Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan éled meg, ha szüleid/szeretteid más országban élnek? fórum

Hogyan éled meg, ha szüleid/szeretteid más országban élnek? (beszélgetős fórum)


10. Veronika27 (válaszként erre: 9. - Jersseygirl)
2010. júl. 5. 09:12
Nálam is ugyanez a szitu, bár én havonta hazajárok, de nagyon hiányoznak az otthon maradtak, nemcsak anyukám, hanem mindenki!
2010. júl. 1. 16:42
nálunk én élek külföldön és anyukám meg mindenki otthon :s Hát nem könnyű sokszor azt veszem észre hogy mondogatom magamnak hogy haza akarok menni anyucikámhoz mint kiskoromban . Sokszor viszont eldöntöm hogy nem lesz honvágyam hisz akár boldog os lehetnék itt de ez nem tart sokáig :s
2010. júl. 1. 15:44
Az anyukám 10 éve külföldön él.Néha nagyon nehezen élem meg hogy nincs mellettem de néha úgy repülnek a napok,hogy nem is lenne rá időm.Már megbékéltem a helyzettel hisz neki is élni kell az életét,érezze jól magát amíg egészséges és tud örülni az életnek.Ha baj van azonnal számíthatok rá.
2010. júl. 1. 14:56
Nekem anya 1 éve van külföldön, de már nagyon várom, hogy hazajöjjön966
2010. júl. 1. 14:47

"Szívet cseréljen, aki hazát cserél"

előbb utóbb depis emberré válik,aki elhagyja a hazáját.Így látom.

2010. júl. 1. 14:38
Nekem a párom szülei,családja,barátai vannak külföldön.Ő már 10 éve él és dolgozik nálunk,még sem tudja teljesen jól érezni magát itt.
2010. júl. 1. 14:36

Páromtól 2x is úgy kellett elszakadnunk egymástól,hogy ő Angliában lakott én meg itthon...egyszer 6hónap(mert le kellett érettségiznem) egyszer pedig 7hónap(kismamaságot egyedül,NÉLKÜLE csináltam végig!persze a szülést is)


AZ ELLENSÉGEMNEK SEM KÍVÁNOM ABBÓL A 13HÓNAPBÓL EGY NAPOT SEM!!!

Kínszenvedés volt,biztos a depis tüneteket is produkáltam egy idő után....

2010. júl. 1. 14:35
Keservesen.
2010. júl. 1. 14:34
Én Anyukám Belgiumba ment férjhez, szinte egyáltalán nem látom.. 30éves vagyok mégis nehezen viselem, főleg mióta gyerkőcöm is van, és nem láthatja a nagyit..
2010. júl. 1. 14:33
Hogyan éled meg, ha szüleid/szeretteid más országban élnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook