Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogy tudok végleg megszabadulni a hüvely gombától? fórum

Hogy tudok végleg megszabadulni a hüvely gombától? (beszélgetős fórum)


11. tuskoledi (válaszként erre: 3. - Taurusrubin86)
2022. febr. 6. 20:08

Nem olyan "komolytalan" drogériás hüvelykúpokra gondoltam, hanem vényre kapható, orvos által felírtra.

A vércukorszintméréssel kapcsolatban lehet kapni vércukorszintmérő készüléket, csak venni kell hozzá tesztcsíkot.

10. 5236d12e25 (válaszként erre: 9. - Taurusrubin86)
2022. febr. 5. 18:49

Megmondom őszintén fogalmam sincs milyen arányban higította. Igazából ha rákeresel sok helyen istenítik, máshol azt írják káros. 🤷‍♀️


[link]



Itt is tudsz olvasgatni.



Itt a vitagyn c kenőcsről


[link]


Én ezt mindig használom ha probléma van. Ha túl vagyok egy antibiotikum kúrán.

Sajnos nekem elég egy tusfürdő váltás és felborít annyira, hogy gombás leszek. Vagy egy rossz antibiotikum..

9. taurusrubin86 (válaszként erre: 7. - 5236d12e25)
2022. febr. 5. 18:10

Még egyiket sem, hogy történt az almaecet irrigálás?

Neki volt bőrviszketése és az is megszűnt? Nagyon érdekelne.

2022. febr. 5. 18:09
Ja az lemaradt, hogy ő is kipróbálta a candida diétát, annak se volt haszna
2022. febr. 5. 18:08

Mindenképp keress egy magánorvost.


A túlzott intimmosó többet árt mint használ, és a folyamatos betét használat is csak ront a gombásodáson.



Barátnőm évekig küzdött vele, szerintem a környék összes orvosát megjárta, rengeteg gyógyszert krémet rengeteg pénzt felemésztett. Semmi.

végül ha hiszed ha nem, az almaecet irrigálás szüntette meg neki.


Vitagyn c kenőcsőt használtad már?

6. taurusrubin86 (válaszként erre: 5. - Perdus)
2022. febr. 5. 15:31
És pont őt néztem ki korábban mert sok jó véleményt olvastam róla :D Na ha itt a kérdésemben is ajánlják akkor biztos felkeresem amint lesz még több pénzem. :)
2022. febr. 5. 15:21
Én ajánlom Dr. Ujházy Andrást! Budapesten, a 11. kerületben rendel. A szakterülete a makacs, múlni nem akaró gombás fertőzések!
2022. febr. 5. 14:47
Hogy lehetne ellenőrizni a vércukor szintet hogy ne legyen magas? Vagy milyen orvoshoz kell ez ügyben menni? Utóbbi időben sok cukros ételt ettem, nasikat is. Lehet benne valami.
3. taurusrubin86 (válaszként erre: 2. - Tuskoledi)
2022. febr. 5. 14:18

Szia.

Köszönöm a válaszod.

Nem csak krémet használtam hanem a fluconer az szájon át szedhető volt, a krém valóban semmit nem hatott. még enyhíteni sem igazán. Később próbáltam hüvely kapszulát amit a hüvely kell helyezni ugye, egy ideig tényleg úgy éreztem hogy használ de később ismét ugyanazok a tünetek voltak. A dm ben találtam gondoltam meg ér egy próbát. Idelyn Beliema Effect Plus és ez több adagos de így se hozott javulást. :(

2. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Taurusrubin86)
2022. febr. 5. 14:09

Az első gondolatom a cukormentes - és szénhidrátcsökkentett diéta huzamosabb ideig (ugyanis a tartósan magas vércukorszint is okoz nem szűnő gombásodást). Mihelyt visszafogod a cukrot /szénhidrátot, javulás mutatkozhat.

A második gondolatom, hogy neked valószínűleg nem elég a krém, hanem szájon át kellene valami gyógyszert szedned, mellé hüvelykúpot és a krémet. Mert a krém csak helyi kezelés. De nem vagyok orvos.

2022. febr. 5. 14:00

Sziasztok.

Kicsit kellemetlen de évek óta nem múló hüvely gondokkal küzdök. Sajnos sokáig húztam mire elmentem orvoshoz de hiába mentem mert nem hatott amit adtak, pedig 2 orvosnál is voltam. Egy ideig tényleg olyan volt mintha megszűnt volna de utána ismét volt. Tüneteim: erős hüvelyi folyás ami betéten sárga foltot hagy és szerintem szagos, a bőrön erős hámlás van mintha így pikkelyesedne fehér darabokban hámlik konkrétan mintha fehér pikkelyes lenne ott de ezek ilyen hám darabok, és baromira viszket néha. De engem a folyás bosszant, emiatt szorongok is, nehogy szaga legyen. Nem tudom hogy alapból mennyi számít normális mennyiségnek de remélem teljesen meg lehet ettől szabadulni hogy nyugodtan hordjak bugyit betét nélkül. Mert vannak napjaim amikor tényleg nem volt folyás mikor a gyógyszereket használtam de utána meg olyan sok volt néha hogy a betét is elázott, vagy percenként töröltem mert kellemetlen volt, és kicsit ragacsos érzetet ad. Pimafucort krémet adtak de konkrétan semmi javulást nem éreztem a bőrön, meg fluconert is kaptam de ettől volt olyan hogy pár napig mintha kigyógyultam de még se. Később magam vettem ilyen hüvelykapszulát aminek megvolt a hatása de utána ismét volt a gomba..miért van ez? Mindig rendesen tisztálkodom, pamut bugyit hordok, parfüm mentes betéteket hordok,intim mosakodót muszáj használnom tudom sokan mondják nem kell, de nélküle rosszabb és bár hiába mosom meg ott is vele vagy nélküle, amint kiszálltam egyből érzem a folyást de úgy mint előtte. Tanácstalan vagyok. Már azt sem tudom hogy nézhet ki nekem ha egészséges lenne a hüvelyem. Sosem volt szexuális élményem, viszont emiatt sem merek örökre ilyen lesz a hüvelyem? Esetleg lányok akik kigyógyultatok belőle, nektek mi vállt be? Olvastam valami candida diétát de én azt bevallom nem fogom tudni csinálni. Kísérletezzek orvosokkal addig amíg tényleg rendbe tesznek? Főleg a folyás aggaszt, ha nem lenne elviselném valahogy a többit...amúgy mindkét doki hüvely heveny gyulladását írta, hüvely gomba. DE gondoltam magánhoz is elmegyek mert láttam egy jó véleményekkel rendelkezőt aki kenetet is venne, eddig nem vettek, nézésre mondták ha számít.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook