Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan tudom módosítani a Facebookon a profil képemet? Most az van nyitó képnek, amit utoljára töltöttem fel fórum

Hogyan tudom módosítani a Facebookon a profil képemet? Most az van nyitó képnek, amit utoljára töltöttem fel (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 15. 20:00

Köszönjük szépen megoldottuk. Ez nekem elég bonyi, mivel én nem vok fent csak iwiwen ott viszont én kenek vágok mindent, DE ITT NEM!



Köszönjük mégegyszer!!!!!!!!!

2011. máj. 15. 19:52
JAJJJJ KÖSZÖNJÜK, MEGYÜNK CSINÁLJUK, AZTÁN BESZÁMOLOK!!!!
2011. máj. 15. 19:49
a legegyszerűbb, ha a profilodra állsz, és rámész egérrel a fényképre, akkor a jobb felső sarokban megjelenik egy kis ceruza ikon és 'change picture' (vagy amilyen nyelven használod a fb-ot olyan nyelven ez a felirat). rákattintasz, cseréled:))
2011. máj. 15. 19:46

Rámész az adatlapodra először.Utána megnyitod a fényképeidet,megnyitod azt amelyiket szeretnéd.Látod nagyban a képet.Utána bal oldalt alul lesz,h portré készítése az adatlapomhoz.Rányomsz.Méretre tudod állítani a képet,és utána ha végeztél felül rányomsz arra,h méretre vágás,és már meg is változott a profil képed.

Remélem tudtam segíteni :)

2011. máj. 15. 19:45

Adatlap

jobb oldalon fent: adatlap szerkesztés,

baloldal: profilkép


aztán már tolthetsz is fel másikat profilnak,

vagy


a már meglévok kozul: rámész a kivalasztott kepre

jobboldalt lent méretre vágás a profilképhez vagy vmi ilyesmi, ha akarod vagsz rajta majd mentés és kész


sok sikert. :)

2011. máj. 15. 19:40
Aki ud legyen kedves ossza meg velünk e titkot, mert barátnőmmel ezen szenvedünk. Ő facebookos én nem, de próbálnék neki segíteni, de nem tudok...
2011. máj. 15. 19:38
Hogyan tudom módosítani a facebookon a profil képemet? most az van nyitó képnek amit utoljára töltöttem fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook