Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet több törzspontot szerezni? fórum

Hogyan lehet több törzspontot szerezni? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 19. 10:39
Mire jók a törzspontok?
17. supin (válaszként erre: 10. - Teleki_2007)
2008. jún. 29. 17:32

5

hozzászólás,5 tudásbázis hozzászólás, Küldj képeslapot ismerősödnek ,stb

2008. jún. 29. 13:44
írj sok-sok jó cikket
2008. jún. 15. 20:14
olvasd el -.-
14. bnedora (válaszként erre: 13. - Zezsua)
2008. jan. 16. 21:32

Szia/Sziasztok!

Igazad van, hogy a lényeg az, hogy jól érezze magát itt az ember. De van akinek a játék is fontos, és a kihívás, valamint a tudás.


Sok sikert mindenkinek, bármiért is van fent a Hoxán.

13. zezsua
2008. jan. 16. 07:21
Ha minden nap belépsz már jó ha belépsz ugyis csinálsz valamit szavazol hozzászólsz és gyülik az.Mire jók a pontok?Az a fontos,hogy jól érezd itt magad.
2007. dec. 30. 13:15

Kattints rá a jobb oldalon lévő Tagság szóra, akkor előjön az oldal, és ott megadja a pontok szerzésének az útmutatását.

Sok szerencsét!

2007. aug. 22. 11:09

Kedves rr00!


"Az emberiség örök dillemája hogyan strukturálja az ébrenlét óráit." /Erich Berne/


Az, hogy az ember belép valahová, valamibe - lehet véletlen (ha nem vigyáz ...) de lehet tudatos is.

- Jó ha előre tudakozódik, informálódik az ember fia (persze, ha van mód és lehetőség), hogy ne érje estleges meglepetés.

- Ha nincs mód előzetes információra, akkor is beléphet az ember fia, de különböző dolgok érhetik, pl.: kiderülhet, hogy nem jóhelyen jár, nem azt találja amire esetleg számított, stb..


Ez egy ilyen csevegös, írogatós, szavazgatós nöi oldal. Itt kiélheti a látógató a határtalan közlési vágyait, többmindenröl írhat, a cscsemö nemi életétől - akár meddig /csak politikáról ne!/ amivel kitöltheti az ébrenlét óráit.


Kivánom, hogy oldodj fel, merülj bele mint egy kád kellemes víbe, érdeklődj. Próbáld megteremteni a külsö-, belső-harmóniát.

A "Zorba a görög" című filben játszódik, hangzik el a következö jelenet - melyet szeretnék szíves figyelbedbe ajánlani - "Táncolok Úram a zene majd meg jön."

/Ez ismert magyar változatban is: "Vetek Úram az eső majd meg jön."


Öszintén kívánom, hogy mielőbb jöjjőn meg a "belső békéd".


Üdv

apokrif

10. teleki_2007 (válaszként erre: 9. - Rr00)
2007. júl. 10. 09:57

Szia!

Gyógyulj meg gyorsan és akkor tudod gyüjtögetni a pontjaidat.De ha nem mész fel legalább egyszer a hoxára naponta akkor azért pontlevonás jár.Szavazgass, ha valami érdekel szólj hozzá a fórumokhoz meg ilyenek és akkor gyűlnek majd a pontjaid is.

9. rr00 (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 16. 17:39
szija köszi a tanácsot és egyébként azért nem voltam itt egy ideig mert beteg voltam
8. 4c35511f0b (válaszként erre: 7. - Badonyimariaeva)
2007. jún. 6. 17:30
Én is ezt írtam, de nem nézi:)
7. badonyimariaeva (válaszként erre: 4. - Rr00)
2007. jún. 6. 17:27

Szia!

Nagyon sok kérdésedre megkaphatod a válaszodat,sokat tanulhatsz,játhatsz,barátokra lelhetsz itt.Ha törzspontjaidat akarod szaporítani,Jobb oldalt a tagságra kattintasz és ott felül a törzspontok számítására kattintasz.Ott olvashatod el,hogy mit kell csinálnod,hogy a törzspontjaid növekedjen.

6. rr00
2007. jún. 6. 17:09

egyébként igaz ,,naggyából" azért ,,is" vagok itt mert itt jólérzem magam


válasz tűz1. hozzászólására

5. rr00 (válaszként erre: 2. - A7a90ace89)
2007. jún. 6. 17:00

és egyébként is neked 200 valamennyi törzspontod van

nekem csak 60 valamennyi:)

4. rr00 (válaszként erre: 2. - A7a90ace89)
2007. jún. 6. 16:55

azért igen de... mit tudnék itt csinálni ismerkedni hát... nem vagyok egy ismerkedős típus és semmi ismerősöm nincs itt ezen az oldalon csak szavazgatok meg játszogatok meg fórumozok bár óvakodok a fórumoktól mert mindíg vagy későn küldöm be vagy valami más de azért néha nézegetem a törzspontjaimat

:)))))))))))))))))))))))

2007. jún. 6. 16:47

[link]


itt mindent megtalálsz:)


DE számít valamit mennyi a pontod? Semmit.

2007. jún. 6. 16:46
Te a pontokra mész rá??? Azt hittem azért vagy itt, hogy jólérezd Magad!:))
1. rr00
2007. jún. 6. 16:45
Hogyan lehet több törzspontot szerezni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook