Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitesszerek? Hogyan tüntessem el őket és mivel előzhetem meg a kialakulásukat? fórum

Mitesszerek? Hogyan tüntessem el őket és mivel előzhetem meg a kialakulásukat? (beszélgetős fórum)


1 2
47. Nashuaa (válaszként erre: 40. - Molnarvanda)
2010. júl. 28. 15:16
HA egzre gondolunk,akkor a niveanak van egy egész jó terméke. A testvéreimnek régebben szüleim vettek olyat,amiről te irtál,de már sehol nem találtunk manapság, amikor már nekem lenne rá szükségem,de eza nivea,amit találtunk,egész jó. Nem mondom,hogy mindent lehoz,de hoz le belőle szépen. Ugyan ez a szisztém, vizes bőrre felragasztod, 15 percig rajta van,aztán leszeded és látni rajta ahogy beleragadtak a kis koszok.
46. Edo13 (válaszként erre: 41. - Molnarvanda)
2010. ápr. 27. 18:13

Szia!

Én tudom mire gondolsz...Sajnos azt csak bőrgyógyász tudja eltávolítani.

2010. ápr. 19. 22:28
Köszi, Veronika! Amúgy tényleg hajlam kérdése, mert apukámnak ugyanilyen a szeme körül:-(
44. Veronika27 (válaszként erre: 41. - Molnarvanda)
2010. ápr. 19. 10:38

Ja és az vicc, hogy a dohányzástól van:))

Ugyanakkor az okozója ismeretlen, de van akinek van rá hajlama.

43. Veronika27 (válaszként erre: 41. - Molnarvanda)
2010. ápr. 19. 10:37
Hát nem tudom, hogy mire gondolsz pontosan, mert van a "gríz" nevű, azok apró fehér kivezető nyílás nélküli kemény, kerek gömbök. Azokat kozmetikus ki tudja szedni megfelelő felpuhítás után, tűvel.
42. Veronika27 (válaszként erre: 40. - Molnarvanda)
2010. ápr. 19. 10:35
Lehet, hogy a mitesszereket kiszedi (nem minden, sőt csak azokat, amik nem túl mélyen vannak), de a bőrt is lerántja...
2010. ápr. 19. 07:25
Veronika, szeretnék kérdezni mint szakértőtől: a szem körüli kis zsírgömböket (a dohányzástól van állítólag) kozmetikus is el tudja tüntetni? Mert a szemészeten csinálnak olyan kisműtétet, hogy ilyen kis kanálkával vagy mivel kikaparják őket, viszont eléggé félek az injekciótól, úgyhogy erre nem tudtam még rávenni magam... nem tudom, ezzel tud-e valamit kezdeni egy kozmetikus. Köszi előre is!
2010. ápr. 19. 07:22
Állítólag a paleolit étrendre való átállás (semmi gabona és semmi tejtermék) nagyon szépen eltünteti őket. Én egy hétig próbáltam ki, és tényleg tisztult a bőröm, csak hát... nehezen mond le az ember a megszokott kajáiról. Amit még a TV-dokikban láttam: végigpróbáltak minden terméket, és a legjobbnak a tapaszt találták, régen lehetett is kapni, de mostanában sehol nem látom, tudjátok, olyan, mint a ragtapasz, rá kell simítani a bőrre, és lerántani.
39. csokipuding (válaszként erre: 38. - Veronika27)
2010. ápr. 18. 21:10
Én is szivesen elmentem volna :)
38. Veronika27 (válaszként erre: 37. - 8ffadcd586)
2010. ápr. 18. 16:43
Hát igen, nem dolgozom. Katasztrófa, hogy egy takarítói állást sem lehet találni :((
37. 8ffadcd586 (válaszként erre: 36. - 8ffadcd586)
2010. ápr. 18. 16:19
Most látom, hogy nem dolgozol, bocsánat nem olvastam elég figyelmesen. ez szomorú:(
36. 8ffadcd586 (válaszként erre: 33. - Veronika27)
2010. ápr. 18. 16:18
Hol dolgozol? Met én ugyan rendszeresen járok kozmetikushoz, de sajnos ilyen precizitást még nem tapasztaltam, pedig szükségem volna rá.:)
2010. ápr. 18. 15:15
Garnier pure aktive gél,1 hónapja használom,és nagyon jó! :)
2010. ápr. 18. 15:06
javítom: összehúzza a pórusokat
33. Veronika27 (válaszként erre: 29. - Nirvana06)
2010. ápr. 18. 15:05

A mitesszereknek kétféle csoportja van: a fekete faggyúdugaszok és a fehér, mélyebben ülő mitesszerek.

Kozmetikus vagyok, ha rám hallgattok, én azt mondom, hogy érdemes elmenni egy kezelésre.

Amit várhattok: a kozmetikus kérdezősködik majd (hogyan étkezel, hogyan ápolod a bőröd, mióta vannak mitesszereid, van-e valami betegséged, gyógyszert szedsz-e, stb), majd lámpa alatt megvizsgálja a bőröd.

A kezelés: Letisztítja a bőröd, majd arcradírral eltávolítja az elhalt hámsejteket (a boltban csak magőrleményes radírok kaphatók, én jobban szeretem a savtartalmúakat, mélyebbre hatnak és pontosabbak is), majd tonizálás után gőzölni fog, amit megspékelhet egy finom arcmasszázzsal, amivel egyúttal segít felpuhítani a bőrt. Ezután kitisztítja azt egy kiskendővel. Ha fehér fejű a mitesszer, annak nincs nyílása a bőrfelszínre, így egy steril tűvel a felső hámréteget megszúrja, megemeli, aztán kinyomja. Nagyon fontos, hogy az összeset nyomja ki, ami benne van, különben begyulladhat, pattanás, akne lehet belőle. Ezért sem célszerű otthon nekiesni. Ez után lefertőtleníti a bőrt, majd ha van neki vio készüléke, akkor azzal lefertőtleníti, összehúzza a pórumoskat, csökkenti a faggyúmirigyek működését. Ez egy fájdalmatlan kezelés, mindössze 5 perc, csak a hangja rossz, de nem fáj:) Majd felhelyez egy összehúzó pakolást, amiben különböző növények kivonata van. A kezelés végén pedig egy nappali krémmel, bőrtípusnak megfelelően persze, finoman átkrémezi a bőrt.


Az, hogy hogy néz ki a bőr utána, függ a bőrtípustól meg hogy mennyi mitesszert kellett eltávolítani. Természetes, hogy piros, hisz ez a bőrnek egy kisebb tortúra, ám másnapra elmúlik.

Ha mégsem, otthon lehet rá kenni Sudocremet, amit gyógyszertárban lehet kapni, cink-oxid tartalmánál fogva segíti a gyógyulást.


Ha szeretnétek zsíros bőrre kozmetikumokat, amik használnak, keressetek priviben, adok szívesen linket.

Ehhez még annyit tennék hozzá, hogy nekem semmilyen hasznom nem származik ebből, mivel 2 éve nem dolgozom, külföldre költöztem, ám évekig azokkal a termékekkel dolgoztam és a vendégeim visszajelzése alapján tudom, hogy használnak.

2010. ápr. 18. 14:19
balea és alverde amit nézegettem, az árukat nem tudom mert ck a honlapjukat néztem
31. nirvana06 (válaszként erre: 30. - Csokipuding)
2010. ápr. 18. 14:09
milyen dm-es termékek? árba milyen?
30. csokipuding (válaszként erre: 29. - Nirvana06)
2010. ápr. 18. 14:06
hát még én sem találtam semmit ami tényleg jó lenne, most a dmes cuccokal szemezek nagyon
2010. ápr. 18. 13:56

hát..nem vagy ezzel egyedül =/


kozmetikushoz ha el mennék nagyon csúnya lenne az arcom utána.gondolom..meg nincs nagyon semmi boltban kapható jó krém, vagy ilyesmi... :S

2010. ápr. 18. 13:55
ezeket szerintem nem lehet még kinyomni, a bőröm pedig sajnos nagyon érzékeny
2010. ápr. 18. 13:45
menj el kozmetikushoz
2010. ápr. 18. 13:44
bocsánat maguktól
2010. ápr. 18. 13:43
Rengeteg mitesszerem van, mára már kevesebb van, de az államon megint kezdenek kijönni, apró kis zsirgömbök vannak, még nagyon picik,van valamilyen termékcsalád amitől maguktúl elmúlnának?
2010. ápr. 18. 13:39
MITESSZEREK!!! Segitsetek
23. Edo13 (válaszként erre: 22. - 133362853e)
2010. jan. 9. 21:06

Hát igen,semmi sincs ingyen,de szerintem ezért nem kell senkit előítélettel kezelni...

Ha előre megkérdezed,hogy mennyi az annyi,akkor a kezelés végén annyit fogsz fizetni,és nem többet, eldöntheted,hogy neked megéri,vagy nem.

Egyébként nem a borravalót kalkulálják bele az árba,hanem a munkadíjat,meg az anyagköltséget...

22. 133362853e (válaszként erre: 21. - Edo13)
2010. jan. 9. 20:38

Jól értelmezted, és nyílván látja majd, hogy mi kell az arcomnak, de ahogy a fodrász egy sima vágásért képes 1500Ft-ot elkérni, úgy hogy már belekalkulálta a borravalót is, gy én is előítélettel kezelem a kozmetikusokat...


ráken az arcomra egy csomó szert, utána meg leshetem az árcédulát...

21. Edo13 (válaszként erre: 20. - 133362853e)
2010. jan. 9. 19:00

Azt mondod a kozmetikusnak,hogy szeretnél egy arctisztítást v. nyomkodást.Nyugodtan érdeklődj,hogy ő mit ajánlana a bőrödre,és hogy mi mennyibe kerül...Természetesen ő sem ingyen fog dolgozni...

Remélem jól értelmeztem a kérdést:)

20. 133362853e (válaszként erre: 19. - Edo13)
2010. jan. 9. 12:24

Mindenképpen megmutatom az arcom egy kozmetikusnak....


Amúgy első alkalommal mire ügyeljek, mit kérjek, hogy ne kelljen fizetnem több ezer forintot? vagy hogy működik ez?

19. Edo13 (válaszként erre: 15. - 133362853e)
2010. jan. 9. 11:06

Szia!

Ha tényleg javulást szeretnél elérni,sajnos szükség van a kozmetikusra havonta!

A miteszereket 100%-osan eltüntetni nem lehet,mindíg lesz 1-2,de ez teljesen természetes.

A miteszerek nem csak a bőrre lerakódott koszból jönnek létre,hanem leginkább a faggyúmirigyek fokozott működése miatt,ezért nagyon fontos az olyan kozmetikumok használata,amelyek a faggyúmirigy működését csökkentik,ebben szintén a kozmetikus tud segíteni.Ezekkel tudsz javítani a helyzeten.

2010. jan. 8. 22:06
De mitesszerből szokott patti lenni, legalábbis nekem. Nekem sajnos elég sürjen begyulladnak, ilyenkor fehér genny jön a patti tetejére, gondolom az a faggyú ami nem tudott a bőrfelszinre kerülni
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook