Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudnám leszedni a Google böngészőmről a WebSearchot? fórum

Hogyan tudnám leszedni a Google böngészőmről a WebSearchot? (tudásbázis kérdés)


17. csokvihar (válaszként erre: 16. - 6f257fd90e)
2013. júl. 23. 17:44
Szia!Hat ez a kis szornyeteg nem engedi felrakni a linket,folyton odapofatlankodik.
16. 6f257fd90e (válaszként erre: 15. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 13:17
kövesd a link leirását, amit küldtem, ott pontosabban elmagyarázza
2013. júl. 23. 13:04
De az enyem a gep,lehet,hogy en csinalok valamit rosszul.
14. 6f257fd90e (válaszként erre: 13. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 12:57

Hogyhogy nem enged be? Nem vagy teljes jogú felhasználnó?


Amúgy találtam egy ilyet: [link]


Az első a Firefox, a második a Chrome leírása

13. csokvihar (válaszként erre: 12. - 6f257fd90e)
2013. júl. 23. 12:16
Nincs ilyesmi nalam,van egy szerkeztesilap,de oda nem enged be.
12. 6f257fd90e (válaszként erre: 11. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 11:45

Értem. Akkor probáld a következőt: nyisd ki a Chrome Settings/Beállítások gombot (az a három vízszintes vonal a jobb felső sarokban).


Ott bal oldalon lesz egy négy elemből álló lista: History, Extensions, Settings, Help (vagy ezek magyar megfelelői). Te a másodikat próbáld kinyitni, az Extensionts (Valószínűleg Kiterjesztések név alatt fog megjelenni magyarul). Nézd meg, hogy ez a WebSearch ott van-e a megjelenő listán, ha ott van, nyomd meg a kicsi kukát a neve mellett.

2013. júl. 23. 11:17
Nos eljutottam odaig,de nem szerepel a programok kozott,viszont tovabbra is itt szemetkedik nekem.
10. 6f257fd90e (válaszként erre: 9. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 11:05

Megpróbálom :)


Start - Control Panel (kezelőpult vagy ilyesmi magyarul), ott rákeresel arra, hogy "Add or Remove programs" - valami olyasmi lenne ha magyar windowst használsz, hogy programok hozzáadása és törlése. Megkeresed a WebSearch alkalmazást, és megnyomod a Remove (eltávolítás) gombot. Elméletileg ez ki kellene törölje a gépről, ha egy véletlenül felinstallált programról van szó.

2013. júl. 23. 10:45
Hat az az igazsag,hogy en ebbol egy kukkot sem ertek,en abszolut amator felhasznalo vagyok,mar az elobbi is igen nagy feladat volt nekem.Valahogy el tudnad mondani egyszerubben?Nagyon koszonom a segitseged!!!
8. 6f257fd90e (válaszként erre: 7. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 10:31

Na akkor kezdjük előlről.


Ez egy add-on a böngészőhöz vagy pedig egy program amit véletlenül felinstalláltál?


Ha program, azt a Control Panel/Add or Remove Programs résznél tudod, használni, amennyiben Windowst használsz. Amennyiben Ubuntu-t, a sofware centerből, vagy terminálból sudo apt-remove <programnév> paranccsal. Hasonlóan OS X alatt is, mint Ubuntuból.

7. csokvihar (válaszként erre: 6. - 6f257fd90e)
2013. júl. 23. 09:45
Hat en mar kitoroltem minden honnan,de megsem tunik el,nem enged be email fiokomba,teljesen megbolonditja a gepem,nagyon utalom
6. 6f257fd90e (válaszként erre: 5. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 08:20

Próbáld ki a következőt: a jobb felső sarokban van egy három vízszintes vonalka jelzésű gomb. Nyomd meg és menj a Settings/Beállításokra. Ott kb. a negyedik bekezdés lesz a Search/Keresés, és valószínűleg ott van neked elállítva, hogy ne a Google legyen az alapértelmezett, hanem a WebSearch. Annál a legördülőnél kell visszaállítanod Google-ra. Esetleg ha nagyon utálod a WebSearchet, akkor a legördülő menü mellett van a Manage search engines.. gomb (nem tudom, hogy van magyarul, angolul használom a böngészőt), és azt nyomd meg. Kijön egy lista a felinstalált keresőkkel, vidd a WebSearch felé az egeret és nyomd meg az x-et, majd a Done gombot.


Remélem ez volt a gond :)

2013. júl. 23. 08:02
Nem szerepel a listan.
2013. júl. 23. 07:49
Menj a programok telepítése és törlése részhez,keresd ki a listából és szedd le. Nem tudom milyen rendszered van de a vezérlőpultban megtalálod.
2013. júl. 23. 07:45
Google keresom van,ahogy rakattintok vele parhuzamosan beugrik ez a WebSearch hiaba kapcsolom ki folyton visszajon es megbolonditja a gepem.
2. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - Csokvihar)
2013. júl. 23. 07:36
Szívesen segítek, de nem világos, hogy mi a probléma. Nem a Google az alapértelmezett kereső? Milyen böngészőt használsz?
2013. júl. 23. 07:27
Sziasztok!Hat en nem tudom,hogy kerult a gepemre ez a bigyo,de nagyon idegesit,nem virus,azt mar megneztem.Segitsetek,ha tudtok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook