Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan éljek túl egy szakítást? fórum

Hogyan éljek túl egy szakítást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
147. spinneli (válaszként erre: 142. - Agis)
2008. febr. 13. 15:14
ezzel egyetértek.
146. spinneli (válaszként erre: 140. - Fefe87)
2008. febr. 13. 15:14
nekem is válaszolsz?:)
145. cskata (válaszként erre: 144. - Brigi85)
2008. febr. 13. 14:57
miért használtál többesszámot a földbe döngöléssel kapcsolatban..? sztem csak 1 ember döngölt..
144. Brigi85
2008. febr. 13. 14:48

Nem semmi, h beír ide vki, mert vigaszt keres és jól a földbe döngölitek. Nincs szivetek? Vkinek meg lehet mondani kedvesen is a véleményetek.

Fefe87 sztem próbálj vele minimális kapcsolatot fent tartani, mert ha vkihez túl erősen közeledsz, a másikat azzal csak taszítod sajnos(mint a két egyforma pólusu mágnes). Ha nem foglalkozol vele, és msnre sem mész fel, talán elkezdesz neki hiányozni. De még így is több esélyed van, mint ha hajtasz rá. Próbáld elterelni a figyelmedet, foglalkozz magaddal, az a legjobb. Próbáld meg magadat szeretni és értékelni és azt mások is látni fogják rajtad.

143. agis (válaszként erre: 139. - Cskata)
2008. febr. 13. 14:11
furcsa, de én is szerelmes vagyok...de ettől még tudok higgadt, nyugodt fejjel gondolkodni.....
142. agis (válaszként erre: 140. - Fefe87)
2008. febr. 13. 14:09
Mág valami....ha bármit megtennél érte, akkor engedd el, járja a saját útját....!
141. agis (válaszként erre: 140. - Fefe87)
2008. febr. 13. 14:09

25 vagyok, egy éve élek pérkapcsolatban, előtte 2 2 éves kapcsolatom volt. Szóval nem vagyok egy nagy váltogatós....

A másik....ha valakit igazán, teljes szívből szeret, és nem akarod kisajátítani, és birtokolni, el kell tudni engedni. Nekem is ért véget úgy kapcsolatom, hogy majd meg szakadt a szívem, de el kellett engedjem, mert attól, hogy én nem tettem boldoggá nem kívánhatom hogy más te tegye azzá....

A szerelem önzetlen...ez a lényeg. Nem hiszem hogy boldog lennél attól, hoyg te hű de szerelmes vagy a párodba, és rajta meg azt látnád hogy ezt az egészet nem is akarja igazán.....?!

És egyébként is....milyen az "OLYAN"?

140. fefe87
2008. febr. 13. 13:34

Agis!!!!

20 vagyok! Nem tom mi a baj azzal hogy ennyire szeretem? Mert neked nem fontos az hogy álljon melleted valaki főleg egy olyan ember akit tisztaszívedből szeretcc ám legyen... ez a te döntésed! Lehet te sürün váltogatod a partnereket de nem jutott eszedbe hogy nem mindenki olyan? Azért mert te még nem szerettél valakit annyira hogy bármit megtegyél érte még más lehet!

139. cskata (válaszként erre: 138. - Agis)
2008. febr. 13. 11:53

"utána égesd magad a gyermeteg butaságaiddal a hoxa-n"


igazad van, ez elég messze van a virtuális fejsimogatástól..:DDD

ezen kívül az adatlapja (és a nick-e) alapján 20-21 éves (de lehet, hogy még annyi sem).. talán megbocsájtható még neki, ha vannak érzelmei, mégha "gyermetegek" is.. egyébként is szerelmes, és ilyen esetben nem éppen a józan eszükről és a hideg-rideg realitás érzékükről híresek az emberek..

138. agis (válaszként erre: 136. - Cskata)
2008. febr. 13. 11:40

Csak azért mert virtuálisan nem simogatom a fejét, hoyg jól van ügyes vagy...menj utána, idegesítsd, küldözgess neki levelet ímélt mittudoménmit....és jó lesz...

Ezt kéne tennem?

137. agis (válaszként erre: 135. - Cskata)
2008. febr. 13. 11:39
Nő vagy férfi ..... azt hiszem ebben az esetben vagyis párkapcsolat és tsai szinten mindegy....ha X akar valammit Y-tól....fogja jelezni, mondani vagy bármi......de ha csend van és hullaszag nincs mit tenni.
136. cskata (válaszként erre: 132. - Agis)
2008. febr. 13. 11:37
huh, de kedves vagy!
135. cskata (válaszként erre: 134. - Agis)
2008. febr. 13. 11:37
Fefe ffi, és a barátnője az aki szakított vele..
134. agis (válaszként erre: 131. - Fefe87)
2008. febr. 13. 11:28

pedig jobb lenne ha felfognád hogy ennyi és ne tovább....hagyd, menjen élje az életét, ne kergesd a hiú ábrándjaiddal mert az esetlegesen felmerülő "összemelegedést" is tönreteszed. Ha férfi legyen férfi, el fogja mondani mit akar. Ha nem akar semmit, vagyis néma hallgatásba burkolózik abból is értened kell.

Jobb lenne ha tovább lépnél és nem keserítenéd meg az előttetek álló "közös" iskolás éveket.....

133. spinneli (válaszként erre: 131. - Fefe87)
2008. febr. 13. 11:20

nem értem, miért rontaná el az életét miattad?

egyenlőre csak a fordítottját látom.

132. agis
2008. febr. 13. 11:18
először tanulj meg helyesen írni utána égesd magad a gyermeteg butaságaiddal a hoxa-n:)
131. fefe87 (válaszként erre: 130. - Spinneli)
2008. febr. 13. 06:12
sajnos nem tehetek mást. egy suliba járunk még másfél évig.azt nem akarom hogy kilépjen nem akarom hogy elrontsa az életét miattam.Meg különben is, nagyon boldog vagyok vele már csak akkor is ha csak látom. Nem tudom ugy érzem nem fogtam fel hogy külön vagyunk. Persze estefelé már tudatosul bennem a dolog. De aztán kezdődik egy ujj nap és boldog vagyok mert tudom hogy találkozok vele.
130. spinneli (válaszként erre: 129. - Fefe87)
2008. febr. 12. 23:37
úgy biztos nem könnyíted meg a szakítást ha napi kapcsolatban vagy vele.
129. fefe87 (válaszként erre: 124. - Brigi85)
2008. febr. 12. 17:29

És tartod vele a kapcsolatot?

Én igen minden nap!még délután is beszélgetünk msn-en! Jó is meg nem is! Megint elment valahova este és annyira idegesíthogy nem tom kivel!

128. Sylvee12 (válaszként erre: 127. - Spinneli)
2008. febr. 12. 14:04
Pontosan. A legkönnyebb a körülményekre fogni. Egy párkapcsolat két emberről szól, akik jóban-rosszban. És ebbe beletartoznak a rossz körülmények is.
127. spinneli (válaszként erre: 121. - Fefe87)
2008. febr. 12. 13:37
a másik ezt a viselkedést nem lehet körülményekre fogni.
126. spinneli (válaszként erre: 122. - Spinneli)
2008. febr. 12. 13:36
ha szeretett volna nem ilyen formában szakított volna veled például.
125. fefe87 (válaszként erre: 124. - Brigi85)
2008. febr. 12. 13:28
Én is igy érzem mármint hogy nem hiszem hogy alaposan átgondolta.A barátokkal is igazad van mindenáron el akartak venni töle még le is támadták szegénykémet! de persze megvédtem és elküldtem a haveromat a picsába. Persze ha nekik van valaki akkor nem keresnek.Az a baj hogy (remélem nem sértelek meg) de a nők iszonyatosan akaratosak. Ha egyszer eldöntenek valamit akkor arról nem tudod meggyözni hogy nem ugy van. És ő is nagyon büszke. Szoval az akaratot és a büszkeséget összetéve egy elég kemény falat kellene áttörnöm de nem tudom hogyan.Most megpróbálok neki megint (ugy mint az elején)udvarolni de nem tudom mi lessz belöle.Nagyon hiányzik:(
124. Brigi85 (válaszként erre: 121. - Fefe87)
2008. febr. 12. 11:29
Még én is reménykedek. Lehet h ezek az érzések pillanatnyik, mivel olyan gyorsan történt, nem biztos h valóban úgy érez, csak akkor abban a pár napban. Ilyen mindenkivel van, csak a legtöbb ember nem lép le. A stresszes élet nálunk is megvolt, sztem az nagyon nagy mértékben közrejátszott. De ne magadat hibáztasd! Sosem egy emberen múlik sztem(problémás élet, a haverok gondolom próbálták visszaszerezni, mert ilyen szemetek, de ha nekik jön vki, eltünnek-ezekkel együtt ha a kapscolat mélyponton van, akkor könnyebben lelép egy pasi, de gondolom utánna megbánja, még ha büszke is kimondani.)
123. fefe87
2008. febr. 12. 05:10
mire gondolsz spinelli? "És akkor volt az amikor nem nagyon volt rá energiám de mindig vele voltam a nehéz napokon is és kiálltam mellete" erre?
122. spinneli (válaszként erre: 121. - Fefe87)
2008. febr. 11. 23:18
elég nagy ellentmondásokba ütköztél egy hsz-en belül.
121. fefe87
2008. febr. 11. 22:50

Szia Brigi85!

Annyitkaptam hogy már nem szeret mert nem foglakoztam vele eleget.Hozzá kell tenni hogy volt elég baj körülöttünk. Nem kettönkel hanem a körülmények ahogy éltünk.És akkor volt az amikor nem nagyon volt rá energiám de mindig vele voltam a nehéz napokon is és kiálltam mellete.És ő is ugy csinált mintha a 2 év nem jelentett volna semmit. Pedig nagyon jol megvoltunk nagyon szeretett. de egyszercsak egy hétvége leforgása alatt elhagyott váltott rólam a barátaira.És engem emberszámba se vett. Még mindig nagyon szeretem szerelmes vagyok belé de nem ugy néz ki a dolog hogy valaha is összejövünk mégegyszer mert nem hisz bennem! nem hiszi el hogy akkor a körülmények miatt volt!És ez nagyon fáj!Tudom hülye vagyok de ezek ellenére is szeretem és bizakodom és megpróbálom majd visszahódítani mert nagyom jó vele minden!

120. szabotimi (válaszként erre: 1. - Tioka)
2008. febr. 11. 20:55
ha vannak barátok az sokat segít!
119. Brigi85 (válaszként erre: 118. - Fefe87)
2008. febr. 11. 20:44

Szia fefe87!

És te kaptál magyarázatot? Engem az bosszant még h nincs rá magyarázata. És egy két éves kapcsolatba h a francba tud vki feladni 2-4 hét hét leforgása alatt? Mert nálunk se volt több. Biztos h elötte nem ezen járt az agya.

118. fefe87
2008. febr. 11. 19:17

Szia Brigi85!

Asszem velem is ez történt.Azt hittem minden rendbe.Mondjuk az utolsó 2 hétben 180 fokot fordult.de nem gondoltam volna hogy ennyire elhatárolodik tölem. több mint 2 évet voltunk eggyüt, és egyszer csak megtörtént.nagyon szarul vagyok, és nem értem. Ha szól időben akkor megoldhattuk volna. De nem szólt:(

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook