Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudod, hogy megcsal...?! fórum

Honnan tudod, hogy megcsal...?! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
2010. júl. 29. 14:05
Időközben látom,hogy egy ezer éves hsz-re reagáltam., de érdekelne a véleményetek,tényleg mit lehett ezzel az érzéssel kezdeni? Egyideig megnyugtatott ő,most már nem reagál rá semmit. Vagy únja,és tényleg nem akar vitát,vagy rátapintok az igazságra,és az a baj.
148. ht keksz (válaszként erre: 140. - Bekattant)
2010. júl. 29. 14:03

Helloka!!


Hú,nagyon megértelek!

A nickedet nyugodtan elfelejtheted,mert nem vagy az.,ahogy egyikünk sem.,aki hasonló kínokkal kűzd.

Rám azt találta mondani a kedvesem,hogy paranoiás vagyok,mert a kérédsek csak jönnek,jönnek,és én is érzek valamit,ami nem hagy nyugodni.


Lehet,hohy ez mind a mi belső bizonytalanságunkból fakad,nem tudom.

Én kb. 1 hétig tudok örülni,várni... aztán eszembe jut,hogy elment a nejével biciklizni,és elindul a lavina,utána már látni sem akarom,kérdezem,faggatom,de nem hiszem,amit válaszként kapok.

Viszont nálatok neki lenne min agyalnia,neked van férjed.

Az agyalás megrontja ám a kapcsolatot is,én ezt is megkaptam.

147. c.cica
2010. júl. 28. 20:05
nemjol irtam *nálam
146. c.cica
2010. júl. 28. 20:04

kikernem a véleményeteket ...szerintem a pasim megcsal mert sokszor felteszi a kerdest h megcsalom e meg azt is h kikel mek el bulizni.....és az nan gyanus volt h egyszer megvt bexélve vele h meddig marad nála aztán egy sms jött neki és már nem addig marad amediig az előbb vt......azzal a kifogással jött h ma van az apja szülinapja de ez nem igazz mert eddig mindig előre megmondta h mikor van a családtagjának a szülcsije később mikor jött neki megint sms akkor ládtam h az jött neki h mindjárt indulok...és az a gáz h akk nem ládtam h kitöl jött az sms...meg nan furán viselkedi mindig ha nem csörizem vixa mikor ő csörget vagy nem irok neki akk rögtön azt hixi h haragszok vagy dobni akarom...segitsetek:(

n tok mit tenni..:(

145. o.andi
2009. okt. 24. 05:11
Huuu ezt az ember részint megérzi...vagy ha nem,akkor pedig elöbb-utobb lebukás a vége!!
144. ozike85
2009. máj. 30. 20:50

Sajnos az én párom is tartja a kapcsolatot az első komly kapcsolatával, akivel 7 évig volt annó. Ennek már 8 éve vége, 1, 5 éve megvette a lány közös házuk felét, így már nem lenne miért keresniük egymás társaságát. De mégis. Eddig nincs is problémám az egésszel. Szeretem őt, s megbízom benne.

A lány most fog férjhz menni és a leendő férje tudta nélkül meghívott mindek a városházai esküvőre. Nem értem miért van ez! Ha van új kapcsolatom, akkor a régit eszembe sem jut meghívni az esküvőmre! Néha úgy érzem, ők nem szimplán barátok, hanem többek egymás számára. Amivel nincs gond, mert összekötik őket a közös évek emlékei. Csak ott a gond, hogy két olyan embert bántanak meg ezzel, akiket állítólag nagyon szeretnek. . .

Félek, hogy egyszer egymásnál keresik a vígaszt és újra egymásra találnak!

Egyszer említettem páromnak, hogy félek, hogy megcsal egy múltbeli nővel. Mikor megkérdeztem mi a véleménye, nem mondott semmit. Teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mit csináljak. Próbálom figyelni a dolgokat, de eddig semmi szokatlant nem vettem észre. . .

Nincs valakinek valami használható ötlete, amivel segíthetne???

143. a ferj (válaszként erre: 140. - Bekattant)
2009. ápr. 2. 12:52
szerintem próbálj meg nem arra gondolni h biztos mással van, én is hasonló cipőben járok, rám még nem tört ez az érzés, de nem is szeretném, hiába nyomnozod le, amint írtad addig úgyse nyugszol míg rajta nem kapod vkivel, de hiányzik ez neked? a feleségem a kezdetektől nem hisz nekem és folyamatosan féltékeny. nem azt mondom h ogy ez volt az oka, mert nem, de ha vkiben nem bíznak, akkor azt maga is képes elhinni egy idő után. én inkább örülnék h van aki szeret és elfogad. szeresd te is, legyetek boldogok!
2009. márc. 15. 11:29

hát én szerintem ha állandoan azzal nyaggat, hogy "biztos megcsalsz, kivel járkálsz?, ugye megcsaltál" akkor, valoszinü ö az aki megcsal.

PL:

Az osztálytársnöm 3 éve távkapcsolatban él.. állandoan nyaggatja a barátját, hogy "hova méssz?, kivel?, megcsalsze?, igaz-e bulizni voltál nélkülem?...." DE az az igazság, hogy az osztálytársanöm az aki bulizni megy titokba, hazudik össze vissza, másokkal táncol..szorakozik... ennek ellenére ugy tesz mintha a barátja lenne az aki félre lépik... hát igen..a legjob védekezés a támadás!

141. sariya (válaszként erre: 140. - Bekattant)
2009. febr. 6. 14:48
Sajnos nem tudok nagyon segíteni,mert én is csak a megérzésemre hagyatkozhatok,ami vagy agyalás vagy sem.Nem tudom..
2009. jan. 27. 23:59
Sziasztok! Tulajdonképpen nem hozzászólás, mert új vagyok, a nevem jelzi, hogy veletek egy csónakban evezek. Amíg vártam a 15 perc leteltét, olvasgattalak titeket. Hát, mit ne mondjak nem nyugodtam meg tőle :(. 37 éves nő vagyok, házasságban élek,van egy 5 éves kisfiam. Férjem lényegesen idősebb nálam, szex másfél éve nincs. Remélem nem köveztek meg - tavaly nyáron megismerkedtem egy nagyon kellemes férfival. Szeretőm lett. Ez nem megy nálam érzelem nélkül, vagyis állatira belezúgtam. Ő független.Mivel jeleztem, nálunk már rég nincsenek lepedőcsaták, úgy gondolom, nem önzőség a részemről, ha elvárnám a szeretőmtől a hűséget. Vele minden szenzációs. Hittem eddig :((, de most két hete, nem tudom elmagyarázni, hogy miért, de felbukkant bennem ez a szar érzés, hogy valami nem stimmel. Írjátok, ha jön a női megérzés, akkor biztosak is lehetünk abban. Én is mindig ehhez térek vissza, hiába próbálom elhessegetni a gondolatot. Voltak kisebb hisztik a részemről, de olyan profi módon le-és megnyugtat, hogy a végén én szégyenkezem. Aztán később megint rám tör a hej, de nem stimmel valami érzés. Ne nevessetek ki, azt tervezem, a legközelebbi találkára egy nappal hamarabb megyek (elég messze lakik) elkérem a barátnőm kocsiját, hogy ne ismerjen fel és komolyan mondom, lenyomozom.Persze, ha pont akkor otthon ül a hátsóján, az sem nyugtatna meg. Tiszta hülye vagyok. Már napok óta nem tudok rendesen aludni.Blogoltam is, de ott senki nem szólt hozzám. Hát elsőre ennyi. Remélem jöttök ti is, régen volt az utolsó hozzászólás. Addig is olvaslak titeket és pörög az agyam ezerrel. A női megérzés - nagyon piszkálja a fantáziámat. Most is azt érzem, hogy valaki másnál tölti az éjszakát. Ezért vagyok "Bekattant". Sajnos.
139. sariya (válaszként erre: 138. - Brilliantgirl)
2009. jan. 9. 11:06
Az a baj,hogy alapjáraton is féltékeny típus vagyok,ezért nem vagyok biztos a dologban,és nem tom,hogy mit tegyek.Megrágalmazni nem akarom.Csak néha vannak elég durva beszólásai,persze lehet,hogy csak hogy engem bosszantson.Nem tom,hogy megérzek vagy csak agyalok-e félelemből.
138. Brilliantgirl (válaszként erre: 137. - Sariya)
2009. jan. 9. 10:59

Célzást nem igen tesz, hacsak nem akar tutira szakítani, de azt szeretné, hogy Te tegyél pontot a dolog végére...nehogymááá ő legyen a hibás.

Biztosan megérzed azt mikor +csal. De sok nő nem hisz a +érzésnek csak ha saját szemével látja, ezért nyugodtan csalják őket, hisz arra könnyebb vigyázni, hogy ne kapjanak rajta. Szóval ha olyan érzésed van, hogy +csal akkor tuti, hogy valami van mögötte...mégha csak elméletben is...

137. sariya
2009. jan. 9. 10:54
Szerintetek ha tényleg megcasl a pár,akkor tesz erre célozgatásokat,vagy csak azért csinálja,hogy idegesítsen??
136. sariya (válaszként erre: 135. - Subaru88)
2009. jan. 6. 10:34
Azért olyan mélyre nem szeretnék süllyedni,hogy a telefonját ellenőrizgessem.
135. subaru88 (válaszként erre: 134. - Sariya)
2009. jan. 5. 21:49

Szia!


Nézd meg a telefonját, sms-ek, hívás listák

leveleit és kész lesz előbb-utóbb a mérleg és az agybaj

134. sariya
2009. jan. 5. 13:35
Tudnátok segíteni?Az a helyzet,hogy nem tudom,hogy a párom megcsal-e vagy sem.Rákérdeztem egy női névre,hogy van e köze ilyenhez. Azt mondta nem,de másnap a naptárjában megtaláltam a nő nevét.Azt mondta hogy neki nincs ilyen ügyfele és hogy volt régen egy ilyen barátnője,évekkel ezelőtt,de semmi.El akarta hiteteni,hogy rosszul láttam és hogy ő nem írta oda azt a nevet.Mikor rákérdeztem,nem mondott semmit,azt mondta,hogy majd én úgyis kiaagyalom,merthogy állandóan agyalok.Azt se mondja,hogy megcsal és azt se,hogy nem.És ez a legrosszabb.Nem tudom mit gondoljak és mit tegyek!!
2008. nov. 20. 22:48
Megérzed,és látni is fogod a változásokat.Más szokások,több magára-és kevesebb rád fordított idő.Szóval tudni fogod..(De vigyázzon magára mindkettő,ha én egyszer megtudom!Az tuti..:|
2008. aug. 30. 22:21
Bár még szerencsére nem kellett szembesülnöm ilyesmivel, de szerintem azt megérzi az ember.
131. 5635a8e6a2 (válaszként erre: 130. - Kangaroo)
2007. ápr. 20. 14:09
egy személlyel többször
130. Kangaroo (válaszként erre: 129. - 5635a8e6a2)
2007. ápr. 20. 14:06

több is volt? :-O

Több személy, vagy csak egy, de azzal többször? (nem mintha sokat számítana...) :-(


Ha nálunk ilyen kiderülne, jó hosszú szünet lenne! (Kb. életünk végéig!)

129. 5635a8e6a2 (válaszként erre: 128. - Szarvasi79)
2007. ápr. 20. 12:26
bevallotta a flrelépéseit most szünetelünk
128. szarvasi79 (válaszként erre: 125. - 5635a8e6a2)
2007. márc. 6. 10:40

Megtudlak érteni, én is voltam ilyen helyzetben, és most is ilyenben vagyok.

Csak ő lebukik mindíg, és újra megpróbáljuk, csak lassan öli ki belőlem az iránta érzett érzéseimet.

szerintema női megérzésedben bízz, én mindíg ezt teszem, és túl jól kifejlődött már, de igazak.

2007. márc. 5. 18:38
Megérzem..
126. c8abec8c04 (válaszként erre: 125. - 5635a8e6a2)
2007. márc. 5. 16:55
Akkor szembesülj vele. Elmúlik a nyomás.
2007. márc. 5. 16:54
igen. szeretem öt még igy is
124. c8abec8c04 (válaszként erre: 122. - 5635a8e6a2)
2007. márc. 5. 15:27
Félsz attól, hogy szembesülni kell a rideg valósággal?
2007. márc. 5. 15:26
Miert nem derititek ki, hogy mi a pontos helyzet? Ilyen bizonytalansagban nem lehet elni!
2007. márc. 5. 14:09
tejjes bizonytalanságba élek. figyelem a ahogy beszél még várok a kitörésre. sokáig már nem birom. multheten nöi parfümöt éreztem rajta mikor megcsókoltam
121. szarvasi79 (válaszként erre: 119. - 5635a8e6a2)
2007. márc. 5. 11:24

Szia blokike!


Mi hír felőled?

Van valami változás?kiderült már valami?Sajnos most az én kapcsolatom is válságba került, de talán nem olyan vészes, és még lehet belőle valami, nem tudom, pont egy másik fórumban írtam le.

120. jazmin1 (válaszként erre: 113. - 1a50c86bb0)
2007. febr. 25. 13:26
Sajnos van benne igen, de roszzul fogalmaztam inkább kerüli a tekintetem olyankor, egész más valahogy minden...
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook