Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap kezdem az 1 hetes Buchinger kúrát, ki tart velem? :) fórum

Holnap kezdem az 1 hetes Buchinger kúrát, ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 6. 17:26
beteg voltam (nem emiatt) megfáztam, így könnyen legyengültem.... holnaptól újrakezdem... ki kezdi el velem?
2011. jún. 27. 22:57
van persze. lapos has, rágás iránti vágyódás.. sok pisi, mert a gyógytea nálam csalántea formájában jön :) kell a vízhajtó. minusz 1kilo
2011. jún. 27. 20:52
Mára valami fejlemény?
2011. jún. 26. 11:54
minden okés :) kicsit hiányoznak az ízek bevallom hősiesen. meg a rágás iszonyatosan jó és kielégítő valója. :D de amugy jol vagyok. nem szédülök. alszom, aztán ha felkelek mint akit agyonvertek, bár ez nem most kezdődött. :)
2011. jún. 25. 21:44
Hogy vagytok?
2011. jún. 25. 09:30
minden oks ma is, elég jól bírom, bár éheskés néha vagyok, de nem foglalkozom vele túlzottan, és akkor nem lesz idegesítő, nem nagyolom fel a dolgokat.. meg volt a 2.napom is, fallabdáztam kb egy órát voltam pályán. annyi volt most a mozgás
2011. jún. 24. 09:28
nos köszönöm jól vagyok, kilóban nem ment még le semmi, de a hasam laposabb eddig, ezt érzem. meghajtani sem hajtott meg még
77. honeywald (válaszként erre: 76. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 23. 22:38
én kevesebbet ittam ma zöld teát, de vizet sokat, ugyhogy kicsit éhjeskésnek érzem magam, dehát betartom :D és akkor nem lesz gond^^
76. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 72. - Miel77)
2011. jún. 23. 22:03
nem, nem szédültem, de az igazat megvallva én élezem is mert eleve rengeteg zöld teát meg vizet iszom :) szóval nem nagy dolog :)))
75. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 74. - Honeywald)
2011. jún. 23. 22:02
szianyuszi:D
2011. jún. 23. 21:14
úgy érzem magam, mint egy kísérleti nyúl :D
2011. jún. 23. 21:11

nos hippikirálylány nem tudom te hogy érzed magad a 2.nap után.. ugye nekem ez volt az első napom..hasam laposabb.. tornáztaqm ma, inkább erősítőset, rubint rékával. nayon tetszett :D ma izzadtam rengeteget,mert motorozni is voltam és hát oda ugye fel kell öltözni, pláne, h 220 felett is jártam^^ mindjárt vége az első napomnak. hasam laposabb, nem puffandtam fel végre. igen, éhesebb vagyok néha, de pont akor jön rám, amikor éppen kaja idő lesz :) jól vagyok :D

ma reggel mértem maga, 74kiló voltam, holnap reggel is mérem magam, majd leírom.

72. miel77 (válaszként erre: 71. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 23. 19:07

értem :) hát ez ismerős, hogy ha kimarad 1-2 hét mozgás, rögtön feljön pár kg :'(

és hogy megy? Nem szédültél még nagyon meg ilyenek?

71. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 70. - Miel77)
2011. jún. 23. 18:24
versenyszerűen táncoltam 17 évig így muszáj volt mindig odafigyelnem arra, hogy mit eszem.:) mióta abbahagytam a táncot (főiskola mellett nincs időm rá) azóta biciklizem és futok de ha kicsit elengedem magam, simán felugrana 1-2 kg, mert ha nem mozgok könnyen hízom :) ezért figyelek oda az étkezésemre, és ezért iktatok be évi 2-3 alkalommal 1-1 ilyen léböjtöt..
70. miel77 (válaszként erre: 69. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 23. 17:23
És miért diétázol jó pár éve? Semmi nem vált be, vagy amikor abbahagytad mindig visszajött?
69. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 67. - Gubóka)
2011. jún. 23. 17:13

nem hurrogtalak le benneteket ha rám gondoltál :)

csak nekem sok volt így elsőre a negatív hozzászólás. Sokáig kutattam ez után a kúra után is mint minden után amit valaha csináltam, ezért sem értettem , hogy miért kell azon lovagolni, hogy ez nem egészséges, meg így épül le az izom úgy épül le a zsírraktár tőle, mert tudom miről van szó már jó pár éve diétázom...és nem mellesleg én sem vagyok oda a villám diétákért, de meg is írtam pár hozzászólással ezelőtt, hogy miket eszem és miket fogok ez után a kúra után, szóval szerintem így semmi butaság nincs benne...:)

68. honeywald (válaszként erre: 67. - Gubóka)
2011. jún. 23. 16:10
van még valamennyi t**bo diétás porom..arra gondoltam h utána azzal folytatom, az is max egy hét lenne.. az meg ugye óvja az izmokat, csupa fehérje... meglássuk mi lesz belőle :) de mopndtam, h beszámolok mindenről :) eddig még tök jól vagyok, friss finom minden :D
2011. jún. 23. 16:08
ez mar nem aggodas, a Te hozzaallasoddal nincs is baj, csak azzal ha valaki nem ert valamihez, es nem fogadja el azok véleményét akik mondjuk utanna neztek a temaba es ezert le vagy hurrogva h csak beszolsz kozbe nem :)
66. honeywald (válaszként erre: 64. - Gubóka)
2011. jún. 23. 16:06
nem is két hét... :D de nyugi már, édes vagy hogy így aggodsz, de nekem is van eszem, nem fogom magham töünkreteni, ha nem menne.. amugy unokatesom is csinált vmi hasobnlot, és fogyott tőle, és semmi baja.
65. honeywald (válaszként erre: 61. - Gubóka)
2011. jún. 23. 16:05

elhiszem :) igazat adok neked.


inkább most menjen ki ezzel a vitamin belőlem, mintsem a semmi vitaminombol fogyjak ki és jol lebetegedjek. most elég erős vagyo ehhez

2011. jún. 23. 16:05
sokkal nehezebb visszaepiteni mint emgtartani. hany ember thallottal h ket het alatt komplett kockahasat epitett magara? :))
63. honeywald (válaszként erre: 59. - Gubóka)
2011. jún. 23. 16:04
elhiszem, h eltűnik az izom, de visszahozható... ésszel kell diétázni..egylértelmű, ha legyengülök nagyon, vagy ilyesmi, abbahagyom... nem vagyok hülye azért :)
2011. jún. 23. 16:03
jah es amit bevittel vitaminokat a lebojt kuraval ki is mososd
61. Gubóka (válaszként erre: 60. - Honeywald)
2011. jún. 23. 16:03

nem veszekedni akarok elhiheted, de olvass utanna elfogy. atalkul.


en egyszer lefogytam mert nem ettem, depreszzos voltam na hat rajtam egy csepp izom se volt, pedig elotte ki volam gyurva. tapasztalatbol beszelek nem a levegobe..

2011. jún. 23. 15:59

MINDEKI OLVASSA EL!!!!!

Csajok!!!!!!!!!! ne rohanjunk fejjel a falnak kérlek titeket! előszőr is én honapok óta gyűjtöm a vitamint a szervezetemnek, nagy mennyiségben, amikor ahonnan csak tudom..

KIZÁRÓLAG csak ezért kezdem el... torna ügyben én csak a lightosat fogom csinálni, amíg bírom. egy kis zumba, egy kis kardio aerobic. mivel alacsony a kalóriabevitel, így igen, legyengülhetek.

Van nagyon jó C-vitamin tablettám, amiben még Cink is van, ami tökéletes a májnak, vesének, izomnak és bőrnek.

ezenkívűl mivel napi 5x-is étkezésről, illetve ivásról van szó, így az anyagcsere nem fog lelassulni.

éljen a citromos víz! csupa vitamin és zsírbontó hatása van a citromnak.

én sem hiszem el igazán, h izomból lehet nagyon fogyni,. max összeesik az izom vmennyire. de nem fogy el :D

2011. jún. 23. 15:59

amugy meg az egesz alapja az, hogy ehezel. mi az ami a legtobb energia van? amihez a legtobb energia kell h mukodjon? izom..ezert a szervezet az izmot energiava alakitja.


ha ez nem igy lenne hanem ahogy te mondod akkor az lenne h h hupsz nem eszem 3 hetig es ott lenne aszep izmocska. érdekes h ez nem igy mukodik..


jajj istenem h egyes emebrek KÉPTELENEK elismerni ha valamit rosszul tudnak, és emg reklamozzák is

2011. jún. 23. 15:57
ezt egy testepito oldalrol masoltam be. jajj szegeny testepitok is csak tevhitekben elnek??szegenyek..végulis aki a testebol élm, h formalja versenyzik az sz*rt se tud uyge?
2011. jún. 23. 15:56
A nem kielégítő táplálkozás azonban MINDIG izomvesztéshez vezet, aminek egyenes következménye a zsírvesztés leállása, sőt a zsír tárolása. Fogyni (zsírból) csak hosszú távú munkával és diétával lehet, a minimális eredmény 12 hét, de kövér embereknél évekre kel tervezni.
56. miel77 (válaszként erre: 53. - Bd55e3f068)
2011. jún. 23. 15:50

ja és még annyi, hogy sztem ilyen kúrákkal pont az anyagcserét lehet lelassítani, tönkrevágni

Amilyen nehéz izmot építeni, olyan könnyű elveszíteni, ez tény!!

55. miel77 (válaszként erre: 51. - Bd55e3f068)
2011. jún. 23. 15:48
Szóval akkor az elméleted szerint, ha egész nap fekszem az ágyon, és iszogatom a fogyi teát akkor szépen fogy a hájacskám? és semmi izmot nem fogok veszteni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook