Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan kell használni a barnítókrémet? fórum

Hogyan kell használni a barnítókrémet? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 15. 16:09
Nekem,jobban bevált a barnító spray.
6. _hóvirág_ (válaszként erre: 4. - _hóvirág_)
2013. ápr. 15. 15:54
Ja dekoltázst is kentem, néha nyakam, de azt teljesen az ál alatti részig, hogy ne legyen elütő a szín.
5. _hóvirág_ (válaszként erre: 3. - 20a5495f4f)
2013. ápr. 15. 15:53

Szerintem ez nem fontos! Én sose csináltam. ha valaki nem egyenletesen keni akkor tök mindegy előtte leradírozza magát. Én azt ajánlom NE TEGYE!


Szép hatása volt a Dove- nak és, ha itt ott lett is egy kis hely kihagyva( bár erre nem emlékszem, mert alaposan mindenhol bekentem, mint egy sima testápolót csak a tenyerem lemostam utána.) azt senki nem látja, mert nem nagyítóval nézik.

4. _hóvirág_ (válaszként erre: 1. - NSoldier013)
2013. ápr. 15. 15:51
Én bekentem vele anno a karom és a lábam. Ami kilátszott. :) A Dove-ot használtam és utána gyorsan megmostam a tenyerem, mert meg tudja fogni. jó lett már egy óra múlva lehetett látni másnap akárhová mentem tök jó volt. Arcra én nem kentem azt nem tudom, hogy kell, gondolom ugyan így, de azt inkább kérdezd meg. Kopik viszont, nekem megfogta a törölközőt és amibe aludtam. Ez a Dova önbarnítós testápolója a legerősebb változata. Összességébe jó, látványos csak kis macera meg kopás van.
2013. ápr. 15. 15:33
úgy tudom, hogy előtte testradírral célszerű az egész testet "leápolni", a foltosodás elkerülése érdekében, sokkal egyenletesebb színt kapsz.
2013. ápr. 15. 15:23
Mondjuk én csak szoli előtti barnító krémet használtam, de ha nem egyenletes akkor, csíkos, foltos maradsz. És jó alaposan kezet kell utána mosni, mert az ujjaid között csúnyán ott tud maradni.
2013. ápr. 15. 15:16

Nem szeretnék szoláriumba járni, ezért inkább barnítókrémet szeretnék venni, és azzal kenni magamat. Szeretném megkérdezni, hogy hogyan kell használni? Annyi mindent olvastam róla több helyen, és volt, ami elrettentett...

Illetve még azt szeretném megkérdezni, hogy körülbelül milyen árban vannak? Nem túl drágák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook