Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Honnan tudod, hogy megcsal...?! fórum

Honnan tudod, hogy megcsal...?! (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

1 2 3 4 5
59. becsa1@freemail.hu (válaszként erre: 51. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 23. 06:35
Van kettő kislányunk és őket nagyon imádom ő miattuk maradtam vele.Azota ritkán van köztünk szexuális kapcsolat.Megbocsájtani megtudtam csak nem bizok benne.
58. Mókica (válaszként erre: 57. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 23. 04:06

ez jó:)

Te szemét:DDD

2007. jan. 23. 02:03
Egyszer azt almodtam, hogy a ferjem megcsal. Felriadtam, es annyira valosagos volt az erzes, hogy olyan duhot ereztem, hogy atnyultam az agyon es megpofoztam almaban. Mondtam is neki, hogy "te szemet".Felebredt persze ra, de nem ertette, hogy mi van, miert kapta. Felalomban tortent az egesz.
56. 278c85ecf4 (válaszként erre: 54. - Anita123)
2007. jan. 22. 15:37
Igen, de ezek nem rendszeres (rém)álmok, és soha nem is ugyanaz van bennük! Néha-néha álmodok ezzel!
55. Anita123 (válaszként erre: 50. - Becsa1@freemail.hu)
2007. jan. 22. 13:16
Tudom...
54. Anita123 (válaszként erre: 52. - 278c85ecf4)
2007. jan. 22. 13:14

Kedves Gyomoszke!

Neked vannak meg ezek az almaid?

53. Shally (válaszként erre: 50. - Becsa1@freemail.hu)
2007. jan. 22. 13:09

Hát nem lehet egyszerű túltenni magad ilyen csalódáson...

Bár azt mondják valaki akkor lép félre, ha az adott kapcsolatában nem kap meg valamit. Érdemes lenne ezen elgondolkodnod mi hiányozhat a feleségednek? Szexuális élet rendben van?

52. 278c85ecf4 (válaszként erre: 37. - Anita123)
2007. jan. 22. 12:02
Húú, én is rengetegszer álmodtam ezzel....Szörnyű volt!! Zokogva ébredtem! És totál olyan érzés volt, mintha igaz lett volna! Egyből hívtam is a szerelmem, hogymit művelt álmomban:)
51. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 50. - Becsa1@freemail.hu)
2007. jan. 22. 09:58
Hogyan tudtad ezt megbocsatani? Megbizol benne?
50. becsa1@freemail.hu (válaszként erre: 48. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 22. 09:28
Engem kétszer is megcsalt a feleségem de mégis vele vagyok.Sok nő nem különb egy férfinál!Ugyanugy el lehet csavarni egy nő fejét mint egy férfinak.Kettön áll a vásár.
49. 9f1ae69054 (válaszként erre: 46. - Kangaroo)
2007. jan. 20. 17:19
Nem kellene, hogy az legyen, de sokszor én is úgy érzem, hogy én vagyok a hibás a veszekedésért, mert hülyeségeket képzelek, meg felfújom a dolgokat....és akkor inkább nyelek:(
2007. jan. 17. 01:17
Nem ciki. A hulye ferfinek hiaba adatik meg jo baratno vagy feleseg, ami az oveke, megszokotta valik, es ido utan ujabb izgalom kell. Ahhoz hogy ez ne igy legyen, egy nonek annyit kellene magaval foglalkoznia, hogy mellette nem tudna eleget a csaladjaval. Ja, es mi penzt magara koltenie. Ez amit leirtam nem minden ferfire vonatkozik, de mindben benne van az izgalom es uj utani vagy, ki mennyire ingerkereso, attol fugg.
2007. jan. 17. 01:12
Ha megcsal, valami megvaltozik, meg is erezzuk altalaban. Celozgat mi nem tetszik bennunk, keri valtoztassunk valamin, esetleg valami egeszen ujat mutat az agyban ami nem ra jellemzo, hordani kezdi a parfumjet magaval, ovszert talalsz nala, reggel tobb gonddal oltozik fel, izgatottam viselkedik, a telefonjat rejtegetni kezdi vagy folyton a kezeben van, nem hagyja sehol szem elott, erdektelenul viselkedik, amit regen szeretett rajtunk, azt eszre sem veszi, elmaradnak a bokok, dicseretek, kozombosen nez rank, ahogy regen nem, mar nem akar hozzank erni, nem akar beszelgetni, nem erdeklodik mivel toltjuk az idonket, hogy vagyunk.
2007. jan. 16. 21:55
Miért van az, hogy sok nő nem mer beszélni arról, ha gyanúja van (vagy rosszabb, bizonyítéka is) arra, h a párja megcsalja? Nem akarja elhinni, és megpróbálja meggyőzni magát, hogy nem igaz? Vagy csak cikinek érzi, hogy "nem elég jó", és a pasinak más is kell? Ciki, ha valaki nem boldog kapcsolatban él? Hiszen mindenki azzal szeret büszkélkedni, hogy ők a világ legboldogabb párja! De sajnos, elég sokszor ez csak mese! :-(
45. Anita123 (válaszként erre: 44. - Shally)
2007. jan. 16. 17:27

Koszonom,aranyos vagy!Megfogadom a tanacsodat.

Sokkal jobban erzem mostmar magam!

Kicsit vigasztal,hogy latom "nem vagyok egyedul."

44. Shally (válaszként erre: 37. - Anita123)
2007. jan. 16. 14:45

Anita!

Mondogasd magadban sokszor: "Isten bölcsessége felfedi előttem mindazt amit tudnom kell!"


Hatásos!!!

43. Shally (válaszként erre: 42. - Jazmin1)
2007. jan. 16. 14:44
Hmhmhm... észre lehet venni! Legalábbis én észrevettem a páromon, amint szóba hoztam a "kedves" kolleganő nevét vigyorgott mint a tejbetök. Egyszerűen az arcára volt írva.
42. jazmin1 (válaszként erre: 40. - Shally)
2007. jan. 16. 14:35
Szerintem jók a megérzéseink, nagyon is...de az a helyzet, hogy bármilyen apróságon elkapod őket, egyből kitudják magyarázni, és a végén még én érzem magam rosszul.....
41. Bettibaba (válaszként erre: 40. - Shally)
2007. jan. 16. 14:26
Egyetértek.
40. Shally
2007. jan. 16. 14:25

Ja és mégvalami!

Szerintem a nőknek általában jók a megérzéseik...:((

39. Shally
2007. jan. 16. 14:24

Nekem is volt azóta ilyen álmom de már ritkábban, és nem mindig ugyanaz...szerintem azért mert így próbálja a tudatalattim feldolgozni a történteket.

Ne aggódj ha ki kell derülnie, úgyis úgy alakítja az élet hogy kiderüljön. Én azóta nagyon figyelek, mégegyszer nem nyelnék le ilyesmit!

38. jazmin1 (válaszként erre: 34. - Cskata)
2007. jan. 16. 14:17
szerintem majdnem minden férfi amatőr.... :) én úgy fogtam fel ezt az egészet, hogy nem volt tervezve neki ez az eset, csak megtörtént....a profi pasik is megdőlnek...az jobban fájna, ha különös gondal előre eltervezett volna mindent....ha készül rá, az tudatos dolog, előre megfontolt....
2007. jan. 16. 14:01

Nagyonsokszor almodom ,h megcsalt a parom.(Sokszor azzzal csititom a belso hangot,h mar ezt a temat magamba beszelem.De mi van ha nem?)Ami elkepzelheto a lent irtak alapjan.De soha nem fogom megtudni az igazat,o meg azt alitja minden oke.

Nagyon faj,zavar ,h nem tudom mi volt igazabol.

2007. jan. 16. 11:06

Egy bulira volt hivatalos a párom,amit a hallgatók búcsúztatójának neveztek ki.

Valami akkor már nem tetszett nekem,(hetedik érzék?)és mondtam,hogy én is szeretnék elmenni.

-Á,nem lehet,-volt a válasz-,élettársak,feleségek,nők nem lesznek.

-És a hallgató lányok?

-Az más.

Ja,ha más,akkor nem vele megyek,majd csak úgy önszorgalomból bekukkantok abba a kocsmába.Ettől annyira beparázott,hogy itthon maradt.Mint kiderült,az egyik katona lánynak csapta a szelet 3 hónapja,és mindkettőnket csúnyán átvert.

Az a nő nem tudott arról,hogy 3 gyerek van,meg egy feleség,és már az összeköltözésüket tervezgette.:)

Nagy volt a meglepetés,mikor felhívtam,és bemutatkoztam.Nem voltam bunkó,hiszen őt is átverték,csak kérdéseim voltak.

Hogy meddig jutottak el,és ilyesmi.Azt mondta,nem feküdtek le egymással.A férjem is ezt állítja,a mai napig.

Hihető?A mai napig nem tudom eldönteni...

Jelek?Olyan jelek,amikről eddig írtatok nem voltak.

35. Shally
2007. jan. 16. 10:35

Az én pasim anno 3 hónapig flörtölgetett a kolleganőjével, sms-ezgettek...(állítólag csak ennyi volt...)Én ezt megálmodtam, de úgy hogy folyamatosan visszatérő álmom lett, hogy a titkárnővel megcsal, és kiderül, és én balhézok stb... Mindig megkérdeztem a barátom ugye hülyeség ez az álom, és nincs értelme. Persze tagadott!

De az álmok csak jöttek, és jöttek. Mígnem úgy döntöttem utánajárok! Belenéztem a telefonjába, és flörtölgetett a csajjal...legalábbis ennyit vallot be. Ezt balhé követte, kiabálás, sírás stb.. Aztán megbocsátottam, mert váltig állította hogy nem történt köztük semmi, csak "szórakoztak".

Csak arra nem gondolt a kedves barátom, hogy ezzel a bizalmat is eljátszotta...

Lényeg a lényeg a tudatalattim figyelmeztetett álmokkal.Meg azon is észrevettem, hogy nem figyelt rám úgy, egy valamit 6-szor elmondtam neki akkor is elfelejtette...

Meg ingerültebb volt, és veszekedett velem.

34. cskata (válaszként erre: 28. - Jazmin1)
2007. jan. 16. 08:52

ez nagyon amatőr szerintem...

bár nem is tudom, hogy ha "választani kellene" (ami elég hülyén hangzik..) akkor az ilyen átlátszó dolgok esnének rosszabbul, vagy az, ha tök profi módon minden jelet eltűntet, minden lebukási tényezőt kiiktat - aztán egyszercsak vmin mégis lebukik az illető és derült égből jön a villámcsapás...

33. cskata (válaszként erre: 32. - Anita123)
2007. jan. 16. 08:46
fúúúújjjjj...:(((
2007. jan. 15. 22:43
Ja Tubi!Azt elfelejtettem irni,hogy a gumi hasznalt volt.
2007. jan. 15. 22:14

"Nincs olyan No aki ne lenne megcsalva.Csak olyan van aki tudja es aki nem tudja!"

Remelem ez nem igy van!!

:)))

30. Anita123 (válaszként erre: 12. - TÜBI)
2007. jan. 15. 22:07
Koszi!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook