Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan nyissam fel a nővérem szemét? fórum

Hogyan nyissam fel a nővérem szemét? (beszélgetős fórum)

1 2
51. a7dd008376 (válaszként erre: 44. - Cel)
2014. febr. 18. 17:09
*mint a Vago musor: "fele sem igaz!"*
50. 9892d65728 (válaszként erre: 11. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 18. 09:20

igen, ezt már említetted.

Nekem az jön le, hogy a tv-ből tájékozódsz...ami nem lenne baj, csak azt a magad sorsának igazításában hasznosítsd.

Hagyni kell, hadd' élje a nővéred az életét, aztán vagy bejön a számítása, vagy nem...ez abból derül ki, hogy mikor fog visszakuncsorogni..ha nem, akkor..?


szóval nyugi. egy életünk van, ő most ebből próbál egy picit jól élni..

lehet, ha bekavarsz, és egy életen át te leszel a hibás..

inkább édesanyáddal törődj, mert az most fontosabb.

49. makkmarcsi (válaszként erre: 1. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 18. 08:46
Hogyan nyisd fel a szemét, Sehogy! Te leszel a hibás (tapasztalat). Az ő élete.
48. selena78 (válaszként erre: 36. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 15. 13:49

"De ti beszéltek itt nekem arról hogy érdekember vagyok meg hogy én ilyen meg olyan ember vagyok holott nem ismertek engem?"


Annyira ismerünk téged, amennyit leírtál magadról. És abból az jön le, hogy neked nagyon fontos a pénz. És az valahol nem túl szimpatikus az emberek többségének. Ez van.


Aztán meg nekem, személy szerint, nem túl szimpatikus az az "édes anyuka" sem, aki a saját egészségügyi problemáját bevetve próbálja érzelmileg zsarolni a saját, felnőtt gyerekét.

47. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 45. - 6b006fc769)
2014. febr. 15. 10:28
lájk!!
46. 83b64481a2 (válaszként erre: 22. - Patapucs)
2014. febr. 15. 10:10
A hug agresszívebb, ...
2014. febr. 15. 07:13
Nem kell erőködnöd. Ha van mire, fel fog nyílni az a szem.. Ha baj lesz, mellé kell állni, de ha nincs baj, nem kell gerjesztenu.
44. cel (válaszként erre: 11. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 18:45
Nem feltétlen kell mindent elhinni amit a tv-ben mondanak.
2014. febr. 14. 17:54
ha nincs pénze akkor azzal mi a gondod?
42. d1e807c461 (válaszként erre: 2. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 17:49
miért érdekel téged, hogy van pénze vagy nincs? a nővéred a pénzéért van vele?
41. Ekka (válaszként erre: 36. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 17:24

Te se haragudj, de mit vártál?!

-Elkezdjük szidni az a szerencsétlent mi is

-Összefogunk és kimentjük tesódat

-Vadul bólogatunk, hogy igazad van

Mindenki leírta, hogy mit gondol(t) a történetről.

Kb. mindenki azon a véleményen volt, hogy nincs 'bizonyíték' az állításodra, neked ellenszenves a tesód párja, és végül hagyd őt / őket békén.

40. 82d45dcd14 (válaszként erre: 36. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:37

Honnan a gránátból tudjam,hogy igaz,vagy sem?Ezt áruld már el légyszi!

Szerinted a szomszédomnak mi baja van velem?tudod rá a választ?Persze,hogy nem,mert nem ismerjük egymást?Így érhető?Azt gondolod,majd itt sakkozgatunk hogy,így meg úgy...

39. 9bbc382386 (válaszként erre: 2. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:34

Ha felnőtt ember a nővéred akkor nem kell felnyitni a szemét,majd rájön maga is.

Anyukádnak jobbulást,de nem hiszem hogy bele kéne lovallnia magát még jobban a betegségébe ha elköltözött a felnőtt lánya.

Mégha nem szépen viselkedik,akkor se,hisz ott vagy neki te.

Értem amúgy hogy mit szeretnél,de nem hinném hogy fel leeht nyitni egy szerelmes nő szemét, de mire is kell felnyitni?Van konkrét rossz dolog,ami miatt tartania kell?Bizonyítottan?

38. patapucs (válaszként erre: 30. - 82d45dcd14)
2014. febr. 14. 16:32

Erről két régi ügyfelünk jutott az eszembe.


Az egyik úgy nézett ki és olyan szaga volt mint egy hajléktalannak. Annyi pénze volt, hogy "elfelejtette", hogy értékpapírban is van tizen akárhány milliója - ezelőtt 10-13 évvel.

A másik pedig valóban hajléktalanként élt az utcán, nálunk a bankban pedig milliói voltak.

37. andi6020 (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:31

Törődj a magad dolgával.

Mindenkinek szívességet teszel vele. Magadnak is.

2014. febr. 14. 16:31
Már ne is haragudjatok meg! De ti beszéltek itt nekem arról hogy érdekember vagyok meg hogy én ilyen meg olyan ember vagyok holott nem ismertek engem? Akkor most én is mondhatnám nektek hogy ti is olyanok vagytok mind én mert nem ismertek engem mégis itt engem kritizáltok meg hogy unszimpatikus vagyok? Hát akkor ezt én is mondhatnám rátok De én Nem teszek ilyet! A másik dolog az hogy csak véleményt szerettem volna itt kérni hogy szerintetek mi lehet ebből igaz e vagy sem? Erre meg itt olyanokat mondtok hogy az egész pereputtyomat el akarom tartani meg hogy irigy vagyok és hogy a pénzre pályázok hát kit érdekel hogy mennyi pénze van engem azt se érdekel ha nincsen semmije se csak azt nem szívlelem hogy össze veszítette a testvéremet anyukánkkal és hogy befolyásolja!! És hogy én vagyok unszimpatikus de jó!!
35. patapucs (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:29
Amikor ezeket elmondtad a tesódnak ő mit válaszolt?
34. Ekka
2014. febr. 14. 16:21

Jó, hogy már azt nem akarod, hogy az egész 'pereputtyot' tartsa el az a szerencsétlen, mert pénze van.

Megjegyzem, ha ezt tenné, te szeretnéd a legjobban!

Unszimpi a viselkedésed, nyomod itt az elvárásaidat!

A saját pároddal szemben is ilye magas a léc.?

Ha esze van, nem tűri sokáig!

Érdekember, más jelzőt nem tudok mondani. (a megnyilvánulásaid erre utalnak)

Egy szülőtől sem szép, hogy az egészségi állapotára hivatkozva akarja 'kordában tartani' a gyermekét!

33. Living Dead (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:17

Amúgy mennyi idősek a dráma főszereplői:

Te, a nővéred, meg a pasija?

32. Ekka (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:13

Ahogy 'elhallgatlak', te elég gyorsan a fenekére csapnál annak a 7 millió ft-nak.

Azért,mert van, nem kell 2 kézzel szórni.

Azért, mert valaki férfi, nem jelenti azt, hogy mindent neki kell fizetnie!

31. ájrin (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:08
Próbálok finoman fogalmazni, de nagyon nehéz. Ebben a történetben te magad vagy a legunszimpatikusabb a véleménynyilvánításaiddal.
30. 82d45dcd14 (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:03

Az anyagi helyzetéhez SEMMI KÖZÖD!!Van olyan ismerősöm,aki úgy néz ki,mint egy hajléktalan,és itt a fél bagázst megvenné kilóra!

Sajnálom,hogy "édes anyukádnak"egészség ügyi"problémái vannak,de ettől a véleményem nem változik meg erről a helyzetről!

29. a7dd008376 (válaszként erre: 28. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 16:01
*es nekunk ehhez mi kozunk? ezeket a serelmeket mondd el a noverednek, a pasinak, de ne alattomosan a hatamogott!*face t face*
2014. febr. 14. 15:58

Kedves Mindenki!

Először is van rendes magánéletem és boldog párkapcsolatban vagyok és igen is hogy törődöm a magánéletemmel!

Másodszorra meg hogy ha nekem ennyi pénzem lenne mind ennek a férfinak akkor nem egy régi Suzuki kocsival járkálnék, és nem mindig ugyan abba a ruhába lennék és ha nekem ennyi pénzem van akkor nem egy olcsó bóvli műanyag karkötött veszek a barátnőmnek, és nem várom el tőle azt hogy adjon pénzt tankolásra nekem már 1 hónap után és nem várom el azt tőle hogy minden egyes éterembe meg egyéb helyeken fizessen szinte mindent ő!! Ha nekem ennyi pénzem van már otthon! Vagyis 7 millió forintom! Ennyit erről is!

Harmadszorra meg szerintem nem nem így kellett volna, viselkedjen a nővérem az édes anyukánkkal, akinek egészség ügyi problémái vannak, mert azért ha itt van köztetek anyuka, akkor igen is, hogy szerintem nem esett volna nektek, se jól ha a gyereketek egy vad idegen ember miatt azt mondta volna nektek, hogy nem voltál soha jó anyám, és hogy irigy vagy meg hogy leszarlak!

Negyedszerre meg csak annyit mondok, hogy igen is hogy nem vagyok én irigy meg féltékeny a férfira csak szerintem egy férfi legyen már férfi és ne várjon el olyan dolgokat egy nőtől, amiket ő elvárt, amiket felsoroltam a második pontban!

2014. febr. 14. 15:51
*inkabb a bankban, mint otthon a "szalmazsakban"*
2014. febr. 14. 15:49

Sehogy!!!Jó,hogy nem már bankszámlakivonatot követelsz rajta,mint bitzonyítékot!

Nyugodj meg,nem tudom,melyik országban élsz,De Magyarországon,nem kapkodják ki a lét,az fix!

Az emberek,mikor szoknak már le róla,hogy bele szóljanak valamelyik családtagjuk életébe?

Elhiszem,hogy jót akarsz,de hagyd békén...

2014. febr. 14. 15:49
*aldas a csaladban egy ilyen kedves, segitokesz, minden reszletre figyelo hugica*
24. 3f3949edc4 (válaszként erre: 2. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 15:38

A pénzügyi részébe felesleges belemenni; ha Te mész a bankhoz (akár beteszel, akár felveszel) üzletet kötni, akkor soha nem járhatsz jól.


A másik része érdekesebb. Amíg a nővéred meg van győződve az Ő igazáról, addig csak magadnak ártanál bárminemű erős és közvetlen próbálkozással (és őt erősítenéd csak). Óvatosan kérdezgetheted arról, szerintem, hogy bizonyos ígéretek hogyan teljesültek (de ne légy túl rámenős, hiszen neki kell rájönnie arra, amire rá kell).

2014. febr. 14. 15:37
Nem akard felnyitni a szemét!
22. patapucs (válaszként erre: 11. - Ac5ad45a2c)
2014. febr. 14. 15:36

Na haragudj a kérdésért, de Neked miért probléma, hogy a nővéred tud úgy élni, hogy nem kell dolgoznia és miért probléma, hogy rögtön nem vett a fickó egy lakást??

Mifelénk Mindenki bankban tartja a pénzét és senki sem kapkodta kifele. Hogy kevés a kamat? Ha a lakásban van akkor sem lesz több (max. hamarabb elfogy...).

Ha otthon van a pénz és elfogy? Majd a nővéred is elmegy dolgozni.


Hogy agresszívek? Szerintem a nővéred mérlegelte a helyzetet amikor odaköltözött. Valószínűleg ő nem látja annyira agresszívnek őket mint te.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook