Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan lehetne kb.15-20 kg-ot lefogyni pár hónap alatt? fórum

Hogyan lehetne kb.15-20 kg-ot lefogyni pár hónap alatt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
43. Gecam (válaszként erre: 18. - Csillagocska)
2009. ápr. 5. 08:16
Bocsi hogy csak most írok!A gyógyszer neve:Reductil!
42. csókica (válaszként erre: 41. - Csókica)
2009. ápr. 2. 11:03
Pont most láttam egy szavazást kiirva,hogy igaz,hogy nem ajánlatos este gyümölcsöt enni?Sokan azt mondták hogy igaz.A gyűmölcs és a zöldség mégis jobb,mintha valaki jól meghagyitja a bendőjét és forog az ágyban,vagy pedig egyáltalán nem eszik semmit.
41. csókica (válaszként erre: 40. - Erikpipi)
2009. ápr. 2. 10:32
Ugy látom már nálad cseresznye szüret van,akkor szedem a sátorfámat,és az evéssel besegitek:))Tényleg én a gyömölcs közé párszem mazsolát is teszek.
40. erikpipi (válaszként erre: 37. - Csókica)
2009. ápr. 1. 18:05
Hát, lehet ha cigiznék könnyebben menne, akkor nem voltam ilyen :)De pár napja rendszeresen 2 órát kertészkedek, ma is voltam. este bicikli min.30 perc. Van 500 négyszögöl gazom, és elhatároztam, hogy rendbe teszem, az ingyen van,és még ültethetek is:)Ha közelben laksz jöhetsz cseresznyézni:))
39. csókica (válaszként erre: 36. - Csókica)
2009. ápr. 1. 09:09
helyesbitek nem 30 dkg,hanem 20 dkg.
38. csókica (válaszként erre: 30. - Patrícia2000)
2009. ápr. 1. 00:48
Olvasd el a 35.beirásom:))Én nem tudom milyen az a 90 napos diéta,sajna én nem dolgozom,de ha dolgoznék biztos hogy vinném tégelybe a gezemicét,fizika munkásnak 50 dkg gezemicét /zöldség-gyümölcs/lehetett enni egy étkezéskor,aki nem fizikai annak csak 30 dkg.
37. csókica (válaszként erre: 32. - Erikpipi)
2009. ápr. 1. 00:42
Na látod,a cigiről még nem tudtam lemondani:)))Jó bizony a cseresznye és a barack,várom hogy több féle gyümölcsöt darabolhassak a tégelyembe.)))
36. csókica (válaszként erre: 30. - Patrícia2000)
2009. ápr. 1. 00:38
Nekem először is volt tisztítókurám:))Egy temészetgyógyász állitotta be nekem,teákat ittam,de mellette lehetett enni gyümölcsöt és zöldségeket.Mikor a tisztitókurámnak vége lett,továbbra is leragadtam a gyömölcs és a zöldségnél,az biztos hogy nem drasztikusan csináltam,és persze nem nassolgatok,mondjuk aki nagyon szereti az édességet,vagy a sütit,az biztos nem csinálja végig,a gyümölcs,illetve a zöldség adagom kb 30 dkg.De bizony engem egy kicsit ösztönözni kellett.A páromnak volt idegszál becsipődése többször,és ő ment el először ehhez a természetgyógyász házaspárhoz,de a gépi-mágneses kezelés előtt ő vele is csináltattak tisztitókurát,de ő neki nem fogyás miatt,hanem hogy a méreganyagok eltávozzanak,és pesze láttam,hogy a párom dobogatja le magáról a kg-at,és akkor határoztam el,hogy belefogok,hátha nekem is bejön:))Bejött:))
2009. márc. 31. 20:44

Sziasztok!

Én Januárban kezdtem fogyózni,és ezidáig 7kg ment le.Én is majdnem bele estem abba a hibába,hogy 2 hetes stagnálás után azt mondtam,hogy na jól van kész,nekem ebből elég volt.De hála egy jó ismerősömnek biztatott,hogy nehogy föladjam,és lám meg lett az eredménye.Sok mindent kipróbáltam,de megmondom őszintén a torna és a koplalás nam az én erősséggem.Egy ismerősöm ajánlotta a Forever turmixot.Nagyon sok rosszat és jót olvastam róla,de úgy voltam vele,hogy kipróbálom.Nekem bevált!!!Reggel,este ezt iszom,és mivel kevés benne a kalória,így délben bármit ehetek.A turmixtól egyáltalán nem vagyok éhes!Természetesen a 4órát a turmix után bekell tartani,mert nagyon sokan azzal rontják el,hogy nem tartják be az időt!Nekem bevált,és hála istennek azóta a kilók lefelé mennek!!!

2009. márc. 31. 18:51

[link]


HOLNAP REGGEL KEZDEM,REMÉLEM BÍRNI FOGOM.

2009. márc. 31. 16:56

Én 160 cm vagyok, terhesen 104 kg voltam, most 58-60 kg. Hogy fogytam le? Főleg tornával. Nem mondom, hogy egyszerűen ment, főleg nem az elején. Hamar elfáradtam. Viszont izzadtam, mint egy ló, úgyhogy peregtek a kilók. Aztán eljött a nap is (én sem hittem volna), hogy hiányzott a torna, ha nem csináltam. Emellett azért megnéztem, hogy mit eszem. Nem vagyok az a nagy diétázós, úgyhogy megettem én a kenyeret is(de barnát), húst is(de zöldségkörettel), málnát is ittam (diétásat). Gyakorlatilag mindent megettem, amit annakelőtte', csak kicsit másképp. :))

De lényeg, a lényeg: sok mozgás!

32. erikpipi (válaszként erre: 29. - Csókica)
2009. márc. 31. 10:03

:DDDDDD Jó!

Nem szoktam éhezni este, nagyon megváltozott az étkezési szokásom. Míg fiatalon délig nem ettem, mára már reggel éhes vagyok:) Ja, és azóta lett feleslegem miután letettem a cigit:( Nehéz nem rágni, vagy betenni valamit a pofazacskóba, és az így megy 2000 óta:(

Cseresznye, barack óóóóó de csodás:))

2009. márc. 31. 10:01
én is mérlegfüggő voltam,mostmár leálltam róla, napi szinten mérekeztem és stresszeltem ,amikor másnaprqa nem ment le egy deka sem,esetleg többet is mutatott. elő kellene kotornom a jól bevállt mechanikust és azon heti 1-szer mérekeznék. de novemberben költöztünk és eltettem valahová.
30. patrícia2000 (válaszként erre: 11. - Csókica)
2009. márc. 31. 09:56
te hogy fogyóztál, én most januárban indultam 87 kilóról, a célom 62 lenne. most olyan 83 kiló lehetek centiben sokat fogytam, derékból 5 cm, csípőből is 3 cm, combból 2-3 cm, amit a szobabicózásnak is köszönhetek és a testtekercselésnek,amit itthon csinálok.most hangos terápiázok. ha vannak jó diétáitok írjátok ki, a 90 napos nem érdekel,azt már egyszer csináltam, az olyannak jó,aki nem egy elfoglalt ember és nem dolgozik,mert munka mellett?
29. csókica (válaszként erre: 28. - Erikpipi)
2009. márc. 31. 01:27
Valóban igaz,hogy nehezen mennek a kilók,én már csak havonta egyszer mérekezek,hogy tudjam hogy állok:))Vagyis,ha egy kicsit megy lefele nem baj,csak fölfele ne menjen:))Lehet,hogy nálad a betegség is bejátszik,hogy megálltál,ha a doki ezt mondta .Én a vacsit nem hagynám el,ha délben eszel,nem látsz csillagokat este az éhségtől?Mondtad,hogy szereted a gyümölcsöt,akkor egyél este azt.Én teás kanállal,te eheted mokkáskanállal is:))
28. erikpipi (válaszként erre: 27. - Csókica)
2009. márc. 30. 14:12
2 éve sikerült leadnom, de van még rajtam, hát, most próbálkozom,de nem megy. Férjem szerint hormonálisan változok, és ezért sikertelen. Lhet igaza van, mret nemrég találtak nálam cisztát, műtöttek is vele, akkor a doki is említette, hogy elképzelhető. Meg a kitartás is kéne, igaz már 1 hete napi szintem visszamásztam a bicajra, és egész kitartó vagyok benne + heti egy aerobik. kb. 2 hete nincs vacsi, igaz tegnap volt palacsinta, de néha muszáj.egy deka sem ment le:)
2009. márc. 30. 07:45
Te hol tartasz?Most kezdted,vagy már hónapokkal ezelőtt?
26. erikpipi (válaszként erre: 25. - Csókica)
2009. márc. 29. 16:53

Dehogy is! Én is szeletelve ettem az almát, amit egyébként nem is szeretek:)

Szerintem nagyon jól nyomod:)

25. csókica (válaszként erre: 24. - Erikpipi)
2009. márc. 29. 16:15
Lehet,hogy nevetségesnek tűnik,hogy összedarabolom,de tudod igy többnek néz ki:))Lehet,ha egészben enném elfogyna pillanatok alatt,igy meg eszegetem teáskanállal szép lassan:)))
2009. márc. 29. 16:10
Hát ez nem sok,de elég:))
23. csókica (válaszként erre: 22. - Csókica)
2009. márc. 29. 15:59
na elég volt 1 narancs,mert az alma nagyobb volt a kelleténél,most pihen egy műanyag tégelyben
2009. márc. 29. 15:50
este 6 óra előtt,most készítettem ki egy almát és két kisebb narancsot,azt vágom össze:)))
21. erikpipi (válaszként erre: 20. - Csókica)
2009. márc. 29. 15:46
Te, én is ezt csináltam, reggel 2 szeletelt kenyér és pirítva.És vacsizol?
2009. márc. 29. 15:44

ha nagyon éhes vagyok reggel,akkor a sajtot vagy a a tojást teljeskiőrlésű kenyérrel,telepakolva salátalevéllel és uborkával.:))

Most hirtelen nem is kapcsolok miben van szénhidrát:(((

19. erikpipi (válaszként erre: 17. - Csókica)
2009. márc. 29. 15:36
Akkor csak zöldséget és gyümölcsöt eszel. Meg tojást sajtot. A szénhidrátot milyen formában veszed magadhoz?
18. csillagocska (válaszként erre: 12. - Gecam)
2009. márc. 29. 15:16
2 hónap alatt 11 kg az nagyon sok, milyen gyógyszert szedsz ?
17. csókica (válaszként erre: 15. - Erikpipi)
2009. márc. 29. 14:58
Most ahogy rákérdeztél,egyszerüen nem jut eszembe mikor ettem utoljára húst,de valószinüleg azért nem emlékszem,mert akkor tényleg régen lehetett:))A tésztáról nehezebb volt lemondani,de azt bekell látni,hogy tészta után bizonyos idő mulva éhes leszel,és neki állsz falni,és az már tényleg nem jó,ha fogyni akarsz vagy pedig ha a súlyt akarod tartani.
2009. márc. 29. 14:26
Ja, sajnos én mindent szeretek, gyümölcs, zöldség is jöhet.
15. erikpipi (válaszként erre: 14. - Csókica)
2009. márc. 29. 14:25
Akkor most nem eszel húst? Én 2 éve fogytam 22 kilót, de most nagyon megállt, pedig kéne az a fránya plasztika ha még lemenne vagy 10-12 kiló.
14. csókica (válaszként erre: 13. - Erikpipi)
2009. márc. 29. 14:17
Jártam tornára,de sajnos lecsökkent a létszám és igy abbamaradt,egyedül pedig nem jó:)))Valóban nehezebb lefogyni 40 év fölött,ugyanis kevesebb kalórára van már ilyenkor szüksége a szervezetnek,ugy tudom.Én kimondottan zöldséget és gyümölcsöt eszem,néha az összevágott zölségbe párizsit is teszek,elkeverem kefirrel,vagy esetleg tejföllel,rá egy kis reszlet sajt,a gyömölcsöt is összevágom ,teszek bele 1 kanál lenmagot,buzacsirát,buzakorpát,összekeverem 1 kanál oliva olajjal.Ha néha bűnözök esetleg rántott sajtal,vagy gombával,akkor azt követő héten jöhet megint a zöldség és a gyümölcs:)))Én nem bántam meg,mert amióta zöldséget-gyümölcsöt fogyasztok,megszünt a gyomorpuffadásom:))Lehet,hogy elősegitette a sok gezemice?Szerintem igen:))
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook