Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hogy tudnék 21 hónapos gyermeket rendes ágyra szoktatni? fórum

Hogy tudnék 21 hónapos gyermeket rendes ágyra szoktatni? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 9. 20:31

Sziasztok!

Köszönöm a tippeket. Első két nap hátsimogatással sikerült elaludni. Délután ez sem vált be, mikor már ötödször mászott le az ágyról akkor kimentem a szobából és becsuktam az ajtót és nem a biztonsági kaput. Egy darabig még hallottam a motoszkálást majd csend lett, bementem és aludt. Azóta este is ez van megkapja a teát utána a cumiját a pelust a kezébe és kijövök a szobából és becsukom az ajtót mert ugye a kilinccsel egyenlőre még nem boldogul.

Miután elaludt kinyitom az ajtót és éjszakára a rács van bezárva, mert volt hogy fél hatkor volt ébresztő. Így reggel játszik kicsit magában. Nálunk végül is ez vált be.

2013. júl. 30. 21:54
Nekünk a kicsi volt 10 hónapos, mikor vissza kellett adni a kiságyat. Ekkor vettünk mindkettőnek körbetámlés heverőt. A nagy (28 hós volt ekkor) simán beleköltözött, pedig ő addig egy nagy matracon aludt a földön, a kicsi pedig észre sem vette a cserét. Ugyanolyan kuckós volt, tudott a sarokba kucorodni. leesemi pedig nem tudott. A nagyot kiságyról matracra úgy szoktattam, hogy eleinte melléfeküdtem, aztán melléültem, simogattam, aztán már csak távolabb ültem, hogy ne érjek hozzá.
4. timothy75 (válaszként erre: 3. - Yaweb)
2013. júl. 30. 21:39
Köszi próbálok kitartani elvégre ez volt az első ilyen alvásunk. Már előbb kellett volna gondolkodnom mi legyen.De a párom most találta ki az utolsó pillanatban, mikor már vissza kell adni a kiságyat, hogy a rendes gyerekágynak leszedi a lábait és akkor nem esik nagyot.
2013. júl. 30. 21:17

Sziasztok,

Mi is most vettunk uj agyat,mert koztunk aludt eddig mivel utalta a racsos agyat. A legjobb ha ugy kezded hogy a napkozbeni alvasra abba az agyba teszed. Az en kisfiam siman elalszik benne. Este is de mikor megriad akkor jon at hozzank. Egy hete kezdtuk az uj agyahoz szoktatni. Ha felsz,hogy leesik a Lindam-nak lattam a Tescoban ilyen felteheto nem is racs de pont erre talaltak ki. Ugy 8000ft korul mozog. Az elso ejszaka az en kisfiam is leesett de aztan hozzaszokott. Ido kell,hogy megszokja. Kitartas!

2013. júl. 30. 21:14

Szia


A kérdés jó, én is kíváncsi lennék a válaszra.

Nálunk a helyzet annyiban másabb, hogy már kiszoktunk a kiságyból, de azóta melléfekvés van... :/

2013. júl. 30. 20:58

Sajnos a kiságyunkat vissza kellett adnunk, mert a napokban szül az unokahúgom.

Hogy tudnám a rendes ágyra szoktatni a fiamat? Eddig a kiságyba betettem és szépen elaludt. Ma az ágyból folyamatosan felkelt és egy órába telt mire sikerült nagy sírás-rívás mellett elaltatni.

Attól nem tartok, hogy leesik, mert leszedtük a lábát és csak pár centivel magasabb mint a matrac.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook