Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan tovább? Kimerültem. fórum

Hogyan tovább? Kimerültem. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. szept. 19. 18:06
Én amikor ennyire kivoltam, hogy szédelegtem az álmosságtól, megadtam magam, és magam mellé vettem a gyerekeket. Mind a kettő azóta átalussza az éjszakát.
2012. szept. 19. 17:59
Mondjuk a torna a fizikai kimerültségen nem javít, de a léleknek jót tesz:)
11. Zebra25 (válaszként erre: 10. - 9f65d94545)
2012. szept. 19. 17:57

Ez csak egy átmeneti időszak. Biztos vagyok benne, hogy mögé lát a dolgoknak. Egy fantasztikus nőt lát benned. És van időd kivirágzani újból.

Én azt csinálom még, hogy amikor a férjem itthon van akkor eljárok tornázni, emberek közé, nem itthon és írtó jól esik a lelkemnek. Még akkor is ha csak heti 1 alkalomról van szó.

2012. szept. 19. 17:50
Köszi mindenkinek. Sajnos a nappali alvások is bajosak,de igyekszem pihenni amikor lehet,bár akkor tényleg nem lenne mit enni,tiszta ruha és mindig bűzlenék. :) igazából egy edzőre lenne szükségem azt hiszem. Aki folyamatosan mögöttem áll és olyanokat mond hogy "hajrá,csak így tovább! Ne add fel! Ügyes vagy!" . Amiket én mondok egész nap Bencének. A férjem ilyen de ő sokat dolgozik alig van itthon nem traktálhatom még ezzel is amikor alig várja velünk legyen. Én meg olyan vagyok mint akin átment egy kukásautó. Nem is értem miért szeret még. Nyoma sincs annak aki voltam.
2012. szept. 19. 17:41

Egyáltalán nem vagy car anya. Ne is gondolj ilyesmire. Mi is kelünk, hol így hol úgy. Van, hogy csak 2-3 alkalommal ébred éjszaka(de łígy is van,h ogy fent van 1-2 órát) de van, hogy 5-6 alkalommal is ébred. És hajnali 5-nél tovább sosem alszik. Én is fáradt vagyok nagyon, de muszéj kiutartani.

Nincs aki besegítene pár órát amjg Te szusszansz?

mondjuk Én a férjemen kívül senki másra nem bíznám a fiam. Nekem is Ő szokott ilyenkor reggel besegjteni néha nap, hogy 1 ürácskát aludjak. De sajnos csak ritkán mert Ő is rengeteget dolgozik.

Szerintem ahogy abba marad a szopi akkor szépen alakulni fog ez. Legalább is ebben reménykedek:)))))

2012. szept. 19. 17:41
azt mondták éjszaka ha felkel vizet adjak csak neki,hát nálam nem vált be,de te is kipróbálhatod.
2012. szept. 19. 17:35
Nappal alszik?Aludj te is.Át kell vészelni ezt.Én gyerekem 25 hós koráig cicizett,és az utsó évben csak éjszaka.Ahogy elválasztódott,végig is aludta az éjszakát.
6. winny (válaszként erre: 1. - 9f65d94545)
2012. szept. 19. 17:33

Szia!

Nagyon megértelek.Elmúlik! A nem alvás a legnagyobb gond!

Ne ragaszkodj az órához! Amikor a kicsi alszik Te is szundíts.

Hidd el könnyebb lesz-:)

5. kisj
2012. szept. 19. 17:27
Éjjelente ne járkálj vele és énekeljél neki, hanem hagyd a kiságyában. Az sem tragédia, ha sírdogál egy kicsit.
2012. szept. 19. 17:27
A te kisfiadnak nálad nem lehetne jobb anyukája. A nehéz időszak elmúlik, tudom mit beszélek átéltem. Egy szem rokon sincs a közelemben, gerincsérvem van (néha felöltözni sem tudtam), a fiam 6 hónapig éjjel alig aludt, üvöltött folyamatosan, nappal ugyanaz:-(. Ez ma már csak halvány emlék (azaz nem halvány :-) de tényleg hamar elmúlik ez az időszak is és marad az imádnivaló kisgyerek). Hú hányszor éreztem én is hogy itt a vég....
2012. szept. 19. 17:25
Egyáltalán nem vagy szar anya. Az én lányom ennyi idősen ezt csinálta! Alakul a kis belső világa, sokkal több mindent felfog és ezeket nem tudja olyan gyorsan feldolgozni, és ezért nem alszik. És valószínűleg a fogzás is megzavarja!
2012. szept. 19. 17:23
Szia! az én Vikim is szinte óránként két óránként kel éjszaka már 5 hónapos kora óta.ő is szopizik,de ő is főként éjszka.én nappal is szoktam vele picit aludni.Ő 13 hónapos és egyszer aludt 7órát, de előtte napot szinte végigsirta.Nekem sincs segítségem, de én valahogy megszoktam h. igy alszik, velünk alszik már 6 hónapos kora óta és igy könnyebb, nem kell felkelni hozzá és én is többet alhatok.Vannak nagyon rossz éjszakáim nekem is amikor másnap hulla vagyok,de igazából minden nap álmos vagyok.hogy mit tegyünk nem tom,még nem sikerültrájönni.
2012. szept. 19. 17:16
Kb. 1 hónapja tervezem hogy nyitok egy fórumot,mert már kikészültem. De mindig volt még egy kis reményem. De ma az én drága 10 hónapos kisfiam játék közben hátraesett és beütötte a fejét. Kicsit kicsattant. Nem nagyon! De ez pont elég ahhoz hogy észbekapjak. Fáradt vagyok,és nem figyeltem oda. Vele voltam,néztem és nem láttam! Értitek hogy értem? A fő gond hogy nem alszik. Éjjel óránként ébred,cicizik járkalok vele énekelek stb. De nem müködik. Eddig a 10 hónap alatt 2szer aludt egyhuzamban 7órát. De akkor antihisztamin miatt. (pollenallergiára kapta). Amúgy egy tündéri kölyök! Imádom! Teljesen egészséges,jól fejlődik sokat nevet. Még cicizik. Éjjel főleg! Sajnos nincs segítségünk,a férjem így is sokkal többet tesz mint más apák szerintem. Mit tegyek? Már 4foga van és szerintem max 2 nap és még 2 kint lesz. Amikor nem jöttek sem aludt sokkal jobban,szóval nem tudom. Csak a foga miatt vagy ez örökre így lesz? Mert akkor lehet belefulladunk a koszba,éhenhalunk,elválunk stb. Ja és a kissebb nagyobb baleseteimet nem is emlitettem. Kék zöld vagyok. Segítenétek? Vagy csak dumálhátnánk hogy ne érezzem ennyire szar anyának magam.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook