Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol tudom visszanézni, hogy eddig milyen oldalakat néztem meg?Lehetséges ez egyáltalán?Azért kérdezem, mert találtam pár hónapja egy jó cikk fórum

Hol tudom visszanézni, hogy eddig milyen oldalakat néztem meg?Lehetséges ez egyáltalán?Azért kérdezem, mert találtam pár hónapja egy jó cikk (tudásbázis kérdés)

2008. okt. 23. 22:21
Google Toolbar.
2008. okt. 23. 21:41

Szia,

Mozilla böngészőnél: menüsor->előzmények->minden előzmény megjelenítése.Ha eddig nem törölted őket akkor jó régi oldalakat is megtalálsz majd pontosabban az összeset ahol eddig jártál:)

Explorer-nél pedig ha nincs a menüsorban az előzmények fül,akkor az eszköztárban be kell kapcsolni és utána már sima:)

2008. okt. 23. 21:39
köszi
2008. okt. 23. 21:34
Elvileg ctrl+h-val, egyszerre lenyomva.
2008. okt. 23. 21:34
Az adatlapodon, ráklikkelsz az interaktivitásra, és ott van, hogy az eddigi fórumhozzászólások, abban megtalálod.
2008. okt. 23. 21:33
Fent a fejlécben van olyan, hogy előzmények. Ott próbáld meg....
2008. okt. 23. 21:32
Hol tudom visszanézni, hogy eddig milyen oldalakat néztem meg?Lehetséges ez egyáltalán?Azért kérdezem, mert találtam pár hónapja egy jó cikket

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook