Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet túlélni és kitartani a kedvesed mellett, aki letöltendő börtönbüntetést kapott? fórum

Hogyan lehet túlélni és kitartani a kedvesed mellett, aki letöltendő börtönbüntetést kapott? (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. ina87
2017. ápr. 11. 18:23
már akk szakítottam volna vele mikor kiderült h hazudót 4 éven keresztül,bocsi de sosem volt egy perce h közölje veled h mi történt vele esetleg lehet h börtön lesz a vége az a gond h egy kapcsolatot nem így kellet volna elkezdeni hazugsággal,az h mit érzel azt csak te tudod h miről mondasz le végette mekkora áldozatot fogsz hozni érte csak te tudod ezt eldönteni
37. gribedli*** (válaszként erre: 30. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 17:23
Megtörni? Te készülsz böribe vagy ő? Ha te megtörsz, ő mit szóljon, hogy le kell ülnie?
36. andi6020 (válaszként erre: 30. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 17:18

Pfff

Csak nem törsz neg a nagy semmiben.

35. csikil4ny (válaszként erre: 30. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:37
Ezt nevezik kapcsolatfüggőségnek....
34. massalhangzo (válaszként erre: 30. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:33
szamodra komolyan addig tart a szerelem, mig mindennap latod, ha mar baj van, es egy idore elvaszt valami, valaki, akkor mar ketseg van, tul tudod-e tenni magad ezen? megis ha korhazba kerulne, vagy kulfoldi munka miatt lennetek tavol, akkor is kabe ennyire szamithatna rad a masik?
33. e8da813d29 (válaszként erre: 30. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:33

Mi az, hogy megtörsz?

Hogy törnél meg?

32. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 24. - Massalhangzo)
2017. ápr. 11. 16:32
Köszönöm szépen, megpróbálom magam a sorsra és az időre bízni... aztán remélem megoldja és megmutatja nekem az utat...
31. massalhangzo (válaszként erre: 25. - Guruljka)
2017. ápr. 11. 16:32

szerintem se lanyt szereti igazan. ha az ember szeret valakit, fel sem merul benne, hogy ne varna ra, es mi lesz, ha elpocsekol egy evet szex nelkul, ha a masik utana mar nem akarja ot. (szep kapcsolat lehet, bizalmon es szerelmen epulo mar 4 eve :D)


azon kesereg, hogy elveszit egy kapcsolatot, egy valakihez tartozast. ez meg valljuk be, a leiras alapjan egy siman veszni hagyhato kapcsolat, nyilvan talalna mast, akivel megszeretik egymast es normalis eletet elhetnek

30. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 29. - E8da813d29)
2017. ápr. 11. 16:31
Köszönöm így lesz aztán remélem nem török meg és túl tudom magam tenni azon hogy nem látom minden nap és a sors dönt helyettem meg az idő...
29. e8da813d29 (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:26

Nem tudom konkrétan elképzelni, hogy mit érzel, de valami katasztrófa lehet.

Egyik napról a másikra elveszteni azt, aki az életed része volt, ráadásul olyan áron, hogy csalódnod is kellett benne.

Gondolom, bíztatásra vársz itt, meg hogy idegen emberek lelket öntsenek beléd.

Jobb lett volna beszállnod a börtönös fórumba, ott gyakorlati tanácsokat is kapsz, ahogy láttam, látogatást stb illetően.

Biztos, hogy én sem hagynám el hirtelen azt, akit addig szerettem. Mert hogyan is lehet?

Hallgass a szívedre, és az idő majd megadja a választ.

28. michelle.r (válaszként erre: 22. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:21

Aha, megerősítést akarsz, hogy várnod kell rá, mert akkor leszel jó ember, ha kitartasz.


Rendben, várj rá, minden szép lesz és jó. De tudd, nem vagy egy kivert kutya csak azért, mert árvaházban nőttél fel. Nem kell csak ezért koldulnod a szeretetet, és nem ez a lány az egyetlen esélyed.


Azt kérdezed, hogy lehet túlélni? Úgy, hogy eldöntöd, hogy túléled és végig csinálod.

27. csikil4ny (válaszként erre: 22. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:17

A hiányát túl fogod élni, csak azért mert nincs más választásod.


Viszont érdemes elgondolkodnod, hogy mennyire őszinte veled. Én a titkolózást, hazudozást nem tudnám elfogadni, megbocsájtani. Te továbbra is töretlenül tudsz benne bízni?

2017. ápr. 11. 16:11
Ha egy kávéval és reggeli puszival biztosítani lehet nálad bármit, akkor nagyon könnyen átverhető vagy... sajnálom.
25. Guruljka (válaszként erre: 22. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:10

Akkor nem a lányt siratod, hanem a reményeidet egy konszolidiált életre.

Nem a másfél év itt a bibi, mert lehetne akár a munkahelyéről kiküldetésben is. Hanem hogy 4 éven át átvert.

Már az is fura, hogy elvileg nem tárgyalnak egy kis botlást 4 éven át. Tehát még az is meglehet, hogy melletted követte el, amit elkövetett.


Hogy mit beszéltetek meg, azt csak ketten tudjátok, de szerintem lenne itt még tisztázni való.


Ha hidegvérrel átvert, akkor még ha veled marad is, nem lesz a számodra sok jó benne. Te tudod.

24. massalhangzo (válaszként erre: 22. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 16:05

nem ertelek teged. ha szereted es egyutt akarsz maradni vele, akkor mi a kerdes? ha nem tortent volna ez meg, akkor sem tudhatnad, hogy egy ev mulva mi lesz, siman elhagyhat barmilyen okbol, vagy te ot, semmire nincs garancia ilyen teren


szerintem tudod te a valaszt. tipikusan ugy viselkedsz, mint amikor megcsalnak, de mentegeted a masikat, mert szereted, szeretned hinni, hogy minden jo lesz, massal is megtortent, megis egyutt maradtak blablabla


tudod te, hogy a csaj kuka es extragaz, hacsak nem vagy te is olyan, aki siman atlepi a torvenyes hatarokat es nem gond, ha a masik is efajta, efele. tudod, hogy nem az a gond, hogy egy evre leul, hanem hogy alapbol nem az az ember, akinek szeretted volna hinni, kulonben fel sem merulne a mentegetozes.


valoszinuleg te abba a tipusba tartozol, akit ha meg is csalnak, nem tud szakitani. akkor meg ne gorcsolj ezen, az ido majd eldonti, hogy erdemes-e ra varnod, tudsz-e egyaltalan varni


lehet, hogy fel ev mulva siman massal csajozol, szoval felesleges dramazni elore. ha nagy szerelem van es elfogadas, akkor egy ev az semmi. ha nincs, akkor ott lehetne folyton veled, akkor se maradtok egyutt

23. andi6020 (válaszként erre: 21. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 15:59
Hát, ha nincs semmi gebasz, jó eséllyel harmadolnak.
2017. ápr. 11. 15:59
Kaptam meleget-hideget és valahol mindenkinek igaza van, de nézzük fordított helyzetbe a dolgot? Ha velünk történne ez??? Nyilván erre lehet az mondani, hogy gondolkodni kellene előtte... Igen, igaz! de nekünk nem esne jól, ha valaki ott állna mögöttünk? sajnos én életemből kimaradt a gyerekkor, árvaházban kellett felnőnöm és megtanultam az élettől, hogy jobb adni, mint kapni.... Lehet rosszul fogok járni, értem itt azalatt, hogy kitartok 1,5 évig és miután kijön megköszöni az egészet és azt mondja, bocs, de már nem működik a dolog... lehet, hogy nyerek vele és folytatjuk a kapcsolatunkat ott ahol most abba hagytuk...és a sors többet nem választ minket szét és nézhetünk együtt a boldog jövő felé igaz, erős kitartással. vagy így vagy úgy, ezt csak a sors és jó Isten fogja tudni vagy tudja, de legalább a tükörbe tudok állni és azt tudom mondani, ember voltam az is maradtam amit tehettem megtettem kitartottam mellette voltam. Lehet nem fogok 1,5 évig sexuális életet élni és kimarad fiatalon az életemből 1,5 év, de le tudok ülni a templomba és azt tudom mondani Istenem amit ígértem betartottam. És talán majd egy napon, talán majd egy napon kárpótol az élet és boldog ember lehetek... De ha megéri várnom és folytatjuk ott ahol abba hagytuk segíteni fogok neki tovább lépni... De az elkövetkező 1 hónapon az kemény lesz, megszokni nincs aki felkeltsen és puszit ad, nincs aki kávéval várjon, nincs aki azt mondja szeretlek csak a négyfal és a remény :(
21. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 20. - Andi6020)
2017. ápr. 11. 15:51
Bízhatok benne, hogy kiszabadul 1 év múlva?
20. andi6020 (válaszként erre: 11. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 15:24

Így van. Állj ki mellette, ha szeretitek egymást.

Gondolom reménykedett benne, hogy megússza felfüggesztettel.

Ha jól viselkedik szabadul 1 év múlva.

19. michelle.r (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2017. ápr. 11. 15:17

Bármennyire is szégyelli, ez nem egy olyan fajsúlyú sztori, amit eltitkolhat. Nem csak a saját életére, hanem mindkettőjükre kihat, évekig. Az, hogy mit követett el, engem ezek után már nem is nagyon érdekelne, azt hiszem.


Egyszer lehet hibázni, igen. De bakker, négy éven át hányszor kellett hazudni?

2017. ápr. 11. 15:10

No igen, végül is végig hazudozott. 4 éven át.

Ha börtönbüntetés árnyékában élek, akkor a társammal előre tudatom, hogy mi lehet a vége.

Nem tudhatjuk, mennyire komolyak az érzelmei, mennyire számít arra, hogy megkapja a kis pluszokat, amíg "bent van".

Miből élt eddig is, és miből fog élni büntetett előélettel?

17. bjudit55 (válaszként erre: 11. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 15:05
"Lehet nem volt őszinte és lehet hibázott, mindenki hibázhat egyszer." - De ekkorát? Én ekkorát nem tudnék tolerálni. Egyébként kibírhat egy kapcsolat simán másfél évet szüneteltetve. Én 2 évet bírtam ki annak idején, mikor a vőlegényem katona volt. Viszont ha átvert volna, megalázva éreztem volna magam. Kizárt hogy szeretni tudjam azt aki megaláz. Mint írtam, azt sem érdemli az ilyen hogy szembeköpjem. Én ilyen vagyok, ez pedig a véleményem. De ahányan vagyunk annyi félék, és elfogadom ha másnak ez simán belefér. Önbecsülés függő.
16. Guruljka (válaszként erre: 11. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 14:58

Nagyon nehéz dolog ez, mert kapcsolattartóként nyilván felelősséget is érzel az iránt, hogy ellásd ezzel-azzal, amivel lehet, ha mégy látogatni.


Bennem az is felmerült, vajon ez az első büntetése-e? Ezt esetleg megtudhatod az ítéletből, mármint ha azt láttad valaha.


A látogatások során talán észreveszed, hogyan érez ő legbelül, és aszerint dönthetsz.

15. michelle.r (válaszként erre: 11. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 14:54

Egyszer igen. De négy évig folyamatosan hazudni nem egyszeri hiba. Ha úgy érzed, kibírja a kapcsolatod, várj rá.

Hogy van-e értelme, az majd kiderül másfél év után.

14. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Michelle.r)
2017. ápr. 11. 14:53
fura ez, mert en megertenem, ha valaki eltitkolja azt, amit szegyell, sokkal nagyobb problemam lenne azzal, hogy mit kovetett el, hogy milyen ember valojaban
13. massalhangzo (válaszként erre: 11. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 14:51

szerintem egy jo kapcsolat ott kezdodik, hogy hasonlo legyen ket ember ertekrendje. szamit, hogy mit kovetett el (egeszen mas teszta lehet egy csalas es egy eroszakosabb bunteny), szamit, hogy te azt toleralni tudod-e


nem derul ki igazan a leirasodbol, hogy az a fo problemad, hogy elkovetett valamit, ami teged padlora kuldott es mert szereted, nem tudod rogton elengedni, vagy az a fo problemad, hogy birsz majd ki ennyi idot nelkule


hidd el, sokan nem hibaznak egyszer sem olyat, amiert bortonbe kerulnenek...

12. michelle.r (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 14:50

Nincs tapasztalatom, és nem tudom magam a helyzetbe sem beleélni. Én nem azért hagynám el, mert nem lesz erkölcsi bizonyítványa, hanem azért mert 4 évig hazudott.


Ahogy már előttem is írták, nem a sortól kaptad ezt, hanem a választottadtól. 4 éven hazudott az arcodba azzal, hogy nem mondta meg, mi lebeg a feje felett. 4 éven át effektíve belehazudott az arcodra, és egy barátnőjére kente azt, hogy bíróságra kell járnia.


Az, hogy neki fontos, hogy kitarts mellette, teljesen érthető, kell neki a kapaszkodó, a kapocs a világhoz. Azt viszont csak te érezheted, túl tudsz-e lépni. Nyilván úgy hazudott, hogy nem gyakakodtál, tehát mesterien. Együtt tudsz élni a hazugságaival? Ha egy ilyen fontos, a te életedre is hatással bíró kérdésben így átvert, miben fog még?


A börtön valószínűleg meg fogja változtatni. Kit ne változtatna meg az, hogy nem akkor kel és fekszik, amikor akar, nem azt és akkor teszi, amikor akarja? Lehet, hogy emberségesek lesznek vele a börtönőrök, lehet, hogy rajta fogják kiélni a frusztrációjukat, ez csak később fog kiderülni.


Szerintem ne agyalj most ezen, az idő eldönti, hogy mi lesz majdnem másfél év múlva. Csak addig próbáld meg a saját életedet élni, és ne az övét.

11. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 9. - Bjudit55)
2017. ápr. 11. 14:41
Valahol igazad van, de valahol nem... Lehet nem volt őszinte és lehet hibázott, mindenki hibázhat egyszer. De úgy gondolom, minden kapcsolat annyit ér amennyit kibír... És egy kapcsolat igazi próbája, hogy amikor nem nincs mellettem akkor is szeressük egymást és a bajban is egymás mellett állunk.Szerintem 1,5 évet ki lehetne bírni, ha tudná az ember van értelme.
10. 7e2ad775d0 (válaszként erre: 6. - Andilaci)
2017. ápr. 11. 14:39
Nem töröltem magam csak a posztomat törölte az admin :( És várom a tanácsot ugyanúgy....
9. bjudit55 (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 12:56

Azon felül hogy valamit elkövetett ami olyan súlyos volt hogy le is csukták érte, téged is átvert hosszú időn keresztül. A szerelem rózsaszín ködbe burkol ami el fog múlni. Én a helyedben nem várnék rá. Aki a törvény ellen tesz és hozzám sem becsületes, azt sem érdemli meg hogy szemközt köpjem.

Fiatal vagy - ami ugye mulandó, - úgy gondolom, találsz magad mellé egy hozzád hasonló hölgyet akivel boldog lehetsz. Vagy ő lenne az?? Mert ha igen, akkor várd meg. Ez esetben megérdemlitek egymást.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook