Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan nyerhető vissza az önbizalom a béka feneke alól? fórum

Hogyan nyerhető vissza az önbizalom a béka feneke alól? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 19. 07:01

1. Lépés: vedd le a béka seggét az önbizalmadról, máris nem lesz alatta.

2. Lépés : engedd el a békát, úgyis mindent összezavar..

3. Lépés : ne agyalj ennyit, főleg ilyen marhaságokon ne, felesleges.

4. Lépés : keress olyan munkát, ami fáraszt. Jelenleg túl sok energiád marad, és szerencsétlen pasidat is csak terheled pszichésen..

2020. máj. 16. 05:43
Semmiféle önbizalom hiányt nem látok nálad.Bizonytalan vagy a párkapcsolatotok illetően.Sok a szabadidőd,foglalkozz mással is ,nem csak a külsőddel.Az értékrendeddel is probléma van.Mit akarsz látni? Ezek szerint nem a valóságot.Az érték önmagadban van és nem a sok sminkben és a külcsinben,az csak egy kiegészitője az egyéniségednek.
18. 184481d874 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 05:39
Ezek szerint nem is szereted,csak magadat.
17. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 01:25

Mióta van ez a párod? Együtt is éltek?


Ha igen,akkor látott már smink nélkül is, nem? És mégis, így is téged választott.

16. Ildi (válaszként erre: 15. - Péter 83)
2020. máj. 16. 00:19
Egyetértek)
15. Péter 83 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 16. 00:04

Adj hálát, hogy van párod! Aki helyes is! Ráadásul TE tetszel neki MOST is, nem pedig más ismeretlen lányok! A párodnak TE vagy a szépségideál. Úgy szeret, ahogy vagy! Miért kellene megfelelni ismeretleneknek?

Hagyd abba a méricskékést, hasonlítgatást másokkal! Keresd meg a saját pozitív tulajdonságaid!

14. kisj (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 19:35
Nem, mert ennek semmi értelme.
13. kisj (válaszként erre: 6. - Matyera)
2020. máj. 15. 19:34

"Ha viszont ezzel a faszival képzeld a jövőfet, akkor regisztrálj egy társkereső oldalra, titokban.."


Tök jó tanács.

Ja, nem.

12. matyera (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 13:02

Azt nem mondtam. De kicsit kacsingathatsz más pasik felé is. Nem tudom mennyire nagy a lamúr köztetek..🤔

Nem kell megcsalni,mielőtt félreérted amit írok, egyszerűen csak légy szexi, legyél kicsit kihivobb a férfiakkal, és ha flörtölnek, akkor ne fordítsd hátat.😉😉

2020. máj. 15. 12:36

Párod mellett is megtalálhatod szerintem az önbizalmat. Ha felteszel már egy ilyen kérdést, hogy akkor szakítani kéne, akkor én felteszem azt, hogy szereted-e egyáltalán?

Próbálj ki új dolgokat. Valami új sport akár, amitől felszabadultabbnak érzed magad. Vess be valamit a párod örömére. Vegyél egy szép fehérneműt, készülj rá az estére, ha letépi rólad, az majd ad önbizalmat :)

Ha kételkedsz már abban, amit párod mond, akkor a bizalommal is gond van, nem csak a saját önbizalomhiányodban.

És igen, nem hiába mondják, ha önmagad nem fogadod el, mások se fognak téged.

Én pl nagyon negatív személyiség voltam, folyton panaszkodtam, mérges és ideges voltam, akár magánéletben, akár a munkahelyemen. Mindenért zsörtölődtem. Aztán lett egy munkatársam, aki még nálam is durvább volt. Egy idő után már nagyon durván idegesített és rájöttem, ő volt a tükör számomra. Ha engem idegesít a panaszkodás, akkor én is idegesítettem másokat. Emiatt elkezdtem változtatni. Fejben először, olvasni kezdtem (na nem a Szabó Péter és bandája bullshiteket). Sportolni kezdtem és az étkezésemre is figyelek. Azóta megállás nélkül kapom a bókokat és úgy nézek bele a tükörbe: tetszik amit látok.

Próbáld ki ;)

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Matyera)
2020. máj. 15. 12:12
És amíg párkapcsolatban vagyok addig nem is fogok önbizalmat szerezni? Szóval szakítanom kellene és úgy megpróbálni megszeretni önmagam? 🙂
2020. máj. 15. 11:44
Egyebkent is nem minden faszi a tokéletes nore vagyik. Miert akarsz olyan lenni mint masok? Légy egyedi, azzal jobban kitudsz tunni a tomegbol.
2020. máj. 15. 11:41
Nem kene ilyeneken gondolkodnod, hamarosan azt veszed eszre hogy 220-al elrobogott melletted az élet. Csak élj, szeress, egyél jókat, menj tarsasagba, szorakozzal, most kellene mindent beleadni amíg fiatal vagy. Agyalni ráérsz kesobb is, amikor mar megoregedtel.
7. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 11:24
Ugyanmár. Mind ugy néz ki mintha szalagon gyártották volna őket. Ne akarj már 12 egy tucat lenni.Megfelelési kényszer...magadnak kell megfelelj.
6. matyera (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 10:38

Amíg párkapcsolatban vagy ez nem fog változni. Önbizalom csak úgy lesz, ha egyedül vagy és saját magadnak tudsz bizonyítani. Nálad ugye a szépség a fő vonal, ezt nem tudom hogy tudod a pasid mellett tuningolni. Sok csaj ugyanis fél a pasi reakciójától.

Ha viszont ezzel a faszival képzeld a jövőfet, akkor regisztrálj egy társkereső oldalra, titokban és ott meglátod hány férfi fog neked írni. Csak ne agyonretusalt képet tegyél fel. Nem kell neked senkivel beszélgetni, csak fogadd a bókokat.😊😉😁

2020. máj. 15. 09:39
Nekem van egészséges önbizalmam. De nem azért mert olyan "szép" vagyok, mint az instás csajok, hanem mert egyszerűen olyan f...ságokat, mint az insta, nem nézek. Nincs rá időm se, meg vannak ennél 100x, 1000x lényegesebb dolgok. Pont nem érdekel.
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 09:19
Rengeteg ilyen videót nézek. Nagyon profin sminkelnek, de a sok kontúr, highlighter, nagyon megvâltoztatja őket. Gondolom nézed az előtte videókat is, láthatod. Kár is ezen depizni. :)
3. andita1 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 08:03

Fordítsd meg a dolgot. Pl a párod azt gondolná hogy rózsaszín felsőkben nézne ki csak jól. Te mondod hogy neked nem tetszik, de ő akkor is azt hord, mert... Instagram.

Mire gondolnál? Arra hogy másnak akar tetszeni, nem neked.

2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 15. 07:08
Menny el a géptű.
2020. máj. 15. 07:06

Régebben nagyon is jó önbizalommal rendelkeztem. Tisztában voltam az értékeimmel, szépnek és csinosak éreztem magam. Mára ennek nyoma sincs, reggel ébredés után a természetes valóm már nem tetszik. Csak sminkben és csini ruhákban érzem magam valahogyan tűrhetően. Leginkább ebben vannak mentális problémáim, a külsőm miatt. Úgy érzem a mai szépségideál és az instagram, az influenszerek világában én nem vagyok hozzájuk hasonlóan gyönyörű arcú, szép hajú, bőrű nő. Megfelelési kényszerem van?! Úgy érzem túlságosan nagy a nyomás rajtam de megfelelni nem tudok mert nekem átlagos fizetésem van 200.000 forint és nincsenek luxus termékekre, ruhákra, botoxra és örülök ha évi 1 nyaralásra van pénzem.


A probléma az, hogy van párom és már ő sem bír velem. Folyton elégedetlenkedem, elmondom milyen szeretnék lenni. Ő pedig mindig elmondta, hogy neki azok a nők nem tetszenek. Viszont nem hiszem el, hiszen annyira gyönyörűek. Egyébként azóta vagyok szerintem önbizalom hiányos mióta vele vagyok mert úgy érzem sokkal helyesebb pasi tőlem. Mit tehetnék? Pocsékul érzem magam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook