Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hol találok Pécs közelében kineziológust? fórum

Hol találok Pécs közelében kineziológust? (beszélgetős fórum)


2009. jan. 24. 14:04
szia!Én Animához járok,és megbízható,nagyon jó munkaerő! Ha gondolod dobj egy üzit,megadom a számát!:)
5. favali (válaszként erre: 1. - Df407f1c2a)
2008. okt. 26. 09:19
Szia ! nekem a Makay Juditot ajánlották, én is tervezem, hogy felkeresem. Ha a googléba be írod a nevét, kiadja, a telefonszámot és a címet. Ha felkerested, írsz a tapasztalatodról?én kicsit messzebb lakom.
2008. júl. 24. 13:10
Pécsen a Király utca közepén van a központjuk, ott többet megtudhatsz, sőt előadások és más rendezvények is vannak. Sanos telefon számot nem tudok remélem segít ez is megtalálni.
2008. márc. 19. 20:31
Csobánné Váczi Sarolta. Ennyit tudok, szerintem megtalálod, ha keresed. A vasútállomás közelében van egy Ökonet depó, ott tudnak róla több felvilágosítást adni. Ha kéred, ki tudom nyomozni a telefonszámát.
2. pedit72 (válaszként erre: 1. - Df407f1c2a)
2007. nov. 13. 09:41
Szia én is Pécsi vagyok. Nagyon sokat nyomoztam és tavaly jártam egy kineziológusnál Kertvárosban. Őt sajna nem ajánlom mert egy kicsit más volt mint amire számítottam, azt hiszem pszichotronikával vagy valami ilyesmivel is folglalkozott ez számomra kicsit fura volt. Van egy hölgy az Ágoston tér környékén majd ha még aktuális akkor megpróbálom megtudni a számát.
2007. nov. 9. 19:19
Nagyon szeretnék kineziológushoz menni,fontos lenne de nem találok sem Pécset, sem a környékén,ha tud valaki segíteni megköszönném.....Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook