Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan számoljunk kalóriát, akár főzés közben is fórum

Hogyan számoljunk kalóriát, akár főzés közben is (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő cikkhez nyílt: Hogyan számoljunk kalóriát, akár főzés közben is

6. elbb (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
jan. 15. 23:10

Pont így csinálom én is.

Az első hetek a nehezebbek, amíg az ember ki nem alakít egy menetrendet, de napról-napra jobban megy minden. :)

5. Frittata (válaszként erre: 4. - Hpetra22)
jan. 15. 07:55

Én egy évig csináltam a páromnak, nem mondom hogy nem könnyebbültem meg, amikor végre nem kellett minden összetevőt lemérni, följegyezni, de megérte. Egy idő után megtanulja az ember mi mennyi kcal, mennyiségeket is. Nem is hízott vissza egy dekat sem, sőt még fogyott is.

Szóval nem olyan óriási macera ez.

4. hpetra22 (válaszként erre: 3. - Bözsi néni)
jan. 15. 07:50
Szerintem nem sok plusz idő. Pl sütirecepteknél is méreget az ember, hogy pontos legyen. Pár perc az egész és muszáj. Én fel szoktam írni egy füzetbe és amikor már fő az étel, akkor számolgatok, mivel akkor úgyis van erre idő.
jan. 14. 20:29
Nem ördöngősség, csak baromira macerás. Meg a sok méricske miatt nagyon időigényes is.
2. elbb
jan. 14. 19:39
Kb 12 hét kitartó mérlegelés és étkezési napló vezetés után a folyamat rutinszerűen az életünk része lesz, tényleg érdemes belekezdeni. A telefonokon már számos app áll a rendelkezésünkre, ami megkönnyíti a feladatot. 🙂
jan. 14. 10:25
Sokakat az rettent el a kalóriaszámolástól, hogy matekozni kell. Vannak akiknek ettől már az iskolában elvették a kedvét, de tényleg nem bonyolult dolog egy-egy késztermék, vagy általunk főzött étel beltartalmi értékét meghatározni.

Ugrás a teljes cikkre: Hogyan számoljunk kalóriát, akár főzés közben is

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook