Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogyan kezdjek szülés után fogyni? fórum

Hogyan kezdjek szülés után fogyni? (beszélgetős fórum)


1 2
6. Kovács (válaszként erre: 5. - Hoxa)
2006. szept. 23. 18:28
Nagy elhatározással. Igyekszem hetente legalább három nap taposni egy tornagépen, 30 percet bírok egyenlôre egyhuzamban, ez 400 kalóriát jelent alkalmanként, kevesebbet eszem megnézem, hogy mit, mennyi kb. a kalóriatartalma, kevesebb szénhidrátot, kevesebb édességet, tôbb gyúmôlcsôt, zôldséget, csak nem tudom,hogy mennyit lehet belôlúk?Akár mikor megehetek pl.egy almát vagy az sem mindegy,hogy mikor eszem gyúmôlcsôt és mennyit?Elôre is kôszônôm.Ha van még ôtletetek minden jól jôn.
5. Hoxa
2006. szept. 19. 23:22
És hogyan?
4. Kovács (válaszként erre: 2. - D3edebbda4)
2006. szept. 19. 23:16
Kôszônet mindenkinek a válaszokért, nekikezdtem a változásnak az eredményrôl tájékoztatlak titeket.
3. Hoxa
2006. szept. 13. 21:46

A forgalmazó tájékoztatása szerint szoptatás alatt a * diéta hagyományos módja (a böjti jellegű) semmiképpen sem javasolt.

Viszont az anyagcsere gyorsítására és a vacsora kiváltására lehet esténként egy *slim turmixot inni, ez lassú, de eredményes fogyáshoz vezet. Az esti turmix mellé 2 db Dr. Theiss Antioxid javasolt.

2006. szept. 13. 21:24

Gratulálok, hogy ilyen sokáig szoptatod a kisfiad.

Én nem vagyok híve a gyors fogyásnak, és a különféle "csodaszereknek" sem. Mivel még szoptatsz, próbáld ki, hogy délelőtt elsősorban gyömölcsöt, zöldségféléket egyél, 16óra után pedig tejtermékeket. Persze délben táplálkozhatsz a megszokott módon. Ha némi testmozgást is be tudsz iktatni, az tovább segít.

Úgy tudom, hogy méreganyad ún. méregtelenítésnél juthat az anyatejbe. De ez sem bizonyított teljesen.

2006. szept. 10. 17:44
26 hónapja szoptatom a kisfiamat,és még nem szeretném elválasztani. A problémám az, hogy 73 kg vagyok és 168 magas és le szeretnék fogyni 65 kg-ra. Mindenre képes vagyok ezért,de nem tudom melyik módszer lenne a legalkalmasabb ,hogy ne ártsak vele a fiamnak és hogy a kívánt eredményt 4-5 hónap alatt elérjem. A tejbe megyen méreganyag fogyásnál? Gondolok itt a * diétára ahol emiatt antioxidánsok szedése is javasolt? Azok segítségét kérem akik szakmailag is értenek ehhez illetve aki volt már ilyen helyzetben és sikerúlt neki.Persze a legfontosabb,hogy a kicsinek ne legyen belôle semmi kára.Mindenki segítségét elôre is kôszônôm.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook