Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hol itt az igazság...? fórum

Hol itt az igazság...? (beszélgetős fórum)


11. salabakter (válaszként erre: 3. - Szilvia.21)
2008. dec. 1. 07:34
De könyörgöm,így élni 100x súlyosabb büntetés,mintha ő is meghalt volna.Akarja,nem akarja,most már viseli a tettének következményeit,nem úgy,mint aki pár évvel megússza!
2008. okt. 26. 01:22
odaát...ők biztos tudják mi miért van úgy ahogy van....legalábbis gondolom. De számomra tény hogy nincs igazság a Földön!
2008. okt. 20. 12:08
igazság nem volt soha és nem is lesz!
2008. okt. 20. 04:57
Talán, majd a lelkiismeretük .. : (
2008. júl. 9. 08:00
Nem tudom.
2008. máj. 22. 22:13
bocs: keveset
2008. máj. 22. 22:12

Sziaszok

És az alsóőrsi motoros halál? 3 ember halt meg ártatlanul egy köcsög opelos miatt,aki előzött mint állat, és ugye szembe jött, szabályosan 2 motor, 3 utassal..Állítólag ő is keveet kapott!!

4. 80ASIQ (válaszként erre: 2. - Mandella)
2008. máj. 22. 22:04

Én fel is húztam magam derekasan! Papp Gergely ment Írországba? Ő mondjuk kívülálló, de jómagam a nőt is meg a férjét is lecsaptam volna! Egyszerűen nem értem, hogyan élhetnek ilyen emberek!

Aztán az a motoros! Még szerencse, hogy tényleg maradandó sérülést szenvedett! Talán nem olyan nagy baj, hogy örülök a bajának! Lehetett volna nyomorékabb is!

3. Szilvia.21 (válaszként erre: 2. - Mandella)
2008. ápr. 28. 17:50

Igen,arra számított,hogy majd igy mégjobban enyhitést kap!De kérdem Én,egy másik ember meghalt az Ő hibájából akkor miért akar kibújni az itélet alól?Még Ő sajnáltatja magát?Ez háborított fel,hogy arra számitott majd igy enyhitést kap!És nem fogadják el tovább mennek.Egy ártatlan ember meghalt Ő meg biroságról biróságra jár,hogy ne kelljen ülnie emiatt.


Lehet,hogy jobb is,hogy nem láttad,mert nagyon szomorú és egyben felháborító!

És még a feleség volt felháborodva,hogy bennt van 2gyerek!Igen?Két ártatlan kis gyermekek meg halálra gázoltak amiért épp ebédelni siettek.

Ráadásul CSAK 3évet kapot ami a legelszomorítobb szerintem.

2. mandella (válaszként erre: 1. - Szilvia.21)
2008. ápr. 28. 17:10

Szia. Igen, én is láttam ezekről az emberekről a riportokat, legfőképpen a motoros története háborított föl (az ír gázolós sztorit csak fél füllel hallottam...).

Szóval elhiszem, hogy megbánta, de:

1. igazat adok a bírónőnek, aki azt mondja, hogy mivel ott volt a kamera, valszeg szándékos száguldás volt, mert kíáncsi volt, hogy mi lesz....

2. amikor az ítélethirdetés után megszólalt a bűnös, az életben maradt motoros, azt mondta, nincs megelégedve az ítélettel, mert a bíróság nem vette figyelembe, hogy maradandó sérüléseket szenvedett... döbbenet! hiszen saját magának okozta azokat, feleljen a tetteiért. És örüljön, hogy ennyivel megúszta.


(lehet, jobb is, hogy nem kláttam az ír pasit és a feleségét, mert akkor aztán még jobban felhúztam volna magam)

2008. ápr. 28. 16:54

Sziasztok!

Engem nagyon felháborít az,hogy a Leányfalúi gázoló 3évet kapott csak és meghallt miatta 2 ártatlan gyermek!Ráadásul nem tudnak csinálni semmit sem,mert kinnt van Irországban!

Valamint a motoros aki miatt életét vesztette egy szintén ártatlan ember 4évet kapott!

Aki életet olt ki az kevesebbel megússza mint aki mondjuk pénz sikkaszt?!

Akkor hol itt az igazság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook