Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hörcsög tulajok fórum

Hörcsög tulajok (beszélgetős fórum)


2007. szept. 7. 18:51

Olvastam a cikkeiteket. Olyan jó volt visszaemlékezni, mivel nekem is volt, de sajnos....

Vég elgyengülésben meghalt. Az orvos azt mondta, hogy bizzuk a természetre, nem ad neki semmiféle injekciót, hogy elaludjon örökre. Neki ez természetes. Nagyon szerettük, szelid volt nagyon és barátságos. Adtunk neki, pici sajtot, párizsit, vizet, salátalevelet, paprikát, paradicsomot, gyümölcsöt és a höri dobozos vitaminos kaját. Nagyon szerettük:((

105. csacsa
2007. szept. 7. 18:05
Igen, mert ugye van a fiunak egy buzmirigye a feneken ezzel csabitja a lanyokat :o))))))))))))))))))) ha anyud elviszi allatorvoshoz leszegik neki es akkor nem budi :D
104. Ani58
2007. szept. 7. 17:44
Nalunk is a masodik fiu.Csacsa!Nalatok budibb a fiu mint a lany volt?Anyum panaszkodik,hogy meg surubben kell takaritani.
103. csacsa (válaszként erre: 102. - Ani58)
2007. szept. 7. 08:58
Igen nekunk is az elso szorpamacs nevet kapott es kislany volt. Most a masodik egy fiu es Rumli a neve, de ez a nev pont ra ilik :D
102. Ani58
2007. szept. 6. 01:44
Sziasztok!Nekem is volt egy torpehorim,Pamacs,kislany.O mar sajnos a horiparadicsomban van.En szeliditettem meg es nagyon jol elvoltunk,sokat jatszottunk.Nem akart kimaszni a kezembol soha.Aztan mikor eljottunk otthonrol anyumra biztuk.Sajnos nem birta ki a hat honapot mire hazamentunk szabira.Anyumnak lelkiismeretfurdalasa volt,pedig o jol csinalt mindent.Ezert vett egy masikat,hatha nem veszem eszre.Persze,hogy eszrevettem,az fiu,maskepp nez ki.De jol esett.Maradt anyu horije.
101. csacsa (válaszként erre: 100. - 031d5c7fc0)
2007. jún. 19. 09:04
nagyon szivesen :o)))
100. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 99. - Csacsa)
2007. jún. 19. 08:59
köszönöm csacsa
99. csacsa (válaszként erre: 98. - 031d5c7fc0)
2007. jún. 18. 15:28
Nem!!!! Semmikeppen nem!! Tegyel be neki egy fadarabot azon tudja koptatni a kormet es a fogat is!!! :o)
2007. jún. 16. 15:02

Hello!


Segítséget kérek újfent!


Kell vágni a höri körmét?


Köszi

97. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 94. - Csacsa)
2007. jún. 11. 06:29

Hello!


Nos, túléltük szerencsére, végül vasárnap de. értünk haza, és látszott, hogy nagyon örült nekünk! Édes volt.

96. csacsa (válaszként erre: 95. - Lehoagi)
2007. jún. 7. 17:45
Mi kerdeztuk a boltban hogy lehet -e 2 de nagyon nem ajanlottak, azt mondtak hogy ha ivarerettek lesznek tepni fogjak egymast :o)) Az adatlapomon ott a dragank kepe :o)
2007. jún. 7. 17:39
Sziazstok! Nekünk kettő dzsungáriai törpehörink van. Persze egész véletlenül fiú_lány párositás, imádják egymást. Utód még nincs. Nagy kedvenc kaja a gyermekem csokis corn flakes-e. imádják ropogtatni. Korábban aranyhörcsögeink voltak, de azok állandóan tépték egymást. Ezek sokkal békésebbek és imádják egymást, szó szerint puszilkodnak!ja és csokidarabok is mehetnek óvatosan s mértékkel!további szép estét
94. csacsa (válaszként erre: 93. - 031d5c7fc0)
2007. jún. 7. 17:23

Nem kell felni a horikek maganyos alatok :o))))

De tuti hogy kicsit hianyoztok majd neik de azert nem fog belepusztulni :o))

93. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 92. - Csacsa)
2007. jún. 7. 16:22

Szia!


Köszi, akkor megnyugodtam. Redőny is van mindenhol.

Leginkább attól féltem, hogy van valami olyasmi, mint a papagájoknál, hogy ha magányosak, nincsenek ember társaságában, pár nap alatt is elpusztulnak!


Még egyszer köszönöm, nyugodtabb vagyok, ha nektek 4 napot kibírt?!?

92. csacsa (válaszként erre: 91. - 031d5c7fc0)
2007. jún. 7. 15:01

Szia, itt vagyok!


Tedd a horit a legarnyekosabb es leghuvosebb helyre a lakasba, ha van itatod akkor tolsd fel friss vizzal, rakjal be neki valami friss es ledusz zoltseget vagy gyumit es elegendo kajat! Nekunk egyszer 4 napig volt igy eygedul es jol erezte magat! Ha van redonyotok huzd be hogy huvosebb legyen!

2007. jún. 7. 14:56

Hahó, segítség!


Péntek reggel elutazunk, szombat délután jövünk haza.

Panelban lakunk (jó meleg), és ha elmegyek otthonról, nem hagyok nyitva semmilyen ablakot, mert a Dunaparton gyakran erős szél fúj + földszint stb.

Szerintetek itthonhagyhatom a hörit elegendő kajával?


Köszi!

90. csacsa (válaszként erre: 89. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 17. 14:05

nagy mesterek ezek a horik :o)))


Nekunk volt egy lany es most van egy fiu, de a fiu sokkal lelemenyesebb. A lany ugyan ebben az akvariumban volt amiben most a fiu es persze a csaj nagy volt ez kis pici meg, de ez a fiu mar megtalalta a modjat hogy hogy tudjon meglogni az akraiumbol igy le is kellet cserelni egy masik hazra az ovet. Most racsoban van :o)))

89. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 88. - Nike)
2007. máj. 13. 14:42

az tök jó, de ha több embernek megdöglött tőle, akkor azt hiszem, meglesz pari nélkül.

Képzeljétek a lányom barátnőjének a hörije azért döglött meg, mert berepült egy dongó és megcsípte.

A lányom rögtön tett az akvárium tetejére egy függönyt, és ez a kis majom (höri) ennek segítségével péntek reggelre eltűnt.

Nagy nehezen megtaláltam egy jó nagy polc alatt, aminek az eleje pont le van fedve, csak hátulról tudnék alá benyúlni.

Hát, nagyon nehezen tudtam megfogni, de éhes volt szegény és salival kicsalogattam.

88. Nike (válaszként erre: 86. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 12. 21:42
Az én hörim lassan három éve zabálja a paradicsomot! Az uborka és alma mellett ez a harmadik kedvence, sosem volt tőle semmi baja.
87. csacsa (válaszként erre: 86. - 031d5c7fc0)
2007. máj. 2. 20:43

Szia!


hat en nem viszem tulzasba mert nagyabol tudom mit nem szabad ebbe bent van a paradicsom is de inkabb maradok a jol bevalt alma korte uborka variacional :o))


Fitnest en neha szoktam neki adni de csak nagyon ritkan jutalomkent.

Itt is lehet kapni olyan Pepe-t de nalunk is csak egy ked dolog fogy el belole. A natur szotyit es a foldimogyorot helyastul imadja, bar dolgoznia kell vele rendesen :o)))

86. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 56. - Csacsa)
2007. máj. 1. 16:38

Sziasztok!


Köszi Csacsa, most már legalább tudom, hogy hívják!

Ha jól figyeltem, a tilos kaják eddig a paradicsom, paprika, hagyma, krumpli, a káposzta meg vitatott. És a többi? Szerintetek adhatok majd neki kertből szedett borsót, zöldbabot stb.?

Vagy ne akarjak túl sok mindent? Tudtok erről valamit? És mi a helyzet a natur Corn Flakessel? Próbáltátok már a kukorica vagy búzapelyhet?

A Pepe (remélem ez nem reklám) nevű eledelben van valami olyasmi (vagy az) mint egy puffasztott rizs. Azt imádja, de olyan hamar kiválogatjuk neki belőle, nagyon keveset raknak bele, viszont a fele megmarad, azok a nagy korong alakú akármik. Na azt nem eszi. Viszont a szárított banánt, meg a fakérget két pofára tömi. Naon ari!

85. nyusz-musz (válaszként erre: 54. - Eszty&höri)
2007. ápr. 30. 19:16
Én úgy szoktam,hogy reggel kap zöldséget,gyümölcsöt (tehát amiben viz van) és este pedig száraz kaját, azaz magokat meg ilyesmiket :-) én az enyémnek sosem adtam vizet, 1x próbáltam és megijedt tőle nagyon, nem kötelező a viz, viszont akkor mindennap adj neki zöldségeket emg gyümölcsöt. Amúgy ne aggódj, a höriket nem lehet túletetni, mivel beosszák a kaját és mindig éppen annyit esznek amennyit akarnak. Szerintem reggel meg este kell csak nekik adni, mivel amúgyis napközben alszanak...
84. csacsa (válaszként erre: 83. - Eszty&höri)
2007. ápr. 27. 14:24
Mert ha elmondtam volna neki nem ad neki ilyeneket, a lanyom alapban nagyon megbizhato :o)
2007. ápr. 26. 21:34
Mért sajna hogy kimaradt multkor a hagyma és a burgonya?
82. csacsa (válaszként erre: 81. - Eszty&höri)
2007. ápr. 25. 18:09

ja felapritja ajd teljesen :o)))


Nem fog , el lett neki magyarazva mit szabad es mit nem. Sajna a hagyma es a burgonya multkor kimaradt.

2007. ápr. 25. 12:22
Akkor ne adjatok több hagymát a höriknek, mondd meg a kislányodnak is.Úgy dolgozik a wc papír gurigába mint egy kis robot :)
80. csacsa (válaszként erre: 79. - Eszty&höri)
2007. ápr. 25. 12:13

Igen o volt az. nagyon szerettem.

es a guriga jo otlet nekunk is van benn neki feldarabolt keztorlotekercsguriga, imadja . :o)

2007. ápr. 25. 12:08
Jaj szegényke.És miért pusztult el?Ő kapta a lányodtol a hagymát?Nekem egy kislány van :)Az elöbb tettem be neki wcpapírnak a gurigáját és egyböl belebujt és most azzal játszik rágcsálja :)
78. csacsa (válaszként erre: 77. - Eszty&höri)
2007. ápr. 25. 11:07
Epp nemreg pusztult el a kislany ugy egy honapja majdnem 3 eves volt. Most egy kiskrapek van o 2 hete van nalunk. 2 napig szinte folyamatosan sirt, es felt mindentol," ezert kapta a rumli nevet" de mara a sok foglalkozas miatt mar alig varja hogy kivegyuk jatszani :o)) nagyon baratsagos lett.
2007. ápr. 25. 09:44
Olyan cukik, hogy ilyen picik.Majd vigyázok, hogy ne nagyon legyen éles és nagy hang körülötte.Tiétek mennyi idős?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook