Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hörcsög tulajok fórum

Hörcsög tulajok (beszélgetős fórum)


16. csacsa (válaszként erre: 15. - Nyusz-musz)
2007. márc. 26. 17:37

Igen nekem van benn neki itatoja, de mert tapot kap. Ha megfelelo mennyisegu folyadekhoz jut a taplalekabol akkor nem muszaj :o))

Igaz nalunk minden mast is kap de ennek elenere is iszik, es nagyon edi kozben :o)

2007. márc. 26. 17:35
Ti szoktatok vizet adni a horcsogotoknek?
14. csacsa
2007. márc. 26. 09:46

De jo hogy ennyien vagyunk mar :o)))


En is adtam neki minden felet, meg elo szocsket is kapott, azt latnotok kellet volna mit muvelt vele vadaszott es ugy ette mindha valami nagyon finom suti lenne :o))

2007. márc. 26. 06:48
jaj nekem anyum "gyilkolta" meg 2 horcsogomet :(( persze nem szandekosan, adott nekik oszibarack magot, es az arzent tartalmaz,es nemtudtuk az elejen,hogy mitol doglottek meg hirtelen...
12. cskata (válaszként erre: 10. - Nike)
2007. márc. 25. 22:40
strapabíró kisállat!!:)))
11. Gyöngyi23 (válaszként erre: 10. - Nike)
2007. márc. 25. 22:38
:))))
10. Nike
2007. márc. 25. 22:31
Az én hörim (vagyis a fiamé, de minden családtag a sajátjának érzi) elmúlt már két éves, eszi a K betűs és a P betűs zöldségeket is, és köszöni szépen, nagyon jól van. Csokit és hagymát még nem evett, de nem is fog!
9. cskata (válaszként erre: 6. - Gyöngyi23)
2007. márc. 25. 22:17

én P betűs kajákról hallottam..:) paprika, paradicsom..

Nálunk bátyáméknak van, 1 db - nagy kedvenc az egész családban!:) Leginkább a kutyám szeretné "szeretgetni", ezért is óvjuk tőle a legjobban!!:)))


Tesóméké leginkább magvakat kap - kisállat boltban vásárolnak neki hörcsögöknek való kaját.. a konyhából max. almát vagy sárgarépát kap, de lginkább a magvak jönnek be neki azt vettük észre.

2007. márc. 25. 21:09
Sajna nincs jó képem, egyébkét mivel Szegeden tanulok, amúgy meg falun lakok, csak hétvégén szeretgethetem meg őket. Anyukám foglalkozik velük hétközben,de imádja ő is őket!:) Régebben jól kijöttek egymással, de egyszercsak úgy döntöttek, hogy többé nem jönnek ki jól, így különköltöztek!
2007. márc. 25. 20:48

en nem tudok a k betus szavakrol :o))nalam kapott karfiolt es kaposztalevelet is de imadta, semmi gond nem lett belole.


Van keped roluk?

Es a 2 horiket egyutt tartod? (ez kulonosen erdekelne :o))

2007. márc. 25. 20:43
Én annyit tudok, hogy K betűs kaját nem szabad nekik adni, pl karfiol, káposzta, de én főként napraforgómagot, tökmagot, almát, répát adok nekik, de az uborkát is szeretik.
5. csacsa (válaszként erre: 4. - Gyöngyi23)
2007. márc. 25. 20:27

Igen a csoki belefer csak ritkan :o))

Nemsokara ha letelik a gyasznap akkor lesz egy uj dragasag :o)

Most neztem utanna hogy se krumpli, se paradicsom semmilyen hagymafele nem tesz neki jot. (vagyis elpusztulnak tole :o((()

2007. márc. 25. 20:23
Sziasztok, nekem van 2 édes törpehörcsögöm, de még nem voltak rosszul semmilyen ételtől, pedig 1x 2x már csokit is ettek!
2007. márc. 25. 20:03

Latom senkinek nincs kisalata itt :o)

Vagy csak nem beszel rola :o)

2007. márc. 24. 15:11
Senkinek nincs isalata itt?
2007. márc. 24. 14:59

ezt a forumot azert inditom, ha valakinek van törpe hörcsöge vagy futóegere tudjuk rola beszelni , megbeszelni dolgokat, nehogy valami rosszat adjunk nekik enni es elpusztuljanak.


Pl: a lanym adott a törpe hörcsögenek hagyma darabot, csak nagyon kicsit es a kisalat 5 ora alatt elpusztult, pedig makk egeszseges volt :o(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook