Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljek túl egy szakítást? fórum

Hogyan éljek túl egy szakítást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
57. Mókica (válaszként erre: 56. - Collie04)
2007. márc. 27. 23:08

Tudom baba, hogy csak segiteni próbálsz:)

Csak én is leirtam a tapasztalataimat..mindenki másképpen éli meg:)

56. collie04 (válaszként erre: 54. - Mókica)
2007. márc. 27. 22:56

Nem azt mondtam ,hogy egyszerű túllépni egy kapcsolaton,de nekem ezek a dolgok segítettek már egy párszor./a hangos zenehallgatást kifelejtettem/Persze,hogy mindíg körülötte járnak a gondolataid,ez természetes.Ezen a folyamaton is át kell közben esni.

Vagy átgondolsz mindent oda-vissza ami vele kapcsolatos,-közben pedig átesel elég sokféle érzelmen-vagy megpróbálsz erős lenni és nem gondolni rá.Én egy kicsit a gyász érzéséhez tudom a szakítást hasonlítani.

Mindenki másképpen éli meg a szakítást,az általam ajánlott dolgok csak megkönnyíthetik azt a pár hetet,hónapot.

2007. márc. 26. 10:04

Köszönöm, hogy hozzászóltatok az üzenetemhez!

Nos, én most részben megfogadom azt amit ajánlottatok ill írtatok! Ma elmegyek haza, és egész héten otthon leszek, igaz nem megyek így iskolába de úgy érzem jót fog tenni nekem az otthoni levegő, távol a "barátomtól"!

Csütörtöktől megyek majd edzeni, ahol reményeim szerint kiadhatom magamból a feszültségeket!

Aztán majd kiderül h mi lesz:) de csak pozitívan szabad hozzáállni a dolgokhoz!:)

54. Mókica (válaszként erre: 52. - Collie04)
2007. márc. 24. 18:19

Azért ez nem ilyen egyszerű szerintem...hiába kezdesz el sportolni,vásárolgatni,munka közben....ha egyedül vagy a gondolataid úgyis mindig ott lesznek..és csak rágod magad...azerintem...én igy voltam vele,és bele is örültem majdnem!

És hiába mondja bárki is,hogy társaságba kell menni,mert ha nincs hozzá hangulatod,megette a fene.

Én most léptem ki a 6 éves kapcsolatomból lassan 1 hónapja,de az első 2 hetet itthon töltöttem, nem volt kedvem még társaságba se menni...pedig hivtak, de úgy éreztem minden idegesitett volna,nem volt kedvem senkihez,és semmihez...

53. 8c82135a48 (válaszként erre: 49. - Virág3)
2007. márc. 24. 17:56
A szerelem nem ismer vacillálást, méricskélést. Ha nem vagy benne biztos, akkor világos a dolog: nem vagy szerelmes.
2007. márc. 23. 11:14

Nálam mindíg bevállt,hogy belekezdtem egy új dologba amivel addig nem foglalkoztam.A lényeg hogy változtass az életeden,amilyen nagyot csak lehet.

Teljesen kössön le az új dolog.Egy szenvedélyt csak egy másikkal tudsz gyógyítani/de semmiképpen sem egy másik kapcsolattal/.

Pl:tanulj meg autót vezetni,válts munkahelyet,kezdj el sportolni,vásárolj egy pár új CD-t,vállald túl magad/hogy este csak az alvás jusson eszedbe/,ajánld fel a sgítségedet az ismerőseidnek,válts életmódot,költözz el.

Szntem.

2007. márc. 21. 10:59

Sziasztok!

Szakított velem a barátom? Azt akarja h pihentessünk! Már sokszor volt ilyen és hasonló helyzet, h szakítás... ez olyan se veled se nélküled kapcsolat lehet! nemtudom, nemigazodok ki rajta, azt mondja szeret, de én nem ezt érzem, már két hónapja megy a huzavona. Egy albérletbe élünk, ott ismerkedtem meg vele!

Azt mondja őszinte velem... és amiket mond az nekem fáj, megbánt vele. Nemtudok aludni, egyfolytába csak sírnék, egy hatalmas gombóc van a torkomban... Már egy hónapja gyomoridegem van. Nagyon szeretem és nemtudom elengedni, pedig tudom hogy neki ez lenne a jó! Ha szakítunk akkor is egy albérletbe leszünk és nap mint nap találkozni fogunk. Nemtudom mit tegyek... önző vagyok:S mit tegyek???

50. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 47. - 8c82135a48)
2007. márc. 5. 22:21
Hülye vagyok mi?Voltam nála,nem nagyon beszélgettünk a dolgokról,valahogy nem jött ki a lépés!A dolgait visszaadtam,meg is lepődött!!Mikor kérdezte,hogy mikor lát,azt mondtam,nem tudom,talán soha,de ezen csak nevetett!!Az eszem tudja mit tegyek,de a szívem mást diktál!Viszont úgy érzem,az eszem lesz a győztes,és akkor végleg lezárom az ügyet!!!
2007. márc. 5. 20:02

Én dilemmázok.Másfél éve vagyunk együtt.Több szakítás is volt,ami max 1-2 hétig tartott.Furcsa kapcsolat a miénk.

Rengeteget veszekszünk,nem tudjuk elfogadni a másikat olyannak,amilyen.Ennek ellenére nem tudunk szétválni.Azt sem tudom,hogy szerelmes vagyok-e.Persze az biztos,hogy szeretem.Ő is szeret,hogy ő szerelmes-e azt sem tudom.

Néha van pár nap,amikor minden rendben,aztán jön egy hét,mikor marjuk egymást,majd ismét boldogság,és megint viták.Ebből áll az életünk.

Nehéz.Sokat gondolkozok,hogy véget vessek-e ennek a huzavonának,de félek,hogy most sem sikerülne végleg lezárni.Pedig úgy érzem,hogy ő is,és én is jobbat érdemlünk.Nem jobb személyt,hanem jobb kapcsolatot.De ez a közös kapcsolat sosem fog megfeleni annak,amit akarunk.

A megszokás tart össze minket?Nem tudom,biztos annak is köze van hozzá,de hogy mondjam ki,hogyan éljem túl?Nem tudom,nem tudom,azt se tudom,hogy ezt fogom-e valaha tudni!

2007. márc. 5. 19:02
Sziasztok! Velem tegnap szakított a barátom, és ma órákra sem mentem be, mert alig aludtam éjjel meg bőgtem...Az volt a probléma, hogy nagyon keveset tudtunk találkozni, nem tudtuk összeegyeztetni az időnket. És tegnap annyit csesztettem emiatt, hogy végül azt mondta, hogy zárjuk le a kapcsolatot. És annyira szar mert amúgy meg tudom hogy szeret és én is szeretem, és egész nap bőgök és szenvedek, és nem tudok rá haragudni és nem tudok róla egyetlen rosszat sem mondani és úgy érzem hogy soha, soha nem fogok nála jobbat találni....Semmihez nincs kedvem, se könyvhöz, se kajához, és főleg nem társasághoz....(pedig amúgy mind3at imádom..) És igaz hogy nem is akarom újrakezdeni, mert tudom hogy bizonyos okok miatt pár hónap múlva nagyon messze kerülünk egymástól, így nem lenne értelme, és talán így még jobb is hogy előbb lett vége...Mégis megőrülök a tudattól hogy ő már nem az enyém...senki más nem kell csak ő...Eddig mindig én szakítottam, most életemben először szerelmes lettem, és tessék, kidobtak...Gyűlölöm a pasikat és asszem örökre egyedül maradok...
47. 8c82135a48 (válaszként erre: 46. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 5. 17:09
Te még ezek után dilemmázol? Szerintem ez már nem kérdés, hogy mit tegyél.
46. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 44. - 8c82135a48)
2007. márc. 5. 11:55
Képzeld,ma reggel 8-kor felhívott,hogy hogy érzem magam..stb!!Beszélgettünk,mire kinyögte,hogy szeret,és amiket mondott szombat éjjel az mind nem igaz,beleértve a szakítást sem!Én erre annyit mondtam,hogy nálam viszont megtört valami,és úgy érzem nem a régi az érzésem iránta,mire ő felháborodott!!Azt mondta,szeretné,ha ma délután elmennék hozzá,és megbeszélnénk a dolgokat!Azóta már hívott,meg üzent,nagyon akarja a mai találkát!!Most mit tegyek?menjek,vigyem a cuccát is,és majd meglátom,hogy alakul,vagy maradjak,viszont akkor késöbb kell mindenen túlesni!!Ez mosz olyan rossz:-(,nem tudom,hogy legyen!!Várom válaszod,szia!
45. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 44. - 8c82135a48)
2007. márc. 4. 20:22
Így lesz,ezt eldöntöttem!!Nem hagyom magam befolyásolni,és nem fogok a karjaiba omlani sem,még ha belehalok is!!Egyébként ma gondoltam rá,de nem haltam bele a tudatba,hogy nincs többé!!
2007. márc. 4. 09:05
Ha hív, legyél nagyon határozott, kérd meg, hogy hagyjon parlagon. Fixáljátok le, hogy mikor adod vissza a holmijait és punktum.
43. 8c82135a48 (válaszként erre: 42. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 4. 09:03

Most már egyértelműen bebizonyosodott, hogy nem érdemel meg téged. Cáfolhatatlanul és visszafordíthatatlanul tegyél pontot a végére. Miért gondolta, hogy te hazudoztál? Féltékeny és nem hitt neked? Na, attól sincs rosszabb, ha valaki betegesen féltékeny...

Mielőbb juttasd vissza a cuccait és sikáld ki az emlékezetedből. Foglald el magad intenzíven!

42. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 41. - 8c82135a48)
2007. márc. 4. 08:17
Nem mentem el,itthon maradtam,viszont telefonon beszéltünk!Most is engem állított be hibásnak,és azt mondta,legyen vége!Ő nem keres többet,(na,erre kíváncsi leszek),és felejtsük el egymást,csak a szépre emlékezve,ezt mondta!Én tuti nem hívom,mert amíg együtt voltunk akkor sem hívtam,most meg pláne nem!A baj csak ott van,hogy egyszer még taliznunk kell,mert a lakáskulcsát,és néhány holmiját vissza kell adnom,hacsak nem postán küldöm el,majd meglátom!Azt mondta,ő komolyan gondolta velem,csak elege lett a hazudozásaimból,(nem hazudtam,csak ő gondolja),és ezért nem akarja ezt így tovább,meg hát a többi amiket már írtam!Ennyi röviden,kíváncsi leszek!Most kicsit szar ez az egész,ideges vagyok,de remélem hamar kiheverem,magamat ismerve!
2007. márc. 3. 22:20
Ja, és ha amellett voksolsz, hogy találkozol vele, akkor nehogy a karjaiba omolj! Mindenképp meg kell beszélni a történteket, csak fogalmazz másképp mert a pasik ki nem állhatják azt, hogy "beszélnünk kell".
40. 8c82135a48 (válaszként erre: 39. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 3. 22:17

Úgy érzem, nagyon mennél...Amennyiben vállalod, hogy ha úgy alakul kicsit később gyógyulsz ki belőle akkor hallgasd meg. Próbáljátok megbeszélni, hogy mi és hol romlott el, ő miért másképp vélekedik arról ami nem is úgy történt...(gondolok itt arra, hogy téged okol)

Ha nem vezet eredményre a beszélgetés, továbbra is értetlen maradsz és úgy érzed egy helyben toporogsz, akkor valóban nem szabad vele foglalkoznod.

Mi töbször beszélgettünk, de a nyitott, konkrét kérdéseimre sem tudott értelmes válaszokat adni. Illetve nem akart, fifikázott. Ki is derült, hogy nagy simlis.

39. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 38. - 8c82135a48)
2007. márc. 3. 21:41
Este Fél 8-kor írt egy sms-t,hogy szeretne ma velem lenni,mert hiányzom neki,és szeretet hiánya van!!Most még itthon vagyok,mert nem tudom eldönteni,hogy menjek,vagy maradjak!Ja,az előbb írtam neki,hogy fáradt vagyok,nem hiszem,hogy megyek,de válasz még nem jött!aKKOR CSAK NEM HIÁNYZOM ANNYIRA,VAGY SZERETGET MÁST,BÁR EZT NEM HISZEM!mit tegyek!!!!!!!!!!!!??????
38. 8c82135a48 (válaszként erre: 37. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 3. 16:12

Arra kíváncsi leszek. Szánj rá időt, gondold át.

De ne feledd, egyedül csak te dönthetsz. Itt csak tanácsot adhatunk, a kívülállónak könyebb mert nincsenek érzelmei iránta, ám vannak tapasztalataink. Aki benne van annak mindig nehezebb.

"az ember leválna nem működő kapcsolatáról, de az még oly eleven benne"

37. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 36. - 8c82135a48)
2007. márc. 3. 15:20
Köszönöm a segítséged,mindenképpen megfogadom!!Ma még eddig nem hívott,lehet,hogy nem is fog?Nem baj,így könnyebb lesz!Azért az ellene-mellette oszlopot még megcsinálom!
36. 8c82135a48 (válaszként erre: 34. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 3. 15:12
Valószínű, hogy hagynod kellene. Én ezt a 2 negatívumot tudom róla amit leírtál, de ez is elég. Mondhatnánk, senki sem tökéletes...írd le 2 oszlopba, mi szól mellette és mi szól ellene. Ha nem akarod vele folytatni, mindenképp meg kell vele szakítani minden kapcsolatot (add értésére, hogy ne hívjon) mert amíg jelentkezik, addig nem gyógyulsz ki belőle.
35. 8c82135a48 (válaszként erre: 34. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 3. 15:04
A hirtelen haragú ember is borzasztó, megtapasztaltam az elmúlt férjem révén. Aannak is voltak jelei, de nem láttam mögé még fiatalon. Soha nem bántott engem, de elég volt egy szó amit kiforgatott, nem tudott uralkodni az indulatain sőt egyre inkább feéhergelte magát és azt tört össze, ami csk a keze ügyébe került.Volt, hogy egy egész szobát, de repült karácsonyfa is.
34. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 30. - 8c82135a48)
2007. márc. 3. 14:46
Szia!!Teljesen igazad van,amit írtál!Most egész jól vagyok,szóval nem biztos,hogy akarok megint olyan rosszul lenni,mint pár napja!A jelekkel kapcsolatban annyit figyeltem meg,hogy őszinte volt velem,ez biztos,mert kérdezgettem másokat is,hogy meggyőződjem a dolgairól,az agresszióról meg csak annyit,hogy hirtelen haragú,de szerintem nem ütne meg nőt,vagy hasonló!Pesze ezt rózsaszín ködben láttam,ki tudja milyen ha már elszáll:-)!Kicsit hiányzik még,de már nem fáj annyira!Lehet,hogy hagynom kéne az egészet,és elfelejteni??szerinted?
33. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 32. - Regres)
2007. márc. 3. 14:39
Azt nem tudom,hogy van e neki másik,de arra várhat!Éjjel felhívott,de nem vettem fel a telefont,nagyon fontos lehetett neki,mert 5-ször csörgött,aztán kikapcsoltam!Azóta semmi,szóval vagy bulizni volt,és iluminált állapotban akart beszélni velem,vagy nem is volt fontos,hogy beszéljünk,elvégre már hívhatott volna egészen eddig,ha akart volna mondani valamit!Most nem is hiányzik,nem vagyok ideges,jó lenne,ha így is maradna!Majd kiderül!Csak az a baj,ha beszélünk,akkor minden megváltozik bennem,és másképpen látom őt is,amit nem szabadna!Na,mindegy,majd kiderűl mi lesz a vége!
32. regres (válaszként erre: 29. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 3. 00:31
Nem akarlak elszomorítani,látatlanban arra gondolok,nem nem jött össze neki a másik nővel,így még húzná amíg biztosan válthat.
31. tünde733 (válaszként erre: 29. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 2. 21:55
Csúcs ez a pasi...Méghogy mindenki kap még egy esélyt...Ne engedd,hogy kihasználjon!!
30. 8c82135a48 (válaszként erre: 29. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 2. 21:53

Ő is egy érdekes pasi. Felelősséget nem vállal a tetteiért és úgy állítja be a dolgokat, mintha a másik fél lenne bűnös. Nem lehet egy tip-top jellem. Az említett pasassal én is újrakezdtem amíg nem voltam tisztában a személyiségével, de csak 10 napig működött.

Te ugyan érdemelsz még egy esélyt, de nem vele...szerintem ő nem érdemel, de NEKED KELL DÖNTENED. Mérlegelj. Ha folytatjátok és csak halasztást kap a szakítás, újból ott tartasz ahol pár nappal ezelőtt. Onnan ismét fel kell állni és rossz érzések lesznek benned újra, ezt tudd. Ám az is megtörténhet, hogy működőképes lesz a kapcsolat, mert megtapasztalta a hiányodat.

Gondolj vissza, figyeltél-e az apró jelekre vele kapcsolatban, mert ha az ember lánya szerelmes, hajlamos elhomályosulni. Voltak-e jelei pl. hogy hajlamos a füllentésekre, agresszióra, hasonlók. Ez máris egy jel, hogy téged okol a történtekért.

29. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 28. - 8c82135a48)
2007. márc. 2. 20:54
Szia!!Képzeld,ma felhívott,és azt mondta ad még egy esélyt,megbocsájt,őőőő,aki hibázott!!Na azt hittem padlót fogok!Mondta,hogy szeret,és nem akar elveszíteni!Kérdeztem,hogy miért változott meg a véleménye,erre mondta,hogy mindenki kap még egy esélyt!Én nem mondtam neki semmit,csak hogy kérek gondolkozási időt,mert ez nekem nem biztos,hogy jó,és hogy folytatni akarom!Mit tanácsolsz??írj!!!
28. 8c82135a48 (válaszként erre: 27. - 3cf80f2b78)
2007. márc. 2. 19:47

Ennyi idő alatt nem ismerted ki őt. Az a legidegesítőbb, ha az ember nem ért valamit, saját bőrömön tapasztaltam. Ha valami nagyon zavarosnak tűnt és érthetetlen volt számomra, az kiderült, hogy tényleg mindig bibis. Szerencsére csak 2 volt ilyen. Legutóbb novemberben kezdődött egy kapcsolatom, 3 hét után kiderült amit meg sem álmodtam, hogy teljesen más arca van a srácnak mint amit felém mutatott. 180 fokos fordulat! A szakítást megemésztettem volna, ha tisztán látok! Február közepére kristályosodtak ki a dolgok folyamatosan, mert valamilyen szinten kapcsolatban maradtunk és máshonnan is kaptam infót. Ekkor megnyugodtam, ezt a pasit nem nekem találták ki.

Úgyhogy ami nem működik, azt ne erőltesd:))

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook