Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk fórum

Hőmérőzzünk, hogy teherbeessünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
368. Puszmok (válaszként erre: 367. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 23. 10:43

Hát igen, nem semmi!!!

Mindig van kivétel!!! :DDDD

367. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 366. - Puszmok)
2007. márc. 23. 10:29

Szia mindenkinek!

Van olyan ismerösöm akinek leesett a höje mikor megkellett volna jönnie.Azt igy volt 1-2 napig utána visszament 37 fölé.És kismama azóta.

Hála az égnek midig vannak kivételek.

meliz)))

366. Puszmok
2007. márc. 23. 10:25

Szerintme a 36,9 még jó!!! Nem mindenkinek megy 37 felé!!!

Viszont kívánom nektek hogy ne essen le!!!!!!!

Reggelente már rettegek mikor kiveszem hogy 36,5-öt fog mutatni...akkor elszáll a reményem :(

365. Jk
2007. márc. 23. 10:21

Sziasztok!


36.9 már 10 napja. 36.4 átlagosan.

28. napon vagyok. ne essen le please!!!!:))

364. panka2
2007. márc. 23. 09:45
na azé ma is megmértem ám a hőmet ))) Mert kíváncsi vagyok mikor esik le)) 36.9 ez nekem ugy látszik beállat a 16dik nap ota!!
363. Puszmok (válaszként erre: 359. - Solya82)
2007. márc. 23. 08:41

Szia ,szorítok neked nagyon, amúgy enm akarlak elkeseríteni de kérdezted hogy járt e már így vki. igen én, 6 évig szedtem, abbahagytam majd utána hónapban megjött, aztán utána már nem...védekeztünk így tudtam nem lehetek terhes... aztán hát csak vártám vártam és majdnem 90 napnál tartottam mikor megjött, azt mondták utána már e fog állni, hát 60 nap után meguntam és elmentem dokihoz, akik segítettek abban hogy legyen peteérése. Szívből kívánom neked hogy te ne jársz így!! De sajnos előfordul bárkinél mivel eza fogamzásgátló mellékhatása :( Drukkolok neked nagyon!!!!


Amúgy megmértem ma is a hőmet jelentem 37,16 :)


A 36,4 az nem olyan mgaas, érdemes lenne egy hónapig végig hőmérőznöd, nem mindenkinek megy 37 fölé peteéréskor, nekem is csak 36,7-36,8 volt, de annyi nem ártana nálad sem...

362. panka2 (válaszként erre: 360. - Andi78)
2007. márc. 22. 20:31
Szia)) állítolag ha tüszőrepi van akkor kicsit lemegy a hő,aztán felmegy ugy 3napig fent van..de Melízke ebben a profi))) Biztos segíteni fog))
361. panka2 (válaszként erre: 359. - Solya82)
2007. márc. 22. 20:29
Szia) ha jolértem 2dik honapja nem szeded a fogit?Ezek hamar kiürülnek én az első honapban terhes lettem miután abba hagytam DD Szorítunk neked is DDDD
360. andi78
2007. márc. 22. 20:11

sziassztok!! olvastam egy másik topicban hogyha rendsteresen mérjük a hőmérsékletünket akkor meglehet tudni hogy mikor érdemes eredményesen próbálkozni.nekem eddig mindig pontos volt a ciklusom és hiába vártam , hogy a 13-15.nap között majd felmegy a hő nem egyforma 36-36.4 közötti.lehet, hogy nincs is peteérésem és azért nem megy fel, már a menses alatt elkezdtem mérni úgy ahogy írtátok és semmi. úgy gondoltam hogy elmegyek egy maszek dokihoz jövő héten hogy mi lehet ennek az oka.mit gondoltok?

Válasz erre Privát üzenet

359. solya82
2007. márc. 22. 20:09

Sziasztok!


Látom nem vagyok egyedül, várjátok néhányan,hogy mi történik pár nap múlva..vagy inkább mi nem..én is igy vagyok, még 3 nap és kiderül, hogy talán esetleg babát várok..már nagyon várom,és nagyon örülnék.de addig még van 3 nap.bár aztán ki tudja,6,5 évig szedtem fogamzásgátlót,és nem tudom meddig lehet hatása..bár miután abbahagytam,köv.hónapban magától pontosan megjött..esetleg volt valaki igy?

358. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 357. - Zsu78)
2007. márc. 22. 19:45

Szia!

Üdv. közöttünk.

Szerintem teljesen normális a höd.

Valakinek alapban magasabb és van akinek sokkal alacsonyabb.

Remélem segíteni fog neked a hömérözés.

Ha lenne valami kérdésed szerintem szivesen segitenek a csajok.)))

meliz)))

357. Zsu78
2007. márc. 22. 19:11
Sziasztok! Még új vagyok itt! Szerintetek az normális, hogy napok óta 36,5 a hőmérsékletem? Mondjuk még pár napom van a peteérésig, így nem kell még leesnie, és emelkednie. Csak furcsa... Köszi a segítséget! Zsu
356. Puszmok (válaszként erre: 355. - Panka2)
2007. márc. 22. 14:56

Hát panka csak találgatni tudunk az biztos :D

Nekem sincs semmi tünetem amúgy nekem szúrkál a pocim...minden nap..meg puffadásom van, de az a mensi első napján is szokott lenni, vmiért én is egy kicsit bízom :DDDDDDDDDDD

355. panka2 (válaszként erre: 354. - Puszmok)
2007. márc. 22. 14:42
Még nem is "kell" érezned semmit DDD De végülis ha belegondolok az ember lánya mindig megérzi ám hogy várandos..csak a tul korai időbe nem egyértelműek a jelek,tehát nem durva hányás stb hogy annyira szembetűnő legyen,csak éppen hogy alig alig)) Pl nekem most ebbe a honapban nagyon síma ügy volt a closti"nem szurt,nem huzodott nem éreztem semmit,nem fáj a mellem,szoval semmi bajom..de azé nekem is vannak apro rezdülések ami "akár" terhességre is utalhatnak...de ezek mensi elött 3-4nappal előfordulnak,mondjuk egy dolgot nagyon furálok magamon,hogy mindig éreztem hogy megfog jönni!!!mindig!!!Még a clostitol is!!Sőőt még csak attol..de most semmi..tényleg semmi..lehet annyira nem bízom benne hogy sikerült,hogy most ér kellemes csalodás..kitudja..
354. Puszmok (válaszként erre: 353. - Panka2)
2007. márc. 22. 13:04
Aranyos vagy nagyon, köszönöm. Én még soha nem voltam babás így nem érzek semmit, hogy lehet vmi vagy nem ...viszont nemsokára minden kiderül, azért én még drukkolok neked... ;)
353. panka2 (válaszként erre: 344. - Puszmok)
2007. márc. 22. 11:40
Szorítok neked drága DDDD Nagyooooon )))))
352. panka2 (válaszként erre: 339. - Lamoni)
2007. márc. 22. 11:39
Lamoni))Köszönöm az írásod,én is olvastam ))én nem mindig ugyan abba az időbe mértem,ezért nem is vlt valos az eredmény,ha minden igaz,jövöhét hétfőn megjön a mensim,és ígérem onnantol mint a kisangyal ugy mérem :DDD Kiprobálom rendesen hogy mi is ez valojában,milyen adatokat tudok meg belőle))Ártani biztos nem ártok vele DDD
351. panka2 (válaszként erre: 349. - Zsuzsa74)
2007. márc. 22. 11:36
Adja az Isten Zsuzsa!!!! Ha végig hőmérőzted a honapodat akkor gondolom tudod hogy mikor volt péd?tehát hogy mikor foganhatott a babád,tehát tudod mennyi idős terhes vagy,ennek tudatában higgy a tesztnek!!!!! Bízzunk benne hogy téved" )
350. panka2 (válaszként erre: 346. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 22. 11:34
Jaj te olyan drága vagy Melízkém ))) Köszönöm hogy bízol benne hogy sikerült a babám ..de hidj nekem,nem először lennék terhes,és szinte biztosan tudom hogy nem vagyok terhes) De azért jolesik a kedveséged)) Köszönöm ))
2007. márc. 22. 11:08
Lányok engem valahogy megnyugtat a hőmérőzés, most legalább is. Tegnapi tesztem negatív lett ( az a szugerált halvány csíkocska nem számít, volt már amikor átvágott. Ebben a ciklusban mérten a hőmet végig. A peteérés előtt szépen lement, majd kezdett felmenni. Jó két hete 37 körül van, délután van amikor felmegy 37,5 fölé is. Egy kicsit még reménykedem, hogy baba van a pocimban. Dokihoz csak egy hét múlva pénteken tudok menni, addig marad a bizonytalanság, vagy a mensi.
348. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 347. - Puszmok)
2007. márc. 22. 10:58

Igen.De ha nem höméröztem volna akkor ez sem tudatosult volna bennem.Hogy valamikor nem is volt p.érésem.Ezek olyan érdekes dolgok.Hihetetlen,hogy az ember mennyire megismeri a saját cikusát.

Mindenkinek más és más. ;-)

347. Puszmok
2007. márc. 22. 10:38

:) ez aranyos, azért tessék venni másikat bármikor kellhet... :)

igen amúgy azt mondják hogy nem minen hónapban van peteérés ez is milyen érdekes...

2007. márc. 22. 10:17
Most nem tudok mérni.Mert eltört és mindig elfelejtek venni másikat.Ilyen tök vagyok.Prszer minden reggel mikor felkelet eszembe jutt.hi-hi
345. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 344. - Puszmok)
2007. márc. 22. 10:16

Kb. 1 éve.Nem valamivel régebb ótta.

Érdekes mert nekem is volt olyan hónapom mikor a hömérö szerint nem volt p.érésem.

De az is izgalmas volt mikor tavaj babásodtam.Igaz nem tartot sokáig.(((

344. Puszmok
2007. márc. 22. 10:01

Nem baj csak pozitívan!!!!!!

Úgyis mindig minden kiderül :DDDDD

Amúgy te régóta hőmérőzöl ugye?

343. 3c3fbabb4e (válaszként erre: 342. - Puszmok)
2007. márc. 22. 09:51

Köszönöm Puszmok!


Olyan ari vagy))))

Tényleg.

De arra gondoltam,hogy a reményt ne adjátok fel,hogy babásodtok.))))

Én is minnél közelebb vagyok a menszihez annál bizonytalanabb leszek.Néha utálom ezért magam.De mindig probálom pozitívan gondolni a dolgokat.Igaz nem mindig sikerül.De hát kinek nincs rossz napja nem igaz?;-)))

meliz

342. Puszmok (válaszként erre: 341. - 3c3fbabb4e)
2007. márc. 22. 09:46
Oh meliz, ha ezzel neked tényleg erőt adok akkor mindig mérni fogom!! Szurkolok nektek nagyon hogy sikerüljön! Igen ez bizti valamilyen védekezési módszer a csalódástól..valahogy én is így vagyok vele... aztán hát majd meglátjuk :DDD egyszer költözünk az biztos!!!!!!!!!!!!!
2007. márc. 22. 09:36

Szia mindenkinek!


Látom mindenki dillemázik,ahogy közeledtek a menszi idöpontjához.

Hiába dolgoznak a hormonok.

Én is ennyire bizonytalan szoktam lenni minnél közelebb vagyok a menszi idöpontjához.Szerintem ezzel probálok védekezni az esetleges kudarctól,hogy esetleg nem jött össze.

De ne felejtsétek,hogy ha nem sikerült akkor újra probáljuk.

Csak idö és mindeannyian átköltözünk a Pocakosokhoz.Igaz nehéz kivárni mert valakinek elöbb lehet költözni mig valakinek sajnos ehez évek kellenek.

Kérlek ne adjátok fel!!! )))

Ti adtok eröt nekem,hogy tovább küzdjek.Szerintem ezzel nem vagyok egyedül.)))

meliz :-)

340. Puszmok
2007. márc. 22. 09:27

Hát nem tudom panka, bizti nem jó hogy nem mindig egy időben méred, én mindig felkelés előtt 3/4-ed 6-kor mérem, mert akkor kelek nap mint nap. Nekem már van egy hónap tapasztalatom azzal kapcsolatban hogy nekem tényleg nagyon visszaesett előtte nap, mikor másnap megjött. Viszont a 37 fokot meg el sem értem, ugyebár azért mert nem volt peteérésem... így ez a hónap más mint az előző :)

Mindegy majd meglátjuk hogy mia szitu, azért addig a drukk az biztos!!!!!!!!!!

339. lamoni (válaszként erre: 338. - Panka2)
2007. márc. 22. 09:00
Az nlcafen a doktornő azt írta a hőmérőzésről, hogy az a lényeg, hogy minden reggel ugyanabba az időpontba kell mérni (pl. mindig fél 7 körül), ébredés után, még az ágyba. Szerintem, ha valaki 2 órakkor kimegy pisilni az még nem befolyásolja a reggeli hőt, de a 2 óra más időpont így lehet, hogy teljesen mást mutat. Én e szerint szoktam mérni. Egyébként megfigyeltem, ha a szokott időpontba mérem, de felkelek és a fürdőbszobába mérem (hogy ne zavarjam a párom, mert a digitális mérő sípol), akkor 1-2 tizeddel magasabb, mint az ágyba betakarózva. Ha szájba méred a pisilés lehet, hogy nem is számít, az a lényeg, hogy a szokott időbe ne kelj fel, amíg nem mérted meg.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook