Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet túlélni és kitartani a kedvesed mellett, aki letöltendő börtönbüntetést kapott? fórum

Hogyan lehet túlélni és kitartani a kedvesed mellett, aki letöltendő börtönbüntetést kapott? (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. Liza64
2017. ápr. 18. 09:05
Szia, én túléltem, de nem vele. Most 53 éves vagyok, 23 voltam, amikor esküvőre készültünk a párommal. Esküvő előtt 1 héttel az utolsó jegyesoktatásra, ahol már azt mutatta volna be a pap, hogy mit kell csinálni, mondani stb, nem jött el. Elmentem hozzá, akkor mondta el, hogy 23 hónapot kapott sikkasztásért. Végigcsinálta a nyomozási időszakot, a bírósági tárgyalásokat és nem, nem szólt semmiről. Így tudtam meg, hogy annyira "szégyellte magát", hogy gondolta, ha eltűnik, akkor úgyis észreveszem.... Nekem kellett visszamondanom mindent, a vendégeket, az éttermet, a ruhákat, a csokrot, a házasságkötő termet, a templomot. Mondom, 1 héttel az esküvő előtt. Kövezzetek meg, de soha nem akartam többé látni. Nem is mentem férjhez, bár kérő volt. 25 éve élek együtt a jelenlegi párommal, van egy lányunk, de néhányszor álmodtam arról, hogy ott állunk a házasságkötő teremben és Ő nem jön el...
67. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 66. - Jstefan)
2017. ápr. 15. 06:32
hú te miket tudsz. tiszta pszichológiai szakvélemény.
66. jstefan (válaszként erre: 64. - Kristo_f)
2017. ápr. 14. 20:17
Nem lehet nagyon más a szitu mert a bűnözői kör kívülállókkal nem barátkozik, így működik a valóságban ez a népcsoport,jelen esetben a rendesnek látszó pasi a csicska, vagy lúzer! Az alfa nőstény lehet a barátnőnek nevezett bűnelkövető, de kell hogy legyen egy alfa hím aki irányítja a falkát,ez fölötte van az alfa nősténynek! Így működik az alvilág a pszichológiai profiljuk alapján, a leírtakból minden megállapítható, a sorok közt is kell tudni olvasni, csak "hivatalból" érteni kell hozzá!
65. e8da813d29 (válaszként erre: 64. - Kristo_f)
2017. ápr. 13. 17:58

Vannak itt, akik szeretnek sokszor egészen szürreális teóriákat felállítani, hogy mi alapján, fogalmam sincs.

Amúgy meg mindegy már, törölte magát.

64. kristo_f (válaszként erre: 58. - Jstefan)
2017. ápr. 13. 17:56
Ezt csak gondolod, lehet egész más a szitu
63. kristo_f (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 13. 17:55

Én kitartanék, akár egy barát mellet is.


Mindegy mi volt, most ő van "szorult" helyzetben

Bizonyára harmadolják jó magaviselet esetén

Idővel a stresszed csökkenni fog, túléled mint ahogy ő is. Gondolj bele, neki ócskább.

Ha kijön, tisztázzátok, aztán vagy együtt vagy külön-külön folytatjátok

62. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 58. - Jstefan)
2017. ápr. 13. 17:42
kőkemény vagy mint a túlsütött linzer de lényegében igazad van.
61. sanyinak (válaszként erre: 49. - Sanyinak)
2017. ápr. 13. 08:07
Opps, a topikindító máris alteregót váltott.
2017. ápr. 13. 00:18

Aki egyszer becsapott, az megteszi máskor is, csak majd jobban vigyáz, hogy ne derüljön ki.

Keress egy becsületes párt magadnak! Sok sikert!

2017. ápr. 12. 22:52
Na szegény feje, jól megvigasztaltad, de igazad van.
58. jstefan (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 12. 22:25
Balek vagy mert csúnyán átvertek!!! Kihasznál téged mert kell neki a kapcsolattartó! Nem vagy hozzávaló! Valószínű hogy voltak bűntársai ,falkatársai is, az is lehet hogy a valódi bikája is sittre került ezért kellettél te a balek mert kell neki valaki ilyen nyuszi lélek aki meglátogatja,csomagot küld neki, és amikor kiszabadul minden folytatódik ahol abbahagyta a bűnözői életet.Sőt majd a valódi bika aki hozzá való majd odaköltözik hozzátok,és majd eltarthatod őket ,esetleg rád kenik a következő bűncselekményt, és a sittre is neked kell majd bevonulni! Azért kötődsz hozzá mert nincs más, keress normális becsületes embert!!! Ne legyél ennyire lúzer!!!
2017. ápr. 12. 18:19
szerintem itt alapból azzal van a gond, hogy össze vissza hazudott neked ezen kívül maximálisan tisztességtelennek tartom azt hogy nem tájékoztatott arról hogy valószínűleg le fogják csukni amihez viszont egyszerűen nem volt joga. innentől kezdve sok értelme már nincs a kapcsolatotoknak szerintem. bár ha neked ez belefér te tudod.
56. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 12. 17:55

30 évedből gondolom, hogy Neked a nagyapáid vettek részt a háborúban. A nagymamák hűségesen és zokszó nélkül kivárták a hadifogság végét.

( bár az már kategória, csak az időtartam miatt hoztam fel példának. )

Ha úgy gondolod, hogy a hölgy cselekedete szerelmedet nem befolyásolja, akkor várd ki, gondolom látogathatod, az idő telik, a történelemben 4 évnél sokkal többet is vártak a fogság, malenkij robot , konc. tábor miatt akadályozott szeretteikre a nők, ill. férfiak.

2017. ápr. 12. 16:38
Ha a 4 évvel ezelőtti szakítás ("belehalok a bánatba") után azonnal összejött ez a kapcsolat, melynek hősnője a börtönbe vonul - mert ez jön ki az időpontok alapján - akkor van esély arra, hogy hamar fog akadni, aki puszit ad a kávé mellé, ha tényleg ez a fő gond.
2017. ápr. 12. 16:12

Hát nem tudom. Azért az sem mindegy, hogy mit tett. Szerintem az idő megoldja. Ha tényleg akkora a szerelem, akkor kitartasz és a lojalitás, hűség megmarad ha nem, lehet, hogy már félidőben vadul csajozni fogsz. Idő...


Azért azt nem értem, hogy 4 év alatt soha nem jött fel hasonló téma amely kapcsán beavatott volna téged? Végül is nagy szerelem, nem?

53. ab61752c45 (válaszként erre: 52. - Sanyinak)
2017. ápr. 12. 16:04
csak le ne ejtsd a szappit.
52. sanyinak (válaszként erre: 51. - Júliusi)
2017. ápr. 12. 15:50

Mert a böriben ott van a sok cuki pofi az egyenruciban, aztán bemennek a zuhiba...


Hát nem édi?!

51. júliusi (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2017. ápr. 12. 14:49

Bocsi,nem akarok kötözködni,csak egy apro eszrevetel....

Mar Zalatnaytol se ertettem miert kell a börtönt becezni??? :)

Böri...;) ez nem olyan fogalom...

Az oke h a fagylalt fagyi,a televizio tv,

Regen (talan most is)a cukraszdat cukinak hivtak...

De böri....;)

Bocs.

A foruminditonak.

Nekem is furcsa egy "ferfitol" ez az omlenges,sirankozas.


Ha igaz minden,es annyira ragaszkodsz hozza,gondolj arra,hogy o a ferfi,es sorkatonai szolgalatat tolti...;)

Az en ferjem is masfel evet volt anno katona es kibirtam...

2017. ápr. 12. 14:49

0 perc alatt elfelejteném,... még azt is, hogy ismertem, és túlélném.

Túúúdom, érzéketlen vagyok!

49. sanyinak (válaszként erre: 48. - Laprincipessa)
2017. ápr. 12. 14:45
Ezt a sztorit, ebben az előadásban én akkor sem hiszem el.
48. laprincipessa (válaszként erre: 42. - Sanyinak)
2017. ápr. 12. 14:29

Én is beleolvastam a hozzászólásaiba. De amúgy vannak ilyen "férfiak". Kísértetiesen hasonlít az egyik exemre. Azért nem ír konkrétumokat, mert akkor kiderülne, hogy mindenről ő tehet. Az én exem folyamatosan hazudott nekem, megcsalt és kihasznált érzelmileg és anyagilag is. Amikor szakítottam, pont ez az ömlengés ment meg a sírás. Hogy mennyit megtett értem és egyetlen hibája, hogy nem fizetett nekem eleget... Mintha egy más dimenzióban élne.


Az is gyanús, hogy minden kapcsolata úgy ért véget , hogy minden gyönyörű és szép volt, majd egyik napról a másikra a párja otthagyta. Minden figyelmeztető jelzés nélkül. Azért valljuk be, a nők nem így működnek.

Valószínűleg azért nem is zavarja annyira sem a börtönbüntetés, sem a 4 évi hazudozás, mert pont az ő erkölcsi szintjének felel meg. Attól fél, hogy képtelen lesz hűséges maradni 1,5 éven át, ami szerintem nem is kérdéses. Lehet, hogy meg fogja őt várni, de biztos, hogy félre fog lépni és biztosan hazudni is fog róla.

47. Guruljka (válaszként erre: 46. - Ab61752c45)
2017. ápr. 12. 10:54

Nem értem, a bicikli hogy jön ide, de tény, hogy sokan azt hiszik, az autós látja őket. Pedig csak pár méterről, ha nincs fényvisszaverő holmi a gyalogoson vagy kerékpároson.

A kérdező barátnőjének a vétségét nem tudjuk.

2017. ápr. 12. 10:45
én ilyen helyzetben még nem voltam,de,nem hinném,hogy egy bűnözővel tudnék élni.de hogy milyen felelőtlenek,alig láttuk meg a kivilágítatlan biciklit,meg a gyerekkocsit amit az úton 62-es,tolt a nő.
45. Guruljka (válaszként erre: 44. - Csikil4ny)
2017. ápr. 12. 10:38
Nem is tudom... melyik nőhöz? Szinte napra pontosan 4 éve éppen "belehalt a bánatba", amikor megtudta, hogy a kedvese 2 éve nem szereti és el akarja hagyni.
2017. ápr. 12. 10:06
Elolvastam a régebbi hozzászólásait, így már érthető, hogy miért ragaszkodik ehhez a nőhöz. :(
2017. ápr. 11. 22:30

Az egész életedet, a környezetedet, a családodat, barátaidat meg fogja mérgezni a börtönmúlt. Ne adj'isten, még majd a születendô gyermekedét is.

Úgy fognak bánni veletek, mintha leprások lennétek; a munkáltatókról - ha egyáltalán lesz - nem is beszélve.

Kell ez neked??

42. sanyinak (válaszként erre: 22. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 21:30

Beleolvastam pár hozzászólásodba. Egy érzésről írsz, semmi konkrét dologról. Van itt jó pár börtönnel kapcsolatos fórum, mindenki a gyakorlati oldaláról közelíti meg ezt a problémát. A te történetedben semmi ilyesmi.


Amit leírsz erősen stilizált és kifejezetten női stílusban iródott. Így egy férfi nem beszél.

41. 2104cc91e8 (válaszként erre: 32. - 7e2ad775d0)
2017. ápr. 11. 21:06

Megintcsak a "sors" !


Ezt nem a sors mérte rád, hanem az az ember akinek

legalább 4 x 365 alkalma, lehetősége lett volna bevallani amit elkövetett és azt, hogy mire

számíts!

2017. ápr. 11. 19:10

őszintén szólva, lehet, hogy jobban jártál így. nem tudom, milyen kapcsolat az, ahol a nő 4 évig nem szól, h mekkora baj van? hogy neki sose volt igénye hozzád bújni, bevallani, hogy mennyire fél a büntetéstől, stb.

a többit leírták a többiek.

2017. ápr. 11. 19:03
nem voltam hasonló helyzetben de nálad szerintem az is súlyos gond, hogy ahogy írtad 4 évig nem tudtál róla semmit és gyakorlatilag össze-vissza hazudott neked. lehet hogy te szerelmes vagy de miért akarsz egy olyan emberre várni hogy kijöjjön a börtönből aki gyakorlatilag hülyét csinált belőled?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook