Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap kezdem az 1 hetes Buchinger kúrát, ki tart velem? :) fórum

Holnap kezdem az 1 hetes Buchinger kúrát, ki tart velem? :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
24. honeywald (válaszként erre: 17. - Bd55e3f068)
2011. jún. 22. 17:07
beszámolunk :)
23. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 22. - Bd55e3f068)
2011. jún. 22. 12:31

2-3 litert iszom még mellette, és 1 órát edzek mindennap.

Épp nyaralni készülünk ezért választottam a porlevest :) mert így egyszerűbb :) 6dl vízbe tettem a port... de hát szerintem elég annyi, hogy 1 normál adag leves :)

22. bd55e3f068 (válaszként erre: 21. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 22. 12:25

Akkor azért nem készületlenül csöppentél bele :)

Ha egészséges, könnyű és kevés étellel állsz vissza, én sem hiszem, hogy gond lenne. Gondolom, azért nem vagy bugris a témában, ha ilyenre "vetemedtél" ;)

Én mondjuk annyit biztos másképp csinálnék, hogy frissen főznék levest.


Egy leves hány deci lesz? Mennyi víz kell még kiegészítésnek?

21. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 20. - Bd55e3f068)
2011. jún. 22. 11:41
2 hónapja már szinte csak zöldséget és gyümölcsöt ettem :) ez szerintem egész jó rákészülés :) Nem tudom, hogyan kell visszaállni, de szerintem ha mértékletesen és egészséges ételekkel állsz vissza a szilárd étel evésre :) akkor abból nem lehet baj:)
20. bd55e3f068 (válaszként erre: 18. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 22. 11:32
A rákészülés alatt milyen étrendet követtél és mennyi ideig? Utána mennyi idő a visszaállás?
19. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 16. - Honeywald)
2011. jún. 22. 11:10
juhúú :) hajráhajrá, írtam neked privátmailt!
18. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 17. - Bd55e3f068)
2011. jún. 22. 11:08
őszintén szólva, teákból meg gyümölcslevekből készültem normálisan :) levesekből minőségi por levest vettem :DD olyat amiben nincsen tészta és kevés kalória van bennük, néztem cikket Buchinger-ről, és ott az volt, hogy 250 kcal-t engedélyez a diéta naponta, kiszámoltam a gyümölcs levek kalória tartalmát :) így megnéztem,hogy mennyi kcal lehet 1-1 leves :) mindegyik amit vettem 100-150 kcal között mozog :) szóval nem izgulok, hogy ezzel szabályt szegtem, spárga helyett póréhagyma levest vettem, kelbimbó helyett meg brokkolisat :)
17. bd55e3f068 (válaszként erre: 8. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 22. 07:38

Akkor hajrá! :)

A spárgát lecseréled, mert most már nem igazán lehet venni. A levest hogy készíted el? Milyen étrenddel készültél a kúrára? A visszatérő diétára A vége felé használt zöldségeket fel lehet használni hozzá, nem?

Az egész hét alatt nem tudok "veletek" lenni, mert elutazok, de kiváncsi vagyok.

2011. jún. 22. 06:49

Tehát mindeni:

hippikirálylány és én megcsináljuk ezt a diétát (bármi baj adódik abbahagyjuk)

és minden este beszámolót írunk az aznapi dolgokról!

Ma kezdjük (szerdán). Rajtam van több felesleg is, ugyhogy ebből a szempontból különbözünk. Feltankoltam magam vitaminokkal már honapok ota, ugy h nem félek belevágni! :)

15. honeywald (válaszként erre: 12. - Gubóka)
2011. jún. 22. 06:47
a káposztaleves-diéta az egy vicc
14. honeywald (válaszként erre: 11. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 22. 06:47

veled tartok!

én szervezetem az elmult honapokban fel lett tankolva rengeteg vitaminnal, szoval csináljuk ketten! bármi problémánk adódik, leírjuk!

akkor hajrá mától

13. Evawitch (válaszként erre: 12. - Gubóka)
2011. jún. 21. 19:38
Lenmagot én szoktam enni, sokszor észrevettem béltisztító hatását. :)
12. Gubóka (válaszként erre: 11. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 21. 19:27

kivancsi vagyok.


anyukam anno a kaposztalevest cisnalta es majdnem korhaz lett a vege, epdig abba tobb kaloria van, azert reagaltam igy, rossz volt nezni :S


en meregtelenitesre teat szoktam inni, meg lenmagot kell enni de azt nem probaltam még.

11. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 10. - Gubóka)
2011. jún. 21. 19:25
Egyezzünk meg, én leszek kísérleti nyúl és igyekszem mindennap beszámolni , hogy milyen a kúra és hogy bírom, cserébe pedig te nem aggódsz ennyire :) áll az alku?
10. Gubóka (válaszként erre: 9. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 21. 19:22

nem kiemelni akartam reszltetet, nem bantasbol irtam. de ez egy nagyon drasztikus módja a meregtelenitesnek.


nehogy már azért kelljen bocsánatot kérnem, mert mikor olvastam az jutott eszembe h inkabb megprobalom lebeszelni azt aki ezt jonak tartja h ne legyen baja...:)

9. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 6. - Gubóka)
2011. jún. 21. 19:15

Örülök, hogy kitudsz emelni részeket :) én is tudom, hogy kell lassan és egészségesen fogyni.


Nincs rajtam súly felesleg már, max 2-3 kiló, tehát nem fogyás miatt csinálom, hanem mert úgy érzem szükségem van rá :)

8. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 7. - Bd55e3f068)
2011. jún. 21. 19:14
Nos szüneten vagyok :) szóval nekem megfelelő az időpont!
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - C12cd2b1c1)
2011. jún. 21. 18:53

Húha, ez nagyon kemény. Szerintem ezt szabadság alatt érdemes próbálni, vagy legalább is inkább csütörtökön, pénteken kezdeni (átlagos munkarend mellett), mert akkor pihenőnapra esik a krízisnap. Én nem vagyok ebben tapasztalt, de ilyen szigorú és viszonylag hosszú léböjt mellé már ajánlott beöntést is csinálni, mert azzal a fejfájástól kezdve sok egyéb rosszulléti panaszt ki lehet küszöbölni, vagy mérsékelni.

Én 3-4 napnál hosszabb kúrával nem próbálkoznék házilag. Nem véletlen az a kis sor "szigorúan orvosi felügyelet mellett!"

2011. jún. 21. 18:36

amugy rija is amit bemasoltal, ÉLETMODVÁLTÁS !!


inkabb legyen lassu de tartos, mintsem az ember egeszsege menjen tönkre szerintem...

2011. jún. 21. 18:35

ez nagyon keves taplalaek, és az egy het alatt 5kg irrealisan sok!!!


az egeszseges fogyas a heti fél-1kg kozott van.


ennyi kilot igazabol az ember izombol fogyhat le iylen rövid ido alatt... nagyon nem eri meg..gondoljatok bele,


mit ersz ha keevsebb vagy 5kgmal de nem zsirbol hanem izombol fogyod?


ne csinaljatok szerinem

2011. jún. 21. 18:25
baj nem lehet. próbáljuk ki!
2011. jún. 21. 18:18
Ezt kipróbálnám, tetszik is, a béltisztító hatása miatt, de nem tudom, rosszul lennék-e melóhelyen ettől.
2011. jún. 21. 18:15
bocsi a hirdetéseket nem akartam bemásolni :(
2011. jún. 21. 18:14

kisebb normál nagyobb

Címoldal / Fogyókúra & fitnesz

Egy hét alatt 5 kiló mínusz a Buchinger-kúrával!

Ha szeretnél fogyni és egyben méregteleníteni is, válaszd a Buchinger-léböjtkúrát, szigorúan orvosi felügyelet mellett!

Szerző: Debreceni Andi

Forrás: Femina.hu

2011. június 14.

hirdetés


Ha már fogyókúrára adod a fejed, válassz olyat, amely nemcsak a felesleges kilóktól szabadít meg, hanem még salaktalanít is.


A Buchinger-kúrával pontosan ezt a hatást érheted el, mert így nemcsak megszabadulsz a szükségtelen kilóktól, hanem még a szervezetedet is felfrissítheted.

A módszer lényege

A legjobb vízhajtók

Ecet »

Bodza »

Grépfrút »

Spirulina »

Kukorica »

Paszternák »

Kökényvirág »

Természetes vízhajtók »


Tulajdonképpen egy klasszikus léböjtkúráról van szó, amely egyben az egyik legismertebb intenzív méregtelenítő kúra. Az erősen csökkentett tápanyagbevitelnek köszönhetően a szervezet a saját tápanyagraktárait kezdi el lebontani, és ennek következményeként fokozódik a kiválasztás folyamata is. A kúra alatt elért súlyvesztés általában tartós, mert a böjtöt jó esetben életmódváltás is követi.


A Buchinger-kúrával a testsúlycsökkenés mellett egyúttal salaktalaníthatsz is, vagyis úgymond karbantarthatod az egész szervezetedet.


1.nap

Reggeli: két csésze zöldtea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: két csésze gyógytea citrommal és mézzel ízesítve.

Ebéd: répából készült leves, zöldség nélkül.

Uzsonna: 3 dl friss narancslé.

Vacsora: spárgaleves, zöldség nélkül.

2. nap

Reggeli: egy csésze fekete tea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: két csésze gyógytea citrommal és mézzel ízesítve.

Ebéd: karfiolleves, zöldség nélkül.

Uzsonna: 3 dl friss almalé.

Vacsora: brokkolileves, zöldség nélkül.

3. nap

Reggeli: két csésze gyümölcstea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: 3 dl szőlőlé.

Ebéd: krumplileves zöldség nélkül.

Uzsonna: 3 dl friss narancslé.

Vacsora: répaleves, zöldség nélkül.

4. nap

Reggeli: két csésze zöld tea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: két csésze zöld tea citrommal és mézzel ízesítve.

Ebéd: paradicsomleves tészta nélkül.

Uzsonna: 3 dl 100%-os baracklé.

Vacsora: hagymaleves, zöldség nélkül.

5. nap

Reggeli: két csésze fekete tea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: két csésze gyümölcstea citrommal és mézzel ízesítve.

Ebéd: karalábéleves, zöldség nélkül.

Uzsonna: 3 dl természetes bodzaszörp.

Vacsora: krumplileves, zöldség nélkül.

6. nap

Reggeli: két csésze zöld tea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: két csésze gyógytea citrommal és mézzel ízesítve.

Ebéd: hagymaleves, zöldség nélkül.

Uzsonna: 3 dl friss almalé.

Vacsora: kelbimbóleves, zöldség nélkül.

7. nap

Reggeli: két csésze zöld tea citrommal és mézzel ízesítve.

Tízórai: két csésze gyógytea citrommal és mézzel ízesítve.

Ebéd: zöldborsóleves, zöldség nélkül.

Uzsonna: 3 dl friss narancslé.

Vacsora: spárgaleves, zöldség nélkül.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook