Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan égess el könnyen 100 kalóriát? fórum

Hogyan égess el könnyen 100 kalóriát? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan égess el könnyen 100 kalóriát?

1 2
2016. jan. 8. 10:39

Nagggyon kényelmesen kell bringázni, hogy 23 perc alatt égjen el 100:)))

A darts nekem is tetszik. Lassan vissza kéne szoknom rá.

5. 12d083b51b (válaszként erre: 3. - 5c54c8b1c1)
2016. jan. 8. 10:24
Nem tudom, hogy az alattam lakó 80 éves Mari-néni, mit szólt hozzá, vagy egyáltalán hallotta-e, hogy lépegettem. Az biztos, hogy nem rohant ki a lakásából azzal, hogy földrengés van!!! :))
2016. jan. 8. 10:03

Egyetértek!

"...lehet, hogy épp elég, ha zenét kapcsolsz és ropod a táncot a nappalidban, de azt rendszeresen.

A lényeg az, hogy élvezd, amit csinálsz, többször is illeszd be a hétköznapokba és akkor az eredmény sem marad el."


Éppen tegnap kezdtem el itthon, hogy ha nem is a lépcsőn szaladgálok le-fel itt a társasházban, hanem bent a lakásban lépegetek és számolom:

1 perc alatt = 100 lépés

5 perc alatt = 500 lépés símán, könnyedén van

és ezt megcsináltam a nap folyamán 4 alkalommal

összeadva ez már napi 20 perc lépegetés...


Itt-ott azt olvastam, hogy 10 perc lépcsőzéssel lehet elégetni 100 kcal-t, tehát ezzel a szobán belüli táncikával is valahol kb. annyit el lehet égetni, a napi 20 perc alatt szinte biztos a 150-180 kcal mínusz naponta!


Hogy akkor ez kilóban mennyit jelent, jó lenne azért azt is tudni!!!

Valaki????

2016. jan. 8. 09:52

Bútortologatás, golf, bowling, korcsolya, lövészet... az emeleten különösen élvezhetô lenne!

Vajon a szomszédok mit szólnának hozá??

A szex meg kimaradt!!!

2016. jan. 8. 09:30
A darts különösen tetszik.
2016. jan. 8. 09:08
Januárban nagyon sokan határozzák el, hogy kisebb-nagyobb súlyfeleslegüktől megszabadulnak. Az egyik legjobb módszer erre, ha több energiát használunk el, mint amennyit az étkezésekkel beviszünk. Persze nem minden mozgás egyenértékű, de nem kell túlspirázni: gyakorlatilag minden mozgás HASZNOS, ez a lényeg.

Ugrás a teljes írásra: Hogyan égess el könnyen 100 kalóriát?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook