Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap fogyókúrába kezdek, velem tart valaki? fórum

Holnap fogyókúrába kezdek, velem tart valaki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
169. depirinko (válaszként erre: 168. - Melcsi21)
2010. okt. 25. 21:00
Szia Melcsi! Már kezdtem elveszíteni a reményt, hogy valaki még jelentkezni fog. Örülök, hogy ha nem is volt diplomaosztód, otthon megünnepeltétek. A két aranyos tündérkéddel biztosan sok élményben volt részed a nyáron. Én még nem értem el az "álom" 62 kg-ot, egy ideje 64,4 és 65,2 kg között ingázom. Már nem tartom olyan szigorúan a diétát, de ha itt marad az sem baj. Erre viszont nagyon kell vigyáznom. A gyógyszereim egy részét megfeleztem, és így is jó a vérnyomásom, az izületeimmel sincs annyi gondom. Mivel még mindig nem találtam állást, szeptemberben beültem az iskolapadba. Sajnos a Munkaügyi Központon keresztül nem sikerült, de belekezdtem egy két éves esti logisztikai ügyintézői képzésbe. Egyelőre nagyon élvezem a tanulást, igaz, így 50-en túl már nehezebben megy a fejembe a "tudomán".
168. melcsi21 (válaszként erre: 167. - Depirinko)
2010. okt. 25. 20:19
Szia Depirinko! Olyan sok minden történik velünk, nehezen kerülök a géphez. Sajnos nem volt iskolai diplomaosztóm,mert nem nyomtatta ki a tanulmányisom az oklevelemet. Nembaj, itthon viszont annál ünnepélyesebben fogadtak. Én ahogy múltkor is írtam elkezdtem a gastroyalos zsírégetést, mostmár 4 hónapja csinálom eddig 14 kg tudtok magam mögött. Sajnos azért csak ennyi, mert nyáron két esküvőn voltunk és egy teljes ellátásos nyaraláson is, ahol óvatosan, de azért sikerült melléennem. Neked már biztos sikerült azt az 5 kg is leadnod. Gratulálok hozzá!
167. depirinko (válaszként erre: 166. - Melcsi21)
2010. júl. 3. 21:00
Melcsi! Gratulálok az államvizsgádhoz. Le a kalappal, hogy két kisgyerek mellett ilyen remek eredményt tudtál elérni. Legyél biztos benne, hogy a nyelvvizsga bizonyítványod is időben megérkezik, akkor teljesül, és ünnepélyesen átveheted a diplomádat. Megérdemled! Aztán majd biztosan az elmaradt nyaralást is tudjátok pótolni. Most már, hogy túl vagy a nehezén, a fogyókúra is sikerülni fog. A futás kifejezetten jó lesz.
2010. júl. 3. 14:04

Sziasztok!


Örömmel tudatom, hogy le államvizsgáztam, nehéz szülés volt, de sikerült (4-es lett). Jövő héten pénteken lesz a diplomaosztó ünnepség, de ha addig nem érkezik meg a nyelvvizsga bizonyítvány, nem vehetek részt rajta.

Bbibe köszi a kérdésed, nálunk már tombol a nyár, voltunk is a balcsin, csak sajnos szennyvíz került az ivóvízbe, így nem mertem a gyerekek miatt kockáztatni és inkább hazajöttünk 2 nap után. 1 hetes nyaralásból lett 2 nap. Nem baj inkább az egészség, mint 1 hét után betegeskedjünk. Két nappal ezelőtt lementünk, hogy végre fürödjünk is ebben a nagy melegben és még mindig nem lehetett kezet se mosni a csapvízzel. Viszont jót pancsoltunk a Balcsiba. A fogyókúra nálam így most állt, se nem híztam, se nem fogytam. Jövő hétre megrendeltem a gastroyalos shakes menüt. Majd meglátjuk mennyire használ nekem. A párom mondta, hogy mostmár nekilátunk futni is esténként, nem kell tanulással tölteni az időnket.

Depirinko nagyon gratulálok neked, nagyon ügyes vagy. 8 kg fogyás az nagyon sok! Bárcsak én is elmondhatnám ezt hamarosan!

165. depirinko (válaszként erre: 163. - Bbibe)
2010. júl. 2. 21:08

Bbibe, remélem, mielőbb sikerül rátalálni valami szuperjó lakásra, elfogadható áron. A munkahellyel kapcsolatban az a helyzet, hogy az alkalmazottja még nem mondott fel, de talán elmegy.(Hát, ez nem éppen egy biztos dolog). Ha elmegy, akkor augusztustól mennék dolgozni. De közben én a Munkaügyi Központban jelentkeztem irodai asszisztensi képzésre, ami július végén kezdődik. Úgy egyeztünk meg, hogy ha sikerülne, akkor februártól mennék hozzá, és esetleg közben besegítenék. De ha találnék jobb helyet, mehetek oda (ő csak minimálbért tudna fizetni, munka meg rengeteg). Szóval nem tudom, mi lesz belőle.

Egyébként az elmúlt héten csak fél kilót fogytam, de ez is jó. Csak az a baj, hogy nem tornázok, a mozgás napi 2-5 óra kerti munka. Az meg ugye a hasizmokat nem annyira mozgatja meg. A bőröm meg ha így haladok, 1-2 számmal nagyobb lesz, mint én. ;-))

Neked ez a 3 kiló négy hét alatt remek, azt mondják az okosok, hogy az ideális súlycsökkenés heti 0,5-1 kiló. Állítólag ha több megy le, az nem zsír, hanem izom. Szóval csak így tovább.

164. bbibe
2010. júl. 1. 17:08

Depirinko, mi van a melóval? Lett a végén?

Albi még mindig nincs! Tiszta ideg vagyok tőle! Pinklady Hogy álsz a mozgással? A hajad még tetszik neked ugye?

Melcsi21, sulival mi van? Ugye már tombol nálad a nyár? :D

163. bbibe (válaszként erre: 160. - Depirinko)
2010. júl. 1. 17:02
Nagyon ügyi vagy! Hűűű de tudlak irigyelni! :D Én Júni 7 óta fogytam 3 kilót kb. Remélem nem megy vissza! Annyira ügyes vagy! Nemtok mit írni, annyira örülök neked! Amúgy jövőhét Szerdától nyaralok 4 napig! Eddig suli intézésem volt! Nyár van hivatalosan is!
162. depirinko (válaszként erre: 161. - 12eea710ce)
2010. júl. 1. 14:30

Szia Pinklady! Köszi a dicséretet és a biztatást. Ez a hét egy kicsit kevesebb csökkenést hozott, csak fél kilót, de én ennek is örülök. Úgy látszik, a hétvégék nem mindig diétásak lesznek. Most Lászlót köszöntöttünk, a jövő hét végén megyünk a lányomékhoz. Persze ő azért egészségesebben főz, de kalóriaszámlálás nem lesz. De még így is jól haladok, 2 hónap alatt leadtam több mint 8 kilót. Már csak 6,5 kiló van hátra!

Ti hogy vagytok?

161. 12eea710ce (válaszként erre: 160. - Depirinko)
2010. jún. 29. 10:32

Szia!

Nagyon ügyes vagy!!!! :-))

1,6kg az nem semmi egy hétre!!! CSak így tovább!!!

2010. jún. 25. 09:09
Halihó, merre vagytok? Talán már nyaraltok? A súlyom az elmúlt egy hétben l,6 kg-ot csökkent. A testmozgást még mindig csak tervezem :-(((
2010. jún. 22. 10:47
Sziasztok! Már nem kéne egy ideig eső, mert minden tocsog a víztől. Vasárnap kihagytam a diétát, mert Apukámnál voltunk. Igaz, a reggeli és a vacsi aszerint volt, a tízórait és az uzsit kihagytam. de ebédre palócleves és túrós palacsinta volt, jó zsíros háti túróval. Azért remélem, ezen a héten fogyok.
158. 12eea710ce (válaszként erre: 157. - Depirinko)
2010. jún. 21. 12:42

Szióka!


Nem nagyon gépezek mostanság a jó idő miatt. De most hogy ismét tél van itt vagyok :-))

2010. jún. 18. 08:30

:-((( Ma reggel 70,3 kg voltam, 30 dekával több, mint múlt héten csütörtökön! Nem tudom, mi lehet az oka. Igaz, amikor 2004-ben fogyóztam, akkor is voltak ilyen hetek, amikor egy kicsivel több voltam, mint előtte. Nem tornázom ugyan, de a kertben lehet "zsírt égetni", én pedig az elmúlt egy hétben napi 4-5 órát töltöttem kint.

Pinklady, hol vagy? Hogy vagytok?

Bbibe, remélem, sikerült jó albérletet találnod.

Képzeljétek, az este felhívott egy falubeli hölgy, akinek már telefonáltam, hogy munkát keresek (könyveléssel foglalkozik), és megbeszéltük, hogy ma este 6-ra megyek hozzá, és megbeszéljük, hogy tudna-e nekem munkát adni,

156. melcsi21 (válaszként erre: 149. - Bbibe)
2010. jún. 17. 22:43
Nehéz jó albérletet találni, de ha kitartó vagy biztos sikerülni fog. Sajnos nem tartok 2 kg mínusznál még, de este 6 után már semmit nem eszek és ennek nagyon örülök, hogy meg tudom állni.
155. melcsi21 (válaszként erre: 148. - Depirinko)
2010. jún. 17. 22:41
Ebből a szempontból nem irigyellek, biztos sok munka van a földeken, viszont nagyon jó, hogy saját magad meg tudod termelni a zöldségeket és a gyümölcsöket. A cukkinit én is imádom :-)
154. bbibe
2010. jún. 17. 09:25
Minden Hétfőn a fogyi verseny miatt! :D Bizti jót mutat a mérleged! Nem kell izgulnod!
153. depirinko (válaszként erre: 151. - Bbibe)
2010. jún. 17. 09:15
Ügyes vagy! Az átlag így is 1 kiló. Milyen gyakran méred a súlyodat? Én minden csütörtökön, de a mai nem sikerült, mert lemerült az aksi a mérlegemben. Így izgulhatok holnapig.
152. 12eea710ce (válaszként erre: 151. - Bbibe)
2010. jún. 16. 19:13
Nagyon gratula!!! Ügyes vagy!!! Büszke lehtesz, ez már azért eredmény! Csak így tovább!!!!!!!!
151. bbibe
2010. jún. 16. 11:47
Most csak 1 kiló minusz! Mérlegelés után! Múlt hét Hétfőn volt a hivatalos mérlegelés. De centiben megint fogytam 2 cm! Kilóba még mindig úgy fogyok, hogy minusz 2 kiló aztán plussz 1 kiló! De centikbe király vagyok! :D
150. 12eea710ce (válaszként erre: 149. - Bbibe)
2010. jún. 16. 11:42
Te a fogyással hogy állsz?
149. bbibe
2010. jún. 16. 10:10
Na hali csajok! Élek ám! Melcsi tök jó, hogy 1 kilóval kevesebb, de mire írom az már tuti 2 kiló lesz! Bocsi mindenkitől ugyekszek lenni, de mátol elkezdek albit kereseni! Remélem sikerül találni! :D
148. depirinko (válaszként erre: 146. - Melcsi21)
2010. jún. 16. 08:49
Szia Melcsi! Az elmúlt hét a "mezőgazdaság" jegyében telt, sokat voltam kint a kertben, így csak néha kukkantottam be ide, épp egy pillanatra. Most már örülök, mert lassan nem csak a piacról lehet beszerezni a zöldséget, gyümölcsöt, hanem a kertből is. Már az összes borsót leszedtem, raktam a mélyhűtőbe is. Volt már egy cukkini is, de azt a fiamnak adta, hogy vigye el, és készítsen magának belőle valamit. Már szedtem piros és fekete ribiszkét is, de a meggyre sajnos még várni kell. De a paradicsom és a paprika még mindig nagyon hiányzik (főleg a paradicsom), a fóliások azért a kertinek poros nyomába se léphetnek.
147. Gema
2010. jún. 15. 23:39
Szívesen veled tartanék, de félő, hogy akkor a héten már repülve közlekednék.
2010. jún. 15. 23:23
Mindenki eltűnt?! Depirinko, Bbibe hol vagytok?
2010. jún. 11. 19:07

Sziasztok!

Lányok ügyesek vagytok a fogyással kapcsolatban! :-)

Bbibe gratulálok a vizsgádhoz! Köszönöm szépen a "receptet", majd próbálkozom vele.

Képzeljétek a közelgő szülinapom alkalmából kaptam a férjemtől egy spinning biciklit. 1 évvel ezelőtt jártam spinning órákra, így tudom milyen feladatokat kell vele csinálni, ahhoz, hogy valami látszata is legyen. Olyan meleg van itthon, hogy 20 perc után majd meg halok, ömlik rólam a víz és szédülök. Próbálom az időt növelni, lassan és csak tudok majd 1 órás edzéseket végezni, mégcsak a 2. napnál tartok. Egy hete mértem magam és nekem is 1 kg-val kevesebbet mutat a mérleg (3 különböző helyre tettem a mérleget és úgyis mértem magam, hogy jól látok-e).

144. depirinko (válaszként erre: 143. - Bbibe)
2010. jún. 11. 15:32
Remek! Biztosan jól sikerült. Akkor most már minden oké!Lehet pihenni. Ilyenkor nyáron az a jó, hogy sok friss zöldséget tudunk enni. Én paradicsomfüggő vagyok, alig várom, hogy teremjen a kertben, addig is veszem a primőrt a piacon. Már láttam a kertben cukkinit is. Az elmúlt egy héten én is fogytam 1,10 kilót.
143. bbibe
2010. jún. 11. 09:20
Meg van az összes vizsgám! Vakáció van! Na ez gyerekes volt! És fogyok! De lehet csak vizet izzadok! Hogy álltok?
142. Zsuccy (válaszként erre: 138. - Bbibe)
2010. jún. 8. 16:16
Megkaptam köszönöm szépen ma kezdem el:)
2010. jún. 8. 11:11
Sziasztok! Benéztem, ma már jól kidolgoztam magam a kertben, és a kenyeremet is megsütöttem. Bbibe, sikerült a vizsgád? Remélem, nem nagyon szőröznek a vizsgáztatók.
2010. jún. 7. 21:18

Sziasztok!

Bbibe drukkolok a holnapi vizsgádhoz! Ügyi vagy a fogyással, elküldenéd nekem is az edzésterved, hátha rajtam is segít. Előre is köszönöm!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook