Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan kell elkésziteni a nosztalgia krémest? fórum

Hogyan kell elkésziteni a nosztalgia krémest? (tudásbázis kérdés)


17. Hmv. (válaszként erre: 15. - Marc§ika)
2013. júl. 19. 20:36

Biztosan finom ez a krémes is, de senki ne mondja nekem, hogy régi szakáscskönyvben pudingból készült a krém!!! És tejszín sem kell hozzá.


Tojássárgája, liszt, tej, cukor, vanília + a tojások felvert habja.


Ebből áll az igazi házi krémes krémje.

16. xti_
2010. febr. 9. 14:31
az általam ismert nosztalgia krémes 3-4 réteg krémből áll, amit készre sütött, néhány rétegnyi réteslap választ el egymástól. ilyen receptje nincs valakinek? nekem ez az "igazi".
2010. febr. 9. 12:42

én nemrég csináltam jó házi krémest,egy régi szakácskönyvben volt benne.szerintem ez a "régi krémes"


Tészta hozzávalói:

25 dkg liszt

15 dkg margarin

1 tojás

csipet só

1 dl tej vagy tejföl

1 ek.ecet


Krém hozzávalói:

4 csomag vaniliás pudingpor

1 liter tej

30 dkg cukor

9 tojásfehérje


A tésztából 2 lapot sütünk(világosat)a tepsi hátoldalán.Pihentetni se kell.


A krém:a pudingporokat felfőzzük a tejjel és 10 dkg cukorral.Közben a 9 tojásfehérjét felverjük a maradék cukorral,majd ezt hozzáadjuk a krémhez,és már rá is önthetjük az egyik lapra a másikat meg a tetejére tesszük.Nagyon jól fog kinézni,jó magas lesz és nem nyomódik ki abszolút sehol,igazi sikerélmény!Ja és ISTENI FINOM olyan igazi krémes íze lesz!!!

Jó étvágyat!

14. caravell (válaszként erre: 11. - Hableány24)
2010. febr. 9. 12:23
És mi tartja meg a tejszínt, hogy ne essen össze? Zselatin, habfixáló v. ilyesmi?
2010. febr. 8. 21:51
Egyébként ami az elején volt kérdés,hogy milyen krémes,a neve:legényfogó krémes
2010. febr. 5. 19:52
Köszönjük, köszönjük.
2010. febr. 5. 16:43

Nosztalgia Krémes!!


Hozzávalók :


fél kiló levelestészta

3 tojásból főzött krém (3 tojássárgája ,3 ek liszt ,tej)

fél liter tejszin

porcukor


A 3 tojássárgájához adj 3 pupos ek. lisztet, keverd ki majd tejjel higitsd palacsintatészta sürüre , lassu tűzön főzd mig puding sűrűségü nem lesz. Hagyd teljsen kihűlni. Cukrozd be a krémet.

A leveles tésztát oszd öt részre nyujtsd ki süsd meg ( 15-20 prc 200fokon)

A hideg főzött krémbe keverd bele a felvert tejszint és kend rá a a lapokra.


Googleban találtam.

10. 580dbd446c (válaszként erre: 9. - 6e423ffabc)
2009. jan. 7. 16:15
ez a vaníiliakrém engem is érdekelne, de nem értettem pontosan amit írtál :( Szóval hogy is kell csinálni?
9. 6e423ffabc (válaszként erre: 8. - Szanád)
2007. okt. 22. 15:40
..hát, bizony ez így van...anno, a hőskorban, a férjemtől tanultam egy receptet, vaníliás krémet csináltam, szigorúan vízzel, sok-sok vaníliával, reszelt citromhéjjal, tojássárga cukorral kikever, fehérje habbá ver, isteni volt...ha néha krémes finomság készül, bejátszik a pudingpor, de a tojáshistória ugyanaz marad..itthon legalábbis..Szolnokon azért van egy cukrászda, ahol a hagyományos módszerekkel készülnek sütemények / talán / kizárva a műanyag hozzávalókat..
8. szanád (válaszként erre: 5. - 6e423ffabc)
2007. okt. 22. 15:04

ez a recept tényleg jó és ez a klasszikus krémes amit mi annak idején tanultunk,Sajnos a mai krémeseket a legnagyobb jóindulattal sem lehet krémesnek hívi ,csak egy halom trútymónak.

Ilyen krémmel nem nagyon kapsz sehol krémest ,max ha megcsinálod magadnak.Próbáld ki ,ízleni fog

7. 6e423ffabc (válaszként erre: 6. - Moncsi32)
2007. okt. 22. 13:51
nosztalgia...én a hagyományos, klasszikusra gondoltam, két lap közte sok finom krém...igazából nem tudom milyen, amire te vágysz...
2007. okt. 22. 13:21
a cukrászdában olyan a nosztalgia krémas,hogy középen is van egy lap vagy kettö nem tudom pontosan,de olyan réteges.olyanra gondoltam de nem találom a receptjét sehol sem.
2007. okt. 22. 13:07

...a googleban néztem meg neked, 164000 receptet találsz, ha beütöd a "krémes recept" szavakat:)))az elején rögtön a Ruszwurm cukrászda/ híres cukrász dinasztia/ receptje tetszett nekem nagyon:)))

Válogass kedvedre, jó sütögetést!

2007. okt. 22. 13:02

fehérjéből minél több van benne annál jobb.

Ha megmondanád hogy kb mekkorát szeretnél csinálni akkor mondanék anyaghányadot is

2007. okt. 22. 12:58

Vajastésztát megsütöd két lapnak

A pudingot megfőzöd cukorral előírás szerint és a nagyon keményre felvert tojásfehérjehabot lazán a forró krémbe kevered ,ezt ontöd a vajaslapra ,de kell köré valami keret hogy a krém ne fojjon le ,

A tetőnek valót külön felvágod és a kihűlt krémre teszed

2007. okt. 22. 12:55
A régi izű krémesre gondolsz ?
2007. okt. 22. 12:39
Valaki irja már le nekem hogyan kell késziteni a nosztalgia krémest.fontos lenne köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook