Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dolgozzam fel a szakítást... fórum

Hogyan dolgozzam fel a szakítást... (beszélgetős fórum)


1 2
41. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2015. jún. 12. 17:47

Ez az egész úgy jön le,mintha lenne még egy személy a képben..

Téged félrerakott,s hogyha nem jönne össze az illetővel,akkor téged vissza tudna babusgatni magához,mivel fenn tartja ezt a szar barátság dumát.


Ha nem is így van,én simán kilépnék az életéből és bassza meg az 5évét.

Hiába lenne ennek békülés a vége,akkor is ott lebegne az örök bizonytalanság.


Én kitörölném mindenhonnan,elkezdenék több időt szánni magamra.Olvasnék,találnèk valamilyen új hobbit,vagy esetleg munkát és elkezdeném szépen a saját kis életem.

2015. jún. 12. 17:29
Igen, nekem is ez az érzésem, hogy valahogy így gondolja, hogy ha nem kap "jobbat", akkor ott legyek. Igazából megmondtam neki, hogy senkinek sem akarok a szamara lenni... Tudom, hogy fél, hiszen mondta nekem, hogy nem tudja, hogy jól döntött e, és hogy valaha boldog lesz. Meg, hogy úgy érzi, ha most nem teszi meg ezt a lépést, akkor mindig kételkedni fog. stb... Egyébként teljesen összezavar, mert nálam volt tegnap is, és úgy beszélt mintha velem tervezne... Beszélek vele a hétvégén, és akárhogy gondolkozok, a legjobb lesz hosszútávon, ha lezárom.. Mondjuk nehézséget okoz, hogy együtt laktunk, és a dolgai még itt vannak.
2015. jún. 12. 09:28

Ha jobbnak látja, akkor tipli van.

Van neki valakije, csak nem tuti és ezért tartaná veled is a kapcsolatot.

Egy biztonsági tényező vagy.

38. kriszta773 (válaszként erre: 35. - Brigitta2121)
2015. jún. 12. 09:22
amíg nem jön neki jobb, ellesz így veled. zárd le, mert jobban fog fájni, ha pattint egy másik nő miatt. mondd meg neki egyszerűen, hogy szeretnél tovább lépni és mással lenni
37. túrógombócka (válaszként erre: 35. - Brigitta2121)
2015. jún. 12. 06:53
ne hagyd magad. az lehet, amit többen írtunk, h B-tervnek megtart Téged, de közben szeretne nőzni.
2015. jún. 12. 03:36
fogadd el es lepj tovabb!
2015. jún. 9. 18:50
Igen, én is így látom... Azt hiszem, hogy eljött az idő, hogy beszéljek vele. Ugyanis ő szinte mindennap jön hozzám, és úgy tesz, mintha semmi sem türtént volna. Ölelget, csókolgat, stb... Múltkor véletlenül kicsúszott a száján, hogy szeretlek. Nem tudom miért, de valamiért nem vfeszi észre, hogy ennek nincs értelme, hogy mindig együtt vagyunk, de mégsem együtt... Addig jó, amíg együtt vagyunk, elgyengülök tőle.. De mikor elköszönünk egymástól, akkor fáj, és valahol mérges is vagyok, hogy hagyom magam. Le akarom zárni, nem akarok nagyobb fájdalmat, de nem tudom, hogy mit is mondjak neki, hogy ne legyen harag, de nem is aakarom őt látni. A környezet azt hiszi, hogy együtt vagyunk, annak ellenére, hogy mondjuk, hogy nem, mert kivülről úgy néz ki.
34. Magnumpi (válaszként erre: 18. - Brigitta2121)
2015. jún. 7. 22:02

Szia.


Ez az egyik legszánalmasabb szöveg amit valaha olvastam/hallottam. A normális ember a popóját veri a földhöz örömében, ha boldog egy kapcsolatban és nem azon aggódik, hogy mi lesz ha nem lesz az. Sőt azért tesz mindig, hogy ez így is maradjon. Valami nagyon nem stimmel ezzel a pasival, szóval szerintem is hagyni kell. Kár rá fecsérelni az érzelmeidet.


Tudom nem könnyű túllépni, de az idő mindenképpen segít belehalni nem fogsz nyugi. Amúgy meg tényleg ne keresd, és tüntess el mindent ami rá emlékeztet. Lehet, hogy egyszerűek vagyunk mi férfiak de nem hülyék, ugyanis HA tényleg boldogok vagyunk egy nő mellett azt NEM hagyjuk ott...ugyan már. :)

2015. máj. 31. 19:02

Szerintem is más nő van a képbe. Hogy a telóját a kezedbe adta semmit nem jelent. Lehet neki másik és ki is törölhette előzőleg. De még ha most nincs is aktívan másik nő az életében, majd lesz. Arra készül. Másokat is ki akar próbálni, tuti, hogy nem szerelmes beléd.


És baromi méltatlan és infantilis duma, hogy boldog veled és boldogok is lehetnétek de...DE!!! mi lesz HA el üt a 6-os villamos. HA a macska nem szarik szétdurran. Ugyan már!!


És igen, azzal mélységesen egyetértek, hogy ne keressen, Hagyjon békén, ő döntött így, menjen Isten hírével amerre lát.


Te meg sírd ki magad, gyászolt el ezt a barmot' majd rázd meg magad és rendezd nélküle az életed.


Sok sikert.

32. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2015. máj. 31. 15:54
Nem a rizsa számít hanem a tettek...
31. kriszta773 (válaszként erre: 28. - Anya4005)
2015. máj. 31. 14:09
ezzel teljesen egyetértek, meg kéne fogadni
30. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Brigitta2121)
2015. máj. 31. 14:08

ez a pasi hazudik neked és egy szemét. ne engedd, hogy mindennap keressen, legyél már normális. mondd meg neki, ha szakítás, akkor szakítás, nem akarsz a barátja lenni és kész


hiába vagy most padlón, azért józan ésszel te is tudhatod, egy pasi nem fog veled azért szakítani, mert milyen jó veled és mennyire szeret, meg azért maradj ott talonban. ne hagyd magad kihasználni, mert még ennél is rosszabbul fogod magad érezni :(

29. 6b006fc769 (válaszként erre: 28. - Anya4005)
2015. máj. 31. 13:27
Szerintem nincs más csaj. A fiúka inkább el akar lőni pár patront külön-külön céltáblákra.
28. anya4005 (válaszként erre: 25. - Brigitta2121)
2015. máj. 31. 08:39

Valószínűleg azért keres,azért hív,mert még a másikkkal nem tuti a dolog,és biztosítani akarja a vissza utat.

És nem,nem ismered,mert ha ismernéd,tudnád,mit miért tesz vagy mond.

A helyedben minden kapcsolatot megszakítanék vele,mert így felörlődsz,és nem fogod tudni lezárni. Feleslegesen reménykedsz,pedig ő nem szeret igazán - talán megszokott,talán barátként szeret,de ez nem szerelem! Ha szerelem lenne,nem hagyott volna el!

2015. máj. 31. 08:03

az van, h mi itt női aggyal gondolkodunk, ezért próbáljuk keresni az okokat. valójában a pasi az ilyesmi szöveggel csak terelni akar, kíméletes lenni, nem megbántani a másikat.

szval Brigi, sajnos nem szeret. küldd el a francba, ne találkozz vele. rohadt nehéz, de sirasd el a kapcsolatot és kezd el felépíteni az életedet nélküle.

26. 6b006fc769 (válaszként erre: 7. - Brigitta2121)
2015. máj. 30. 22:55

Szerintem h tényleg ennyire boldogok és szerelmesek voltatok, ahogy írod, akkor teljesen hülye döntés volt, és az sem volt túl okos hogy "szerinted helyesen döntött".

Ha fel karod dolgozni a szakítást, akkor kérd meg, hogy ne keressen, ne érdeklődjön, még véletlenül se kerüljön a szemed elé és főleg nem barátkozzon veled, mert számodra ezek nélkül is kínszenvedés a szakítás, de így minden egyes alkalommal megforgatja a kést a szívedben, mikor ismét eljön. Vagy légy még őszintébb, s mondd meg neki, hogy ennél idiótább ötlete még nem volt az életében, hogy szakítsatok.

2015. máj. 30. 22:07
köszi mindenkinek. Igazából én már elfogadtam, hogy ez van. Menjen, én nem tartom vissza, mindent bele adtam a kapcsiba és ennél többet sosem fogok tudni neki adni. Annak ellenére sem, hogy azt mondja, hogy nem lát hibát nálam... ez is fura, vannak hibáim, tudom. Igazából egyszerüen túl akarok lenni rajta, minél egyszerübben... :( Nem tudom, hogy ilyenkor mi a normális, veszekledni nem akarok vele, de kapcsolatot sem tartani... de jobb lesz így? nem tudom. Nem akarok depresszíiós lenni... :( Szeretem, de magamat is nézni akarom.
2015. máj. 30. 21:23

Nem gondolkoztal meg azon, hogy milyen hulyeseg amit mondott? Azert aggodik, mert most meg boldog veled, de mi lesz, ha nem lesz az...?

Akkor mondhatna azt is, hogy most meg tud jarni, de mi lesz, ha elcsapja egy kamion, egy megbenul, ezert inkabb tobbe nem megy ki a lakasbol. Nem akarom megmondani, hogy mit tegyel, de tanacsot adhatok. Kicsit gondold ezt at, szivd fel magad, ne osszetort es szomoru legyel, hanem merges, es legkozelebb ha keres, vagj az arcaba nehany kerdest.. mi az oszinte oka a fordulatnak? Es ha nem akart veled lenni akkor mi a francnak keres folyton? Miert nem hagy beken, miert nem hagyja, hogy te is tovabb lephess, ha mar o megteszi? Tartalekos lettel nala, ezert nem enged el...? Megerdemled a valaszokat, allj a sarkadra, es ne hagyd h irrealis valaszokat adjon. Ha meg nem hajlando oszinte lenni, akkor teljesen ignorald, mert a sztorija erosen santit. Persze nem kell megfogadni, de atgondolnam a helyedben. Hajra.

2015. máj. 30. 21:08
én sem engedném, hogy jöjjön. menni akart, menjen. nem kellenének az ajándékok...
2015. máj. 30. 21:05
Én szólnék neki, ha tényleg úgy gondolja,hogy vége,akkor egy darabig ritkábban,vagy egyáltalán ne keressen.Így felszakítja a sebeidet,csak felzaklat.Tudom,hogy nehéz,de próbáld meg.
21. kisj (válaszként erre: 18. - Brigitta2121)
2015. máj. 30. 21:00

Azért én már így egy kicsit jobban értem..

Ha egy pasi ilyen álságosan elkezd aggódni a párja miatt, az már baj.

Nagy baj.

Ott már kár csak a pasi miatt bevetni a "de jól érzem magam a bőrömben" C. nehézbombázó fegyvert.

De azért pusztán, csak magad miatt még bevethetnéd.

20. vacsa
2015. máj. 30. 20:49

Na, beleolvastam a régebbi fórumokba.

Csoda hogy eddig húztátok. Ennek a kapcsolatnak köze nem volt a szerelemhez.

19. túrógombócka (válaszként erre: 11. - Brigitta2121)
2015. máj. 30. 20:47

akkor még nincs másik nő, de szeretne mással...

a férfiak nagyon egyszerűek sajnos.

na meg a telefon semmit se jelent.

18. Brigitta2121 (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2015. máj. 30. 20:46
Én is erre gondoltam... Azt mondta a szakításkor, hogy most nagyon boldog velem, de mit csinálunk, ha már nem leszünk azok.. Hogy akkor elveszi az időmet.. Mondtam neki, hogy ezt egy kapcsolatban sem lehet tudni, ezért sem értem.
17. Brigitta2121 (válaszként erre: 14. - Vacsa)
2015. máj. 30. 20:44
Igen, azt mondtam, mivel így is gondolom. Nyílván nem az én részemről, de neki voltak kételyei, így gondoltam, hogy jobb mintha velem maradna...
16. andi6020 (válaszként erre: 5. - Brigitta2121)
2015. máj. 30. 20:43
Biztos megijedt.
2015. máj. 30. 20:43
Igen, a kezdetekkor több probléma is volt, amiket sikerölt megoldani...
14. vacsa (válaszként erre: 7. - Brigitta2121)
2015. máj. 30. 20:42

Azt mondtad helyesen döntött???


Őszinték mikor lesztek egymáshoz?

13. kisj (válaszként erre: 6. - Tavasz007)
2015. máj. 30. 20:42

vagy így megy, vagy sehogy

legalábbis én így csináltamés bejött

12. viva70
2015. máj. 30. 20:42
Sokat sajnos nem tehetsz, majd az idő segít. A korábban kiírt fórumjaid címéből látom, már máskor is voltak a kapcsolatotokban problémák...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook