen tud konzekvens, következetes maradni. Mindig ellágyul, amikor határozottságra lenne szükség. Hajlamos felnőttként beszélni gyermekével és partnerei megértést várni tőle.


<b>Szerelemben:</b>


Ragaszkodó és megbocsátó. Jó baráságra is törekszik. Kedves, figyelmes. Romantikus beállítottságú, szeret álmodozni, ábrándozni. Nem ritka a plátói szerelem sem kapcsolataiban, mert ez fantáziáján kívül idealizmusát is kielégíti. Lehet poétikus, lírai szerető, de a házasság pénzügyi vonatkozásait illetően nem nagyon gyakorlatias. Egy erősebb partnert igényel. A Halak nő házias és kitunő családanya. Szem előtt tartja a közös boldogságot, a család jövőjét.


Ha szerelmi csalódás éri, válságba jut és látványosan szenved. Szexualitásában is kettősséget mutat: idealisztikus, de emellett érzékisége is fejlett. Szexuális élete szorosan összefügg azzal a személlyel, akit szeret. Erős vágy él benne a gyermek iránt.


Házasságban a személyes szerep, a gondoskodás és áldozatkészség szorosan összekapcsolódik.


<byÉletmód és szabadidó-tevékenység:</b>


Boldognak érzi magát, ha van egy erős támasza, aki gondoskodik anyagi szükségleteiről, hogy ő magát átadhassa a művészetnek, zenének, költészetnek, a gazdag fantáziával teli írásnak.


Akkor van igazán elemében, amikor ösztöneit követi és kapcsolatban marad a saját tudatalatti énjével és ebből a tudatalatti, széles nagy birodalomból nyeri inspirációit.


Könnyen tud kapcsolatot teremteni más emberek tudatalatti "én"-jével is, ezért sikeresen foglalkozik telepátiával, tisztánlátással, pszichometriával és hasonló képességek felhasználásával.


Sokoldalúsága bő választási lehetőséget ad neki az életmódok között. Szabadidő-tevékenységeinek művészieknek, vízzel kapcsolatosaknak, ritmikusnak, nem túl energikusnak kell lenniük, váltakozva a vidámtól a filozófikus elmélyülésig.


<b>Munkában:</b>


Vezetőnek kedves, szeretere méltó, megértő, de sokszor hiányzik a kellő határozottság. Az orvosi, pszichológusi, betegápolói hivatás mély együttérzést kíván és kapcsolatban van a gyógyítással és a kórházi világ visszavonult életmódjával, így kiváltképp megfelel egyéniségének.


Papok, lelkészek között gyakran találunk erősen Halak-jellegű egyéneket, akik erős vágyat éreznek arra, hogy segítsenek a rászorulókon.


A Színpadon kitűnő karakterszínész lehet, mivel könnyen magára ölti annak alakját, akit megszemélyesít.


A tengerrel, vízzel, folyadékkal kapcsolatos tevékenységek vonzzák.


<b>Betegség:</b>


Ennek a jegynek túlérzékenysége, túlzott fogékonysága, emésztési, idegrendszeri zavarokat okozhat. Mérgezések és narkotikus hajlam is előfordulhat.


<b>A Hal-tulajdonságok eltúlzása, vagy torzulása:</b>


Oda vezethet, hogy kitartás hiányában az élet zord valósága elől mélabús reménytelenségében, jövőtől való félelmében a kábítószerekhez, alkoholhoz menekül, mely sűrű fátyollal borítja be a világból kikapcsolódni vágyó elméjét, szépre és szeretere éhes lelkületét.


A túlzásba vitt segítségadásban kifárad, s ilyenkor mártírnak érzi magát, s ez panaszáradatban, sírásban, sértodöttségben nyilvánulhat meg. Rajongó lelke ítélőképességét elhomályosíthatja. A rengeteg belső ellentmondás, túlérzékenység, idegi megterheléshez, lelki betegséghez vezethet. A kényelemszeretet túlzásba vitele tékozlóvá, lustává nemtörodömmé tehet.


Az elfajzott típus médiumi képességeit csalásra használhatja. A vágy, hogy felülemelkedjék az anyagi világ nyűgéből, nem eredményezhet mást, mint menekülést a kötelezettségektől, a felelősségvállalásoktól.


Köd homályosíthatja el látását és ilyenkor gondolkodása, viselkedése zavarossá, bizonytalanná válhat. Az ilyen ködösség megtévesztő. Ennek megtévesztés, becsapás lehet a következménye.


Természetes hajlamainak korláltozását okozza, ha anyagias szemléletre, vagy túlságosan a szabályoknak alávetett életmódra kényszerítik. Ennek eredménye aggodalmaskodás, vagy alkalmaatlanságérzet lehet.

119. Bettibaba (válaszként erre: 118. - Nefis)
2006. okt. 27. 11:14
Klassz.Csak fura olvasni.Viszont roppant szerencsés vok,hogy megtaláltam a hosszúpórázas pasmagot...:)))
118. nefis (válaszként erre: 115. - Bettibaba)
2006. okt. 27. 11:09
Hihi, én is, mivel én is nyilas vagyok:)))))
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook