Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan dobod fel a szexuális életedet? fórum

Hogyan dobod fel a szexuális életedet? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2007. máj. 19. 18:23
vagy még az is lehet, hogy legközelebb talán megpróbálom lassabban, kicsit késleltetni, mert mindig olyan gyorsan történik minden. :)
2007. máj. 19. 18:20

nna, arrra gondoltam, sziasztok, ideje lenni nekem is földobnom valamivel... visszaolvastam, és asszem, kipróbálom a rossmannos izét, amiről írtok, bár halványlilám sincs, hogy mi is az, de majd a rossmannban megvizslatom, aztán meglátjuk.

igazából nem tudom, mert nem beszéltünk ezekről a dolgokról még, szóval nem tudom, hogy mit szólna hozzá. addig nem akarok venni ilyesmit. ilyen bizsergetős izét.

de addig is esetleg bevethetnék valami mást, pl. a harisnyakötőt. szerintetek az jó ötlet?

345. shaver (válaszként erre: 338. - Niki_Niki)
2007. máj. 5. 06:38
Nyilvános szex? Exhibicionizmus? Puncivillantás? :)
344. szemmelver (válaszként erre: 338. - Niki_Niki)
2007. ápr. 28. 16:32
milyen nyilvános dolgokat??
343. zolko96
2007. ápr. 20. 14:32
Mi most gumióvszerrel védekezünk és ez teljesen újdonságnak számít nagyon izgi tud lenni,eper ízű.
342. drasi (válaszként erre: 341. - Opál)
2007. ápr. 17. 20:20

nagyon igaz, amit mondasz, ebben nagyon egyetértek veled!!!

Ha valaki nincs elkötelezve, az könnyebben veszi az ilyen dolgokat. Ellenkező esetben, nehéz erre gondolni, úgy, hogy a másiknak ne fájjon. Ha előtte megismerjük egymás lelkét, akkor könnyebben megy, nélküle nehéz minden komoly kapcsolat.

341. opál
2007. ápr. 3. 11:02
Egyéjszakás kaland....hmmm fincsi,izgi,de nagyon személytelen és megalázó is tud lenni!!! Szerintem,ha nem kapjuk meg rögtön azt amire vágyunk,akkor még jobban akarjuk és ezzel fokozhatjuk a szexuális étvágyunkat!!!
340. dc233342e1 (válaszként erre: 322. - Subject)
2007. ápr. 1. 19:41
minden bizonnyal igazad van viszont egy egyejszakas menetre megdumalni egy csajt ezzel a taktikaval fix holtpont
339. Manhattan22 (válaszként erre: 338. - Niki_Niki)
2007. márc. 31. 14:53
Elárulod, ez miben merül ki? Ha nem, nem gond!!
2007. márc. 31. 14:43
Én nem szeretem a nyilvános dolgokat de a párom rajong érte így megteszem. 
337. Mókica (válaszként erre: 336. - Dee)
2007. márc. 26. 01:14
;)
336. dee (válaszként erre: 335. - Mókica)
2007. márc. 26. 01:11
:)))))))))
335. Mókica
2007. márc. 26. 00:25
na azt még nem tudom hogy fogom tudni egymagamba feldobni;)....de majd megoldom:DDD
2007. márc. 25. 22:32
A lényeg az ,hogy csak így működik,így a jó.
2007. márc. 25. 12:41

Módszer?Stratégia?......egy és ugyan az.

Szerintem az alkalmi kapcsolatoknak is meg van a varázsa,és soha nem megy bele senki,bizonyos vonzódás,vagy "kémia" nélkül!

Hát akkor jó stratéga vagy!A leírtakból úgy tűnik,imádod a női nemet,és tiszteled őket.Igazi figyelemmel és alázattal fordúlsz feléjük.

Valljuk be ,mi nők ettől indulunk be!Hogy ez stratégia,csábítás művészete,vagy igazán belülről jövő valami?Kit érdekel?

332. subject (válaszként erre: 331. - 0c97fbb607)
2007. márc. 25. 12:31
Tényleg így hangzik? De hát ez nem egy csábítási módszer, hanem egy fajta párkapcsolati stratégia. (Nem tudok jobb szót mondani) Nem vagyok nőcsábász és mindig monogám vagyok, ha erre gondolsz. Nem szeretem az alkalmi kapcsolatokat sem, mert hiányzik belőlük pont az a fajta bizalom, amiről beszéltem. Hogy egy alkalmi szex jó legyen, annyi az esélye, mint annak, hogy amikor először hív meg vacsorázni egy nő, akkor úgy készíti el a kedvenc ételemet, ahogyan én szeretem. :) Inkább azt mondanám, hogy amíg az igazit keressük, szép perceket tölthetünk el az esélyesekkel is! :)
331. 0c97fbb607 (válaszként erre: 322. - Subject)
2007. márc. 25. 01:47

Ki vagy te?Casanova reinkarnációja??

Azt hiszem pont ezzel a módszerrel csábított el akárkit!

330. Rika1 (válaszként erre: 322. - Subject)
2007. márc. 25. 01:34
Ez igen,nagyon tettszik ahogy leírtad a dolgokat.Bizony így kell tenni,csakis így lehet a másikból kiűzni a feszűltséget,és a gátlást.Gratulálok a felfogásodhoz,és sok boldogságot kívánok neked az életben:))
2007. márc. 25. 01:14
Mostanában sehogy!Sajnos!Nagyon kevés idő tölthetünk kettesben együtt a férjemmel,a gyerekek jelenléte meg leblokkol teljsen.Amúgy is elég skizofrén helyzet nőnek lenni,anyának,végzet asszonyának.....azért néha sikerül....
328. subject (válaszként erre: 327. - Drasi)
2007. márc. 25. 00:39
Semmi sem örök. A lelkem mélyén hiszek benne, de a szex és a szerelem úgy külön dolgok, hogy közben összetartoznak. És ha véget is ér egy nagy szerelem, akkor amit közben kaptam az örökre megmarad. Amit arról a gátlásos hölgyről írtam, az egy barátságfélévé alakult át pár hónap után. Nagyon jóban vagyunk azóta is, akár szerelmi ügyekben is adunk tanácsot egymásnak, stb. Azért barátságféle, mert férfi és nő közt sosem lehet barátság és persze, mert már amúgy is szeretkeztünk. Amúgy ő zárta le a kapcsolatot, tehát nem is sérülhetet általa. Viszont megkaptam tőle életem egyik legnagyobb dícséretét, hogy "Ha még egyszer úgy érnek hozzám, ahogy te előtted mások, akkor lerugdosom magamról azt a férfit!". :) Ennyi. Azt hiszem az, hogy szeretkezünk, nem egyenlő azzal, hogy "akkor, most egy életen át együtt kell lennünk". Lehet, hogy nem szokványos a gondolkodásom, de szeretkezni valakivel még nem egyenlő azzal, hogy szerelmes is vagyok belé és viszont, persze mondom ezt úgy, hogy imádok szerelmesnek lenni!
327. drasi
2007. márc. 24. 12:13
az előzőek mind nagyon szép dolgok. Tényleg! Ez csak akkor működik, ha állandósul az érzés a másik iránt, nem csak addig, amíg meg nem kapja azt ,amit szeretne a férfi. 2-3 év kevés, hogy rendesek legyünk, életünk végéig kell ezt tartani, főleg, ha házasságban élünk. Ellenkező esetben, a nő lelkileg összeomlik, és nagyon megsérülhet. Nejuk fel a nőt, csak addig dobjuk fel a nőt, amíg a párunk, utána mi lesz? A sorok mélyére kell nézni szerintem egy kicsit!!!
326. subject
2007. márc. 23. 09:44
Köszönöm, hogy nőként értetek egyet velem. Amúgy nőként is hasonló a feladat szerintem. Nekünk is megvannak a gátlásaink és sokszor azért viselkedünk otrombán, mert bizonytalanok vagyunk. Ez persze főleg fiatalabb férfiakra vonatkozik. A korral talán nő egyesek tapasztalata, önértékelése. Nektek szerencsésebb a helyzetetek, mert gyakoribb eset hogy egy 17-20 éves lány összeakad egy tapasztaltab, nála 10-20 évvel idősebb férfival, aki feloldja és kihozza belőle a nőt. Nem hiszem, hogy a 20 éves kori barátnőm elhinné a mainak, hogy ugyanarról a férfiról beszélgetnek! :) Nekünk is jól jönne tizenévesen egy tanárnő!
325. b362b37b2e (válaszként erre: 322. - Subject)
2007. márc. 21. 14:46

Szia!

Nekem is nagyon tetszik,amit ítsz!Teljesen egyet értek.Én is ilyen kis gátlásos nőci voltam."Kövér vagyok,csúnya vagyok,stb."Gondoltam.De a párom helyre tett,már nálunk sem ez az ágyban,este,tök sötétben című történet megy! :)

324. 5e67f791bc (válaszként erre: 322. - Subject)
2007. márc. 18. 17:10
Nagyon jo, amiket irsz! Tetszik! Valoban csak ennyi kell. Most, mig olvastalak visszagondoltam egy kapcsolatomra, az 6 evig tartott, O hozta ki belolem a NO-t! 20 evvel volt idosebb nalam. Nekem mai napig O a FERFI! Rajongasig szerettem, szepen lebontotta a falat, amit biztonsagbol magam kore epitettem, kihamozott az osszes gatlasombol! Az elejen, mondjuk bedobott a mely vizbe, de sikeresen kialltam a probat!;)
323. hazaspar (válaszként erre: 322. - Subject)
2007. márc. 18. 17:04

Mintha a párom irta volna!

16 bévvel ezelőtt egy,a soványsága,pici mellei miatt nagyon szégyenlős lány voltam.Aztán jött a párom,aki fokozatosan lebontotta a gátlásaim.Nem bántam meg hogy engedtem neki,a szexuális életünk most is intenzív és mindkettőnk számáracsodás minden együttlét.

322. subject
2007. márc. 17. 10:07
Sziasztok! Én azzal dobom fel, hogy a nőt aki épp a párom, állandóan, a nap 24 órájában megerősítem benne, hogy igazi kívánatos és szexis nő. Ez egy kapcsolatban a legjobb befektetés! :) Volt már rá eset, hogy igen gátlásos hölggyel akadtam össze, aki a bizonytalansága miatt a "csak sötétben, este, ágyban, stb." típus volt. Pár hét alatt "kigyógyítottam", és jutottunk el a "gyere, most!", helyzetekig. A lényeg, hogy nem a szexuális életet dobom fel, hanem a másik vágyait és önértékelését. Utána jöhet bármi. Extrém helyek, gyors dugások és hosszú szeretkezések. Vagy az említett dolgok is, tejszínhab, segédeszközök, tényleg bármi. A prűdség nem más mint zártság. Meg kell próbálni kinyitni a másikat, meggyőzni, hogy bármit tehet, nem vetem meg, nem szólom le, nem nevetem ki, szóval nem kell szégyellnie magát és félnie semmitől. És ha ez megtörténik, robban a bomba! Próbáljátok ki!
321. tünde733 (válaszként erre: 319. - Mothertiger)
2007. febr. 6. 16:12
Kérdezd meg tőle!!!Amugy,mesélj mivel szokott meglepni??:)))
320. vucuska
2007. febr. 6. 08:36
mostanában nem megy valamiért mindig van valami ami miatt nekem nem megy de majd lesz ez jobb is
2007. febr. 5. 23:38

Mostanában sehogy.


Párom szokott meglepni olyan dolgokkal, amit sose néztem volna ki belőle...


Gondolkozom is rajta, hogy nem tart-e szeretőt?!

318. 80ASIQ
2007. febr. 5. 23:32
(jelölés)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook